Νέα

Αθηναϊκόν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gay_johnjohn
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 509
  • Εμφανίσεις 109K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
592
Like
1.125
Πόντοι
206
Μπορείτε οποιος θέλει δλδη να μου πει την πιο τρελη ιστορια που εχει ζησει εκει μεσα η εχει δει??
ασε ρε τις ιστοριες και ελα αθηναικο να σε κωλοδαχτυλωσουν και να σε παρτουζωσουν,ο πακιστανος ρακοσυλλεκτης με το ενα ματι που κοιμαται εκει μεσα ψαχνει για νεα bitch ,ελα και μετα θα γραφεις εσυ ιστοριες για το πως σε γαμησαν
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
592
Like
1.125
Πόντοι
206
Το γαμήσι δεν έχει σταματημό. Τη Κυριακή το μεσημέρι ήμουν στο πάνω όροφο και με γάμησαν 4 φόρα-παρτίδα (2 ήταν μέτριοι και 2 πολύ καλοί). Αυτό που με καύλωνε ήταν ότι πολλοί παρακολουθούσαν και έπαιρναν σειρά μόλις τελείωνε ο ένας ερχόταν ο άλλος, Σταμάτησα όταν ένοιωσα τη κωλοτρυπίδα μου να αντέχει άλλο.
ωραιος ρε φιλε ετσι πρεπει να πηγαινεις αποφασισμενος για να γαμηθεις οχι σαν κατι κρος που το παιζουν φιρμες και τελικα δεν τις πηδαει κανενας τις εχουν μαθει και τις απαξιωνουν μονο με λεφτα και αν τις πηδηξει κανενας
 

slaveboyATH

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2017
Μηνύματα
98
Like
227
Πόντοι
20
Κάβλωσα!!!! Γουστάρω τέτοια σκηνικά αλλά δεν παίζουν πουθενά... :(
 

jojolie56

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
171
Like
272
Πόντοι
21
ωραιος ρε φιλε ετσι πρεπει να πηγαινεις αποφασισμενος για να γαμηθεις οχι σαν κατι κρος που το παιζουν φιρμες και τελικα δεν τις πηδαει κανενας τις εχουν μαθει και τις απαξιωνουν μονο με λεφτα και αν τις πηδηξει

ωραιος ρε φιλε ετσι πρεπει να πηγαινεις αποφασισμενος για να γαμηθεις οχι σαν κατι κρος που το παιζουν φιρμες και τελικα δεν τις πηδαει κανενας τις εχουν μαθει και τις απαξιωνουν μονο με λεφτα και αν τις πηδηξει κανενας
Σε τέτοια μέρη δεν πας να πουλήσεις μούρη ή να το παίξεις φίρμα. Αν σου αρέσει το σπορ, και μένα μου αρέσει, πας να γαμήσεις ή να γαμηθείς ασύστολα. Το μόνο στραβό είναι ότι μαζεύονται πλέον πολλοί "επαγγελματίες" δήθεν Σέρβοι (Αλβανοί,Κοσοβάροι είναι) και χαλάει το σκηνικό γιατί σου γίνονται φορτικοί παρά τις αρνήσεις σου. Πάντως μαζεύονται αρκετοί μερακλήδες σε αντίθεση με το Video Show ,που σύχναζα, που έχει γεμίσει περιφερόμενα ζόμπι και οι φάσεις είναι λίγες.
ΥΓ. Όντως υπήρχαν 2 κρος τη Κυριακή αλλά δεν πρόλαβα να δω τι παίζουν γιατί έφευγα εκείνη την ώρα.
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
260
Like
504
Πόντοι
81
Φορά την πουστικη φανέλα του Ολυμπιακού και τράβα να σε ξεκωλιασουν κι εσένα μωρη χυμένη καποτα,γαμαω κι εσένα και την πουστρομαδα σου και σας χύνω το κωλαντερο.
Εσύ το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να κάνεις κανένα μπάνιο να ξεβρωμισεις από τα χυσια που έχεις πάνω σου .κάθε βράδυ για αυτό πηγαίνεις μωρη φάκα στα τσονταδικα.ψωλου ε ψωλου.αν θέλεις ραντεβού και έρχομαι με την φανέλα να σου κάνω την κολοτρυπιδα σου σπήλαιο του δηρου.
 

freegay

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2023
Μηνύματα
85
Like
202
Πόντοι
20
Πρωινές καύλες από πίσω
IMG_20240606_052926.jpg
 

nickos_20

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2014
Μηνύματα
69
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
0
Πηγαίνει κανενας πρωι/μεσημερι;
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
592
Like
1.125
Πόντοι
206
Θα κάτσω να μου την γλύφεις μέχρι να ασπρίσει :sunglasses::sunglasses::sunglasses:
Τι να γλυψεις απο τετοια κωλοτρυπα θελει πρωτα περασμα με γυαλοχαρτο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πηγαίνει κανενας πρωι/μεσημερι;
πρωι κοιμομαστε και μεσημερι τρωμε πιτογυρα και πινουμε μπυρες ρε φιλε
 

PoustisGilf

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2022
Μηνύματα
48
Like
78
Πόντοι
0
Την Κυριακη εστησα την ατρχη καλπη μου και πηρα 3 ψηφους.
 

nickos_20

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2014
Μηνύματα
69
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
0
κατα τις 7 θα είμαι στο ίδρυμα. Εξώστη/υπόγειο γυμνός από τη μέση και κάτω :)
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
592
Like
1.125
Πόντοι
206
Την Κυριακη εστησα την ατρχη καλπη μου και πηρα 3 ψηφους.
ποσοι ηταν οι εγγεγραμενοι στο σινεμα?η αποχη ηταν μεγαλη?ελπιζω να μην εφαγες πολλα ακυρα/λευκα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

κατα τις 7 θα είμαι στο ίδρυμα. Εξώστη/υπόγειο γυμνός από τη μέση και κάτω :)
πανω απτην μεση και πανω γιατι θα εισαι ντυμενος φοβασαι μην κρυωσεις?
 

nickos_20

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2014
Μηνύματα
69
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
0
ποσοι ηταν οι εγγεγραμενοι στο σινεμα?η αποχη ηταν μεγαλη?ελπιζω να μην εφαγες πολλα ακυρα/λευκα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


πανω απτην μεση και πανω γιατι θα εισαι ντυμενος φοβασαι μην κρυωσεις?
ναι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom