Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

arcanis

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2024
Μηνύματα
10
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα στους πομπιστές της Κύπρου τους Λεμεσιανούς. Να αναφέρω ότι το Ασιατικό "Lisa" που διαφιμίζει στο οφερ, για 100 την ώρα, πάει ακάποτο σε βαριά πορτοφόλια. Κρατάτε αποστάσεις για την υγεία σας.
 

iasonasfast

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2024
Μηνύματα
52
Like
55
Πόντοι
0
Σαφώς.
Όσοι παίζουμε μπάλα καιρό έχουμε 2-3 στάνταρ και μετά χτυπάμε και κανένα καινούριο για την αλλαγή.
Έτσι πάει το πράγμα αναγκαστικά. Αλλά σίγουρα υπάρχουν επιλογές εκεί έξω και εξαρτάται και πόσο συχνά πας για συναντήσεις.

Εγώ πχ που βγαίνω για ραντεβού 4 φορές τη βδομάδα πρέπει να έχω και εναλλακτικές.
Αμα πας 1-2 φορές τον μήνα τότε έχεις ακόμα πιο πολλές προτάσεις.
Φίλε το βιλί εκ φύσεως χριάζετε να εκσπερματώνει 2-3 φορές την βδομάδα. Είναι φυσική ανάγκη του άνδρα είτε διεγείρεται από πίσω είτε κανωνικά. Όταν μένεις στην μια φορά την βδομάδα η στις 2 βδομάδες μειώνεται η απόδοσης του ανοσοποιητικού συστήματος. Σου το λέω γιατί είμαι γιατρός κι ξέρω. Στο σπίτι μας δεν μπορεί να γίνει κι ξέρετε καλά τι εννοώ. Το αίσθημα του οργασμού δίνει φρεσκάδα στην ζωή όποτε η γυναίκα είναι μέρος του παιχνιδιού ακόμα κι στον προστάτη που τώρα έγινε της μόδας κι όλοι θέλουν μασάζ προστάτη για ανεβαστική διέγερση. Εγώ προσωπικά το μπατζετ μου 3 φορές κάθε βδομάδα είμαι σε κοπέλα. Δεν αφήνω κανένα να με εμποδίσει να κάμω τα ωραία μου, να το απολάυσω
 

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
384
Like
765
Πόντοι
81
Φίλε το βιλί εκ φύσεως χριάζετε να εκσπερματώνει 2-3 φορές την βδομάδα. Είναι φυσική ανάγκη του άνδρα είτε διεγείρεται από πίσω είτε κανωνικά. Όταν μένεις στην μια φορά την βδομάδα η στις 2 βδομάδες μειώνεται η απόδοσης του ανοσοποιητικού συστήματος. Σου το λέω γιατί είμαι γιατρός κι ξέρω. Στο σπίτι μας δεν μπορεί να γίνει κι ξέρετε καλά τι εννοώ. Το αίσθημα του οργασμού δίνει φρεσκάδα στην ζωή όποτε η γυναίκα είναι μέρος του παιχνιδιού ακόμα κι στον προστάτη που τώρα έγινε της μόδας κι όλοι θέλουν μασάζ προστάτη για ανεβαστική διέγερση. Εγώ προσωπικά το μπατζετ μου 3 φορές κάθε βδομάδα είμαι σε κοπέλα. Δεν αφήνω κανένα να με εμποδίσει να κάμω τα ωραία μου, να το απολάυσω
3 φορές τη βδομάδα χαλάς λεφτά για πουτάνες;
Είσαι πολύ large τύπος.
 

iasonasfast

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2024
Μηνύματα
52
Like
55
Πόντοι
0
3 φορές τη βδομάδα χαλάς λεφτά για πουτάνες;
Είσαι πολύ large τύπος.
Πολύς κόσμος χαλά λεφτά κι 2 κι 3 φορές την βδομάδα. Είναι σαν να έχεις μια υπάλληλο κι της δίνεις μηνιάτικο. Όταν γεράσει κάποιος δεν έχει επιστροφή! Κάμετε τα ωραία σας όσο δεν είναι αργά! Τις κοπέλες τις έκανε ο θεός για να μας εξυπηρετούν να περνούμε ωραία
 

Johnblackmamouth

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
104
Like
92
Πόντοι
1
Καλησπέρα στους πομπιστές της Κύπρου τους Λεμεσιανούς. Να αναφέρω ότι το Ασιατικό "Lisa" που διαφιμίζει στο οφερ, για 100 την ώρα, πάει ακάποτο σε βαριά πορτοφόλια. Κρατάτε αποστάσεις για την υγεία σας.
Ti enoeis file?gamiete xwris kapota?
 

iasonasfast

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2024
Μηνύματα
52
Like
55
Πόντοι
0

Παιδιά πιάνω την Όλγα τηλέφωνο κι δεν μου απαντά. Άλλαξε τηλέφωνο αν γνωρίζει κανείς;;

Τελικά απάντησε. Ήταν 2 μέρες κότερο με ένα καλαμαρά εφοπλιστή κι υπέθεσα να άλλαξε τηλέφωνο.
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
834
Like
610
Πόντοι
86
Μάλιστα, είχα πάει για επίσκεψη και μου είπε άν θέλω χωρίς καπότα με 200 ευρώ για 1 ώρα και 30 λεπτά. Όσο ωραία και αν είναι, απλά έφυγα.
Και η άλλη η Νίνα με 50€ γαμιετε ακαποτο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ti enoeis file?gamiete xwris kapota?
Οι πιο πολλές ασιατισες έχετε το υπόψη ότι πολύ εύκολα κάνουν σεξ ακαποτο ακόμη και με 20€
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
567
Like
793
Πόντοι
86
Τελευταιες επισκεψεις μου:
Μακρια χοντρη δεν κανει τα μισα που υποσχεται και σε πρηζει με το more money


Μετρια στο ανεμος.πηγα με τα 60ευρα.μικρης διαρκειας πιπα και χαμηλης ποιοτητας.μεγαλουτσικη ηλικια σωμα οχι καλο εχει κιλα στη κοιλια βυζι μεσαιο μαλλον b η c.κανει ομως οτι της πεις...βασικα οτι της δειξεις γιατι δεν ξερει γρι αγγλικα.πηγα ξεφορτωσα δεν ξαναπαω

Τελευταια η valentina θα γραψω στης λευκωσιας
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
567
Like
793
Πόντοι
86
Φίλε το βιλί εκ φύσεως χριάζετε να εκσπερματώνει 2-3 φορές την βδομάδα. Είναι φυσική ανάγκη του άνδρα είτε διεγείρεται από πίσω είτε κανωνικά. Όταν μένεις στην μια φορά την βδομάδα η στις 2 βδομάδες μειώνεται η απόδοσης του ανοσοποιητικού συστήματος. Σου το λέω γιατί είμαι γιατρός κι ξέρω. Στο σπίτι μας δεν μπορεί να γίνει κι ξέρετε καλά τι εννοώ. Το αίσθημα του οργασμού δίνει φρεσκάδα στην ζωή όποτε η γυναίκα είναι μέρος του παιχνιδιού ακόμα κι στον προστάτη που τώρα έγινε της μόδας κι όλοι θέλουν μασάζ προστάτη για ανεβαστική διέγερση. Εγώ προσωπικά το μπατζετ μου 3 φορές κάθε βδομάδα είμαι σε κοπέλα. Δεν αφήνω κανένα να με εμποδίσει να κάμω τα ωραία μου, να το απολάυσω
Φιλε ερωτηση σοβαρη.λες 3 φορες την εβδομαδα με πουτανα.ποσες φορες με το αισθημα?βασικα ποσες φορες πηδας την εβδομαδα και ποσων χρονων περιπου εισαι?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sotos5

iasonasfast

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2024
Μηνύματα
52
Like
55
Πόντοι
0
Φιλε ερωτηση σοβαρη.λες 3 φορες την εβδομαδα με πουτανα.ποσες φορες με το αισθημα?βασικα ποσες φορες πηδας την εβδομαδα και ποσων χρονων περιπου εισαι?
Κατάλαβα τι εννοείς. Δεν πάω σε φτηνιάρες. Πάντα με ωραίο αίσθημα. Κάτω από 150€ την ώρα δεν είναι για εμένα. Με ατμόσφαιρα, ξενοδοχείο, δείπνο κτλ κτλ. 2-3 φορές την βδομάδα. Η ηλικία μου είναι 47
 
  • Like
Αντιδράσεις: XeenGR

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
384
Like
765
Πόντοι
81
Κατάλαβα τι εννοείς. Δεν πάω σε φτηνιάρες. Πάντα με ωραίο αίσθημα. Κάτω από 150€ την ώρα δεν είναι για εμένα. Με ατμόσφαιρα, ξενοδοχείο, δείπνο κτλ κτλ. 2-3 φορές την βδομάδα. Η ηλικία μου είναι 47
Δηλαδή χαλάς 450€/βδομάδα σε βίζιτες, άρα 1800€ τον μήνα.
Μάλλον καθαρίζεις 6κ+ τον μήνα και απορώ τι κάνεις εδώ μέσα.
 

iasonasfast

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2024
Μηνύματα
52
Like
55
Πόντοι
0
Δηλαδή χαλάς 450€/βδομάδα σε βίζιτες, άρα 1800€ τον μήνα.
Μάλλον καθαρίζεις 6κ+ τον μήνα και απορώ τι κάνεις εδώ μέσα.
Υπάρχουν αρκετά σχόλια για ακριβό καλό πράγμα. Ψωνίζω κι εγώ γιατί οι τακτικές μου μπορεί να μην είναι Κύπρο.
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
567
Like
793
Πόντοι
86
Κατάλαβα τι εννοείς. Δεν πάω σε φτηνιάρες. Πάντα με ωραίο αίσθημα. Κάτω από 150€ την ώρα δεν είναι για εμένα. Με ατμόσφαιρα, ξενοδοχείο, δείπνο κτλ κτλ. 2-3 φορές την βδομάδα. Η ηλικία μου είναι 47
Εγω δεν επικεντρωσα στο χρηματικο.αλλα στο ποσες φορες γαμας την εβδομαδα.επειδη ειπες 2 με 3 φορες καιναναρωτιομουν λεω αν ειναι παντρεμενος και γαμα και τη κυρα αλλες 2 φορες τοτε πηδα 5 με 6 μερες την εβδομαδα...για 47χρονο ειναι καπως ψηλο νουμερακι.εγω ειμαι λιγο πιο κατω απο σενα και οχι δεν πηδαω 6 στα 7 καθε εβδομαδα
 

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
384
Like
765
Πόντοι
81
Εγω δεν επικεντρωσα στο χρηματικο.αλλα στο ποσες φορες γαμας την εβδομαδα.επειδη ειπες 2 με 3 φορες καιναναρωτιομουν λεω αν ειναι παντρεμενος και γαμα και τη κυρα αλλες 2 φορες τοτε πηδα 5 με 6 μερες την εβδομαδα...για 47χρονο ειναι καπως ψηλο νουμερακι.εγω ειμαι λιγο πιο κατω απο σενα και οχι δεν πηδαω 6 στα 7 καθε εβδομαδα
Εγώ είμαι 45 φυσικός γυμναστηριακος, χωρίς τσιγάρα και ρίχνω 2ο βόλι στη σειρά με ζόρι.
Αυτά που περιγράφει ο παραπάνω τα έκανα στα 30-35 μου.
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
639
Like
631
Πόντοι
86
Εγώ είμαι 45 φυσικός γυμναστηριακος, χωρίς τσιγάρα και ρίχνω 2ο βόλι στη σειρά με ζόρι.
Αυτά που περιγράφει ο παραπάνω τα έκανα στα 30-35 μου.
Δηλαδή, έτσι από περιέργεια, δεν μπορείς κάθε μέρα αν θέλεις; Να ξέρουμε τι να περιμένουμε σε 15 χρόνια
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
567
Like
793
Πόντοι
86
Δηλαδή, έτσι από περιέργεια, δεν μπορείς κάθε μέρα αν θέλεις; Να ξέρουμε τι να περιμένουμε σε 15 χρόνια

Φιλε εγω ειμαι 42 μπορω να γαμησω 4 φορες την εβδομαδα αλλα θα πρεπει οχι καθε μερα συνεχομενα καπως να υπαρχουν κενα αναμεσα.σιγουρα ομως οχι καθε εβδομαδα 4 φορες.πιο συνιθισμενα ειναι 2 με 3 και λογω καθημερινοτητας δουλειας κτλ.εχει τυχει να γαμησω και πουτανα εσκορτ και το πουτανο που παντρευτηκα την ιδια μερα με διαφορα ωρων αλλα σιγουρα οι επιδοσεις ειναι πιο μειωμενες.2ο βολι συνεχομενο παρα πολυ δυσκολο και πολυ πολυ σπανιο.για μενα προσεξα οτι εχω καλες επιδοσεις αν αφηνω 1 μερα κενο. Οταν λεω επιδοσεις εννοω καλη στυση καλο χυσιμο αντοχη διαρκεια κτλ.δεν καπνιζω ,εχω καλο βαρος γυμναζομαι.παιρνω μονο βιταμινες δεν εχω δοκιμασει ακομη τυπου βιαγκρα κτλ.μεγαλη σημασια εχει η ορεξη απο τη γυναικα.οταν ειναι φαση ξεπετας ξενερωνω ευκολα.δεν ξερω πως ειναι σε αλλους συνομηλικους
 

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
384
Like
765
Πόντοι
81
Δηλαδή, έτσι από περιέργεια, δεν μπορείς κάθε μέρα αν θέλεις; Να ξέρουμε τι να περιμένουμε σε 15 χρόνια
Κάθε μέρα, με τίποτα.
Ίσως μια φορά τελείωμα, για 2-3 μέρες σερί.
Την τέταρτη πιστεύω δεν θα μπορέσει να μου μείνει όρθιος χωρίς χάπια μετά από δέκα λεπτά σεξ.
Θεωρητικά γιατί δεν το έχω δοκιμάσει.

Επίσης 2 φορές σερί μπορώ ακόμα, αλλά αφού είμαι αχυστος για τουλάχιστον 4-5 μέρες και μόνο αν βρεθώ με γκόμενα που μου βγάζει τρελά κέφια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom