Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
521
Like
725
Πόντοι
86
Σε κάποια φάση έγραψα εμπειρία που πήγα σε αυτή και βγήκε μια ξανθή
για αυτή μιλούσα

Αδερφε με ολο το σεβασμο μηπως κανεις λαθος.στη μαρια εχω παει μερικες φορες ποτε δεν βγηκε αλλη
 

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
412
Like
565
Πόντοι
81

Hi, I'm a Russian girl Irina .
Age 31, height 177, weight 80, chest D

1hour = 120€
30min = 70€

INCLUDED: hot sex, blowjob without condom, feet fetish,nice massage,gentle hugs and kiss

⛔ANAL NO⛔

‼️Location - LIMASSOL ‼️

δεν ειμαι σιγουρος αν ειναι αληθινες οι φωτος
Το προβλημα θα ειναι αν ειναι οντως αληθινες
:O
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
Αδερφε με ολο το σεβασμο μηπως κανεις λαθος.στη μαρια εχω παει μερικες φορες ποτε δεν βγηκε αλλη
λάθος δεν έκανα σίγουρα μίλησα στη μία και βγήκε η άλλη, φαίνεται και οι 2 στον ίδιο ατζέντη δουλεύουν, ήθελα να ξεκαθαρίσω για πια μιλούσα γιατί δεν υπήρχε η αγγελία όταν έγραψα το σχόλιο. την είχα ρωτήσει κιόλας, δική σου είναι και η αγγελία της Μαρίας, ναι μου λέει βάζω 2 αγγελίες ( μαλακίες, καλύτερα να μου έλεγε είναι busy η άλλη να ξέρω)
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
521
Like
725
Πόντοι
86
λάθος δεν έκανα σίγουρα μίλησα στη μία και βγήκε η άλλη, φαίνεται και οι 2 στον ίδιο ατζέντη δουλεύουν, ήθελα να ξεκαθαρίσω για πια μιλούσα γιατί δεν υπήρχε η αγγελία όταν έγραψα το σχόλιο. την είχα ρωτήσει κιόλας, δική σου είναι και η αγγελία της Μαρίας, ναι μου λέει βάζω 2 αγγελίες ( μαλακίες, καλύτερα να μου έλεγε είναι busy η άλλη να ξέρω)
Οκ δεχομαι οτι λες.προσωπικα εχω παει αρκετες φορες στο ανεμο και μερικες στη μαρια που προσωπικα μου αρεσει πολυ στο 50ευρω.δεν μου ετυχε ποτε αυτο αλλα οκ το δεχομαι.σιγουρα παιζει αντζεντης γιατι στο ανεμο παιζει συγκεκριμενη μιλφορωσιδο μαρκα. Παντα οταν της εστελνα μιλουσε η ιδια ομως,παντα στην αγγελια.τελευταια φορα μου εκανε και σχολια οτι αλλαξα νουμερο και να κρατουσα το ιδιο.ειναι στο ισογειο παντα.τι να σε πω δεν ξερω
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
Οκ δεχομαι οτι λες.προσωπικα εχω παει αρκετες φορες στο ανεμο και μερικες στη μαρια που προσωπικα μου αρεσει πολυ στο 50ευρω.δεν μου ετυχε ποτε αυτο αλλα οκ το δεχομαι.σιγουρα παιζει αντζεντης γιατι στο ανεμο παιζει συγκεκριμενη μιλφορωσιδο μαρκα. Παντα οταν της εστελνα μιλουσε η ιδια ομως,παντα στην αγγελια.τελευταια φορα μου εκανε και σχολια οτι αλλαξα νουμερο και να κρατουσα το ιδιο.ειναι στο ισογειο παντα.τι να σε πω δεν ξερω
Από υπηρεσίες είμαι ευχαριστημένος και εγώ, το μόνο μου θέμα είναι ότι καλός ή κακώς δεν δέχονται μικρούς και 3-4 φορές μου έκανε θέματα ο ατζέντης νόμιζε από τη φωνή ότι είμαι μικρός, θέματα του τύπου να μου το κληνει στη μούρη να μην απαντάει και τα λοιπά, όταν κατάφερα να πάω στη Νίκα μου εξήγησε ότι με πέρασε για πολύ πιο μικρό..
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.868
Πόντοι
3.846
Από υπηρεσίες είμαι ευχαριστημένος και εγώ, το μόνο μου θέμα είναι ότι καλός ή κακώς δεν δέχονται μικρούς και 3-4 φορές μου έκανε θέματα ο ατζέντης νόμιζε από τη φωνή ότι είμαι μικρός, θέματα του τύπου να μου το κληνει στη μούρη να μην απαντάει και τα λοιπά, όταν κατάφερα να πάω στη Νίκα μου εξήγησε ότι με πέρασε για πολύ πιο μικρό..
Για ποιο λόγο παίρνεις τηλέφωνα;
Δεν έχω κλείσει ποτέ κοπέλα τηλεφωνικά.
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
Για ποιο λόγο παίρνεις τηλέφωνα;
Δεν έχω κλείσει ποτέ κοπέλα τηλεφωνικά.
Με whatsapp δουλεύω και εγώ, μερικές φορές αν δεν μου απαντά θα πάρω και κανένα τηλέφωνο, πλέον σπάνια να ασχοληθώ αν δεν έχει whatsapp
 

singlemancy

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Παίδες σας χαιρετώ. Θα ήθελα την αποψη σας για τις παρακάτω κοπέλες αν κάποιος έχει εμπειρία με αυτές.


Ευχαριστώ
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.868
Πόντοι
3.846
Καινούρια Ρωσίδα;
Δε μου λέει κάτι το προφίλ.
 

Tech86

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
76
Like
80
Πόντοι
0
Όσοι ενδιαφέρονται για την Vera Antoniou: Vera Antoniou

Μου έστειλε:

"Είναι 100€ η κάθε ώρα με τα έξοδα του ξενοδοχείου στον πελάτη ή στον χώρο σας. Δουλεύω μόνο Λεμεσό. Μόνο με ραντεβού.
Γαμας μουνι με προφυλακτικό πίπα χωρίς απαγορεύονται φιλιά με γλώσσα. Αν θες κωλο +30€ . Δεν γλύφω και δεν γαμω κωλους. Παρτουζα μέχρι 3 άντρες."

Δεν είχα ακόμα την ευκαιρία να πάω.
Αν έχετε κατι παρόμοιο παρακαλώ στείλετε μου.
 

Tech86

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
76
Like
80
Πόντοι
0
Παίδες σας χαιρετώ. Θα ήθελα την αποψη σας για τις παρακάτω κοπέλες αν κάποιος έχει εμπειρία με αυτές.


Ευχαριστώ
απ'οσα θυμάμαι, η πρώτη Αννα ειναι γνωστή στο Μήλος μέσα κ έξω, χωρίς φιλιά στο στόμα κτλπ
Η δεύτερη κανει μασαζ μονο.
Η τρίτη το ίδιο νομίζω, μασάζ μονο - δεν είμαι , αλλα ενα 95% είναι μασαζ μονο.
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.818
Like
728
Πόντοι
96
Όσοι ενδιαφέρονται για την Vera Antoniou: Vera Antoniou

Μου έστειλε:

"Είναι 100€ η κάθε ώρα με τα έξοδα του ξενοδοχείου στον πελάτη ή στον χώρο σας. Δουλεύω μόνο Λεμεσό. Μόνο με ραντεβού.
Γαμας μουνι με προφυλακτικό πίπα χωρίς απαγορεύονται φιλιά με γλώσσα. Αν θες κωλο +30€ . Δεν γλύφω και δεν γαμω κωλους. Παρτουζα μέχρι 3 άντρες."

Δεν είχα ακόμα την ευκαιρία να πάω.
Αν έχετε κατι παρόμοιο παρακαλώ στείλετε μου.
δεν αμου απαντησε ποτε εμενα, εχισ καπιο τηλεφωνω η κληνης ραντεβου απτο chat?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.868
Πόντοι
3.846
Ξέρουμε τίποτα για αυτή την κοπέλα;
Πολλές Μαρίνες παίζουν τελευταία.
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
δεν αμου απαντησε ποτε εμενα, εχισ καπιο τηλεφωνω η κληνης ραντεβου απτο chat?
Εμένα μου απάντησε 1 φορά και μετά τίποτα, εδώκαμε ουλλοι μέσα τζιαι επήρε πάνω της η χοντρή
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nikmis

kastrishis

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
101
Like
94
Πόντοι
1
Εμένα μου απάντησε 1 φορά και μετά τίποτα, εδώκαμε ουλλοι μέσα τζιαι επήρε πάνω της η χοντρή
Σε κανένα εξάμηνο που θα την βαρεθούν όλοι την βλέπω να κάνει πεζοδρόμιο για €20
 

kastrishis

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
101
Like
94
Πόντοι
1

Hi, I'm a Russian girl Irina .
Age 31, height 177, weight 80, chest D

1hour = 120€
30min = 70€

INCLUDED: hot sex, blowjob without condom, feet fetish,nice massage,gentle hugs and kiss

⛔ANAL NO⛔

‼️Location - LIMASSOL ‼️

δεν ειμαι σιγουρος αν ειναι αληθινες οι φωτος
Φίλε, γιατί μου αρέσουν και εμένα οι curvy γυναίκες έχω την εντύπωση πως είναι η γνωστή Όλγα και το παίζει σε διπλό ταμπλό . Αν μάθεις κάτι άλλο μου λες!
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
Σε κανένα εξάμηνο που θα την βαρεθούν όλοι την βλέπω να κάνει πεζοδρόμιο για €20
Αυτή είχε βγει ξανά στο σεργιάνι πριν 4 χρόνια περίπου, ζητούσε τότε 80€ με κολο, μετά από λίγο καιρό μου έστειλε μήνυμα για 60€ δεν πήγα δεν μπορούσα μετά εξαφανίστηκε και τώρα ξανά εμφανίζεται, γράψτε την στα παπαρια σας
 

kastrishis

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
101
Like
94
Πόντοι
1
Αυτή είχε βγει ξανά στο σεργιάνι πριν 4 χρόνια περίπου, ζητούσε τότε 80€ με κολο, μετά από λίγο καιρό μου έστειλε μήνυμα για 60€ δεν πήγα δεν μπορούσα μετά εξαφανίστηκε και τώρα ξανά εμφανίζεται, γράψτε την στα παπαρια σας
Έρχεται καθόλου και Λευκωσία αυτή αν ξέρεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom