Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Επειδή έχω γίνει "καλός" και "σταθερός" πελάτης ... (όποιος πει μαλάκας να φάει πόρτα σε μπουρδέλο ρε ...)
και κάθομαι σχεδόν πάντα με τις ίδιες κοπέλες (υπάρχει ψυχικό δέσιμο ρε αδελφέ ...)
εμένα η σαμπάνια με βολεύει περισσότερο ...
Την τελευταία φορά μια 240άρα μου κράτησε την κοπέλα πάνω από 2,5 ώρες, αν το βάλεις αυτό σε ποτά πόσο σου βγαίνει ?

Αν βέβαια θέλεις να κάτσεις να πιείς 1-2 ποτά δεν το συζητάμε ...!!!

Πόσο πάει το μπουκάλι ? κάβα κρατάνε ? μην ξεφύγουμε και τελείως ...

Δεν είναι λίγο κάπως...αυτά που γράφεις ???? (Δε σου λέω με τη μία οτι αυτό που έγραψες φέρνει κάτι σε γυφτιά...κάτι σε τσιγκουνιά κ τα σχετικά...για να μην μας παρεξηγηθείς ΚΑΙ εσύ...)...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Ειπαμε...Ποτε δεν αποκαλουμε την πουτανα..πουτανα..!!

Και ποτε δεν τονοζουμε τα ελαττωματα τους..

Βασικοι κανονες παικταρα μου..
αυτη με ιπε χοντρουλι μου πιο πριν,κε δεν ιμε εμπιρος στο χορο οπος εσεις
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Ειπαμε...Ποτε δεν αποκαλουμε την πουτανα..πουτανα..!!

Και ποτε δεν τονοζουμε τα ελαττωματα τους..

Βασικοι κανονες παικταρα μου..

Μία μικρόσωμη κοπέλα δεν λες ¨κοντουλίνι", τη λες "μπιμπελό" ...!!!

Ακου και λίγο Ζαφείρη Μελά από τα παλιά να πάρεις μία ιδέα ...
 

Επισκέπτης
Ειπαμε...Ποτε δεν αποκαλουμε την πουτανα..πουτανα..!!

Και ποτε δεν τονοζουμε τα ελαττωματα τους..

Βασικοι κανονες παικταρα μου..

Τότε δεν έχει πλάκα....

Πόσο πάει το μπουκάλι ? κάβα κρατάνε ? μην ξεφύγουμε και τελείως ...
Γύρω στο 100αρικο φαντάζομαι....για κάβα δεν ξέρω,δε νομίζω όμως να παίζει για παραπάνω απο 1 μέρα γιατί είναι πολλοί οι πελάτες...

**πάντως τελευταία φορά που κράτησα μπουκάλι ήταν στο Πρινσες...αλλά το ξέχασαν...πάραυτα...το παληκαράκι (το τούμπανο)..ξηγήθηκε ωραία...κ έφερε νέο μπουκαλάκι....;)
Για να τονίζουμε κ τα καλά....
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Μία μικρόσωμη κοπέλα δεν λες ¨κοντουλίνι", τη λες "μπιμπελό" ...!!!

Ακου και λίγο Ζαφείρη Μελά από τα παλιά να πάρεις μία ιδέα ...
τι ινε το μπιμπελο,κρεμα μορουδικι,κε ναι τρωω καθε μερα κοτομπιφτεκο το φερνι ντιλιβερις στι δουλεια και παγομενι μπιρα
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Μποργκ εσι που ξερις οταν ζιτισο φραπε πος να το ζιταο να το πο στο γκαρσονο?
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166

Επισκέπτης
οχι ρε σι ειχα παι το Μαι και ροταο το πορτιερι φραπε εχει και μου λει στο καφενιο....αναγογοι
Κάτσε θα μας πει ο Borg τα κόζα γενικά....κ το σύνθημα & παρασύνθημα.... :sunglasses: :sunglasses:

Καλά κι εσύ τον πορτιέρη ρώτησες ???? Πάλι καλά που δεν σου απάντησε "απέναντι φίλε,απέναντι για καφέ".... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
τι ινε το μπιμπελο,κρεμα μορουδικι,κε ναι τρωω καθε μερα κοτομπιφτεκο το φερνι ντιλιβερις στι δουλεια και παγομενι μπιρα

Μπιμπελό μου, μπιμπελό μου,
είσαι ζάλη στο μυαλό μου...

Ζαφείρης Μελάς γύρω στο 2000

Μπιμπελό είναι κάθετι μικρό και χαριτωμένο ...
Κάτι που παίρνεις στα χέρια σου και το παίζεις ...
μικρό και ευθραυστο ...


Μποργκ εσι που ξερις οταν ζιτισο φραπε πος να το ζιταο να το πο στο γκαρσονο?

1) Προτείνω Σεραφείμ σαν το καλύτερο σερβιτόρο στο BG, και σε προσέχει και σου μιλάει στα ίσια.
2) Οπότε του λες να σου φωνάξει την τάδε για πριβέ.
3) ή την φωνάζεις μόνος σου άμα περάσει από κοντά και της λες ότι θες πριβέ (κανε και παζάρι στο πόσες κάρτες θέλει ...!!!)
4) ή παίρνεις χορό και σε ρωτάει η ίδια άμα θές πριβέ (κανε και παζάρι στο πόσες κάρτες θέλει ...!!!)

Φαντάσου και να έκανα πριβέ πόσα θα ήξερα ...  :dancing:
 

igand2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
393
Κριτικές
7
Like
121
Πόντοι
1
κατα τις 04:30 εσκασε μυτη γυναικοπαρεα αποτελούμενη απο αξιόλογα πιπίνια

η μια εμοιαζε με την επιστημη με λευκο τοπ απο ενα μαντιλι περασμενο χιαστι λαιμο βυζια

τι ειναι τουτες???
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Και γιατι κατεληξε στον Πανθρακικό..? :think:

Δεν της φαινεται παντως..

ποιος σου είπε οτι κατέληξε στον πανθρακικό?στον αστερα εξαρχειων κατεληξε τελικα,το λεει και στο σαιτ του αστερα.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Το BG fun club προτεινει..

Nα φυγουν ολες οι Τατιανες..Αλεξανδρες..τα κοντοπουτανα και οσες χαλανε την αισθητικη μας..!!!

Και εσυ Λυδια, προσγειωσου μωρο μου..Το κολαρακι σου στο κοσμο προσφερεις, δεν κανεις εγχειρησεις εγκεφαλου..

καλα ειδικα αυτη η λυδια για να της παρεις χαμογελο πρεπει να δει τον ζουγανελλη και τον μπουλα ή τον σεφερλη επι της πιστας του baby gold να κανουν χαβαλε :2funny:.Παντως περα απο την πλακα θα ηταν μια πολυ καλη ιδεα που θα προσελκυε πολυ κοσμο το να καλουν ανα τακτα χρονικα διαστηματα κωμικους και να κανουν μικρα σκετσακια επι της σκηνης του gold σαν προσφερομενη γενικοτερη κουλτουρα στους ιδρυματοπαθεις στριπτηζοεξαρτωμενους.Οποτε φανταστειτε το cult σκηνικο του να λενε ατακες ο ζουγανελης με τον μπουλα π.χ.και εκει που γελας ξαφνικα να περασει απο διπλα σου η μοντεστα και να χασεις το χαμογελο σου παίρνοντας την απο το χερι για να πας για απλου χουρου.Αυτα ειναι σκηνικα.Οι ιδιοκτητες του θα πρεπει να το σκεφτουν αυτο καθοτι πρεπει ανα διαστηματα να προσφερουν κατι διαφορετικο,αλλα πιασαρικο...
 

Επισκέπτης
καλα ειδικα αυτη η λυδια για να της παρεις χαμογελο πρεπει να δει τον ζουγανελλη και τον μπουλα ή τον σεφερλη επι της πιστας του baby gold να κανουν χαβαλε :2funny:.Παντως περα απο την πλακα θα ηταν μια πολυ καλη ιδεα που θα προσελκυε πολυ κοσμο το να καλουν ανα τακτα χρονικα διαστηματα κωμικους και να κανουν μικρα σκετσακια επι της σκηνης του gold σαν προσφερομενη γενικοτερη κουλτουρα στους ιδρυματοπαθεις στριπτηζοεξαρτωμενους.Οποτε φανταστειτε το cult σκηνικο του να λενε ατακες ο ζουγανελης με τον μπουλα π.χ.και εκει που γελας ξαφνικα να περασει απο διπλα σου η μοντεστα και να χασεις το χαμογελο σου παίρνοντας την απο το χερι για να πας για απλου χουρου.Αυτα ειναι σκηνικα.Οι ιδιοκτητες του θα πρεπει να το σκεφτουν αυτο καθοτι πρεπει ανα διαστηματα να προσφερουν κατι διαφορετικο,αλλα πιασαρικο...

Θυμάμαι πριν 18 χρόνια είχα πάει με έναν φιλαράκο στο Moulin Rouge στην Θεσσαλονίκη, πρώτη φορά σε στριπτιζάδικο. Tότε είχε ζογκλέρ και κάτι νούμερα με φίδια και τέτοια
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ροστερακι απο τα χθες δεν εκανε κανεις?ολοι μεσα ειμασταν......παλι απο την φραπιερα περιμενετε ολοι κουφαλες? :2funny:
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Χθες ηταν απο τις καλυτερες βραδυες των τελευταιων 2 μηνων-που ειχε χαλαρωσει το Ιδρυμα. Ξεκιναει φαινεται παλι δυναμικα μαζι με την super league.
Εντυπωση εκανε και σε εμενα οτι ειδα 3-4 γυναικοπαρεεες, μαλλον strippers στα τραπεζια.
Λιγες εργαζομενες απουσιαζαν-δυστυχως μια ηταν και η αδυναμια μου.
Παντως οι χοροι ελαφρα ανεβασμενοι, αλλα οχι πολλα πραγματα.
Στα prive σιγουρα Μαρινα, αλλα και 2-3 αλλες και ο "σφιχτης" του μαγαζιου. Πηγε με μια κοπελα και γυρισε με σλιπακι. Τωρα αυτον τον πληρωνουν για φραπε ή πληρωνει?
Anyway ασχοληθηκα με Μαρινα κια ο κολλητος με Veronika. Εχασα το φως μου με Μαρινα και παραλιγο να χασω και την ζωνη μου. Οταν συνηλθα μετα μιση ωρα θυμηθηκα οτι την ειχα ξεχασει στους καναπεδες. Τι φρουτο ειναι η Veronika ρε παιδια?Τα κανει ολα στο χορο ή μονο σε αυτους που γουσταρει?
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Χθες ηταν απο τις καλυτερες βραδυες των τελευταιων 2 μηνων-που ειχε χαλαρωσει το Ιδρυμα. Ξεκιναει φαινεται παλι δυναμικα μαζι με την super league.
Εντυπωση εκανε και σε εμενα οτι ειδα 3-4 γυναικοπαρεεες, μαλλον strippers στα τραπεζια.
Λιγες εργαζομενες απουσιαζαν-δυστυχως μια ηταν και η αδυναμια μου.
Παντως οι χοροι ελαφρα ανεβασμενοι, αλλα οχι πολλα πραγματα.
Στα prive σιγουρα Μαρινα, αλλα και 2-3 αλλες και ο "σφιχτης" του μαγαζιου. Πηγε με μια κοπελα και γυρισε με σλιπακι. Τωρα αυτον τον πληρωνουν για φραπε ή πληρωνει?
Anyway ασχοληθηκα με Μαρινα κια ο κολλητος με Veronika. Εχασα το φως μου με Μαρινα και παραλιγο να χασω και την ζωνη μου. Οταν συνηλθα μετα μιση ωρα θυμηθηκα οτι την ειχα ξεχασει στους καναπεδες. Τι φρουτο ειναι η Veronika ρε παιδια?Τα κανει ολα στο χορο ή μονο σε αυτους που γουσταρει?
Beρονικ τα κανει ολα το κοντοπουτανο,και ο Νταβας της οδηγα Χαρλει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom