Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Ταρατσα σ'εκανε ρομπα (μετα συγχωρησεως!)
 

ΑΡΗΣ

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
830
Like
30
Πόντοι
6
thesspunter μπορείς να μου πεις στην κρήτη πόσους έλληνες είχε μέσα η ομάδα σου
 

ΑΡΗΣ

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
830
Like
30
Πόντοι
6
Ταρατσα σ'εκανε ρομπα (μετα συγχωρησεως!)
URL]]
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
thesspunter μπορείς να μου πεις στην κρήτη πόσους έλληνες είχε μέσα η ομάδα σου
2

εγώ δεν διαφωνώ με το να υπάρχουν ξένοι, φτάνει να είναι εγνωσμένης αξίας και να έχουν αγωνιστεί σε μεγάλες ομάδες του εξωτερικόυ, όπως Κοντρέρας (θέλτα), Μαρκο αντόνιο( οσέρ), βερόν (Σιένα), Γκαρσία (ρεαλ, μίλαν), βιερίνια (πόρτο), κονσεισάο (ίντερ, λάτσιο), μουσλι (Αταλάντα), Μπιζέρα (Κάλιαρι), Ίβιτς (παρτιζάν), Μπακαγιόκο (έβερτον, μαρσέιγ)

Σε αντίθεση με τα γατάκια, μάγιες μέλισσες, ζουζούνια την παπαναστασίου...
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Σε τι με έκανε ρόμπα? :think:
στο γυρισμα,εκτος κι αν μας ξεκαθαρισεις τη θεση σου,θες Ελληνες η ξενους?Εγω θελω καλη ομαδα,δε μ'ενδιαφερει η εθνικοτητα,αλλωστε μην ξεχνας οτι οι πραγματικα καλοι Ελληνες(ελαχιστοι πια)δεν ειναι για το βαλαντιο των ομαδων μας εδω πανω,διαφωνεις?
 

Επισκέπτης
στο γυρισμα,εκτος κι αν μας ξεκαθαρισεις τη θεση σου,θες Ελληνες η ξενους?Εγω θελω καλη ομαδα,δε μ'ενδιαφερει η εθνικοτητα,αλλωστε μην ξεχνας οτι οι πραγματικα καλοι Ελληνες(ελαχιστοι πια)δεν ειναι για το βαλαντιο των ομαδων μας εδω πανω,διαφωνεις?
Α δεν έχω πρόβλημα στο αν είναι ξένοι οι έλληνες!
Και απο τον άρη και την αεκ δόξα τον θεό δώσαμε πολλά πιστόλια σε έλληνες παίκτες!
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
στο γυρισμα,εκτος κι αν μας ξεκαθαρισεις τη θεση σου,θες Ελληνες η ξενους?Εγω θελω καλη ομαδα,δε μ'ενδιαφερει η εθνικοτητα,αλλωστε μην ξεχνας οτι οι πραγματικα καλοι Ελληνες(ελαχιστοι πια)δεν ειναι για το βαλαντιο των ομαδων μας εδω πανω,διαφωνεις?
Συμφωνώ,
γι αυτό εσύ διάλεξες τους χαβίτους και τους ζεντίλ αουρέλιους νέτους που δεν παίζουν ούτε στο εφηβικό της μεγάλης ομάδας της Θεσσαλονίκης

Υ.Γ. Αναφέρομαι συγκεκριμένα σε αυτούς, οι οποίοι είναι και βασικοί σας
 

ΑΡΗΣ

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
830
Like
30
Πόντοι
6
ρε θα μας τρελάνουνε ρε φτινονε και μετά κάθονται πάνω
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Συμφωνώ,
γι αυτό εσύ διάλεξες τους χαβίτους και τους ζεντίλ αουρέλιους νέτους που δεν παίζουν ούτε στο εφηβικό της μεγάλης ομάδας της Θεσσαλονίκης

Υ.Γ. Αναφέρομαι συγκεκριμένα σε αυτούς, οι οποίοι είναι και βασικοί σας
Θες να σου πω ποιους διαλεξες εσυ?Φετος και περυσι?Δε θα χωραει το μυνημα αν αρχισω...καποιους που τρομαξες να τους ξεφορτωθει μηπως?Και μιλας για μας?
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Θες να σου πω ποιους διαλεξες εσυ?Φετος και περυσι?Δε θα χωραει το μυνημα αν αρχισω...καποιους που τρομαξες να τους ξεφορτωθει μηπως?Και μιλας για μας?
Για Πέρυσι μαζί σου είμαι, είναι όμως λάθη που αναγνωρίστηκαν γι αυτό και διορθώθηκαν άμεσα...
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
σωστα,το λαθος Φερναντεζ ας πουμε διορθωθηκε με Χαλκια...
ναι ρε μάγκα, στη σύγκριση είμαι στα σύν, 2 χρονιές φάγαμε πάνω από 30 γκολ από δικά του λάθη...

Ακόμη και αν έχεις δίκιο όμως, είναι 1 λάθος...  Συγγνώμη, κάναμε λάθος. 

το επόμενο πιο είναι;
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
ναι ρε μάγκα, στη σύγκριση είμαι στα σύν, 2 χρονιές φάγαμε πάνω από 30 γκολ από δικά του λάθη...

Ακόμη και αν έχεις δίκιο όμως, είναι 1 λάθος...  Συγγνώμη, κάναμε λάθος. 

το επόμενο πιο είναι;
καλα ρε ακομα δεν ηρθε ο χαλκιας πηρε την γυφτικη νοοτροπια; εκανε προσφυγη για 6000 ευρω; ουτε η καλομοιρα να ηταν
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
ναι ρε μάγκα, στη σύγκριση είμαι στα σύν, 2 χρονιές φάγαμε πάνω από 30 γκολ από δικά του λάθη...

Ακόμη και αν έχεις δίκιο όμως, είναι 1 λάθος...  Συγγνώμη, κάναμε λάθος. 

το επόμενο πιο είναι;
αυτο το λαθος βγαζει ματια,τα αλλα θα φανουν στην πορεια,ειναι παντως κριμα να χαραμιζεις τον Ηλιαδη και να'χεις μεσα τον αργοκινητο Βερον που κανει μια σωστη καθετη και μετα λαχανιαζει...αν δε το θες τουλαχιστον ασ'το ελευθερο το Αρειανακι που του'χεις βρισει και τη μανα καποιες φορες(εστω κι απο σποντα!)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom