Νέα

Athens Erotica 2008

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

nyktovios

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
λολ κυριακη αργα ημουν εκει........τι εχασα?? εγινε κατι κρυφα και δε μου το ειπανε????? :P

περσονα......αν δε θες να σε λαμβανω υποπψην μου ως μυξιαρικο που απλα προσπαθει να κερδισει την προσοχη συμπληρωσε κανενα επιχειρημα.......ειδαλλως απλα αρκεσου στο fetch the steak boy :)



Εχω υλικό από την Κυριακή αλλά τό εχω σε video ααι δεν εχω τρόπο για να το δεις.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
με το bdsm και τα peep shows κατι πηγε να γινει αλλα εχουν δρομο ακομα......αμα αυτο ηταν bdsm εγω ειμαι [size=12pt]τουαρεγκ[/size]......

Άμα είσαι και V8, σε αγοράσω...που να τρέχω να το φέρνω απο έξω!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
περσονα......αν δε θες να σε λαμβανω υποπψην μου ως μυξιαρικο που απλα προσπαθει να κερδισει την προσοχη συμπληρωσε κανενα επιχειρημα.......ειδαλλως απλα αρκεσου στο fetch the steak boy :)
σε παρακαλώ σε ικετεύω να με μάθεις.... Να πάρεις ένα αγάμητο μυξιάρικο και να το μυήσεις σε έναν από τους 2239083098038390389 τρόπους που μπορείς να χύσεις και να πηδηχτείς.....

Παζάλουστα λέμε......
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Αυτό παρτο πίσω...ειδικά το δεύτερο που δεν ξέρω τι σημαίνει.

Δεν το παιρνω ουτε πισω ουτε μπρος ουτε πλαγια....μικρε αλλοδαπε φιλε μου....χαχαχαχχαχα


αντε να καθαρισεις κανα τζαμιιιιιι ανοιξε ο καιρος και σφιξαν οι ζεστεςςςςς
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Να πούμε για άλλη μια φορά, ότι τέτοια σχόλια καλύτερα να δίνονται σε πμ;
 

snas

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
για οποιον ενδιαφερεται να ανεβασει υλικο... φωτο ή βιντεο θα του προτεινα το max. upload size 100MB... εχει οριο τα 100mb...
αν το αρχειο ειναι μεγαλυτερο χωρισε το σε κομματια και ανεβασε το...
αν εχετε προβλημα ξαναρωτηστε...
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Στη σελίδα μου www.imaginas.gr]www.imaginas.gr[/url] [ναι για διαφήμιση το κάνω (για να προλάβω τυχόν κακεντρεχείς)] έχω ανεβάσει 4 καινούριες φωτογραφίες.Μένουν να ανεβάσω και άλλες περίπου 20.

http://[URL unfurl="true"]www.imaginas.gr/gallery/pictures/imaginas_er_show76.jpg[/img[/URL]]

[img]http://[URL unfurl="true"]www.imaginas.gr/gallery/pictures/imaginas_er_show75.jpg[/img[/URL]]
 

Επισκέπτης
Φιλε Imaginas ευτυχως πηρες ψηφιακη...Το φιλμ εχει πεθανει και πλεον η ποιοτητα στις ψηφιακες εχει φτασει σε τετοιο επιπεδο ωστε ξεπερναει τις αντιστοιχες αναλογικες.
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Φιλε Imaginas ευτυχως πηρες ψηφιακη...Το φιλμ εχει πεθανει και πλεον η ποιοτητα στις ψηφιακες εχει φτασει σε τετοιο επιπεδο ωστε ξεπερναει τις αντιστοιχες αναλογικες.

Δε συμφωνώ.Το καλό φιλμ δεν έχει πεθάνει και για να πάρεις από ψηφιακή το ίδιο αποτέλεσμα πρέπει να δώσεις πολλά χιλιάρικα ευρώ.Απλώς στην Ελλάδα το κόστος όπως και σε άλλα πράγματα είναι απαγορευτικό.
 

Επισκέπτης
Αυτο ακιβως εννοουσα φιλτατε.Οι νεες επαγγελματικες εχουν ξεπερασει τις αναλογικες στην ποιοτητα.


Ειδικα η Canon Mark III 21MP και η Nikon D3 best body ever


Eγω με την Nikon D300 κανω παπαδες πραγμα που για να τα κανεις με αναλογικη δεν παιζει τα φτυνει το φιλμακι στα δυσκολα
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Καλή μηχανή η D300 αλλά μια αντίστοιχή φιλμάτη π.χ Dynax 7 με ένα slide σαν το Provia,velvia  ή astia βγάζει καλύτερο αποτέλεσμα.Η D300 είναι πολύ καλή μηχανή για φωτορεπόρτερ.Χώρια ότι σε 1-2 χρόνια θα έχει απαξιωθεί.Πάντως βγήκαμε off topic!
 

egoalexa

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
IMG_67071.jpg

 

Επισκέπτης
Καλή μηχανή η D300 αλλά μια αντίστοιχή φιλμάτη π.χ Dynax 7 με ένα slide σαν το Provia,velvia  ή astia βγάζει καλύτερο αποτέλεσμα.Η D300 είναι πολύ καλή μηχανή για φωτορεπόρτερ.Χώρια ότι σε 1-2 χρόνια θα έχει απαξιωθεί.Πάντως βγήκαμε off topic!


Ετσι παει απο την στιγμη που ανα 2 χρονια οι εταιριες βγαζουν συνεχως μοντελα.Να απαξιωθει?Δεν νομιζω εχοντας καλους φακους θα χεις και καλυτερη ποιοτητα.παντως εγω με τους 70-200/VR κ 105/VR εχω εκπληκτικες φωτογραφιες φουλ σαρπνες χρωματα ακομα και σε Iso 1000 που η αναλογικη δεν μπορει να αποδωσει και ουτε φανταζεται ποιοτητα.

Και μια και μιλαμε για αναλογικη την καλυτερη ποιοτητα την εβγαζε μια της Fuji ακριβως μοντελο δεν θυμαμαι.Η οποια πλεον εφαγε σκονη απο D3 η οποια εαν δεις ποιοτητα που βγαζει στο ISO 3200 Θα παθεις πλακα, Mark III ds,οσο d300 k 5d ειναι στα ιδια επιπεδα περιπου

Τελος το Off topic
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom