Νέα

Αυτοκίνητο: ποιό έχουμε; Ποιό θέλουμε; Πώς θα το κάνουμε;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.940
Κριτικές
5
Like
8.014
Πόντοι
2.306
Άσε, του 90 είναι καλύτερο. Αν είναι και 16v ακόμα καλύτερα
Με τις ιπποδυνάμεις που έρχονταν αυτά τα μοντέλα τότε στην Ελλάδα, καλύτερα να πάρει μεταχειρισμένο πατίνι.
 

James Blend

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
54
Κριτικές
3
Like
332
Πόντοι
20
Αδερφέ έχεις προσωπικη εμπειρία ή έχεις τουλάχιστον ακουσει παραπονα από άλλους κατόχους ; Σε διάφορα άρθρα αυτοκίνησης εχω διαβάσει πως ο κινητήρας Ecoboost χαρακτηρίζεται "διαμάντι". Δεν ισχύει ;
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.940
Κριτικές
5
Like
8.014
Πόντοι
2.306
Αυτό που είδα με τα μάτια μου: όλο τον κινητήρα να τρέμει σαν να κάνει Twerking . Δεν το έχω δει σε άλλο αμάξι αυτό. Μεταχειρισμένο αμάξι, τετραετίας, υποψήφιο προς αγορά. Και η γνώμη του μηχανικού μου ήταν, επίσης, αποτρεπτική.
 

Marcus77

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2019
Μηνύματα
516
Κριτικές
27
Like
1.498
Πόντοι
1.076
Αυτό που είδα με τα μάτια μου: όλο τον κινητήρα να τρέμει σαν να κάνει Twerking . Δεν το έχω δει σε άλλο αμάξι αυτό. Μεταχειρισμένο αμάξι, τετραετίας, υποψήφιο προς αγορά. Και η γνώμη του μηχανικού μου ήταν, επίσης, αποτρεπτική.
Πολλά αυτοκίνητα σήμερα είναι με 3 κυλίνδρους. Το 0,9 της Fiat είναι δικύλινδρο. Δεν έχουν πρόβλημα. Λίγους κραδασμούς παραπάνω έχουν κάποια
 

t0nic

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2021
Μηνύματα
56
Like
51
Πόντοι
0
toyota hilux τυποι για σιγουρη νικη. εχει και μονοκομματο καθισμα για ακραια γουστα. αν γλιστρησεις καταλαθος μπορει να καρφωθει η ταχυτητα σε μερη που δεν θελουμε αλλα μας αρεσει να ζουμε με ρισκα στα ακρα.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.828
Κριτικές
21
Like
10.916
Πόντοι
3.346
toyota hilux τυποι για σιγουρη νικη. εχει και μονοκομματο καθισμα για ακραια γουστα. αν γλιστρησεις καταλαθος μπορει να καρφωθει η ταχυτητα σε μερη που δεν θελουμε αλλα μας αρεσει να ζουμε με ρισκα στα ακρα.
Αυτά πιάνονται ως επαγγελματικά και νομίζω ένας ιδιώτης δύσκολα μπορεί να το αποκτήσει.
 

Alligator35

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
69
Like
40
Πόντοι
0
Kανα αμάξι γουστοζικο προτείνεται για αγορά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom