Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
270
Like
476
Πόντοι
21

ATIC007

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2024
Μηνύματα
3
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα! Σχόλια για την πιο κάτω;

Ψεύτικη είναι. Η φωτογραφια ειναι της sophiasselfies

Εδώ βρίσκονται μερικές φοτογραφίες που έκλεψε
 

Stavento20

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2023
Μηνύματα
15
Like
8
Πόντοι
0
Ψεύτικη είναι. Η φωτογραφια ειναι της sophiasselfies

Εδώ βρίσκονται μερικές φοτογραφίες που έκλεψε
Ευχαριστώ φίλε. Έλεος με αυτά τα ψεύτικα προφίλ!
Την επισκέφθηκε κάποιος από εδώ;
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.815
Like
722
Πόντοι
96
Κάποιος με ρώτησε για επαγγελματικό μασάζ προστάτη. Από εμπειρία στην Λεμεσό μόνο μια ξέρει να το κάνει κι να απολαύσεις διέγερση κι χύσημο.
επιενα πριν χρονια κοντα της οταν ειχε κε πιο χαμιλα μπατζετ, εκενε πιπα χορις πλαστικο κε χυσιμο στωμα στα 60 με 70 ευρω τοτε και γλυφοκολη, τελεφτεα φορα που επια πριν 2 χρονια στα 80-90 δεν μου αρεσε καθολου, βαριοταν γενικα..
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.815
Like
722
Πόντοι
96
Πολλές φορές τα τελευταία 5 χρόνια άλλα αρχισε να φαίνεται πάρα πολύ η ηλικία της όμως. Οι φωτογραφίες της έχουν αρκετή επεξεργασία.
Σε υπηρεσίες είναι 50 με ακάπωτο. Συνήθως πάω για το μασάζ που κάμνει πριν ξεκινήσει ο αγώνας, έχει ένα τρόπο σαν είσαι μπρούμυτα και κάμνει σου μασάζ να σου σηκώνει λίο τον κώλο και να σου κάμνει πίπα και γλυφοκώλι
Hi) Erotic massage, blowjob, sex! 1 hour - 150 euros. 30 min - 80 euros, 15 min - 50 euros. Extra.... cum in mouth +20 euros. Urological massage +20 euros, blowjob without a condom +20 euros)

εν για το Urological μασαζ που λες?
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.815
Like
722
Πόντοι
96
Επία σήμερα η ώρα 2. Φαίνεται την ώρα που επια άκομα ήταν ο προηγούμενος μέσα αλλά εν με πειράζει συνηθισμένα πράγματα. Εκεί που περήμενα άκουω την να κράζει μέσα, κανένα 10 λεπτό έκραζε. Μετά ανοίγει η πόρτα βγένουν 2 μαντράχαλοι μαύροι. Πάω μέσα ήταν πογλαρωμένη. Πολλά καλή πίπα. Ελάλε μου ζβάτναγια ζβατναγια που σημενει κράξε με κράξε με, τσιαμε που πάω να την κράξω φκαλλει τον έξω, κι ερούφισε τα όλα. Χαλάλι σου μάνα μου λαλω της.
εχυσες της στο στομα ενοις οταν λες ερουφισεντα ολα?
 

angelosCY

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2024
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Επία σήμερα η ώρα 2. Φαίνεται την ώρα που επια άκομα ήταν ο προηγούμενος μέσα αλλά εν με πειράζει συνηθισμένα πράγματα. Εκεί που περήμενα άκουω την να κράζει μέσα, κανένα 10 λεπτό έκραζε. Μετά ανοίγει η πόρτα βγένουν 2 μαντράχαλοι μαύροι. Πάω μέσα ήταν πογλαρωμένη. Πολλά καλή πίπα. Ελάλε μου ζβάτναγια ζβατναγια που σημενει κράξε με κράξε με, τσιαμε που πάω να την κράξω φκαλλει τον έξω, κι ερούφισε τα όλα. Χαλάλι σου μάνα μου λαλω της.
ωραίος αδελφέ (χαχαχα)
 

Andy10roni

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
11
Like
4
Πόντοι
0
Θες να μας πεις τι παίζει με την κοπέλα φίλος; Βλέπεται; Μικρή μεγάλη σε ηλικία; τιμούλες;
Φίλε είναι Κυπραία 40αρα κοντή, μελαχρινή με τα παχάκια της. Δεν βάζει αγγελία έχει τους σταθερούς της. 50 ευρώ, εμένα ελεύθερο στοματικό, προσιτή, ευγενική και αρέσκει της το σεξ. Για μένα value for money
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom