Νέα

2η Athens Erotica

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

alohaaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Συντομα ομως τα καλα νεα απο Βουδαπεστη  :grin: :grin: :grin:

Ξανα εκει για 2 φοραααα  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

 

Συνημμένα

  • DSC_0240.JPG
    DSC_0240.JPG
    168 KB · Εμφανίσεις: 64

alohaaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Απο οτι μαθαινω σε 2-3 μηνες θα γινει οποτε θα παω παλι  :2funny: :2funny: :2funny:
 

xristos_1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
144
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
1
Στην βουδαπέστη πότε γίνειαι??
 

alohaaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Aπο οτι λενε Ιουνιο Ιουλιο
 

erosman

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2006
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Να σας πληροφορήσω ότι θα γίνει 7-9 Μαίου 2010
Ελπίζω να έχει καλύτερο Live από το περσσινό........καλό ηταν πρόπερσι
και ειδικότερα οι καταστάσεις πάνω στο κίτρινο Hummer του αλκατραζ  :fuck1: :fuck1: :pipa2: :s&m_3: :kissass2: :tits2:...τα πάντα όλα και μάλιστα στο μισό μέτρο... ;) :cheesy:
Aπο οτι λενε Ιουνιο Ιουλιο
 

alohaaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Ioυνιο - Ιουλιο για Βουδαπεστη βασικα μιλαγα :)
 

alohaaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Απο που μπορω να μαθω ποτε γινεται στη Βουδαπεστη?????????? Ειναι καλυτερη απο την δικη μας???????

Eιχα παει το 07 πολυ καλυτερη απο την δικη μας :)Κ εκει εχει μονο πορνοσταρ οχι τις σαβουρες απο τα στριπ που εχουμε εδω
 

xristos_1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
144
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
1
Καλημέρα!!! τελικά πότε θα γίνει η 3η Athens Erotica?? μήπως δεν θα γίνει τελικά? γνωρίζει κανείς???
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Καλημέρα!!! τελικά πότε θα γίνει η 3η Athens Erotica?? μήπως δεν θα γίνει τελικά? γνωρίζει κανείς???

Οντως.....δεν έχει ακουστεί τίποτα επ'αυτού! Γνωστός μου, σε φιλική συζήτηση μου έλεγε ότι πρόκειται να γίνει το Μάϊο. Δεν έχω καταφέρει να επιβεβαιώσω την πληροφορία αυτή.
Σχετικά με αυτό, δεν έχω κάτι παρόμοιο από άλλη πηγή.
Πάντως, αν γίνει τότε, θα είναι πολλές εβδομάδες αργότερα, χρονικά από τις δύο πρώτες που έγιναν πέρυσι και πρόπερσι.
 

xristos_1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
144
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
1
τελικά ενημερώθηκα παίδες. 14-16 Μαϊου. στο ΕΚΕΠ. εκεί που έγινε πέρισυ. άντε να κλείσουνε φθηνά εισητήρια να κατέβουμε αθήνα!!!
 

nixermanie

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
245
Like
0
Πόντοι
1
Με το καλο να ορισει η εκθεση ομως (προσωπικη μου αποψη) αν εχετε παει μια φορα δε νομιζω πως αξιζει να πας και δευτερη. Πηγα στην περσινη και ομολογω πως δε ξετρελαθηκα. Απο υλικο γενικα ηταν ψιλοφτωχη και το μονο που απεμενε ηταν να τριγυρνας ολη μερα στο ισογειο μηπως δεις κανα μουνι-show της προκοπης. Μακαρι να γινει κατι το τρομερο και να αλλαξει δραματικα αλλα αυτο που πηγα και ειδα περσι με απογοητευσε διστυχως...
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Με το καλο να ορισει η εκθεση ομως (προσωπικη μου αποψη) αν εχετε παει μια φορα δε νομιζω πως αξιζει να πας και δευτερη. Πηγα στην περσινη και ομολογω πως δε ξετρελαθηκα. Απο υλικο γενικα ηταν ψιλοφτωχη και το μονο που απεμενε ηταν να τριγυρνας ολη μερα στο ισογειο μηπως δεις κανα μουνι-show της προκοπης. Μακαρι να γινει κατι το τρομερο και να αλλαξει δραματικα αλλα αυτο που πηγα και ειδα περσι με απογοητευσε διστυχως...

Επισκέφθηκα την πρώτη Εκθεση, που έγινε πρόπερσι. Η εμπειρία μου από τέτοιου είδους events, δεν μου επιτρέπει να μπορώ να έχω πλήρη γνώμη.
Σίγουρα, έχουμε πολύ δρόμο ακόμη για να πλησιάσουμε αντίστοιχα events του εξωτερικού (όπως και σε πολλούς άλλους τομείς ως άνθρωποι, χώρα, κοινωνία κλπ) αλλά ελπίζω να είναι ακόμη πιό καλά τα πράγματα φέτος. Και ίσως να τους ωθήσει η σχετική οικονομική δυσπραγία που υπάρχει να προσφέρουν περισσότερα shows και happennings, προκειμένου να προσελκύσουν οι εκθέτες περισσότερους πελάτες (εκτός έκθεσης) αργότερα.
 

Helena_46

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2009
Μηνύματα
47
Like
8
Πόντοι
0
Θα γινει 14-16 Μαιου στο ΕΚΕΠ που εγινε και περισυ.
Ο λογος που πηγε μια εβδομαδα αργοτερα ειναι οτι η αρχικη ημερομηνια συνεπεφτε με το final four στο μπασκετ.
 

xristos_1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
144
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους. Γενικά δεν υπάρχει πολυ διαφίμιση για το γεγονος.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Καλημέρα σε όλους. Γενικά δεν υπάρχει πολυ διαφίμιση για το γεγονος.

Πιθανόν είναι κάπως νωρίς. Θέλουμε 20 ημέρες ακόμη. Το τελευταίο δεκαήμερο θα πρέπει να γίνουν οι αφισοκολλήσεις και η διαφήμιση στην TV/Ράδιο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom