Νέα

Athens Erotica 2010

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366

Συνημμένα

  • katsumi05.jpg
    katsumi05.jpg
    95,5 KB · Εμφανίσεις: 49

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
ΑΓΡΙΑ ΗΔΟΝΗ...ΜΕ ΣΚΗΝΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ!!!
Για τα 50 ευρω μας έχεις τουμπανιάσει, για το ότι θα πληρώσεις 15 ευρώ για να έχεις οπτικό υλικό για το βραδινό αυανανισμό δε σε ενοχλεί;
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Έτσι ρε παιχτούρα...για το Βιετνάμ!  :rockon:
Φετος πιστευω θα ζησουμε μοναδικα και θα απολαυσουμε ωραια θεαματα μεσα ....δεν εχω χασει καμμια εκθεση...και πιστευω φετος σε πιο προχωρημενα πραγματα...αν και περυσι με αυτα που εζησα μεσα τις βραδυνες ωρες.... επαθα πλακα!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
ρε μαγκες τι ακριβως ειναι αυτο το athens erotica????????ας μου εξηγισει καποιος γιατι σκεφτομαι να παω εαν βρω χπονο...
Μπάνερ είναι φίλε,πρόσεχε μη το κλικάρεις  :jerking:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Οχι φιλε κανεις μεγα λαθος, εκει μεσα μια που εχω στο στοχαστρο μου,... για κουτουπωμα εχω ετοιμο σημαντικο πακετο!!!!
Για πες νουμερο ,να μαζεψουμε το ποσον...
Μην εισαι μονοχαφαης και μοναχογαμιας (που δεν εισαι )
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Για πες νουμερο ,να μαζεψουμε το ποσον...
Μην εισαι μονοχαφαης και μοναχογαμιας (που δεν εισαι )
Παραμονες της Εκθεσης θα σας γραψω ορισμενα πραγματα και τι παιζοτανε μεσα, περυσι εκτος.... απο τα θεαματα!!!!!!!!!!
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Ρε παιδιά καμμιά πρόσκληση για τζάμπα είσοδο που μπορούμε να προμηθευτούμε; Πέρσι που πήγα συνάντησα κάποιον στο πάρκινγ, που πάρκαρε δίπλα μου, πιάσαμε κουβέντα και έτυχε να μου δώσει μια πρόσκληση που του περίσσευε.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ρε παιδιά καμμιά πρόσκληση για τζάμπα είσοδο που μπορούμε να προμηθευτούμε; Πέρσι που πήγα συνάντησα κάποιον στο πάρκινγ, που πάρκαρε δίπλα μου, πιάσαμε κουβέντα και έτυχε να μου δώσει μια πρόσκληση που του περίσσευε.
Αμα κανονισεις να ελθεις μαζι μου στην Εκθεση θα σε περασω διχως να πληρωσεις!!!....Θερμη παρακληση λογω ενος ευχαριστου γεγονοτος που μου συνεβηκε και θα το καταγραφω στο θρεντ.."νοιωθω κουρασμενος"...μην μου στελνετε αλλα π.μ........δεν θα απαντησω σε κανενα σημερα....γιατι μετα θα εχω αλλες δουλειες....συγνωμη για την λεπτομερη ενημερωση που σας κανω....αλλα αυτος ειναι ο Παιχτουρας....κυριος και τυπικος.Σας ευχαριστω εκ των προτερον!!!!!!!!Μετα τιμης ο "ΕΡΓΟΛΑΒΟΣ".
 

alohaaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Καλα κρατα μικρο καλαθι κ αντι για κατσουνι ερθει η πασουμι....Ετσι νομιζαν κ στην θεσσαλονικη κ εφεραν κατι τελειωμενες γκομενες  :2funny: :2funny:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
ΥΠΕΡΓΟΛΑΒΟΣ θελεις να πεις :2funny: :2funny: :2funny:
τι εχουμε εδω θα κανονισουμε μαζικη επισκεψη στην εκθεση,μηπως θα χουμε και περιπτερο
οργανωθειτε με ταμπελακια και ονοματα :grin:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Καλα κρατα μικρο καλαθι κ αντι για κατσουνι ερθει η πασουμι....Ετσι νομιζαν κ στην θεσσαλονικη κ εφεραν κατι τελειωμενες γκομενες  :2funny: :2funny:

Για σενα θα εχουν σπεσιαλ καλεσμενο τον Σταυρο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Αμα κανονισεις να ελθεις μαζι μου στην Εκθεση θα σε περασω διχως να πληρωσεις!!!....Θερμη παρακληση λογω ενος ευχαριστου γεγονοτος που μου συνεβηκε και θα το καταγραφω στο θρεντ.."νοιωθω κουρασμενος"...μην μου στελνετε αλλα π.μ........δεν θα απαντησω σε κανενα σημερα....γιατι μετα θα εχω αλλες δουλειες....συγνωμη για την λεπτομερη ενημερωση που σας κανω....αλλα αυτος ειναι ο Παιχτουρας....κυριος και τυπικος.Σας ευχαριστω εκ των προτερον!!!!!!!!Μετα τιμης ο "ΕΡΓΟΛΑΒΟΣ".
Σ' ευχαριστώ φίλε. Σεβόμενος την παράκλησή σου γα τα pm, θα περιμένω από΄εσένα να μου στείλεις πρώτος. :)
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Ρε παιδιά καμμιά πρόσκληση για τζάμπα είσοδο που μπορούμε να προμηθευτούμε; Πέρσι που πήγα συνάντησα κάποιον στο πάρκινγ, που πάρκαρε δίπλα μου, πιάσαμε κουβέντα και έτυχε να μου δώσει μια πρόσκληση που του περίσσευε.

Που ξέρεις?

Μπορεί να τον συναντήσεις και φέτος.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ρε παιδιά καμμιά πρόσκληση για τζάμπα είσοδο που μπορούμε να προμηθευτούμε; Πέρσι που πήγα συνάντησα κάποιον στο πάρκινγ, που πάρκαρε δίπλα μου, πιάσαμε κουβέντα και έτυχε να μου δώσει μια πρόσκληση που του περίσσευε.
φιλε εγω ημουν.

στειλε μου πμ για το πότε θα πας να συναντηθουμε παλι..  ;)
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
φιλε εγω ημουν.

στειλε μου πμ για το πότε θα πας να συναντηθουμε παλι..  ;)
Σοβαρα μιλας ή μου κάνεις πλάκα;; Αν είσαι εσύ στα αλήθεια, τότε σε ευχαριστώ πολυ για την εξυπηρέτηση πέρσι.. Σου στέλνω pm για τα υπόλοιποα
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16



Πλακα κανει. προσεξε γιατι εκει και εδω κυκλοφορουν πολλα δροσερα αγορια
Σοβαρα μιλας ή μου κάνεις πλάκα;; Αν είσαι εσύ στα αλήθεια, τότε σε ευχαριστώ πολυ για την εξυπηρέτηση πέρσι.. Σου στέλνω pm για τα υπόλοιποα
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom