Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Εδώ μόνο λαό έχουν πλέον όλοι, βλέπεις εσύ τίποτα άλλο?
Και όταν λέω άλλο εννοώ τίτλους!
Καθίστε να μαλώνετε ποιος έδειρε, ποιος έπεσε Β εθνική και το ποιος βγήκε περισσότερες φορές Ευρώπη!
Καλά έλεγε ο ζαγόρας σήμερα, διάβαζε τα μπάτζετ των ομάδων και έλεγε άντε να πάρεις πρωτάθλημα με 3 εκατ ευρώ μπατζετ όταν οι άλλοι έχουν 28!
σε πειραζουν οι ομαδες με λαο γιατι η ομαδουλα σου στην αγγλια εχει σπασει ολα τα ρεκορ σε καταναλωση πατατας και κοκα κολας,α που και που χειροκροτανε κιολας κανα γκολ  :jerking:
 

Επισκέπτης
σε πειραζουν οι ομαδες με λαο γιατι η ομαδουλα σου στην αγγλια εχει σπασει ολα τα ρεκορ σε καταναλωση πατατας και κοκα κολας,α που και που χειροκροτανε κιολας κανα γκολ  :jerking:
Δεν σε παρεξηγώ γιατί εμείς οι 2 έχουμε μιλήσει και σοβαρά!
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66

Επισκέπτης
αντε ρε παπαρα που θα με βρισεις κιολας
ρουφα τωρα το πουλακι του σαουδαραβα και τα ξαναλεμε
α-κοσμε  :2funny:
Aυτά τα γατάκια θέλουν 10 χρόνια για να γίνουν ομάδα ρε μπαγλαμά!
Πάλι μέσω άλλων θέλει να με νικήσεις μορι κουφάλα γιατι το λιβεπουλάκι δεν μπορεί!
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Aυτά τα γατάκια θέλουν 10 χρόνια για να γίνουν ομάδα ρε μπαγλαμά!
Πάλι μέσω άλλων θέλει να με νικήσεις μορι κουφάλα γιατι το λιβεπουλάκι δεν μπορεί!
Όπως πάντα το θρεντ του παπαναστασιακού είναι σαν την κόκα κόλα.  Πάει με όλα

Προτείνω να αρχίσετε και μία συζήτηση για την αναπαραγωγή του μεταξοσκώληκα με το παρδαλό κολύμπρι...
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
Όπως πάντα το θρεντ του παπαναστασιακού είναι σαν την κόκα κόλα.  Πάει με όλα

Προτείνω να αρχίσετε και μία συζήτηση για την αναπαραγωγή του μεταξοσκώληκα με το παρδαλό κολύμπρι...
ενω εσεις αν δεν βρειτε μυγες που να κολησετε;
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Όπως πάντα το θρεντ του παπαναστασιακού είναι σαν την κόκα κόλα.  Πάει με όλα

Προτείνω να αρχίσετε και μία συζήτηση για την αναπαραγωγή του μεταξοσκώληκα με το παρδαλό κολύμπρι...
ειμαστε πολυθεματικοι και πολυφυλετικοι οπως θα'χεις καταλαβει...
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
ενω εσεις αν δεν βρειτε μυγες που να κολησετε;
Πού είσαι ρε μεγάλε;
Σήμερα δεν κατέβηκα στα φανάρια, τα καρντάσια βούτηξαν κάτι πεπόνια απ ένα χωράφι και τα πήγα στη λαϊκή

Ολα καλά;
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
Πού είσαι ρε μεγάλε;
Σήμερα δεν κατέβηκα στα φανάρια, τα καρντάσια βούτηξαν κάτι πεπόνια απ ένα χωράφι και τα πήγα στη λαϊκή

Ολα καλά;
ασε φαναρια και πεπονια κανα sony θα μας βρεις; α κ πατατες νευροκοπιου
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Aυτά τα γατάκια θέλουν 10 χρόνια για να γίνουν ομάδα ρε μπαγλαμά!
Πάλι μέσω άλλων θέλει να με νικήσεις μορι κουφάλα γιατι το λιβεπουλάκι δεν μπορεί!
ειμαι αρσεναλ και το ξερεις
[youtube=425,350]KExVFcaGt_8[/youtube]




στο οπαδιλικι ειμαι λιβερπουλ
[youtube=425,350]2vh8h-rGAc0&feature=related[/youtube]
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Ακους Ζαγορα φιλε μου???? ΑΝΟΙΞΤΕ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΣΑΣ..... ανηγγειλε οτι θα πει -ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ- το παρασκηνιο της μεταγραφης παμπλο γκαρσια μεχρι να υπογραψει στον μπαοκ, καποιο απο τα επομενα βραδυα στη ζουγκλα........ ετσι για να αποκατασταθει η αληθεια επιτελους, που μου την ειπε κιολας ενα μπαοκοφιλαρακι μου, γιατι μετεφερα στον valentino μεσω pm το παρασκηνιο μια μερα...... :2funny:

Ρε κουφαλιτσες συναρειανακια μου τρελα, το ξερετε τελικα το story??? Και γω που νομιζα οτι ειχα πρωτος τη χαρα και το προνομιο να μαθω ΓΙΑΤΙ Ο ΠΑΜΠΛΟ ΜΕΧΡΙ ΑΡΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΥΠΕΓΡΑΦΕ....... :2funny: :2funny:
 

CONCEICAO

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.010
Like
0
Πόντοι
16
Ρε κουφαλιτσες συναρειανακια μου τρελα, το ξερετε τελικα το story??? Και γω που νομιζα οτι ειχα πρωτος τη χαρα και το προνομιο να μαθω ΓΙΑΤΙ Ο ΠΑΜΠΛΟ ΜΕΧΡΙ ΑΡΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΥΠΕΓΡΑΦΕ....... :2funny: :2funny:
Τωρα ομως που υπεγραψε και σε 3 αγωνιστικες θα σου παρει τα νιατα,να μας πεις την ιστορια!!!Παντως πολυ μικρη μεταγραφη ρε φιλε,βλεπω δεν ασχολειται κανενας!!!
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
χαρείτε με μαλακίες ανύπαρκτα ερπετά...ούτε μια εβδομάδα δεν πέρασε από την ξεφτύλα σας από τους Κόπρους...είναι πούστης,για αυτό δεν υπέγραφε...ήθελε να του βάλουν όρο στο συμβόλαιο και έναν μαύρο με 40 εκ παπάρι να τον γαμάει...
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
31
Like
2.526
Πόντοι
6.495
χαρείτε με μαλακίες ανύπαρκτα ερπετά...ούτε μια εβδομάδα δεν πέρασε από την ξεφτύλα σας από τους Κόπρους...είναι πούστης,για αυτό δεν υπέγραφε...[glow=red,2,300]ήθελε να του βάλουν όρο στο συμβόλαιο και έναν μαύρο με 40 εκ παπάρι να τον γαμάει...
[/glow]
Τωρα μιλας σωστα.. :grin:
Αργησες αλλα το καταλαβες γιατι δεν υπεγραφε..

υ.γ.Πρεπει να γινουν πολλα ακομα για να αποκτησεις το δικαιωμα να μιλας για ξεφτιλικια του ΑΡΗ γυφτο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom