Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
αυτο το λαθος βγαζει ματια,τα αλλα θα φανουν στην πορεια,ειναι παντως κριμα να χαραμιζεις τον Ηλιαδη και να'χεις μεσα τον αργοκινητο Βερον που κανει μια σωστη καθετη και μετα λαχανιαζει...αν δε το θες τουλαχιστον ασ'το ελευθερο το Αρειανακι που του'χεις βρισει και τη μανα καποιες φορες(εστω κι απο σποντα!)
πλάκα ME κάνεις;
ποιός ηλιάδης ρε φίλε;  τί συγκρίνεις με τον βερόν; πας καλά;

Κοίτα τον παπάζογλου που σκουπίζει πάγκο για να παίζει ο βλόνταρτσικ

Επίσης να δούμε αν θα παίζει ο ανεκδιήγητος αουρέλιος όταν συνέλθει ο καράμπελας απ το κώμα
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
πλάκα ME κάνεις;
ποιός ηλιάδης ρε φίλε;  τί συγκρίνεις με τον βερόν; πας καλά;

Κοίτα τον παπάζογλου που σκουπίζει πάγκο για να παίζει ο βλόνταρτσικ

Επίσης να δούμε αν θα παίζει ο ανεκδιήγητος αουρέλιος όταν συνέλθει ο καράμπελας απ το κώμα
δωστε μας ρε κανα παιχταρα σας να την βγαλουμε φετος....... οπως λες και ξεχασες το καλυτερο οχι αυτο με τον Κωστικα και τον Γιωρικα αλλα το οτι ο ιβιτς ειναι καλυτερος απο Ζεντιλ
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
πλάκα ME κάνεις;
ποιός ηλιάδης ρε φίλε;  τί συγκρίνεις με τον βερόν; πας καλά;

Κοίτα τον παπάζογλου που σκουπίζει πάγκο για να παίζει ο βλόνταρτσικ

Επίσης να δούμε αν θα παίζει ο ανεκδιήγητος αουρέλιος όταν συνέλθει ο καράμπελας απ το κώμα
διωξ'τον τοτε αφου δεν τον γουσταρεις,τι τον κρατας,ισα ισα να χαραμιζεται,οπως χαραμισες και τον δικο σου τον Ορφανο που πηρες μαλιστα και με προσφυγη?(μη χασεις?)Ο Βλονταρτσικ μπαινει οπως βλεπεις αλλαγη,αν ξεκιναει με 2 μπροστα,τοτε θα τον δεις και τον Παπαζογλου,μην ανησυχεις.οσο για τον Καραμπελα εχω εκφρασει επανηλλειμενα τη γνωμη μου,τον προτιμω απο τον Βραζιλιανο που ειναι ο μονος ξενος της ομαδας που δε γουσταρω.Για τον Μπιζερα θα μας πεις τιποτα?Κι ο Μαρκος Αντωνης κενταει εμαθα,καλο φορ...
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
δωστε μας ρε κανα παιχταρα σας να την βγαλουμε φετος....... οπως λες και ξεχασες το καλυτερο οχι αυτο με τον Κωστικα και τον Γιωρικα αλλα το οτι ο ιβιτς ειναι καλυτερος απο Ζεντιλ
είναι αυτό που έγραφα πιο πρίν, πετάει ο γάιδαρος, δεν πουλάμε στο ολυμπιακό, πάμε για πρωτάθλημα και ο ζεντίλ είναι καλύτερος του ίβιτς

 

ΑΡΗΣ

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
830
Like
30
Πόντοι
6
URL]]
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Ρε δωρητη πως κανει ΜΠΑΜ οτι εισαι με τους αδυνατους της πολης γιατι ο ΠΑΟΚ σ'εχει βιασει αρκετες φορες στο παρελθον!!!Και ειναι και λογικο,δεν υπαρχει αλλωστε gay-ros που να συμπαθει τον ΠΑΟΚ,για ευνοητους λογους!
καραισκακη εχεις ερθει ποτε?εστω σαν τουριστας
κανετε μαγκιες στα χωρια πανω και νομιζετε οτι εχετε γαμησει ολη την ελλαδα
κρητη τελικα ποσοι πηγατε και κυριως ποσοι και πως γυρισατε?
 

CONCEICAO

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.010
Like
0
Πόντοι
16
καραισκακη εχεις ερθει ποτε?εστω σαν τουριστας
κανετε μαγκιες στα χωρια πανω και νομιζετε οτι εχετε γαμησει ολη την ελλαδα
κρητη τελικα ποσοι πηγατε και κυριως ποσοι και πως γυρισατε?
Τρελα πουλας παλι ρε και μιλας σε μενα για Καραισκακη?1 φορα Καραισκακι,2 ΣΕΦ,και μια ΟΑΚΑ μαζι με αλλα 8000 αδερφια!Παλι ψεματα λεω μηπως?Δεν θα μιλας στο λαο του ΠΑΟΚ για εκδρομες στο εχω ξαναπει,γινεσαι ρομπα!Εσυ για ΤΟΥΜΠΑ ουτε που το συζητω!Καλα ειναι απο το ιντερνετ!!!Ολες και ολες 2-3 φορες ηρθατε ΤΟΥΜΠΑ και ολοι ξερουν πως φυγατε (γνωστη η φωτο με 10-20 ερυθρολευκους gay πισω απο μπατσους,μην με βαζεις να την ξαναβαλω)!Οταν ανεβασεις οσους κατεβασα στο ΣΕΦ το 1994 (3500),στο ντορτι του 2001 (8000),στο ΟΑΚΑ το 2002 (8000) ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΣΥΖΗΤΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΕΣ!Εως τοτε εισαι....πολυ λιγος!!!
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
Τρελα πουλας παλι ρε και μιλας σε μενα για Καραισκακη?1 φορα Καραισκακι,2 ΣΕΦ,και μια ΟΑΚΑ μαζι με αλλα 8000 αδερφια!Παλι ψεματα λεω μηπως?Δεν θα μιλας στο λαο του ΠΑΟΚ για εκδρομες στο εχω ξαναπει,γινεσαι ρομπα!Εσυ για ΤΟΥΜΠΑ ουτε που το συζητω!Καλα ειναι απο το ιντερνετ!!!Ολες και ολες 2-3 φορες ηρθατε ΤΟΥΜΠΑ και ολοι ξερουν πως φυγατε (γνωστη η φωτο με 10-20 ερυθρολευκους gay πισω απο μπατσους,μην με βαζεις να την ξαναβαλω)!Οταν ανεβασεις οσους κατεβασα στο ΣΕΦ το 1994 (3500),στο ντορτι του 2001 (8000),στο ΟΑΚΑ το 2002 (8000) ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΣΥΖΗΤΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΕΣ!Εως τοτε εισαι....πολυ λιγος!!!
και επειδη δεν με λενε αδικα Valentino Rossi The Doctor εχω να πω:
[size=10pt]ΝΑΙ[/size]
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Τρελα πουλας παλι ρε και μιλας σε μενα για Καραισκακη?1 φορα Καραισκακι,2 ΣΕΦ,και μια ΟΑΚΑ μαζι με αλλα 8000 αδερφια!Παλι ψεματα λεω μηπως?Δεν θα μιλας στο λαο του ΠΑΟΚ για εκδρομες στο εχω ξαναπει,γινεσαι ρομπα!Εσυ για ΤΟΥΜΠΑ ουτε που το συζητω!Καλα ειναι απο το ιντερνετ!!!Ολες και ολες 2-3 φορες ηρθατε ΤΟΥΜΠΑ και ολοι ξερουν πως φυγατε (γνωστη η φωτο με 10-20 ερυθρολευκους gay πισω απο μπατσους,μην με βαζεις να την ξαναβαλω)!Οταν ανεβασεις οσους κατεβασα στο ΣΕΦ το 1994 (3500),στο ντορτι του 2001 (8000),στο ΟΑΚΑ το 2002 (8000) ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΣΥΖΗΤΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΕΣ!Εως τοτε εισαι....πολυ λιγος!!!
Ταρατσα που εισαι?Για μπαλλα μιλαμε...
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Ναι είδες?
Αρνούμαι να μπω σε αυτό το τρυπάκι!
Έχω ξαναπεί το μόνο που πουλάμε εδώ ειναι οι λαοί και τίποτα άλλο πλέον!
κακο δεν ειναι να εχεις λαο,κακο ειναι να εχεις ΜΟΝΟ λαο...
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Τρελα πουλας παλι ρε και μιλας σε μενα για Καραισκακη?1 φορα Καραισκακι,2 ΣΕΦ,και μια ΟΑΚΑ μαζι με αλλα 8000 αδερφια!Παλι ψεματα λεω μηπως?Δεν θα μιλας στο λαο του ΠΑΟΚ για εκδρομες στο εχω ξαναπει,γινεσαι ρομπα!Εσυ για ΤΟΥΜΠΑ ουτε που το συζητω!Καλα ειναι απο το ιντερνετ!!!Ολες και ολες 2-3 φορες ηρθατε ΤΟΥΜΠΑ και ολοι ξερουν πως φυγατε (γνωστη η φωτο με 10-20 ερυθρολευκους gay πισω απο μπατσους,μην με βαζεις να την ξαναβαλω)!Οταν ανεβασεις οσους κατεβασα στο ΣΕΦ το 1994 (3500),στο ντορτι του 2001 (8000),στο ΟΑΚΑ το 2002 (8000) ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΣΥΖΗΤΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΕΣ!Εως τοτε εισαι....πολυ λιγος!!!
πρωτα απο ολα ή εισαι χαζος(μαλλον αυτο) ή το παιζεις
οπως ξερεις υπαρχει πλαφον στα εκτος εδρας
εχω ανεβασει τουμπα οσο μπορουσα να ανεβασω
(5000)
οταν κανετε γηπεδο πανω σαν το οακα θα ανεβασω οχι μονο 8 αλλα 18000 και το ξερεις καλα
για αυτο σου ειπα σε θελω τελικο πανω και με 50-50 αλλα δυστυχως για μας και ευτυχως για σας δεν υπαρχει περιπτωση να πατε τελικο γιατι ειστε για τον πουτσο
απαντησε μου και για την κρητη που ειναι φρεσκια γιατι του χρονου θα λες οτι ειχατε κατεβει 5000 θα δειχνεις τα ψευτικα αρθρα και θα κοκορευεσαι
μιλατε και για εκδρομες οταν στελνουμε για πλακα 12000 σε αλλη χωρα και 1500 στον βορειο πολο οταν ολοκληρη εθνικη μαζευει με το ζορι 1000 στο οσλο
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Ναι είδες?
Αρνούμαι να μπω σε αυτό το τρυπάκι!
Έχω ξαναπεί το μόνο που πουλάμε εδώ ειναι οι λαοί και τίποτα άλλο πλέον!
εμεις πουλαμε και τιτλους αλλα επειδη οι αλλοι δεν εχουν το γυρνανε στον κοσμο μπας και...........
υγ.προβλεπω ψωλια φετος απο την πρωτη ομαδα του μαντσεστερ στην γαμημενη united
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
εμεις πουλαμε και τιτλους αλλα επειδη οι αλλοι δεν εχουν το γυρνανε στον κοσμο μπας και...........
υγ.προβλεπω ψωλια φετος απο την πρωτη ομαδα του μαντσεστερ στην γαμημενη united
αυτος ειναι χαζος ρε μοιραζει λευκες επιταγες για οποιον παιχτη γουσταρει
 

Επισκέπτης
κακο δεν ειναι να εχεις λαο,κακο ειναι να εχεις ΜΟΝΟ λαο...
Εδώ μόνο λαό έχουν πλέον όλοι, βλέπεις εσύ τίποτα άλλο?
Και όταν λέω άλλο εννοώ τίτλους!
Καθίστε να μαλώνετε ποιος έδειρε, ποιος έπεσε Β εθνική και το ποιος βγήκε περισσότερες φορές Ευρώπη!
Καλά έλεγε ο ζαγόρας σήμερα, διάβαζε τα μπάτζετ των ομάδων και έλεγε άντε να πάρεις πρωτάθλημα με 3 εκατ ευρώ μπατζετ όταν οι άλλοι έχουν 28!
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Εδώ μόνο λαό έχουν πλέον όλοι, βλέπεις εσύ τίποτα άλλο?
Και όταν λέω άλλο εννοώ τίτλους!
Καθίστε να μαλώνετε ποιος έδειρε, ποιος έπεσε Β εθνική και το ποιος βγήκε περισσότερες φορές Ευρώπη!
Καλά έλεγε ο ζαγόρας σήμερα, διάβαζε τα μπάτζετ των ομάδων και έλεγε άντε να πάρεις πρωτάθλημα με 3 εκατ ευρώ μπατζετ όταν οι άλλοι έχουν 28!

Εχει δικιο ο Ζαγορας, που να συναγωνιστεις..... βεβαια τα λεφτα δεν παιζουν μονα τους μπαλα, π.χ. στο μπατζετ του παναθηναικου υπολογιζονται και τα 2-3-4 δεν ξερω ποσα εκ. που ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ οτι αγορασε τον Χριστοδουλοπουλο, αντε πες μου οτι ειναι χρηματα αντιπροσωπευτικα της αξιας του παικτη αυτα.....

Και τουλαχιστον περυσι αποδειχθηκε οτι το σκεπτικο του Σκορδα εχει βαση, ομαδα με ξενους ΚΥΡΙΩΣ που με ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ειναι αρκετα ανταγωνιστικη σε σχεση με τους αλλους ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΚΟΡΠΑΝΕ ΤΑ ΕΚ. ΕΥΡΩ τους!! Και μη μου πεις για τελικη διαφορα στη βαθμολογια 20+ βαθμων, συμφωνω μεν αλλα ξερουμε πως παιζεται η μπαλα στην Ελλαδα, ειδικα εκτος γηπεδου, ακομα σχολιαζουν κατω το..... "αδικο 50-50 του διαιτητη" του Μιχου στο οσφπ-ανορθωση!!!!!!

Ακους Ζαγορα φιλε μου???? ΑΝΟΙΞΤΕ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΣΑΣ..... ανηγγειλε οτι θα πει -ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ- το παρασκηνιο της μεταγραφης παμπλο γκαρσια μεχρι να υπογραψει στον μπαοκ, καποιο απο τα επομενα βραδυα στη ζουγκλα........ ετσι για να αποκατασταθει η αληθεια επιτελους, που μου την ειπε κιολας ενα μπαοκοφιλαρακι μου, γιατι μετεφερα στον valentino μεσω pm το παρασκηνιο μια μερα...... :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom