Νέα

Athens Erotica 2010

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
Aν ησουν στην περσυνη κατι θα ειχες καταλαβει...φετος αν πας σου ευχομαι να παρεις χαμπαρι ευκολα...αν φυσικα δεν εισαι τσακωμενος με τα καβουρακια!!!! :2funny: :2funny: :2funny:...Σαββατο βραδυ....παντως.... ο φραπες θα εχει γαλα και το κλαρινο και η φλογερα θα πεφτει συννεφο!! :rockon: :rockon:...τι αλλο θελεις να σου γραψω δημοσια?....μασημενη τροφη θελετε???....καποιο στριπτζιζαδικο περυσι.... ορισμενες στους προσωπικους χορους, σου κανανε ωραιες εξηγησεις με αντιτιμο διαπραγματευσιμο περαν του πενηνταρικου(50)...και δεν εννοω φυσικα φραπε με γαλα!! :rockon: :rockon:

μην το γράψεις δημόσια. στείλε μου pm το στριπτιτζάδικο, γιατί είμαι και λίγο μπούφος και δεν πήρα χαμπάρι πέρσι.

 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
μην το γράψεις δημόσια. στείλε μου pm το στριπτιτζάδικο, γιατί είμαι και λίγο μπούφος και δεν πήρα χαμπάρι πέρσι.
Δεν ειναι αναγκη να επικοινωνησουμε με π.μ....θα το καταλαβεις και μονος σου ευκολα στα περιπτερα που θα εχουν φετος αυτα τα μαγαζια,οποια θα προσφερουν prive χορους στους επισκεπτες της Εκθεσης!! :rockon: :rockon:(αναλογα παντα ομως.... με την κοπελλα... δεν το κανουν ολες..το κανανε ορισμενες περυσι για παραπανω κονομα)....τι κανει ρε μεγαλε... νιαου..νιαου στα κεραμιδια?? :rockon:...Καλη σου συνεχεια! :rockon:
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
ρε παιδια δεν εχω δει καμια δηαφημιση φετος ???? τι γινετε μηπως ειναι μουφα?? . καταρχην γινετε στον ιδιο χωρο οπως και περσυ στη μεταμορφωση ? και 14-16 μαιου 2010???
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
ρε παιδια δεν εχω δει καμια δηαφημιση φετος ???? τι γινετε μηπως ειναι μουφα?? . καταρχην γινετε στον ιδιο χωρο οπως και περσυ στη μεταμορφωση ? και 14-16 μαιου 2010???
[move]:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :headbang: :headbang:[/move]
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
αυτο δεν ειναι απαντηση συναγωνηστη
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Την ενημερωση αυτη.... μονο για τους θαυμαστες της ΕΚΘΕΣΗΣ την κανω...πριν πενταλεπτο τηλεφωνησα στο τηλεφωνο που εχουν στην σελιδα τους(210-8250...)με συνδεσαν με την γραμματεια και αρχισα να τους βομβαρδιζω με ερωτησεις... που μου απαντησαν σε ολες με ευγενεια και υπομονη...προχειρα οτι θυμαμαι...Την Παρασκευη... το λεωφορειο(δωρεαν) για την ΕΚΘΕΣΗ, πρωτο δρομολογιο στις πεντε(5) το απογευμα, απο πλατεια Ομονοιας εξω απο το Hondos Center θα ξεκινα και το Σαββατοκυριακο στις 12(το πρωι)θα ξεκινα το πρωτο δρομολογιο απο το ιδιο σημειο της Πλ.Ομονοιας και καθε δυο ωρες περιπου θα εχει παλι(τα ιδια θα φευγουν αντιστοιχα αν καταλαβα καλα και απο την εκθεση προς ΟΜΟΝΟΙΑ)....στα εισητηρια τωρα για την Εκθεση...15 ευρω την μια μερα......30 ευρω για ολες τις ημερες...αλλα εχει και 25 ευρω ενιαιο για δυο μερες...στο παρτυ του ΣΑΒΒΑΤΟΥ οσοι θα ειναι στην ΕΚΘΕΣΗ ηδη μεσα δεν θα πληρωσουν τιποτα παραπανω στις 12 το Βραδυ για το παρτυ...θα πληρωνουν μονο οσοι θα μπαινουν εκεινη την στιγμη μεσα, αποκλειστικα για το παρτυ...και το καλυτερο σας το αφησα για το τελος εκτος απο τις ξενες-ΔΙΑΣΗΜΕΣ που αναγραφουν οτι θα ειναι στην ΕΚΘΕΣΗ...Θα ειναι και πολλες δικες μας....μερικες σας γραφω....Τζουλια Αλεξανδρατου(αυτην με το που την δω θα πω στον φιλο μου, να παρει την μηχανη και να με φωτογραφησει μαζι της)...Πετρουλα Κωστιδου(και αυτην το ιδιο)...Μαριαννα Ντουβλη(με αυτην οχι..πιστευω το ονομα της να το εγραψα καλα)και πολλες αλλες β' Εθνικη θα παρεβρισκονται....δεν συνεχιζω γιατι με την σκεψη και μονο αυτων των μαγευτικων στιγμων που θα ζησω μεσα...μου σηκωθηκε...παω να βαρεσω μια μαλακια και επανερχομαι παλι δριμυτερος!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
Ας το ξαναδιαβασει ο συναγωνΗστης!! :2funny: :2funny:
 

BOX3R 13

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
873
Like
1
Πόντοι
6
με τη κριση που μαστιζει ακομα και τα στριποκωλομπαρα..

με 30-40 γιουρια θα βρουμε στριπερ να παιρνει πιπες στα πριβε..και οτι στοιχημα θελετε :pipa3: :pipa3:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
με τη κριση που μαστιζει ακομα και τα στριποκωλομπαρα..

με 30-40 γιουρια θα βρουμε στριπερ να παιρνει πιπες στα πριβε..και οτι στοιχημα θελετε :pipa3: :pipa3:
ΕΤΣΙ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:....απλα στην Εκθεση τα εχεις ολα τα μαγαζια μαζεμενα στα ποδια σου...και μπορεις να κανεις ευκολα το λοκαρισμα του στοχου σου....περαν το οτι αν γουσταρεις καμια επωνυμη..μπορεις να τις την πεσεις(φυσικα με καποιο αξιολογο πακετο)..για να δεις τι απαντηση θα σου δωσει!!! :rockon: :rockon:
 

BOX3R 13

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
873
Like
1
Πόντοι
6
οι γκομενες πληρωνουν τελικα στην εισοδο;
ψηνω μια ξεκολοιτσα φιλη μου να παμε μαζι να παρουμε καμια στριπερ μαζι πριβε :grin: :grin:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
οι γκομενες πληρωνουν τελικα στην εισοδο;
ψηνω μια ξεκολοιτσα φιλη μου να παμε μαζι να παρουμε καμια στριπερ μαζι πριβε :grin: :grin:
Στην πρωτη Εκθεση το 2008 εκανα την μαλακια και πηγα με μια φιλη μου... μου ειχε πρηξει τα αρχειδια μεσα και μου εβαζε χερι σε οτι εκανα... μου ελεγε συνεχεια οτι εχασε παση ιδεα για μενα που με νομιζε για σοβαρο και  μετρημενο ανθρωπο....φυσικα την ξεφορτωθηκα με συνοπτικες διαδικασιες.... της αγορασα ενα καφε και ενα σαντουις..την εβαλα και με περιμενε στην καντινα και εξαφανιστηκα στο πληθος των επισκεπτων μεσα!!! :rockon: :rockon:
 

BOX3R 13

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
873
Like
1
Πόντοι
6
Στην πρωτη Εκθεση το 2008 εκανα την μαλακια και πηγα με μια φιλη μου... μου ειχε πρηξει τα αρχειδια μεσα και μου εβαζε χερι σε οτι εκανα... μου ελεγε συνεχεια οτι εχασε παση ιδεα για μενα που με νομιζε για σοβαρο και  μετρημενο ανθρωπο....φυσικα την ξεφορτωθηκα με συνοπτικες διαδικασιες.... της αγορασα ενα καφε και ενα σαντουις..την εβαλα και με περιμενε στην καντινα και εξαφανιστηκα στο πληθος των επισκεπτων μεσα!!! :rockon: :rockon:

σωστος :cheesy:
 

erosman

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2006
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιχτούρα απαιχτε....πήγες στο "εστιατόριο" ...με το "φαγητό σου" δεν λέει....  :2funny: :2funny: εάν ήταν να έρθει και η φιλενάδα σου θα έπρεπε να είναι προχώ να θέλει καταστάσεις πέρα από τις συνηθισμένες ....και λίγες το κάνουν.....γι'αυτό καλύτερα με φιλαράκια για να κάνεις χαβαλέ και ο,τι γουστάρεις χωρίς όρια......

Στην πρωτη Εκθεση το 2008 εκανα την μαλακια και πηγα με μια φιλη μου... μου ειχε πρηξει τα αρχειδια μεσα και μου εβαζε χερι σε οτι εκανα... μου ελεγε συνεχεια οτι εχασε παση ιδεα για μενα που με νομιζε για σοβαρο και  μετρημενο ανθρωπο....φυσικα την ξεφορτωθηκα με συνοπτικες διαδικασιες.... της αγορασα ενα καφε και ενα σαντουις..την εβαλα και με περιμενε στην καντινα και εξαφανιστηκα στο πληθος των επισκεπτων μεσα!!! :rockon: :rockon:
 

nixermanie

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
245
Like
0
Πόντοι
1
Αυτα που περασες ειχε να κανει καθαρα με τη γκομενα που πηρες μαζι σου φιλε. Αν οντως ηταν λιγο πιο προχω...ή δεν ηταν απλα κολλητη σου ισως ηταν διαφορετικα τα πραγματα. Παντως να προσεχετε αν θελετε να παρετε την κοπελα σας και να πατε διοτι διστυχως υπαρχουν και επιτηδειοι οι οποιοι θα τραβηξουν φωτο ακομα και τη γκομενα σας και θα τη βγαλουν στο ιντερνετ. Συνεβη περυσι σε φωτο που ειδα απο καποιον συναγωνιστη(δε θυμαμαι ποιον και δε τους θηγω ολους). Anyway...αν μαθετε αν ισχυει η περυσινη προσφορα ενημερωστε ;)
 

Επισκέπτης
Παντως να προσεχετε αν θελετε να παρετε την κοπελα σας και να πατε διοτι διστυχως υπαρχουν και επιτηδειοι οι οποιοι θα τραβηξουν φωτο ακομα και τη γκομενα σας και θα τη βγαλουν στο ιντερνετ. Συνεβη περυσι σε φωτο που ειδα απο καποιον συναγωνιστη(δε θυμαμαι ποιον και δε τους θηγω ολους). Anyway...αν μαθετε αν ισχυει η περυσινη προσφορα ενημερωστε ;)

Προσωπικά ποτέ δεν φωτογραφίζω σε τέτοια σόου τους επισκέπτες.Και φροντίζω να σβήνω τα χαρακτηριστικά τους σε όσες φωτογραφίες παρεμβάλλονται.Το θεωρώ ηλίθια συμπεριφορά.
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
22
Like
366
Πόντοι
5.795
απο αυτα που εχετε γραψει και για τις 3 χρονιες του εροτικα δεν μπορω να καταλαβω εαν αξιζει να παω και να χασω μερικες ωριτσες...
τι παραπανω προσφερει το εροτικα απο το να πας σε ενα καλο στριπτιτζιδικο??μηπως εχει προσωπικους χορους??μηπως εχει μαμιση??μηπως εχει τεραστιο συνοστισμο με αποτελεσμα να μην μπορεις να κατσεις??
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
απο αυτα που εχεε γραψει και για τις 3 χρονιες του εροτικα δεν μπορω να καταλαβω εαν αξιζει να παω και να χασω μερικες ωριτσες...
τι παραπανω προσφερει το εροτικα απο το να πας σε ενα καλο στριπτιτζιδικο??μηπως εχει προσωπικους χορους??μηπως εχει μαμιση??μηπως εχει τερστιο συνοστισμο με αποτελεσμα να μην μπορειςνα κατσεις

Σίγουρα θα έχει πολυκοσμία και δεν θα το ευχαριστηθείς όπως θέλεις. Από κάποια ώρα μάλιστα (απογευματινή), ο κόσμος γίνεται πάάάρα πολύς. Πιθανόν το μενού δεν περιλαμβάνει γαμήσι, αλλά ίσως κάτι παρεμφερές, ίσως και όχι. Ομως έχεις την ευκαιρία, να τα δεις όλα μαζεμένα σε ένα μέρος, χωρίς να κουραστείς ιδιαίτερα.

Πάντως, οι διοργανωτές, θα πρέπει να σκεφθούν πιθανή αλλαγή του χώρου διοργάνωσης σε κάτι μεγαλύτερο γιατί η προσέλευση του κόσμου γίνεται όλο και μεγαλύτερη. Ισως το EXPO στην Ανθούσα, ή κάπου αλλού.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
απο αυτα που εχεε γραψει και για τις 3 χρονιες του εροτικα δεν μπορω να καταλαβω εαν αξιζει να παω και να χασω μερικες ωριτσες...
τι παραπανω προσφερει το εροτικα απο το να πας σε ενα καλο στριπτιτζιδικο??μηπως εχει προσωπικους χορους??μηπως εχει μαμιση??μηπως εχει τερστιο συνοστισμο με αποτελεσμα να μην μπορειςνα κατσεις

Απεναντίας...

Είναι μία έκθεση, στην οποία διαφημίζονται γενικά τομείς και προϊόντα που αφορούν στο γαμήσι.

Ειδικότερα για τα στριπτηζάδικα και ενώ θα περίμενες να δουν την όλη φάση σαν ευκαιρία για promotion, αντί να σε γλείφουν να μπεις στους χώρους τους για να γνωρίσεις το προϊόν που πουλάνε (sic), αντί να σε κερνάνε ποτά, φαγητά κλπ (όπως γίνεται σε όλες τις εκθέσεις), σε χρεώνουν ΕΠΙΠΛΕΟΝ είσοδο (!!!!!) και εννοείται ότι πιεις κλπ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ!
 

BOX3R 13

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
873
Like
1
Πόντοι
6
φετος υπολογιζεται -50% λιγοτερο κοσμος παντως. . . :idiot: :idiot:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom