Νέα

Athens Erotica 2010

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866

Συνημμένα

  • 42aaa.jpg
    42aaa.jpg
    36,6 KB · Εμφανίσεις: 49

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
εισαστε ολοι  :offtopic: :offtopic: το θεμα μας ειναι το εροτικα και οι καλυτερες τιμες με τις αναλογες υπηρεσιες  :2funny:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Την ενημερωση αυτη.... μονο για τους θαυμαστες της ΕΚΘΕΣΗΣ την κανω...πριν πενταλεπτο τηλεφωνησα στο τηλεφωνο που εχουν στην σελιδα τους(210-8250...)με συνδεσαν με την γραμματεια και αρχισα να τους βομβαρδιζω με ερωτησεις... που μου απαντησαν σε ολες με ευγενεια και υπομονη...προχειρα οτι θυμαμαι...Την Παρασκευη... το λεωφορειο(δωρεαν) για την ΕΚΘΕΣΗ, πρωτο δρομολογιο στις πεντε(5) το απογευμα, απο πλατεια Ομονοιας εξω απο το Hondos Center θα ξεκινα και το Σαββατοκυριακο στις 12(το πρωι)θα ξεκινα το πρωτο δρομολογιο απο το ιδιο σημειο της Πλ.Ομονοιας και καθε δυο ωρες περιπου θα εχει παλι(τα ιδια θα φευγουν αντιστοιχα αν καταλαβα καλα και απο την εκθεση προς ΟΜΟΝΟΙΑ)....στα εισητηρια τωρα για την Εκθεση...15 ευρω την μια μερα......30 ευρω για ολες τις ημερες...αλλα εχει και 25 ευρω ενιαιο για δυο μερες...στο παρτυ του ΣΑΒΒΑΤΟΥ οσοι θα ειναι στην ΕΚΘΕΣΗ ηδη μεσα δεν θα πληρωσουν τιποτα παραπανω στις 12 το Βραδυ για το παρτυ...θα πληρωνουν μονο οσοι θα μπαινουν εκεινη την στιγμη μεσα, αποκλειστικα για το παρτυ...και το καλυτερο σας το αφησα για το τελος εκτος απο τις ξενες-ΔΙΑΣΗΜΕΣ που αναγραφουν οτι θα ειναι στην ΕΚΘΕΣΗ...Θα ειναι και πολλες δικες μας....μερικες σας γραφω....Τζουλια Αλεξανδρατου(αυτην με το που την δω θα πω στον φιλο μου, να παρει την μηχανη και να με φωτογραφησει μαζι της)...Πετρουλα Κωστιδου(και αυτην το ιδιο)...Μαριαννα Ντουβλη(με αυτην οχι..πιστευω το ονομα της να το εγραψα καλα)και πολλες αλλες β' Εθνικη θα παρεβρισκονται....δεν συνεχιζω γιατι με την σκεψη και μονο αυτων των μαγευτικων στιγμων που θα ζησω μεσα...μου σηκωθηκε...παω να βαρεσω μια μαλακια και επανερχομαι παλι δριμυτερος!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Σε ερωτηση μου, για το παρτυ...μου απαντησαν οτι θα παιζει μουσικη...τι να μου απαντουσε η κοπελλα της γραμματειας!!!....παρακαλω μην μου στελνετε προσωπικα μηνυματα...δεν μπορω να απαντω σε ηλιθιους και πανηλιθιους!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

xristos_1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
145
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
1
Για όποιον ρωτά για τα πούλμαν απο ομόνοια θα το βρείτε εύκολα. ενα τουριστικό ειναι και έχει μια ταμπέλα σχετική.
 

xristos_1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
145
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
1
Aίντε μάγκες ΄ξεκινάω αυριο για αθήνα και παρασκευή τα λέμε στην έκθεση!!! γιούρια να γινει χαμός!!! καλα να περάσουμε.
 

Επισκέπτης
Τουλάχιστον να έλεγαν ποια ημέρα και περίπου τι ώρα θα εμφανιστούν οι Ελληνίδες V.I.P καλά θα ήταν.Έτσι αόριστα δε λέει.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Aίντε μάγκες ΄ξεκινάω αυριο για αθήνα και παρασκευή τα λέμε στην έκθεση!!! γιούρια να γινει χαμός!!! καλα να περάσουμε.
Τουλάχιστον να έλεγαν ποια ημέρα και περίπου τι ώρα θα εμφανιστούν οι Ελληνίδες V.I.P καλά θα ήταν.Έτσι αόριστα δε λέει.
Τους ρωτησα και μου ειπαν οτι προς το παρον δεν γνωριζουν....την Παρασκευη θα τηλεφωνησω παλι.. το πρωι πριν ξεκινησω και οτι μου πουν θα σας το γραψω αμεσως....εκτιμηση μου ειναι οτι οι Ελεεινιδες θα ειναι μαλλον την πρωτη μερα..... στα εγκαινια σιγουρα, για τους ευνοητους λογους φυσικα!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Λογικά μία θα είναι στα εγκαίνια.Εκεί θα είμαι για ρεπορτάζ και θα δούμε!!!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Λογικά μία θα είναι στα εγκαίνια.Εκεί θα είμαι για ρεπορτάζ και θα δούμε!!!
Ετσι....αλλα στο υπολοιπο διαστημα θα παρελασουν μεσα και οι υπολοιπες....θα γινεται χαμος πιστευω....εγω μεγαλε θα ειμαι με ενα φιλο μου... μονιμα μεσα με πληρη εξοπλισμο...φωτογραφικη μηχανη-βιντεο...μεχρι και ταβλι(να πινουμε τα ουισκακια μας και να παιζουμε στην καντινα...ειτε στο ρεστωραν να παιρνουμε ανασα, απο την αδρεναλινη.... που θα εχουμε ανεβασμενη)!! :rockon: :rockon:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ετσι....αλλα στο υπολοιπο διαστημα θα παρελασουν μεσα και οι υπολοιπες....θα γινεται χαμος πιστευω....εγω μεγαλε θα ειμαι με ενα φιλο μου... μονιμα μεσα με πληρη εξοπλισμο...φωτογραφικη μηχανη-βιντεο...μεχρι και ταβλι(να πινουμε τα ουισκακια μας και να παιζουμε στην καντινα...ειτε στο ρεστωραν να παιρνουμε ανασα, απο την αδρεναλινη.... που θα εχουμε ανεβασμενη)!! :rockon: :rockon:
Μεχρι το παιχνιδι του ποδοσφαιρικου στοιχηματος στο πρακτορειο μου...κανονισα σημερα με τον ιδιοκτητη του Πρακτορειου μου..... οτι θα του το δινω απο το κινητο μου και λεφτα θα του αφησω την Παρασκευη πριν αναχωρησω για το Ε.Κ.Ε.Π!!!!!!!!...Δεν λεει να χασω καμμια τελεια και κανενα κομμα...μια φορα το χρονο γινεται στην Αθηνα αυτο το γεγονος....περυσι ειχα μαζεψει τουλαχιστον 15 κουπονια δωρεαν πρωτου ποτου(με ισχυ ενα μηνα)απο τα Στριπτιζαδικα των Αθηνων και τα μοιρασα στους φιλους μου, γιατι εγω δεν ειμαι και πολυ ταχτικος θαμωνας στα μαγαζια αυτα!!!..μεχρι σημερα στην οικια μου εχω εν αφθονια διαφορα διαφημιστικα απο τα μαγαζια αυτα...αναπτηρες//στυλους/σπιρτοκουτα/κ.λ.π!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
Ποιος σου ειπε οτι μιλαω για φραπε!!...Το κλαρινο και η φλογερα(και να την τραβας με την καμερα σου) σε χαλαει!!!! :rockon:

γίγαντα ατελείωτε, ντερβίση, λεβέντη και καραμπουζουκλή, παίζει τέτοια φάση; το έκανες εσύ στην περσινή έκθεση; πού, πώς και με τι αντίτιμο?
 

erosman

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2006
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
συναγωνιστή από Αττική οδό έξοδος 8 ?

Δωρεάν μεταφορά

Για την διευκόλυνση των επισκεπτών, η διοργανώτρια εταιρεία έχει προγραμματίσει ΔΩΡΕΑΝ δρομολόγια από την Ομόνοια κάθε μιάμιση ώρα.

Εναλλακτικά μπορείτε να επισκεφτείτε την έκθεση, χρησιμοποιώντας:

Μέσα Μαζικής Μεταφοράς:

    * Α9 Ξεκινάει από Χαλκοκονδύλη. Κατεβαίνετε στην Πλατεία της Μεταμόρφωσης και από εκεί περπατάτε περίπου 10 λεπτά για να φτάσετε στο ΕΚΕΠ. (ΧΑΛΚΟΚΟΝΔΥΛΗ -Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ- ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ).

    * Β9 Είναι η ίδια διαδρομή με το Α9. (ΧΑΛΚΟΚΟΝΔΥΛΗ -ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ- Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ).

    * 724 Ξεκινάει από Θρακομακεδόνες και περνάει από Λ. Ηρακλείου και μετά από 28ης Οκτωβρίου απ΄ όπου μπορείτε να επιβιβαστείτε εάν έχετε χρησιμοποιήσει τον Ηλεκτρικό και έχετε σταματήσει στον σταθμό της Ν. Ιωνίας και κατεβαίνετε στην (Στάση Γυμνάσιο) Λ. Τατοΐου και μετά πρέπει να ακολουθήσετε την οδό Οδυσσέως και σε 5 λεπτά είστε στο ΕΚΕΠ. (ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ – ΑΧΑΡΝΑΙ -Ν. ΙΩΝΙΑ).

    * 541 Ξεκινάει από την Εκκλησία του Σωτήρος και τερματίζει στον σταθμό Αμαρουσίου, αυτό για όσους θέλουν να έρθουν από το Μαρούσι. (ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ- ΣΤΑΘ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ). Επίσης υπάρχει τοπική συγκοινωνία του Δήμου με Νο 1 και Νο 20 κάθε μισή ώρα από τον Σταθμό Ηρακλείου (για όσους χρησιμοποιήσουν τον Ηλεκτρικό) και τερματίζει στην Εκκλησία του Σωτήρος. Από εκεί πάλι θα πρέπει να ακολουθήσουν την οδό Οδυσσέως και σε 5 λεπτά είναι στο ΕΚΕΠ.

Με το αυτοκίνητό σας

Μέσω της Εθνικής Οδού Αθηνών - Λαμίας. Το εκθεσιακό κέντρο βρίσκεται στη Γέφυρα της Μεταμόρφωσης στο ρεύμα προς Λαμία. Από Αττική Οδό: έξοδος Β (Αθηνών - Λαμίας)
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
γίγαντα ατελείωτε, ντερβίση, λεβέντη και καραμπουζουκλή, παίζει τέτοια φάση; το έκανες εσύ στην περσινή έκθεση; πού, πώς και με τι αντίτιμο?
Aν ησουν στην περσυνη κατι θα ειχες καταλαβει...φετος αν πας σου ευχομαι να παρεις χαμπαρι ευκολα...αν φυσικα δεν εισαι τσακωμενος με τα καβουρακια!!!! :2funny: :2funny: :2funny:...Σαββατο βραδυ....παντως.... ο φραπες θα εχει γαλα και το κλαρινο και η φλογερα θα πεφτει συννεφο!! :rockon: :rockon:...τι αλλο θελεις να σου γραψω δημοσια?....μασημενη τροφη θελετε???....καποιο στριπτζιζαδικο περυσι.... ορισμενες στους προσωπικους χορους, σου κανανε ωραιες εξηγησεις με αντιτιμο διαπραγματευσιμο περαν του πενηνταρικου(50)...και δεν εννοω φυσικα φραπε με γαλα!! :rockon: :rockon:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom