Νέα

Αποχωρήσεις/επιστροφές/απουσίες μελών του bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 375K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που χάθηκε αραγε ο λουστφορλαιφ?

  • Πεθανε και αυτος

    Ψήφοι: 49 13,9%
  • Στα αρχίδια μου

    Ψήφοι: 170 48,2%
  • Γαμιέται με τον λιλα

    Ψήφοι: 108 30,6%
  • Θα επιστρέψει

    Ψήφοι: 36 10,2%
  • Δεν ξερω ειμαι κλώνος

    Ψήφοι: 27 7,6%
  • Τον απηγαγε ο σταμ90

    Ψήφοι: 32 9,1%
  • Ειναι ο μπιφτεκης

    Ψήφοι: 22 6,2%
  • Μας έλειψε

    Ψήφοι: 34 9,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Δυστυχώς οι λόγοι που αποχωρούν ή απέχουν φίλοι, είναι ότι μπαίνουν κάποια στιγμή σε διάφορα forums διάφοροι, με τόσο χαμηλό επίπεδο και αλλά αρκετή ηλιθιότητα που ευνόητα σε κάνουν να μην θες να συμμετέχεις πλέον. Το επίπεδο πολλών εδω μέσα είναι ανύπαρκτο.Θα μου πείτε,και ποιος είσαι εσύ που θα κρίνεις το επίπεδο των άλλων? οκ, ας πούμε ότι και το δικό μου είναι χαμηλό.Το θέμα "επίπεδο" θέλει πολλή κουβέντα...Τα forums έχουν χάσει πια το νόημά τους...Γέμισαν smileys, φατσούλες Χ1000, μπηχτές ο ένας στον άλλο, ηλίθιες ερωτήσεις, εντελώς χαζά posts, έτσι από ανθρώπους που μες στη δυστυχία τους μάλλον το μόνο που έχουν να κάνουν είναι να είναι όλη μέρα κι όλη νύχτα στο site και να γράφουν βλακείες. Η διαφήμιση  πάει σύννεφο από του επαγγελματίες του χώρου, και οι κλίκες είναι σε ετοιμότητα να "φάνε" την αντίθετη άποψη.Και άλλα πολλά..
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Πριν λίγο καιρό μιλούσα με έναν απο εδώ απο κοντά και αναρωτιόμασταν για εσένα και τον podolagno που χαθήκατε, εσύ επανήλθες ο podo όχι!
Ο nik30 αποχώρησε πέρσι για προσωπικούς λόγους!
εγω φιλε ταρατσα χανομαι συνηθως τα καλοκαιρια λογω εργασιακων υποχρεωσεων για κανα τριμηνο,τετραμηνο....α δεν το ξερω για τον νικ30 οτι δηλωσε οτι αποχωρει....να ναι καλα κι αυτος..πολυ αξιολογο παιδι!!!
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
Δυστυχώς οι λόγοι που αποχωρούν ή απέχουν φίλοι, είναι ότι μπαίνουν κάποια στιγμή σε διάφορα forums διάφοροι, με τόσο χαμηλό επίπεδο και αλλά αρκετή ηλιθιότητα που ευνόητα σε κάνουν να μην θες να συμμετέχεις πλέον. Το επίπεδο πολλών εδω μέσα είναι ανύπαρκτο.Θα μου πείτε,και ποιος είσαι εσύ που θα κρίνεις το επίπεδο των άλλων? οκ, ας πούμε ότι και το δικό μου είναι χαμηλό.Το θέμα "επίπεδο" θέλει πολλή κουβέντα...Τα forums έχουν χάσει πια το νόημά τους...Γέμισαν smileys, φατσούλες Χ1000, μπηχτές ο ένας στον άλλο, ηλίθιες ερωτήσεις, εντελώς χαζά posts, έτσι από ανθρώπους που μες στη δυστυχία τους μάλλον το μόνο που έχουν να κάνουν είναι να είναι όλη μέρα κι όλη νύχτα στο site και να γράφουν βλακείες. Η διαφήμιση  πάει σύννεφο από του επαγγελματίες του χώρου, και οι κλίκες είναι σε ετοιμότητα να "φάνε" την αντίθετη άποψη.Και άλλα πολλά..
Τα smileys που κολλάνε σε αυτά που λες; :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Δυστυχώς οι λόγοι που αποχωρούν ή απέχουν φίλοι, είναι ότι μπαίνουν κάποια στιγμή σε διάφορα forums διάφοροι, με τόσο χαμηλό επίπεδο και αλλά αρκετή ηλιθιότητα που ευνόητα σε κάνουν να μην θες να συμμετέχεις πλέον. Το επίπεδο πολλών εδω μέσα είναι ανύπαρκτο.Θα μου πείτε,και ποιος είσαι εσύ που θα κρίνεις το επίπεδο των άλλων? οκ, ας πούμε ότι και το δικό μου είναι χαμηλό.Το θέμα "επίπεδο" θέλει πολλή κουβέντα...Τα forums έχουν χάσει πια το νόημά τους...Γέμισαν smileys, φατσούλες Χ1000, μπηχτές ο ένας στον άλλο, ηλίθιες ερωτήσεις, εντελώς χαζά posts, έτσι από ανθρώπους που μες στη δυστυχία τους μάλλον το μόνο που έχουν να κάνουν είναι να είναι όλη μέρα κι όλη νύχτα στο site και να γράφουν βλακείες. Η διαφήμιση  πάει σύννεφο από του επαγγελματίες του χώρου, και οι κλίκες είναι σε ετοιμότητα να "φάνε" την αντίθετη άποψη.Και άλλα πολλά..


ola τα φορουμς ανεξαρτητα θεματολογιας ετσι ηταν ειναι κ θα ειναι.Τα μπουρδελα γιατι να αποτελουν εξαιρεση :huh:
 

Επισκέπτης
Επετρεψε μου να διαφωνισω φιλτατε..
Μη μου πεις οτι δεν μπορεις να βρεις ενημερωση εδω για κατι που δεν σε ενδιαφερει?Δε νομιζω.
Οσον αφορα για τους ηλιθιους και το χαμηλο επιπεδο  στο οτι εχουν χαλασει το φορουμ και σε αυτο διαφωνουμε.
Κανουμε περα οτι δε μας αρεσει και επιλεγουμε να συνομιλουμε με αυτους που γουσταρουμε και επικοινωνουμε.
Και πιστεψε με ειναι πολλοι εδω μεσα  :rockon: :rockon:
Ειμαι σιγουρος οτι θα το διαπιστωσεις και εσυ...
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Τα smileys όταν τα βλέπεις τα ίδια σε 4-5 σειρές μονοκοπανιά, ε δεν είναι δυνατόν να μη σου σπάσουν τα νεύρα! Όντως υπάρχει αρκετή ενημέρωση πάνω σε μπουρδελοθέματα, και μπράβο σ'όσους παρέχουν πληροφόρηση...Αλλά όπως πάντα και παντού, οι καλοί είναι λίγοι!
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
452
Πόντοι
36
Πολλοί παλιότεροι έχουν σταματήσει να γράφουν ή γράφουν σποραδικά. Για παράδειγμα (πέρα από αυτούς που αναφέρατε) Ροπαλοφόρος, Κακός Λύκος, όλοι οι παλιοί τιμημένοι που τους πρόλαβα στο παλιό φόρουμ και άλλοι πολλοί.

Ίσως όλοι είμαστε στο ίδιο λούκι και απλά κάνουμε τον κύκλο μας. Χάνουμε ενδιαφέρον, καπνός. Κάπου ξανατσιμπάμε, μέσα πάλι.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Πολλοί παλιότεροι έχουν σταματήσει να γράφουν ή γράφουν σποραδικά. Για παράδειγμα (πέρα από αυτούς που αναφέρατε) Ροπαλοφόρος, Κακός Λύκος, όλοι οι παλιοί τιμημένοι που τους πρόλαβα στο παλιό φόρουμ και άλλοι πολλοί.

Ίσως όλοι είμαστε στο ίδιο λούκι και απλά κάνουμε τον κύκλο μας. Χάνουμε ενδιαφέρον, καπνός. Κάπου ξανατσιμπάμε, μέσα πάλι.
βλεπε savalas.....
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Πολλοί παλιότεροι έχουν σταματήσει να γράφουν ή γράφουν σποραδικά. Για παράδειγμα (πέρα από αυτούς που αναφέρατε) Ροπαλοφόρος, Κακός Λύκος, όλοι οι παλιοί τιμημένοι που τους πρόλαβα στο παλιό φόρουμ και άλλοι πολλοί.

Ίσως όλοι είμαστε στο ίδιο λούκι και απλά κάνουμε τον κύκλο μας. Χάνουμε ενδιαφέρον, καπνός. Κάπου ξανατσιμπάμε, μέσα πάλι.

Υποχρεώσεις φίλε...
όσο μεγαλώνεις.. αυξάνονται...
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Πολλοί παλιότεροι έχουν σταματήσει να γράφουν ή γράφουν σποραδικά. Για παράδειγμα (πέρα από αυτούς που αναφέρατε) Ροπαλοφόρος, Κακός Λύκος, όλοι οι παλιοί τιμημένοι που τους πρόλαβα στο παλιό φόρουμ και άλλοι πολλοί.

Ίσως όλοι είμαστε στο ίδιο λούκι και απλά κάνουμε τον κύκλο μας. Χάνουμε ενδιαφέρον, καπνός. Κάπου ξανατσιμπάμε, μέσα πάλι.

  ...bluevertigo,savalas και αλλοι...

  Για τα αποδελοιπα (πως το ειπα;)συμφωνω ....

  Η ζωη μας κυκλους κανει....(πραγματικη και εικονικη...)
 

Siegf

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.177
Like
0
Πόντοι
16
Εδώ μαζεύουμε υπογραφές για την επιστροφή της αγαπημένης μας Παπίτσας Φέθρυ!

[move][size=20pt]Fethry come back, we forgive you!![/size][/move]

Πλακώθηκα μαζί του, με έβρισε, με έσκασε, μου τα' κανε μπαλόνια με την κλαψομουνίασή του...

αλλά ως μαζόχας που είμαι ομολογώ ότι μου λείπει!!!

Είχε όλα αυτά τα ελλατώματα το παλληκάρι, αλλά εντάξει, δεν μπορώ να πω πως δεν είχε γνώσεις και επίπεδο.

Και κυρίως είχε το μοναδικό ταλέντο να πυρπολεί τα θρεντ!

Η ζωή είναι βαρετή χωρίς βαρβάρους...


Υπογράψτε - υπογράψτε

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
καλά...δεν είπανε ότι έχει μπει με άλλο νίκ?..........
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ναι τον ανακαλυψαν με αλλο νικ
 

Συνημμένα

  • busted.jpg
    busted.jpg
    34,9 KB · Εμφανίσεις: 24

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Nα γυρισει ο Φεθρυ.
Μου λειπει.
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
δεν ξέρω πόσο θα ζήσει το θρεντ. κάποτε είχα ανοίξει κι εγώ ένα για να στηρίξω τον φέθρυ:
δυστυχώς ένας μοντ το κλείδωσε κι έτσι δεν πρόλαβε να ολοκληρωθεί η ανθρωπολογική μελέτη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom