Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Σε ευχαριστω φίλε θα το εχω στα υποψη.
εάν ξενερώσεις σε κάποιο από αυτά δοκίμασε και πρίνσες.... Εχει άνω του μέσου όρου μουνάκια και δεν γίνεται της πουτάνας. Απλά να προσέχεις τα σερβιτόρια.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
εάν ξενερώσεις σε κάποιο από αυτά δοκίμασε και πρίνσες.... Εχει άνω του μέσου όρου μουνάκια και δεν γίνεται της πουτάνας. Απλά να προσέχεις τα σερβιτόρια.

Στέλνουμε κόσμο στην Κορίνα;
 

trikavlos

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
εάν ξενερώσεις σε κάποιο από αυτά δοκίμασε και πρίνσες.... Εχει άνω του μέσου όρου μουνάκια και δεν γίνεται της πουτάνας. Απλά να προσέχεις τα σερβιτόρια.
Δεκτη η συμβουλη σου φίλε σε ευχαριστω.
Αλλα είμαι αρκετα εμπειρος και προσεκτικος δεν πιστευω να την πατησω.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Δεκτη η συμβουλη σου φίλε σε ευχαριστω.
Αλλα είμαι αρκετα εμπειρος και προσεκτικος δεν πιστευω να την πατησω.
έτσι λέμε και μεις οι παλαιοί....
το έξυπνο πουλί........ (άμα είναι και καβλωμένο.....) απ το πουλί πιάνεται....
 

lolita2006

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
223
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπον εγω πηγα χτες BG.Λιγες κοπελες, ολες αριστες σε εμφανιση αλλα απαραδεκτες σε συμπεριφορα.Χρειαζονται ενα δυνατο χαστουκι να συνερθουν.Μονη εξαιρεση η σονια..Τρομερο σωμα και αληθινο.Πολυ ευγενικη την οποια παιρνω στην αρχη απλο χορο και εκει ειχαμε μερικες τζουρες φραπας, η οποια σερβιριστηκε απολυτα στο πριβε αργοτερα.Respect στην κοπελα,μονο για αυτη θα ξαναπηγαινα.
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Που είναι ο Βάσος με το PDA του να δώσει πλήρη κατάλογο με το ποιές ήταν και ποιές έλειπαν ???
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Λοιπον εγω πηγα χτες BG.Λιγες κοπελες, ολες αριστες σε εμφανιση αλλα απαραδεκτες σε συμπεριφορα.Χρειαζονται ενα δυνατο χαστουκι να συνερθουν.Μονη εξαιρεση η σονια..Τρομερο σωμα και αληθινο.Πολυ ευγενικη την οποια παιρνω στην αρχη απλο χορο και εκει ειχαμε μερικες τζουρες φραπας, η οποια σερβιριστηκε απολυτα στο πριβε αργοτερα.Respect στην κοπελα,μονο για αυτη θα ξαναπηγαινα.

κόψτε ρε τα σαμπάνια. Κόψτε τις μαλακίες..
Βρείτε μια γκόμενα σωστή και ακουμπάτε εκεί όλες σας τις μάρκες με ουρά αναμονής...Κάθε μέρα για ένα μήνα.
Αστε τις άλλες καριόλες με το μεροκάματο.....
Στο τέλος θα σας παρακαλάνε....
Αλλά που μυαλό ο μαλάκας ο έλληνας. τι να λέμε τώρα.
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Λες να αρχίσω να το κάνω για τη Μαρίνα; :think: :2funny: :rockon: :rockon:

Φίλε Πάθος, η Μαρίνα πιστεύω είναι η απόλυτη γκόμενα για να πας για καφέ/ποτό/πάρτυ και να σε βρίζουν όλοι που κυκλοφορείς τέτοιο παιδί ...
Από την άλλη πλευρά ενώ είναι κορμάρα, και μουνάρα και προσωπάρα, είναι αγέλαστη ρε πούστη μου ... λες και είναι από γραφείο κηδειών ...
Σαν χαρακτήρας δεν ξέρω, δεν έχει τύχει να μιλήσουμε/κάτσουμε μαζί ποτέ ...

Και από όσο έχω πάρει μάτι το ρυθμό του φραπέ/χορού που κάνει...θα χρειαστείς πολλές μάρκες ... μα πάρα πολλές ...
 

Επισκέπτης
Φίλε Πάθος, η Μαρίνα πιστεύω είναι η απόλυτη γκόμενα για να πας για καφέ/ποτό/πάρτυ και να σε βρίζουν όλοι που κυκλοφορείς τέτοιο παιδί ...
Από την άλλη πλευρά ενώ είναι κορμάρα, και μουνάρα και προσωπάρα, είναι αγέλαστη ρε πούστη μου ... λες και είναι από γραφείο κηδειών ...
Σαν χαρακτήρας δεν ξέρω, δεν έχει τύχει να μιλήσουμε/κάτσουμε μαζί ποτέ ...

Και από όσο έχω πάρει μάτι το ρυθμό του φραπέ/χορού που κάνει...θα χρειαστείς πολλές μάρκες ... μα πάρα πολλές ...

Φίλε Borg,

Συμφωνώ απόλυτα...
Σημειώνω ότι με μερικά €€€€€€€ το κοριτσί αλλάζει και από αγέλαστη γίνεται το κορίτσι του πάρτι. Επίσης, σχέση τιμής-απόδοσης= φραπέ νομίζω ότι είναι value for money.
 

mgb

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια πως λεγεται η αδυνατη μελαχρινη κοπελα με τα γυαλακια?
Εκανα ενα search αλλα εχω μπερδευτει!
Α και κατι αλλο,φραπε εχει σερβιριστει κανεις απο τα χερακια της? :helpplea:
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Ρε παιδια πως λεγεται η αδυνατη μελαχρινη κοπελα με τα γυαλακια?
Εκανα ενα search αλλα εχω μπερδευτει!
Α και κατι αλλο,φραπε εχει σερβιριστει κανεις απο τα χερακια της? :helpplea:

Αν θυμάμαι καλά είναι η Επιστήμη, φραπέ προσωπικά δεν έχω πιεί ... αλλά συναγωνιστές έχουν μιλησει με πολύ καλά λόγια ...!!!
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Φίλε Borg,

Συμφωνώ απόλυτα...
Σημειώνω ότι με μερικά €€€€€€€ το κοριτσί αλλάζει και από αγέλαστη γίνεται το κορίτσι του πάρτι. Επίσης, σχέση τιμής-απόδοσης= φραπέ νομίζω ότι είναι value for money.
  :think:
Αν θυμάμαι καλά είναι η Επιστήμη, φραπέ προσωπικά δεν έχω πιεί ... αλλά συναγωνιστές έχουν μιλησει με πολύ καλά λόγια ...!!!
  :think:  :think:
 

Επισκέπτης
Ρε παιδια πως λεγεται η αδυνατη μελαχρινη κοπελα με τα γυαλακια?
Εκανα ενα search αλλα εχω μπερδευτει!
Α και κατι αλλο,φραπε εχει σερβιριστει κανεις απο τα χερακια της? :helpplea:
Αίγλη...παίζει φραπές...αρκεί να μην είσαι βρωμίλος...
 

Επισκέπτης
άμα θες να δεις καλά μουνιά πέρνα και από το Ερώτικα στην Αχαρνών άνευ φρα-πέως....
Μπα....διαφωνώ....ως προς τα καλά μουνιά...

Φίλε Πάθος, η Μαρίνα πιστεύω είναι η απόλυτη γκόμενα για να πας για καφέ/ποτό/πάρτυ και να σε βρίζουν όλοι που κυκλοφορείς τέτοιο παιδί ...
Από την άλλη πλευρά ενώ είναι κορμάρα, και μουνάρα και προσωπάρα, είναι αγέλαστη ρε πούστη μου ... λες και είναι από γραφείο κηδειών ...
Σαν χαρακτήρας δεν ξέρω, δεν έχει τύχει να μιλήσουμε/κάτσουμε μαζί ποτέ ...

Και από όσο έχω πάρει μάτι το ρυθμό του φραπέ/χορού που κάνει...θα χρειαστείς πολλές μάρκες ... μα πάρα πολλές ...
Όσοι ξέρουν τη Μαρίνα απ'το γκολντ....κ τη δουν έξω μαζί σου...το λιγότερο που θα σου ρίξουν είναι κανένα ξυνισμένο αυγό....
Ευτυχώς δεν έχω πετύχει κανέναν μαλάκα να κάνει φιγούρα την τελευταία....
Αγέλαστη είναι για άλλους λόγους....που προφανώς δεν θες να καταλάβεις όσες φορές κ να τους πούμε...
Σαν χαρακτήρας....ο καλύτερος....xaxaxaxaxaxaxaxa....
Πάντως με 50€ κάνεις τη δουλειά σου...κ με 250€ τελειώνεις τη δουλειά μια για πάντα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom