Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
[/glow]
Τωρα μιλας σωστα.. :grin:
Αργησες αλλα το καταλαβες γιατι δεν υπεγραφε..

υ.γ.Πρεπει να γινουν πολλα ακομα για να αποκτησεις το δικαιωμα να μιλας για ξεφτιλικια του ΑΡΗ γυφτο...
μην βριζεις τους γυφτους
 

treliaris82

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
χαρείτε με μαλακίες ανύπαρκτα ερπετά...ούτε μια εβδομάδα δεν πέρασε από την ξεφτύλα σας από τους Κόπρους...είναι πούστης,για αυτό δεν υπέγραφε...ήθελε να του βάλουν όρο στο συμβόλαιο και έναν μαύρο με 40 εκ παπάρι να τον γαμάει...

Που'σαι αλλοδαπέ, με την μπραουνσβαικ θα ξαναπαίξετε και φέτος;;  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Τωρα ομως που υπεγραψε και σε 3 αγωνιστικες θα σου παρει τα νιατα,να μας πεις την ιστορια!!!Παντως πολυ μικρη μεταγραφη ρε φιλε,βλεπω δεν ασχολειται κανενας!!!


1ον ΑΝ μου παρει τα νιατα και κυριως ΠΩΣ θα μου παρει τα νιατα (βλεπε σταυριδης) οταν ερθει η ωρα το συζηταμε......
2ον Μικρη μεταγραφη δε θα μπορουσε να την πει κανενας ΝΟΗΜΩΝ ανθρωπος γνωριζοντας το βιογραφικο του εστω...... ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ   Ν Ο Η Μ Ω Ν  ανθρωπος......
3ον ΟΤΑΝ ΤΥΧΟΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ να μας φτασετε στο επιπεδο ΣΚΕΨΗΣ (τι μας λενε, ποιος μας τα λεει και ΓΙΑΤΙ μας τα λεει.....εφημεριδες-παραγοντες-ραδιοφωνα και ΤΙ ΜΑΣ ΚΡΥΒΟΥΝ) τοτε ξανασυζηταμε......

Ο αρειανος δεν ειναι πλεον ΟΠΩΣ ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ......περα απο τα προβατα και τους τυφλομενους που εσεις εχετε ΜΟΝΟ ΤΕΤΟΙΟΥΣ, ψαχνεται και προσπαθει να μαθει τι συμβαινει στην ομαδα του, τριγυρω του και θελει να ξερει παντα την ΑΛΗΘΕΙΑ για ολους και για ολα...... ΧΑΙΔΕΜΑ ΣΤΑ ΑΥΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑΙΣΜΑ ΚΟΥΤΟΧΟΡΤΟ  Τ Ε Λ Ο Σ.......


Αντε τωρα μπεεεε..... προβατα!!
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Ο αρειανος δεν ειναι πλεον ΟΠΩΣ ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ......περα απο τα προβατα και τους τυφλομενους που εσεις εχετε ΜΟΝΟ ΤΕΤΟΙΟΥΣ, ψαχνεται και προσπαθει να μαθει τι συμβαινει στην ομαδα του, τριγυρω του και θελει να ξερει παντα την ΑΛΗΘΕΙΑ για ολους και για ολα...... ΧΑΙΔΕΜΑ ΣΤΑ ΑΥΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑΙΣΜΑ ΚΟΥΤΟΧΟΡΤΟ  Τ Ε Λ Ο Σ.......


Αντε τωρα μπεεεε..... προβατα!!

αυτό μάλιστα...εσείς ψάχνεστε...ό,τι πει ο Σκόρδας και ο Σαουρίδης το αναπαράγετε σαν κασέτα...όλοι την ίδια γνώμη...διαφωνία κανένας...όποιος άλλωστε διαφωνήσει είναι ποντίκι...παικταράς ο Βλόνταρτσικ?...παικταράς...παλτό ο Ίβιτς?..παλτό...ό,τι πει η σούπερ άρης...και μας λες για πρόβατα...κιχ δεν βγάλατε για τον αποκλεισμό από το ΟΥΕΦΑ...σιωπητήριο σήμανε ο Σαουρίδης
 

CONCEICAO

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.010
Like
0
Πόντοι
16
1ον ΑΝ μου παρει τα νιατα και κυριως ΠΩΣ θα μου παρει τα νιατα (βλεπε σταυριδης) οταν ερθει η ωρα το συζηταμε......
2ον Μικρη μεταγραφη δε θα μπορουσε να την πει κανενας ΝΟΗΜΩΝ ανθρωπος γνωριζοντας το βιογραφικο του εστω...... ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ   Ν Ο Η Μ Ω Ν  ανθρωπος......
3ον ΟΤΑΝ ΤΥΧΟΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ να μας φτασετε στο επιπεδο ΣΚΕΨΗΣ (τι μας λενε, ποιος μας τα λεει και ΓΙΑΤΙ μας τα λεει.....εφημεριδες-παραγοντες-ραδιοφωνα και ΤΙ ΜΑΣ ΚΡΥΒΟΥΝ) τοτε ξανασυζηταμε......

Ο αρειανος δεν ειναι πλεον ΟΠΩΣ ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ......περα απο τα προβατα και τους τυφλομενους που εσεις εχετε ΜΟΝΟ ΤΕΤΟΙΟΥΣ, ψαχνεται και προσπαθει να μαθει τι συμβαινει στην ομαδα του, τριγυρω του και θελει να ξερει παντα την ΑΛΗΘΕΙΑ για ολους και για ολα...... ΧΑΙΔΕΜΑ ΣΤΑ ΑΥΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑΙΣΜΑ ΚΟΥΤΟΧΟΡΤΟ  Τ Ε Λ Ο Σ.......


Αντε τωρα μπεεεε..... προβατα!!
Οταν ερθει η ωρα το συζηταμε!!!Παλι γλωσσα πριν το ματς της ΤΟΥΜΠΑΣ?Το ξερεις το συστημα της ομαδος σου πλεον,μαζωξη στου κλεανθη,ΠΑΜΠΕΡΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΩΣ και ολοι μαζι μετα για ΤΟΥΜΠΑ!
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
αυτό μάλιστα...εσείς ψάχνεστε...ό,τι πει ο Σκόρδας και ο Σαουρίδης το αναπαράγετε σαν κασέτα...όλοι την ίδια γνώμη...διαφωνία κανένας...όποιος άλλωστε διαφωνήσει είναι ποντίκι...παικταράς ο Βλόνταρτσικ?...παικταράς...παλτό ο Ίβιτς?..παλτό...ό,τι πει η σούπερ άρης...και μας λες για πρόβατα...κιχ δεν βγάλατε για τον αποκλεισμό από το ΟΥΕΦΑ...σιωπητήριο σήμανε ο Σαουρίδης
ενω εσεις για τις περσινες σφαλιαρες ξεσηκωσατε τον κοσμο,ετσι?Αν εχεις τα αρχ...πανε στην 4 και φωναξε κατι εναντιον του ζαγορ και μετα ελα εδω και γραφτο μας,οσο για τους παιχτες,συγνωμη αλλα επετρεψε μας να εχουμε κριση,ο καθενας τη δικη του που τουλαχιστον εγω δε φοβαμαι να εκφρασω.Εσυ ακομη δε ξεκαθαρισες(στον εαυτο σου πρωτα)αν σου κανουν οι Χαλκιας,Ιβιτς,Μαρκος Αντωνης και λοιποι...
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
αυτό μάλιστα...εσείς ψάχνεστε...ό,τι πει ο Σκόρδας και ο Σαουρίδης το αναπαράγετε σαν κασέτα...όλοι την ίδια γνώμη...διαφωνία κανένας...όποιος άλλωστε διαφωνήσει είναι ποντίκι...παικταράς ο Βλόνταρτσικ?...παικταράς...παλτό ο Ίβιτς?..παλτό...ό,τι πει η σούπερ άρης...και μας λες για πρόβατα...κιχ δεν βγάλατε για τον αποκλεισμό από το ΟΥΕΦΑ...σιωπητήριο σήμανε ο Σαουρίδης

Τι ειδες ρε τσακαλακο να αναπαραγουμε, ΚΑΝΕΝΑ ΨΕΜΑ????? Δε σου ειπαμε οτι ο χαλκιας ειναι πουλι???? ΨΕΜΑ ΗΤΑΝ????? Δε σου ειπαμε οτι ο Ιβιτς ειναι καλος ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ που δεν ειχες τετοιο παικτη, αλλα κατα γενικη ομολογια ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΟΣ ΚΑΙ ΔΕ ΜΑΡΚΑΡΕΙ και πιστευω οτι εχω καλυτερους (ζεντιλ-σιστον) στη θεση του, ειδικα ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ που μου ζητουσε???? ΨΕΜΑ ΚΙ ΑΥΤΟ????? Ο Βλονταρτσικ απο το λιγο που εχουμε δει μεχρι τωρα ΚΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ?????? ΑΚΟΥΓΕΣΑΙ!!! Και τι να κανουμε για τον αποκλεισμο ρε μεγαλε που εμεις ξερουμε ποσο μας ΠΕΙΡΑΞΕ και οτι μας ΓΥΡΙΣΕ ΠΙΣΩ.........να τα ΓΑΜΗΣΟΥΜΕ ΟΛΑ, να βαλουμε φωτια, να τα σπασουμε ολα και να πουμε Σκορδα δρομο, ενω βλεπουμε μετα το ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ ΤΟΥ την πτωση στη βου οτι εδω και δυο χρονια ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ συνεχεια για το καλυτερο και οι ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ επιλογες του ειναι ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΕΣ?????? (Εως τωρα τουλαχιστον, αυριο δεν ξερει κανεις τι του ξημερωνει.....)  

Ποτε θα σταματησετε να τρωτε το σανο που σας πετανε κατι τυπακια τυπου ευρουλακη?????
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Οταν ερθει η ωρα το συζηταμε!!![glow=red,2,300]Παλι γλωσσα πριν το ματς της ΤΟΥΜΠΑΣ?[/glow]Το ξερεις το συστημα της ομαδος σου πλεον,μαζωξη στου κλεανθη,ΠΑΜΠΕΡΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΩΣ και ολοι μαζι μετα για ΤΟΥΜΠΑ!

Ρε πουστη μου, ειστε και τυφλοι εκτος απο προβατα??????

Που ειδες ρε μεγαλε ΓΛΩΣΣΑ πριν το ματς της τουμπας????????? :headbang: :headbang:
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
δεν είπα να τα διαλύσετε όλα,απλά απο τους 100 αρειανούς και οι 100 έχουν την ίδια γνώμη,κανένας δεν ξεφεύγει από τη γραμμή...μη μιλάς λοιπόν για πρόβατα...φυσικά αυτό έχει και τα καλά του,για να μην πω ότι έτσι πρέπει να είναι για να υπάρχει ηρεμία...απλά στον ΠΑΟΚ λόγω μάζας υπάρχουν 800 διαφορετικές απόψεις
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Ρε πουστη μου, ειστε και τυφλοι εκτος απο προβατα??????

Που ειδες ρε μεγαλε ΓΛΩΣΣΑ πριν το ματς της τουμπας????????? :headbang: :headbang:
εχει κληρονομικο χαρισμα
εχει δει και ξυλο στους αρειανους,ξυλο στους γαυρους 5-6 γκολ σε ολες τις ομαδες,πρωταθλημα,κυπελλο,τσαμπιονς λιγκ και..................το πουστικο το ξυπνητηρι παντα χτυπαει την λαθος στιγμη
 

CONCEICAO

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.010
Like
0
Πόντοι
16
Ρε πουστη μου, ειστε και τυφλοι εκτος απο προβατα??????

Που ειδες ρε μεγαλε ΓΛΩΣΣΑ πριν το ματς της τουμπας????????? :headbang: :headbang:
Ψαρωτικο ηταν...ρουλη,για να μην βγαλεις γλωσσα!γιατι παλι θα κοπει!
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
δεν είπα να τα διαλύσετε όλα,απλά απο τους 100 αρειανούς και οι 100 έχουν την ίδια γνώμη,κανένας δεν ξεφεύγει από τη γραμμή...μη μιλάς λοιπόν για πρόβατα...φυσικά αυτό έχει και τα καλά του,για να μην πω ότι έτσι πρέπει να είναι για να υπάρχει ηρεμία...απλά στον ΠΑΟΚ λόγω μάζας υπάρχουν 800 διαφορετικές απόψεις
μαλλον θες να πεις οτι στους 100 παοκτζηδες υπαρχουν 800 διαφορετικες αποψεις
 

CONCEICAO

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.010
Like
0
Πόντοι
16
εχει κληρονομικο χαρισμα
εχει δει και ξυλο στους αρειανους,ξυλο στους γαυρους 5-6 γκολ σε ολες τις ομαδες,πρωταθλημα,κυπελλο,τσαμπιονς λιγκ και..................το πουστικο το ξυπνητηρι παντα χτυπαει την λαθος στιγμη
Δοξα το θεο,ξυλο στους φλωρους του λιμανιου εχω δει και τον ευχαριστω!Εδω βρε λιγε,χθες με εκραζες για Νικολα και Μαναβη λεγοντας μου για επιπεδο και σημερα πριν λιγο μας παροτρυνες να δουμε τον καρπαζοεισπρακτορα μισθοφορο τσουκαλα!Μπραβο επιπεδο το αγορι μου!
 

CONCEICAO

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.010
Like
0
Πόντοι
16
εχει κληρονομικο χαρισμα
εχει δει και ξυλο στους αρειανους,ξυλο στους γαυρους 5-6 γκολ σε ολες τις ομαδες,πρωταθλημα,κυπελλο,τσαμπιονς λιγκ και..................το πουστικο το ξυπνητηρι παντα χτυπαει την λαθος στιγμη
6 γκολ???ΚΑΤΙ ΞΕΡΕΙΣ...ΚΑΤΙ ΞΕΡΕΙΣ...!!!Ρε τι μου θυμισε ο μικρος!!!Εσυ δεν θυμασαι???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom