Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

pilikos1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2019
Μηνύματα
15
Like
4
Πόντοι
0
Στο offer υπάρχει κάποια με το όνομα Nina αξίζει αυτή, είναι στα 50€ , τώρα για πιο φθηνή όταν πέσει ο ήλιος πίσω από παλιά βιβλιοθήκη 20€ αλλά σε περνουν σε διάφορα πάρκινγκ μέσα στο αυτοκίνητο

Στο offer υπάρχει κάποια με το όνομα Nina αξίζει αυτή, είναι στα 50€ , τώρα για πιο φθηνή όταν πέσει ο ήλιος πίσω από παλιά βιβλιοθήκη 20€ αλλά σε περνουν σε διάφορα πάρκινγκ μέσα στο αυτοκίνητο
Ευχαριστώ να είσαι καλα
 

Tech86

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
76
Like
80
Πόντοι
0
Στο offer υπάρχει κάποια με το όνομα Nina αξίζει αυτή, είναι στα 50€ , τώρα για πιο φθηνή όταν πέσει ο ήλιος πίσω από παλιά βιβλιοθήκη 20€ αλλά σε περνουν σε διάφορα πάρκινγκ μέσα στο αυτοκίνητο
Θεόδωρε, έχεις κανένα τηλ σ' αυτές στην βιβλιοθήκη; Βλέπω κάποιες στο ΟΠΑΠ, αυτές πρέπει να'ναι. Αλλα ντρέπομαι να παω να τους μιλήσω επδ στέκονται ακριβώς στο ΟΠΑΠ και ξερει μας ο κόσμος. Πώς ειναι καλύτερα να τους κοντεψω; Να παω με το αυτοκίνητο, να κατεβάσω το παράθυρο και να τους πάρω κουβέντα; Απευθείας ας πούμε, Γειά σου, εισαι καλα, ποσα το σεξ; λολ
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
Θεόδωρε, έχεις κανένα τηλ σ' αυτές στην βιβλιοθήκη; Βλέπω κάποιες στο ΟΠΑΠ, αυτές πρέπει να'ναι. Αλλα ντρέπομαι να παω να τους μιλήσω επδ στέκονται ακριβώς στο ΟΠΑΠ και ξερει μας ο κόσμος. Πώς ειναι καλύτερα να τους κοντεψω; Να παω με το αυτοκίνητο, να κατεβάσω το παράθυρο και να τους πάρω κουβέντα; Απευθείας ας πούμε, Γειά σου, εισαι καλα, ποσα το σεξ; λολ
Άμα σταματήσεις με το αυτοκίνητο δίπλα τους και τις κοιτάξεις θα σου κάνουν νόημα, διάλεξε πια θες και δείξε της να έρθει.

Τελευταία φορά που πήγα να μου τραβήξουν μια γρήγορη ήταν μια κοπέλα στο μπαλκόνι πάνω δίπλα στην pwc και μου φώναξε "ναι ναι πήγαινε αμπα τζιαι χάσεις" ένιωσα επιεικώς σκατά
 

bay_view04

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2023
Μηνύματα
15
Like
4
Πόντοι
0
Άμα σταματήσεις με το αυτοκίνητο δίπλα τους και τις κοιτάξεις θα σου κάνουν νόημα, διάλεξε πια θες και δείξε της να έρθει.

Τελευταία φορά που πήγα να μου τραβήξουν μια γρήγορη ήταν μια κοπέλα στο μπαλκόνι πάνω δίπλα στην pwc και μου φώναξε "ναι ναι πήγαινε αμπα τζιαι χάσεις" ένιωσα επιεικώς σκατά
πρόβλημα της χαχαχ
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
Θεόδωρε, έχεις κανένα τηλ σ' αυτές στην βιβλιοθήκη; Βλέπω κάποιες στο ΟΠΑΠ, αυτές πρέπει να'ναι. Αλλα ντρέπομαι να παω να τους μιλήσω επδ στέκονται ακριβώς στο ΟΠΑΠ και ξερει μας ο κόσμος. Πώς ειναι καλύτερα να τους κοντεψω; Να παω με το αυτοκίνητο, να κατεβάσω το παράθυρο και να τους πάρω κουβέντα; Απευθείας ας πούμε, Γειά σου, εισαι καλα, ποσα το σεξ; λολ
Φίλε δεν έχω τηλέφωνο τους, εγώ πάω εκεί αλλά πιάνω τον δρόμο που την εκκλησία της Αγ.Τριαδας προς το οπαπ στέκονται και στα σκοτεινά κατά την διάρκεια του δρόμου, σταματάς κατεβάζεις το παράθυρο και απλά τώρα πόσα και τι προσφέρει, οι λέξεις τι προσφέρει είναι βασικές: πιπα πλαστικό οη? Να ξέρεις δεν μιλάνε κιχ αγγλικά και ελληνικά μόνο κάτι λίγες λέξεις, αν ρωτήσεις κολο? 9 στις 10 θα σου πει ναι γιατί δεν έχει καταλάβει τι την έχεις ρωτήσει και απλά θα πει ναι
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tech86

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
Άμα σταματήσεις με το αυτοκίνητο δίπλα τους και τις κοιτάξεις θα σου κάνουν νόημα, διάλεξε πια θες και δείξε της να έρθει.

Τελευταία φορά που πήγα να μου τραβήξουν μια γρήγορη ήταν μια κοπέλα στο μπαλκόνι πάνω δίπλα στην pwc και μου φώναξε "ναι ναι πήγαινε αμπα τζιαι χάσεις" ένιωσα επιεικώς σκατά
Αν ήμουν εγώ θα της έλεγα: κάτσε μου εσύ τότε
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
Παίδες έχει πιάσει το μάτι σας να υπάρχει κάπου στην Λεμεσό πιάτσα με μαύρες?
 

Tech86

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
76
Like
80
Πόντοι
0
Νομίζω ειναι η λεγόμενη Madison , ψάξε στο φόρουμ για Madison και την φίλη της Taylor Κάνουν πάντα τουρ μαζί. . Είναι κάπου στα 40-45, υπηρεσίες οκ, ζητούν 150 αλλά κάνουν για 120-130. Είναι οκ εμπειρία. Πήγα μία φορά στην Taylor.
 

Skapaneas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2022
Μηνύματα
220
Like
304
Πόντοι
21
Νομίζω ειναι η λεγόμενη Madison , ψάξε στο φόρουμ για Madison και την φίλη της Taylor Κάνουν πάντα τουρ μαζί. . Είναι κάπου στα 40-45, υπηρεσίες οκ, ζητούν 150 αλλά κάνουν για 120-130. Είναι οκ εμπειρία. Πήγα μία φορά στην Taylor.
Όντως ειναι η Madison, είχα παει μαζι της πριν κάτι μήνες, ισως και χρόνο. 45ρα milf, ωραίο πρόσωπο και κορμί, μηχανικές κινήσεις μεν αλλά αρκετά καλή σε σχέση με τις υπόλοιπες που βλέπω τώρα. Δίνει γλωσσοφιλα, κανει ακαποτο. Ζητά 150 για 1 ώρα. Δεν θα περάσεις άσχημα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom