Νέα

Athens Erotica 2010

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

asstender

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2010
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
ποσο ειναι η εισοδος ξερει κανεις?
 

Επισκέπτης
Το κακό είναι ότι μετά την έκθεση θέλεις οπωσδήποτε να πας να ξεφλοκιάσεις αλλιώς δεν την παλεύεις  :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
τυπε με 15 κανεις ενα πηδημα στο μεταξι,τρως την μερεντα σου :2funny:
ακι σου μενουν και 5 ευρω να παρεις τσιγαρα και πακοτινια :2funny:

Το έμαθες φαντάζομαι:

ο φεθρολιλοπορνοπαπος θα εχει περίπτερο στην έκθεση... :rockon: :rockon: :rockon:















με στραπόν!!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Το κακό είναι ότι μετά την έκθεση θέλεις οπωσδήποτε να πας να ξεφλοκιάσεις αλλιώς δεν την παλεύεις  :2funny:
[/quote[move][move]]Και γιατι να μην ξεφλοκιασεις μεσα στην Εκθεση????....Θα σε χαλασει? :rockon: :rockon: :rockon:[/move][/move]
 

Επισκέπτης
Παίχτη,δεν είμαι του...φραπέ.Θέλω μέτρα και όχι ημίμετρα!!!!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Παίχτη,δεν είμαι του...φραπέ.Θέλω μέτρα και όχι ημίμετρα!!!!
[move]Ποιος σου ειπε οτι μιλαω για φραπε!!...Το κλαρινο και η φλογερα(και να την τραβας με την καμερα σου) σε χαλαει!!!! :rockon:[/move]
 

Επισκέπτης
[move]Ποιος σου ειπε οτι μιλαω για φραπε!!...Το κλαρινο και η φλογερα(και να την τραβας με την καμερα σου) σε χαλαει!!!! :rockon:[/move]

Δεν έχω βίντεο ρε συ,μόνο φωτογραφίες τραβάω!!!!Εκεί είναι όπως καταλαβαίνεις το πρόβλημα  :2funny:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
[move]Επανερχομαι σε μια ωρα...παω να πω μια καλησπερα σ' ενα παιδακι πριν κλεισει!!! :rockon: :rockon: :rockon:[/move]
Δεν έχω βίντεο ρε συ,μόνο φωτογραφίες τραβάω!!!!Εκεί είναι όπως καταλαβαίνεις το πρόβλημα  :2funny:
[move]Θα με κανεις και θα το ξαναριξω στο ποτο....ολες οι φωτογραφικες μηχανες εχουν την δυνατοτητα και βιντεο...θελεις να με τρελλανεις τωρα!!! :rockon: :rockon: :rockon:[/move]
 

Επισκέπτης
[move]Επανερχομαι σε μια ωρα...παω να πω μια καλησπερα σ' ενα παιδακι πριν κλεισει!!! :rockon: :rockon: :rockon:[/move][move]Θα με κανεις και θα το ξαναριξω στο ποτο....ολες οι φωτογραφικες μηχανες εχουν την δυνατοτητα και βιντεο...θελεις να με τρελλανεις τωρα!!! :rockon: :rockon: :rockon:[/move]

Εκτός από τις DSLR.Λίγες από δαύτες έχουν.
Τσέκαρε τη δική μου!

 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866

Συνημμένα

  • fethroula.jpg
    fethroula.jpg
    70,6 KB · Εμφανίσεις: 42

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μαλάκα δεν παίζεσαι... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom