Νέα

Athens Erotica 2010

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Αντισθένη,ποια ημέρα και ώρα είχε γίνει αυτό το σόου;Δεν ήμουν εκεί γμτ :headbang:
Το βραδυ της δευτερης μερας αν θυμαμαι καλα.....αλλα και το παραρτημα του Ritorno...αξιζε απο αλλη αποψη :pipa2: :pipa2:!!!!!!!!!! :rockon: :rockon:....Το δε σκηνικο ολες τις μερες.... ηταν καταπληκτικο, ειδικα το απογευμα και μετα!!!!!!!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
παλι γκομενιζεις κουκλαρα μου;
Να παρακαλεσω κατι σεβαστε φιλε....ενα τοσο αμεσο και ενδιαφερον θρεντ, που ειδικα εμενα με συναρπαζει....μην το γαμας...παρε σε παρακαλω την "σεξουλα"...και πηγαινετε σε οποιο αλλο θρεντ κανετε κεφι...ακομα και στα δικα μου θρεντ πηγαινετε και καντε οτι θελετε...αφηστε εδω να ανταλαξουμε τις εμπειριες μας... με το τι εγινε περυσι... και να ενημερωνομαστε σιγα-σιγα τι θα παιχτει φετος...... και ποιο θεομουνο θα παραβρισκετε στα εγκαινια φετος :rockon: :rockon:!!!!!......Φιλικα ο Παιχτουρας.
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
206.jpg


Mια δικιά μου από πέρσυ.
Και άλλες,www.authorway.com/fora/index.php?topic=718.0]2008,2009[/url]

Εν τω μεταξύ στο σαϊτ τους έχουν βάλει δυο ωραία βιντεάκια...

 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.071
Like
7
Πόντοι
166
Να παρακαλεσω κατι σεβαστε φιλε....ενα τοσο αμεσο και ενδιαφερον θρεντ, που ειδικα εμενα με συναρπαζει....μην το γαμας...παρε σε παρακαλω την "σεξουλα"...και πηγαινετε σε οποιο αλλο θρεντ κανετε κεφι...ακομα και στα δικα μου θρεντ πηγαινετε και καντε οτι θελετε...αφηστε εδω να ανταλαξουμε τις εμπειριες μας... με το τι εγινε περυσι... και να ενημερωνομαστε σιγα-σιγα τι θα παιχτει φετος...... και ποιο θεομουνο θα παραβρισκετε στα εγκαινια φετος :rockon: :rockon:!!!!!......Φιλικα ο Παιχτουρας.

αγορίνα μου, σου ζητώ ταπεινά συγνώμη, για το σπαμάρισμά μας!

λες να μην με συναρπάζει κι εμένα;;;

Υ.Γ. @ Αντισθένη και όποιον γνωρίζει

υπάρχει δυνατότητα να δηλώσουμε συμμετοχή για συμπρωταγωνιστικό ρόλο σε live sex show????  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :cum: :cum: :cum: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :lheel: :lheel: :lheel: :grin: :grin: :grin: :grin: :rockon: :rockon:;)
 

Επισκέπτης
Υπάρχει καμιά πληροφορία για το κόστος των εισιτηρίων και αν υπάρχει και εισιτήριο για όλες τις ημέρες με έκπτωση;
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.071
Like
7
Πόντοι
166
Η σκηνή σε video είναι στο αρχείο ΑΕ2b200.
Και για τους γνώστες, πια γκόμενα είναι αυτή με το έκφυλο "λακουβάκι" πάνω από το κωλαράκι της???????

ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΒΙΝΤΕΟ!!!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Υπάρχει καμιά πληροφορία για το κόστος των εισιτηρίων και αν υπάρχει και εισιτήριο για όλες τις ημέρες με έκπτωση;
Απο οτι θυμαμαι περυσι.... αλλη τιμη εδινες αν πηγαινες και τις τρεις μερες....αυτο σε καθε περιπτωση... το μαθαινουμε απο το τηλεφωνο για πληροφοριες που υπαρχει για εξυπηρετηση του κοινου, τι θα ισχυει φετος!!!!!!!!!...Κανω εισηγηση και τα στουντιο της Αττικης να συμμετεχουν στην Εκθεση για διαφημηση!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085

xristos_1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
145
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
1
Ετοιμάζομαστε απο ¨Εβρο να κατεβούμε 25 ατομα. εγώ πέρισυ πήγα και πέρασα υπέροχα. εβγαλα και γκομενίτσα. χαμός!!!!!!
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.071
Like
7
Πόντοι
166
με γειά μας το νέο μπανεράκι...

μ'αρέσει ;)

μπράβο!!!
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom