Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

epikalestis

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
50
Like
88
Πόντοι
0
Καινούρια Ρωσίδα;
Δε μου λέει κάτι το προφίλ.
Ρωσίδα σχετικά περιποιημένη, γύρω στα 35κάτι, με το κλασικό βυζί που εξαφανίζεται όταν είναι ανάσκελα. Μένει με ακόμα μια φίλη της στο διαμέρισμα.
Ζητά 60ε το 15λ, και 80ε το μισάωρο. Πρόγραμμα απλό, μόνο τα μίνιμουμ, για στοματικό χωρίς πλαστικό ζητά έξτρα.
Στα αρνητικά ότι κοιτά το ρολόι. Μέτρια εμπειρία, για άδειασμα οκ.
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.818
Like
728
Πόντοι
96
Φίλε, γιατί μου αρέσουν και εμένα οι curvy γυναίκες έχω την εντύπωση πως είναι η γνωστή Όλγα και το παίζει σε διπλό ταμπλό . Αν μάθεις κάτι άλλο μου λες!
δεν ειμαι σιγουρος οτι ειναι αυτη.. αλα δεν δοκιμασα ακομη
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.818
Like
728
Πόντοι
96
Linta και αυτη μονο μασαζ με πεξιμο λει.. ειναι αρκετο καιρο μπαζαρακι, δοκιμασε κανις?
 

epikalestis

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
50
Like
88
Πόντοι
0
Linta και αυτη μονο μασαζ με πεξιμο λει.. ειναι αρκετο καιρο μπαζαρακι, δοκιμασε κανις?
Επίσκεψη πριν χρόνια, όταν την πέτυχα ήταν μεθυσμένη, καθόταν και έπινε ουίσκι μόνη της. Μιλφ αρκετά όμορφη γυναίκα από Λετονία.
Κάνει λίγο μασάζ, μετά συνεχίζει με nuru μην φανταστείς τίποτα περίτεχνο και σε τελειώνει. Mασάζ προστάτη για όσους θέλουν.
Η τιμή ήταν overpriced (60-70ε κάτι έτσι), με το ίδιο ποσό βρίσκεις full program.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nikmis

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.818
Like
728
Πόντοι
96
Επίσκεψη πριν χρόνια, όταν την πέτυχα ήταν μεθυσμένη, καθόταν και έπινε ουίσκι μόνη της. Μιλφ αρκετά όμορφη γυναίκα από Λετονία.
Κάνει λίγο μασάζ, μετά συνεχίζει με nuru μην φανταστείς τίποτα περίτεχνο και σε τελειώνει. Mασάζ προστάτη για όσους θέλουν.
Η τιμή ήταν overpriced (60-70ε κάτι έτσι), με το ίδιο ποσό βρίσκεις full program.
ευχαριστω πολυ! και εμενα τα ιδια περιπου ειπε στο whatsapp...
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.868
Πόντοι
3.846
Linta και αυτη μονο μασαζ με πεξιμο λει.. ειναι αρκετο καιρο μπαζαρακι, δοκιμασε κανις?
Αυτή υπάρχει στις αγγελίες εδώ και 4,5 χρόνια.
Καμμένο χαρτί από αυτά που ζητάει. Θυμάμαι προ covid που λέγε κάτι γελοίες τιμές μόνο για μασάζ.
Τσάμπα λεφτά όποιος πάει εκεί.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nikmis

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.818
Like
728
Πόντοι
96
Αυτή υπάρχει στις αγγελίες εδώ και 4,5 χρόνια.
Καμμένο χαρτί από αυτά που ζητάει. Θυμάμαι προ covid που λέγε κάτι γελοίες τιμές μόνο για μασάζ.
Τσάμπα λεφτά όποιος πάει εκεί.
ναι συμφωνω!
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.818
Like
728
Πόντοι
96
Valeria σε τουτην επια πριν 2-3 χρονια, ηταν απλοσ οκ υπηρεσιες τοτε δεν τρελαθηκα.. δεν ξερω αν αξιζει η επιστροφη της!
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
Valeria σε τουτην επια πριν 2-3 χρονια, ηταν απλοσ οκ υπηρεσιες τοτε δεν τρελαθηκα.. δεν ξερω αν αξιζει η επιστροφη της!

Κανείς εδώ που πηγαίνει με λεπτές Σλαβες υπάρχει;;
έχεις δίκιο η αλήθεια αυτό το φετίχ με τις Κυπραίες και τις Ελληνίδες δεν βγαίνει ποτέ σε καλό.
 

Tech86

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
76
Like
80
Πόντοι
0
δεν αμου απαντησε ποτε εμενα, εχισ καπιο τηλεφωνω η κληνης ραντεβου απτο chat?
Δεν δίνει τηλέφωνο. Απο fb Messenger μονο λει. Μπορεί θέλει να δει παραπάνω φωτογραφίες, δεν ξέρω πώς είναι το δικό σου, η τι ακριβώς περιμένει. Έχω το FB ξεκλειδωτο, φαίνονται όλα public. Μου απάντησε το απόγευμα, τότε την βλέπω online συνήθως . Ούτε της έστειλα αίτημα φιλίας. Απλός έστειλα ένα ευγενικό μήνυμα που βρίσκεται, πώς μπορούμε να φτάσουμε σε επαφή και την παρακάλεσα να μου πει λίγο για τις υπηρεσίες και τις τιμές της.
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
Δεν δίνει τηλέφωνο. Απο fb Messenger μονο λει. Μπορεί θέλει να δει παραπάνω φωτογραφίες, δεν ξέρω πώς είναι το δικό σου, η τι ακριβώς περιμένει. Έχω το FB ξεκλειδωτο, φαίνονται όλα public. Μου απάντησε το απόγευμα, τότε την βλέπω online συνήθως . Ούτε της έστειλα αίτημα φιλίας. Απλός έστειλα ένα ευγενικό μήνυμα που βρίσκεται, πώς μπορούμε να φτάσουμε σε επαφή και την παρακάλεσα να μου πει λίγο για τις υπηρεσίες και τις τιμές της.
Δώσε το fb της να την δούμε
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.868
Πόντοι
3.846
Καινούριο Ρωσομιλφ αυτό;
 

Gamer1911

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2022
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Παίδες υπάρχει κάτι καλο για περιοχή αμμοχωστου?
 

singlemancy

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
απ'οσα θυμάμαι, η πρώτη Αννα ειναι γνωστή στο Μήλος μέσα κ έξω, χωρίς φιλιά στο στόμα κτλπ
Η δεύτερη κανει μασαζ μονο.
Η τρίτη το ίδιο νομίζω, μασάζ μονο - δεν είμαι , αλλα ενα 95% είναι μασαζ μονο.

απ'οσα θυμάμαι, η πρώτη Αννα ειναι γνωστή στο Μήλος μέσα κ έξω, χωρίς φιλιά στο στόμα κτλπ
Η δεύτερη κανει μασαζ μονο.
Η τρίτη το ίδιο νομίζω, μασάζ μονο - δεν είμαι , αλλα ενα 95% είναι μασαζ μονο.
Σε ευχαριστώ
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tech86

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.818
Like
728
Πόντοι
96
Vanessa αυτη πειζει παρα πολυ καιρο, δεν ακουσε ποτε σχολια, δοκιμασε κανις?
 

pilikos1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2019
Μηνύματα
15
Like
4
Πόντοι
0
Καλημέρα έχουμε κανένα τηλ για ασιατισες για το θείο ;
Ευχαριστώ
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
Καλημέρα έχουμε κανένα τηλ για ασιατισες για το θείο ;
Ευχαριστώ
Στο offer υπάρχει κάποια με το όνομα Nina αξίζει αυτή, είναι στα 50€ , τώρα για πιο φθηνή όταν πέσει ο ήλιος πίσω από παλιά βιβλιοθήκη 20€ αλλά σε περνουν σε διάφορα πάρκινγκ μέσα στο αυτοκίνητο
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tech86

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom