Νέα

Athens Erotica 2010

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ενταξει δεν εγινε και ι δευτερα παρουσια.....
ειναι μια σινιθισμενι εκθεσι χορισ κανενα απολιτοσ νοιμα.

απλα εχι ενα σορο χιστεσ που προοθουν τα προιοντα τουσ.
ι εκθεσι βασικα αυτι εινια για τουσ αμαθουσ και οχι μιιμενουσ χιστεσ στο χορο τισ ιδονισ.
οστε να μπορεσι να παι καπιοσ χαζοχιστισ αμαθοσ που δεν εχι σχεσι με αυτα τα πραματα ι και που φοβατε να κατεβει στιν πραγματικι  πιατσα και οσ ιποκαταστατο να ιπεριφανευετε μετα οτι πιγε στιν μπουρδα που λεγετε αθενσ εροτικα.
ειναι μια ευκερια καπιοσ να μπορεσι να εχι μια επαφι με τιν κατα καπιο τροπο ''πιατσα''.
βεβεα αυτι εινια ι πιατσα του σαλονιου και οχι ι πραγματικι σκλιροπιρινικι.
ειναι μια καλι αρχι για καπιον ομοσ.

μαγαζια που προσπαθουνε να προοθισουν τιν πραματια τουσ εχι μονο.
ειναι μια καλι αρχι παντοσ για καπιον χαζοχιστι που δεν εχι σχεσι με αυτα τα πραματα...!

εχι πλακα παντοσ να πασ με παρεα!εχι τζερτζελο!
 

BOX3R 13

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
873
Like
1
Πόντοι
6
μακαρι..
θα δουμε..κοντα ειμαστε αλλωστε.
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
ενταξει δεν εγινε και ι δευτερα παρουσια.....
ειναι μια σινιθισμενι εκθεσι χορισ κανενα απολιτοσ νοιμα.

απλα εχι ενα σορο χιστεσ που προοθουν τα προιοντα τουσ.
ι εκθεσι βασικα αυτι εινια για τουσ αμαθουσ και οχι μιιμενουσ χιστεσ στο χορο τισ ιδονισ.
οστε να μπορεσι να παι καπιοσ χαζοχιστισ αμαθοσ που δεν εχι σχεσι με αυτα τα πραματα ι και που φοβατε να κατεβει στιν πραγματικι  πιατσα και οσ ιποκαταστατο να ιπεριφανευετε μετα οτι πιγε στιν μπουρδα που λεγετε αθενσ εροτικα.
ειναι μια ευκερια καπιοσ να μπορεσι να εχι μια επαφι με τιν κατα καπιο τροπο ''πιατσα''.
βεβεα αυτι εινια ι πιατσα του σαλονιου και οχι ι πραγματικι σκλιροπιρινικι.
ειναι μια καλι αρχι για καπιον ομοσ.

μαγαζια που προσπαθουνε να προοθισουν τιν πραματια τουσ εχι μονο.
ειναι μια καλι αρχι παντοσ για καπιον χαζοχιστι που δεν εχι σχεσι με αυτα τα πραματα...!

εχι πλακα παντοσ να πασ με παρεα!εχι τζερτζελο!



ΣκληροπυρηνοΧΥΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..ι και που φοβατε να κατεβει στιν πραγματικι  πιατσα....
τιτανομεγιστοτεραστιοαπεριοριστοαπόλυτε χιστι-μιστι-σιρδιμίδιν, εγω φοβαμαι να παω πιατσα φιλοπάπου..  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


μετράω ????  :)
 

Helena_46

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2009
Μηνύματα
47
Like
8
Πόντοι
0
Αν μου επιτρέπετε, θα ηθελα να πω ότι ναι μεν σωστα και καλά όλα όσα έχετε ήδη πει εδω κι έχετε δίκιο στα περισσότερα, αλλά αφορουν μονο στη λιανική πώληση είτε αγαθών είτε "υπηρεσιών".

Η Athens Erotica όμως όπως και όλες οι εκθέσεις αλλωστε δεν αφορούν μόνο στην λιανική πώληση που γίνεται μεσα στο χωρο. Αποτελεί ένα χώρο συνεύρεσης των σχετικών επαγγελματιών ολης της ελλάδας και μια ευκαιρία να γνωριστούν και να συναψουν εμπορικές σχεσεις. Η Erotica δεν έχει μονο στριπτιζαδικα. Το μεγαλύτερο μέρος της είναι επιχειρήσεις είτε sex shops είτε χονδρέμπορους που εφοδιάζουν τα sex shop. Για παράδειγμα πως μπορεί μια επιχείρηση που παρέχει χονδρική πώληση και έχει έδρα στην Αθηνα να γνωρίσει καποιον ιδιοκτήτη καταστήματος που βρίσκεται στην Αλεξανδρούπολη; μπορεί είτε να περιοδευσει την Ελλαδα με εμπορικούς αντιπροώπους είτε μεσα στις 3 μερες της έκθεσης να τους γνωρίσει εκεί να μιλήσουν και να συνάψουν κάποια συνεργασία.
και δεν μιλάω μόνο για μεταξύ των εκθετών. Μεγάλο μέρος των επισκεπτών είναι άνθρωποι που έχουν καταστήματα ή θέλουν να ανοίξουν ένα κατάστημα και έρχονται στην έκθεση και κλείνουν συμφωνίες με τους εμπόρους χονδρικής που βρίσκονται μαζεμένοι όλοι μαζί στον ίδιο χώρο, και έτσι σε 3 μέρες έχει γίνει δουλειά εβδομάδων ή και μηνών χωρίς πολυέξοδες μετακινήσεις.
Είναι σημαντικό επίσης να έχεις μια προσωπική γνωριμία με  κάποιον μελλοντικο συνεργάτη σου παρά να μιλάς μόνο στο τηλεφωνο και με email.

Μην ξεχνάμε λοιπόν ότι οκ καλός ο χαβαλές και το τζέρτζελο με τα στριπτιζάδικα, αλλά από τα 42 περίπτερα της έκθεσης, τα 12 είναι στριπτιζάδικα και τα υπόλοιπα 30 είναι επιχειρήσεις λιανικής και χονδρικής πώλησης που κλείνουν μεταξύ τους συμφωνίες..

 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εσυ κανεις χονδρικη ή λιανικη ?
 

ATHINA22

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
143
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
1
καλησπερα παιδια!μηπως ξερει κανεις ποια μερα θα ειναι οι 2 απολυτες εκει?δεν θελω να πληροσω 15 ευρω εισοδο και να μην ειναι εκει!ποια ωρα ειναι καλυτερη για να πας?(οποιος εχει ξαναπει θα μπορει να μου απαντησει πιστευω)
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
καλησπερα παιδια!μηπως ξερει κανεις ποια μερα θα ειναι οι 2 απολυτες εκει?
Δεν ξέρω για τις απόλυτες αλλά άκουσα ότι αύριο θα πάει ο απόλυτος


index.php
 

Επισκέπτης
Πάντως δε βλέπω μεγάλη συμμετοχή από επαγγελματίες φέτος.Σύμφωνα με τον κατάλο της έκθεσης.Πέρσι νομίζω ήταν περισσότερα μαγαζιά.
 

placebo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
400
Κριτικές
1
Like
1.809
Πόντοι
201
θα ηθελα να επισημανω πως μετα απο λεπτομερη αναγνωση των εκθετων σε pdf απο το site της εκθεσης
διαπιστωσα πως μετα βιας παιρνουν μερος 4 μονο strip club!!!lido-anatoli, athens queen, kai tessera..
Επισης μπορειτε να βρειτε πολυ ωραια κομπολογια, δερματινα, γουνες, φλογερες!!!!αξεσουαρ μοτο και αλλα..
Μηπως πρεπει να ξανασκεφτειτε αυτη την απατη με τα 15ευρο!!!
 

erosman

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2006
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
....αλήθεια και ήθελα να αγοράσω κανα δυό ωραία κομπολογάκια ...που να τρέχω στο κομπολογάδικο τώρα ,ευκαιρία είναι να τα αγοράσω από'κεί... :2funny: :2funny:

θα ηθελα να επισημανω πως μετα απο λεπτομερη αναγνωση των εκθετων σε pdf απο το site της εκθεσης
διαπιστωσα πως μετα βιας παιρνουν μερος 4 μονο strip club!!!lido-anatoli, athens queen, kai tessera..
Επισης μπορειτε να βρειτε πολυ ωραια κομπολογια, δερματινα, γουνες, φλογερες!!!!αξεσουαρ μοτο και αλλα..
Μηπως πρεπει να ξανασκεφτειτε αυτη την απατη με τα 15ευρο!!!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Αδελφια συναγωνιστες..... εχω θεσει τον εαυτο μου σε σεξουαλικη επιχειρησιακη ετοιμοτητα της μιας ωρας που το απογευμα θα γινει της μισης και στις οκτω θα  ειναι στην απολυτη ετοιμοτητα της αμεσης απογειωσης των δυο λεπτων...αν και με εχει παισει η μεση μου απο ψυξη που επαθα χτες...δεν το βαζω κατω και ετοιμαζομαι για να παω σημερα και αυριο τουλαχιστον που θα εχει το μεγαλο πανηγυρι....σημερα θα παω για ψωνια και να φωτογραφηθω με ολα τα  μπαζα της Εκθεσης και....αυριο θα κατσω πολλες ωρες για καφε και κλαρινο...Ισως το βραδυ μπω και σας γραψω τις πρωτες εντυπωσεις μου και τι θα εχω μαθει στην εκθεση μεσα, για αυριο...φυσικα θα σας κανω και αναλυση για το D.V.D της Ντουβλης που θα αγορασω απο το περιπτερο της Εκθεσης...... και θα φροντισω να το δω πριν ξαναμπω και γραψω!!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Στην έκθεση erotica θα εμφανιζόταν η πορνοστάρ μαζί με τον Ιαν Σκοτ.

250 ευρώ την ώρα ήταν η ταρίφα της Λίζας που συνελήφθη χθες σε κεντρικό ξενοδοχείο της Αθήνας.Αστυνομικοί-πελάτες του τμήματος τράφικινγκ, είχαν κλείσει το ραντεβού μέσω... ιστοσελίδας και τώρα βρίσκεται στην ασφάλεια.
Η Liza del Sierra, είναι η πορνοστάρ που συνελήφθη στην Αθήνα
Πρόκειται για την πιο γνωστή γαλλίδα πορνοστάρ με καριέρα στο εξωτερικό κι έχει παίξει και με τον Ιαν Σκοτ.
Συνελήφθη στην Αθήνα για βίζιτες, που κλείστηκαν μέσα από ιστοσελίδα.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom