Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
384
Like
765
Πόντοι
81
Καλά τι γίνεται με το θέμα εδώ μέσα.
Τα πιο πολλά ποστ τελευταία είναι ή για χοντρές μιλφ ή για Ρουμάνες.
Και μετά πάμε στην άλλη άκρη για γκόμενες με 150€ και πάνω.

Κανένα καλό μουνάκι μέχρι 30 κανείς δεν έχει να προτείνει και μέχρι 60€;
Τόσα υπάρχουν.
 

Kentikelenio26

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
63
Like
24
Πόντοι
0
Καλά τι γίνεται με το θέμα εδώ μέσα.
Τα πιο πολλά ποστ τελευταία είναι ή για χοντρές μιλφ ή για Ρουμάνες.
Και μετά πάμε στην άλλη άκρη για γκόμενες με 150€ και πάνω.

Κανένα καλό μουνάκι μέχρι 30 κανείς δεν έχει να προτείνει και μέχρι 60€;
Τόσα υπάρχουν.
Δεν υπαρχει ετσι πραμα , μεχρι 30 χρονον με ετσι ριαλλια που να αξιζει λεμεσο. Ισως σε μια αλλη πολη ισως σε μια αλλη χωρα και ισως σε καποια αλλη 20αετια.

Ξεφιγαν ολα φαι νερο αερας που αναπνέεις , οι πουτανες εννα κοψουν πισω;;;

Οσο για τουτες τες κοτζιακαρες που εν τζαι οπως τα βοδια που το παχως καλλιτερα να τον πεζει καποιος λλιον εσσω να του περνα η καψα. Γλειτονει τζαι τα ριαλλια του τζαι το σοκ που εννα δει ομπρος του ετσι πλασματα!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
384
Like
765
Πόντοι
81
Δεν υπαρχει ετσι πραμα , μεχρι 30 χρονον με ετσι ριαλλια που να αξιζει λεμεσο. Ισως σε μια αλλη πολη ισως σε μια αλλη χωρα και ισως σε καποια αλλη 20αετια.

Ξεφιγαν ολα φαι νερο αερας που αναπνέεις , οι πουτανες εννα κοψουν πισω;;;

Οσο για τουτες τες κοτζιακαρες που εν τζαι οπως τα βοδια που το παχως καλλιτερα να τον πεζει καποιος λλιον εσσω να του περνα η καψα. Γλειτονει τζαι τα ριαλλια του τζαι το σοκ που εννα δει ομπρος του ετσι πλασματα!
Τυπε μάλλον δεν έχεις δει προηγούμενα ποστ μου.
Γιατί προτείνω μόνο αστερια και μέχρι 60€ .

Αν κάποιοι δεν τα βλέπετε, δεν φταίει κανείς.

Πάντως υπάρχουν πολλά αξιόλογα κομμάτια και από Ρωσίδες πάνω από 10 επιλογές.
Οπότε μην γράφετε ότι δεν υπάρχει τίποτα.
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
639
Like
631
Πόντοι
86
Πήγε κάνεις πρόσφατα στη Ρωσίδα μιλφαρα αυτήν;

Την είχα πάρει πριν χρόνια στη Λάρνακα και θυμάμαι ότι ήταν πολύ πρόθυμη στη δουλειά της και γαμιοταν καλά.
Την βλέπω χρόνια, θυμάμαι να την έχεις αναφέρει, δεν έχει κάτι που να μου κάνει κλικ να πληρώσω, λέω όμως να πάω ή απόψε ή αύριο αφου είναι πρόθυμη.. θα γράψω εντυπώσεις αν όντως πάω
 

Kentikelenio26

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
63
Like
24
Πόντοι
0
Τυπε μάλλον δεν έχεις δει προηγούμενα ποστ μου.
Γιατί προτείνω μόνο αστερια και μέχρι 60€ .

Αν κάποιοι δεν τα βλέπετε, δεν φταίει κανείς.

Πάντως υπάρχουν πολλά αξιόλογα κομμάτια και από Ρωσίδες πάνω από 10 επιλογές.
Οπότε μην γράφετε ότι δεν υπάρχει τίποτα.
Τύπε θα μελετησω τα ποστ σου με τους αστεριες κατο απο 30 στα 60ευρα να δουμε τι λενε ...!
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
567
Like
793
Πόντοι
86
Εχετε επιτυχια με τις μαυρες?2η φορα πηγα σε μαυρη... αποτυχια.more money more money μου ελεγε.συμφωνησαμε anal παω να της το βαλω no more money...απο τις χειροτερες πιπες. Οι ρουμανες καλυτερες μου βγηκαν για να καταλαβεις....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Eros82

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
567
Like
793
Πόντοι
86
Δεν υπαρχει ετσι πραμα , μεχρι 30 χρονον με ετσι ριαλλια που να αξιζει λεμεσο. Ισως σε μια αλλη πολη ισως σε μια αλλη χωρα και ισως σε καποια αλλη 20αετια.

Ξεφιγαν ολα φαι νερο αερας που αναπνέεις , οι πουτανες εννα κοψουν πισω;;;

Οσο για τουτες τες κοτζιακαρες που εν τζαι οπως τα βοδια που το παχως καλλιτερα να τον πεζει καποιος λλιον εσσω να του περνα η καψα. Γλειτονει τζαι τα ριαλλια του τζαι το σοκ που εννα δει ομπρος του ετσι πλασματα!
Κανα 2 εχω στο νου μου αλλα ενταξει τις βαρεθηκα...τοσες φορες πηγα ουτε γκομενες να τις ειχα.φτασαμε στο σημειο να παμε και να λεμε κ τα νεα μας
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
639
Like
631
Πόντοι
86
Την βλέπω χρόνια, θυμάμαι να την έχεις αναφέρει, δεν έχει κάτι που να μου κάνει κλικ να πληρώσω, λέω όμως να πάω ή απόψε ή αύριο αφου είναι πρόθυμη.. θα γράψω εντυπώσεις αν όντως πάω
Λοιπόν πήγα για τα 70 για τα φιλιά και το ακαποτο στο άνεμος η κοπέλα, ευχάριστος χαρακτήρας, touchy, καλή πίππα. Στα φιλιά δεν το απολάμβανε και τόσο, δάχτυλα δεν άφησε, μόλις τα έβαλα για λίγο (πριν μου πει όχι) είχε τεράστιο μουνί. Στον αγώνα ήταν οκ στην αρχή μου είπε σιγά σιγά αλλά είμαι γενικά χαλαρός δεν έκανε παράπονα.
Το σώμα αρκετά σπασμένο δείχνει μια ηλικία αλλά δεν είναι μακριά από τις φωτογραφίες.
Στην αρχή ήθελε να κάμω μπάνιο παρόλο που πήγα φρέσκος, που είναι θετικό.

Δεν κλαίω τα λεφτά μου αλλά ούτε και ανυπομονώ να την ξαναδώ.
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
639
Like
631
Πόντοι
86
Εχετε επιτυχια με τις μαυρες?2η φορα πηγα σε μαυρη... αποτυχια.more money more money μου ελεγε.συμφωνησαμε anal παω να της το βαλω no more money...απο τις χειροτερες πιπες. Οι ρουμανες καλυτερες μου βγηκαν για να καταλαβεις....
Εγώ πάω καμία καταδρομική κάποτε περκι βρω καμιά που εν όμορφη αλλά μπα, γενικά δεν μου αρέσουν αλλά θέλω για την εμπειρία να βρω μια καλή. Που δηλαδή τζιαι να βλέπετε η τύπισσα μόνο που της ψεύτικες φωτογραφίες ξενερώνεις και φεύγεις
 

Eros82

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
882
Κριτικές
47
Like
9.842
Πόντοι
6.236
Εγώ πάω καμία καταδρομική κάποτε περκι βρω καμιά που εν όμορφη αλλά μπα, γενικά δεν μου αρέσουν αλλά θέλω για την εμπειρία να βρω μια καλή. Που δηλαδή τζιαι να βλέπετε η τύπισσα μόνο που της ψεύτικες φωτογραφίες ξενερώνεις και φεύγεις
Προσέχετε οι μαύρες ούτε γιατρο πανε ούτε γυναικολόγο
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
639
Like
631
Πόντοι
86
Προσέχετε οι μαύρες ούτε γιατρο πανε ούτε γυναικολόγο
Φίλε έτσι όπως τα βλέπω τα πράγματα πιο πιθανόν να κολλήσω που καμιά κυπρεα που θα γαμήσω μεθυσμένος ακαποτο παρά που μαύρη που είναι όλα με πλαστικο. Φυσικά ξαναλέω. Not a fan, τζιαι δεν βρίσκω τζιαι κάτι καλό.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Eros82

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
384
Like
765
Πόντοι
81
Λοιπόν πήγα για τα 70 για τα φιλιά και το ακαποτο στο άνεμος η κοπέλα, ευχάριστος χαρακτήρας, touchy, καλή πίππα. Στα φιλιά δεν το απολάμβανε και τόσο, δάχτυλα δεν άφησε, μόλις τα έβαλα για λίγο (πριν μου πει όχι) είχε τεράστιο μουνί. Στον αγώνα ήταν οκ στην αρχή μου είπε σιγά σιγά αλλά είμαι γενικά χαλαρός δεν έκανε παράπονα.
Το σώμα αρκετά σπασμένο δείχνει μια ηλικία αλλά δεν είναι μακριά από τις φωτογραφίες.
Στην αρχή ήθελε να κάμω μπάνιο παρόλο που πήγα φρέσκος, που είναι θετικό.

Δεν κλαίω τα λεφτά μου αλλά ούτε και ανυπομονώ να την ξαναδώ.
Οπότε 60€ για αυτήν και πολλά είναι. Επειδή έχει και ακαπωτο μπουκι μέσα.
Ελπίζω να είναι άνετη με τον χρόνο, όπως τη θυμάμαι από παλιά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Eros82

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
420
Like
581
Πόντοι
81
Κανα 2 εχω στο νου μου αλλα ενταξει τις βαρεθηκα...τοσες φορες πηγα ουτε γκομενες να τις ειχα.φτασαμε στο σημειο να παμε και να λεμε κ τα νεα μας
Ιντα στο τελος εννα σου κανουν και ζηλιες τουτες :cheesy:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Sotos5

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
567
Like
793
Πόντοι
86
Ιντα στο τελος εννα σου κανουν και ζηλιες τουτες :cheesy:
Οπως τα λαλεις ενει.πια στην αλλη χαρες φιλια πως παει η οικογενεια καλα η δικια σου τα παιδια,μου εδειξε φωτο της κορης της(πολυ καλο...). Ουτε σχεση να χαμε που λεει ο λογος.γενικα δεν εχει αρκετες φτηνες καλες.γι αυτο παμε στις ιδιες
 

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
384
Like
765
Πόντοι
81
Οπως τα λαλεις ενει.πια στην αλλη χαρες φιλια πως παει η οικογενεια καλα η δικια σου τα παιδια,μου εδειξε φωτο της κορης της(πολυ καλο...). Ουτε σχεση να χαμε που λεει ο λογος.γενικα δεν εχει αρκετες φτηνες καλες.γι αυτο παμε στις ιδιες
Σαφώς.
Όσοι παίζουμε μπάλα καιρό έχουμε 2-3 στάνταρ και μετά χτυπάμε και κανένα καινούριο για την αλλαγή.
Έτσι πάει το πράγμα αναγκαστικά. Αλλά σίγουρα υπάρχουν επιλογές εκεί έξω και εξαρτάται και πόσο συχνά πας για συναντήσεις.

Εγώ πχ που βγαίνω για ραντεβού 4 φορές τη βδομάδα πρέπει να έχω και εναλλακτικές.
Αμα πας 1-2 φορές τον μήνα τότε έχεις ακόμα πιο πολλές προτάσεις.
 

Diogenis22

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2024
Μηνύματα
40
Like
34
Πόντοι
0
 

iasonasfast

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2024
Μηνύματα
52
Like
55
Πόντοι
0
Οι πλείστες κοπέλες στην Κύπρο δουλεύουν μόνες τους. Ήρθε ο Σχιλλόμαβρος να κάμει τα δικά του λες κι εν μες την Νιγηρία. Εγέμωσε την Κύπρο μαύρες λαθρομετανάστριες φτινιάρες ανενόχλητος. Τούτο χαλά την ποιότητα στην Κύπρο. Χαλά το επίπεδο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom