Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Vasco Da Gamage

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
210
Like
334
Πόντοι
21
Καλά ρε φίλε θα πάω να πιω 500 ευρώ ποτά τζιαι να δώσω τζιαι 300 της πουτάνας; 800 ευρώ μια νύχτα;

Εν νομίζω να έχουμε Ρώσους ολιγαρχες στο φόρουμ.

Πάντως στο royalty δούλευε μια γνωστή μου που την είχα στο ινσταγκραμ, έχω δει και από στορυ της την Ινα Ινακι την πορνοστάρ να κάνει show. Σίγουρα για στριπ κλαμπ έχει κάτι παραπάνω από τα υπόλοιπα, τώρα δεν ξέρω αν το δίνει ή αν είναι απλά στο μπαρ ή σερβιτόρα, πάντως για Κυπραια κάτω των 30 αν το δίνει, δεν βρίσκεις τέτοια φάση αλλού εύκολα, ούτε την Ινα την γαμάς εύκολα αλλού, που πάλι δεν ξέρω αν το δίνει ή αν είναι μόνο show
Κατάλαβα για ποια μιλάς, την είχα και εγώ στο ινσταγκραμ. Αυτή δουλεύει με ποτά μόνο, αλλά αν δεν είσαι Κυπραίος και κρατάς λεφτά την βγάζεις και έξω. Φυσικά δεν πολυαξίζει γιατί εκεί μέσα υπάρχουν πολύ καλύτερες. Την Ίννα Ιννάκι δεν την παίρνεις, είναι και παντρεμένη με τον Τεό που είναι και αυτός πορνοστάρ. Μαζί έχουν το sugar babes.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.892
Πόντοι
3.846
20 ευρω κάθε ποτό της γυναίκας και 10 ευρώ κάθε ποτό δικό σου. Υπάρχει χορός με 40 ευρω topless ή 60 ευρω full body
Χαχαχα, και προτείνεις τέτοιο μαγαζί;
Στην Αθήνα με 10€ παίρνεις χορό και όλα τα κορίτσια είναι topless
Με 60€ σου παίρνουν πίπα για πλάκα.
Ωρε εκμετάλλευση λέμε και ο άλλος τους διαφημίζει κιόλας.
 

Vasco Da Gamage

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
210
Like
334
Πόντοι
21
Χαχαχα, και προτείνεις τέτοιο μαγαζί;
Στην Αθήνα με 10€ παίρνεις χορό και όλα τα κορίτσια είναι topless
Με 60€ σου παίρνουν πίπα για πλάκα.
Ωρε εκμετάλλευση λέμε και ο άλλος τους διαφημίζει κιόλας.
Φίλε δεν κατέχω από Αθήνα, προφανώς εσύ ξέρεις καλύτερα γιατί απότι καταλαβαίνω κατάγεσαι από Ελλάδα. Δυστυχώς είμαστε Κύπρο και το adult entertainment εδώ είναι περιορισμένο και υπερτιμημένο! Πάντως για Αθήνα θα πήγαινα μια βόλτα Kinky Opera εγώ προσωπικά, αν κρίνω από αυτά που βλέπω στο ίντερνετ μου φαίνεται καλό.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.892
Πόντοι
3.846
Φίλε δεν κατέχω από Αθήνα, προφανώς εσύ ξέρεις καλύτερα γιατί απότι καταλαβαίνω κατάγεσαι από Ελλάδα. Δυστυχώς είμαστε Κύπρο και το adult entertainment εδώ είναι περιορισμένο και υπερτιμημένο! Πάντως για Αθήνα θα πήγαινα μια βόλτα Kinky Opera εγώ προσωπικά, αν κρίνω από αυτά που βλέπω στο ίντερνετ μου φαίνεται καλό.
Και σε αυτό λάθος είσαι.
Εκτός αν είσαι άφραγκος 15,18 χρονών και δε σε πειράζει να στέκεσαι όρθιος στη σειρά για να προλάβεις μέτριες γκόμενες με το που βγαίνουν από τον χορό από τον προηγούμενο.
 

Vasco Da Gamage

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
210
Like
334
Πόντοι
21
Και σε αυτό λάθος είσαι.
Εκτός αν είσαι άφραγκος 15,18 χρονών και δε σε πειράζει να στέκεσαι όρθιος στη σειρά για να προλάβεις μέτριες γκόμενες με το που βγαίνουν από τον χορό από τον προηγούμενο.
Σοβαρα; Περίεργο, νόμιζα ότι Kinky Opera ήτανε ποιοτικό γιατί κάνανε κάτι σεξ σόου εκεί και από βίντεο που είδα φαινόταν κυριλέ. Τέλοσπάντων, τί προτείνεις για Αθήνα που να είναι ποιοτικό; Ενδιαφέρομαι γιατί δεν σκαμπάζω γενικά από Ελλάδα και δεν ξέρω και πού να κυκλοφορήσω γενικά!
 

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
411
Like
565
Πόντοι
81
Χαχαχα, και προτείνεις τέτοιο μαγαζί;
Στην Αθήνα με 10€ παίρνεις χορό και όλα τα κορίτσια είναι topless
Με 60€ σου παίρνουν πίπα για πλάκα.
Ωρε εκμετάλλευση λέμε και ο άλλος τους διαφημίζει κιόλας.
Που παμε Αθηνα φιλος για στριπ φαση; Σκοπευω να παω συντομα ξανα
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.892
Πόντοι
3.846
Που παμε Αθηνα φιλος για στριπ φαση; Σκοπευω να παω συντομα ξανα
Μόνο Αλκατραζ προτείνω.
Έχει τις πιο όμορφες κοπέλες από τα υπόλοιπα στριπ.
Και τα καλύτερα σόου με live sex, ξεφτιλισματα με νεονυμφες κλπ.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.892
Πόντοι
3.846
Σοβαρα; Περίεργο, νόμιζα ότι Kinky Opera ήτανε ποιοτικό γιατί κάνανε κάτι σεξ σόου εκεί και από βίντεο που είδα φαινόταν κυριλέ. Τέλοσπάντων, τί προτείνεις για Αθήνα που να είναι ποιοτικό; Ενδιαφέρομαι γιατί δεν σκαμπάζω γενικά από Ελλάδα και δεν ξέρω και πού να κυκλοφορήσω γενικά!
Σοβαρα; Περίεργο, νόμιζα ότι Kinky Opera ήτανε ποιοτικό γιατί κάνανε κάτι σεξ σόου εκεί και από βίντεο που είδα φαινόταν κυριλέ. Τέλοσπάντων, τί προτείνεις για Αθήνα που να είναι ποιοτικό; Ενδιαφέρομαι γιατί δεν σκαμπάζω γενικά από Ελλάδα και δεν ξέρω και πού να κυκλοφορήσω γενικά!
Γράψε λάθος
Νόμιζα έλεγες το Golden Queens.
Όχι το Kinky δεν είναι κακο, είναι ένα κλικ πιο κάτω από το Αλκα που προτείνω.
Μεγάλο φαουλ ο σχεδιασμόςτου Κινκυ, δεν βλέπουν όλα τα τραπέζια καλά την πίστα.
 

Vasco Da Gamage

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
210
Like
334
Πόντοι
21
Γράψε λάθος
Νόμιζα έλεγες το Golden Queens.
Όχι το Kinky δεν είναι κακο, είναι ένα κλικ πιο κάτω από το Αλκα που προτείνω.
Μεγάλο φαουλ ο σχεδιασμόςτου Κινκυ, δεν βλέπουν όλα τα τραπέζια καλά την πίστα.
Άλκα είναι το Αλκατράζ;
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
Που παμε Αθηνα φιλος για στριπ φαση; Σκοπευω να παω συντομα ξανα
Εγώ θα σου πρότεινα να βγεις έξω να διασκεδάσεις και αν δεν γαμήσεις πας και σε κανένα στούντιο, θα πας ταξιδάκι Αθήνα και θα την βγάλεις στα στριπ; Δεν λέει
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.892
Πόντοι
3.846
Στο Αλκατράζ τί τιμές υπάρχουν; Και μπορείς να πάρεις γυναίκα από κει;
Εντάξει μην το σκίζουμε άλλο το θέμα εδώ.
Πήγαινε στο θέμα του Αλκα και ρώτα ότι θες.
Αλλά όχι, δεν είναι μπουρδελο. Δεν φεύγεις με κοπέλα από εκεί.
Είναι κανονικό στριπ.
 

Vasco Da Gamage

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
210
Like
334
Πόντοι
21

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ
Εμφάνιση 5/5 (καλό κομμάτι)
Συμπεριφορά 2/5 (αγέλαστη και κοιτούσε το κινητό)
Υπηρεσίες 4/5 (ακάποτο τσιμπούκι και γλωσσόφιλα στην τιμή)
 

Vasco Da Gamage

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
210
Like
334
Πόντοι
21

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ
Εμφάνιση 4/5 (λίγα κιλάκια παραπάνω αλλά σε ανεκτό επίπεδο)
Συμπεριφορά 5/5 (ευγενικότατη και χαμογελαστή)
Υπηρεσίες 5/5 (επαγγελματίας σε όλα)
 

Vasco Da Gamage

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
210
Like
334
Πόντοι
21
Μια και μιλάμε για Λεμεσό ακούστε ιστορία που μου έτυχε πέρυσι. Πάω Λεμεσό στο Silk & Velvet. Πάω στον τύπο στο μπαρ και των ρωτάω τις τιμές. Λέει €20 ποτό, €40 χορός και €300 παίρνεις γυναίκα για 2 ώρες. Ωραία λέω, πάω κάθομαι στον καναπέ, έρχεται μια σχετικά μέτρια αλλά αξιογάμητη. Βάζω κανα δυο ποτά και μετά της λέω "να σε πάω έξω;" Λέει "εντάξει, είναι €350". Λέω και γω τι στον πούτσο. Φωνάζω τον πάτρονο ξανά και του λέω "πόσα είναι τελικά να την πάρω;"Λέει €300. Της λέω €300 λέει αυτός. Μου λέει "όχι €350 είναι" μπροστά του. Της λέει στα Αγγλικά "€350 είναι για τουρίστες, ο άνθρωπος εδώ είναι ντόπιος". Του λέει "όχι εγώ θέλω €350 αλλιώς δεν πάω"! Και ξεκίνησαν να τσακώνονται πάνω απ'το κεφάλι μου. Του λέω και γω "ντάξει φίλε άσε αν θα την πάρω θα δώσω €350 δεν υπάρχει πρόβλημα, άσε να το σκεφτώ". Πίνω το ποτό και φεύγω!!
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.892
Πόντοι
3.846
Μια και μιλάμε για Λεμεσό ακούστε ιστορία που μου έτυχε πέρυσι. Πάω Λεμεσό στο Silk & Velvet. Πάω στον τύπο στο μπαρ και των ρωτάω τις τιμές. Λέει €20 ποτό, €40 χορός και €300 παίρνεις γυναίκα για 2 ώρες. Ωραία λέω, πάω κάθομαι στον καναπέ, έρχεται μια σχετικά μέτρια αλλά αξιογάμητη. Βάζω κανα δυο ποτά και μετά της λέω "να σε πάω έξω;" Λέει "εντάξει, είναι €350". Λέω και γω τι στον πούτσο. Φωνάζω τον πάτρονο ξανά και του λέω "πόσα είναι τελικά να την πάρω;"Λέει €300. Της λέω €300 λέει αυτός. Μου λέει "όχι €350 είναι" μπροστά του. Της λέει στα Αγγλικά "€350 είναι για τουρίστες, ο άνθρωπος εδώ είναι ντόπιος". Του λέει "όχι εγώ θέλω €350 αλλιώς δεν πάω"! Και ξεκίνησαν να τσακώνονται πάνω απ'το κεφάλι μου. Του λέω και γω "ντάξει φίλε άσε αν θα την πάρω θα δώσω €350 δεν υπάρχει πρόβλημα, άσε να το σκεφτώ". Πίνω το ποτό και φεύγω!!
Δηλαδή αν τελικά έλεγε 300€ και η γκόμενα τα είχες δώσει άνετα, έτσι;
Αφού έτσι πρότεινες και σε εμάς πριν να κάνουμε, θεωρώ ότι είσαι άτομο που δεν μασάει και μια 300αρα τη δίνεις άνετα για 1 κοπέλα.
 

Vasco Da Gamage

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
210
Like
334
Πόντοι
21
Δηλαδή αν τελικά έλεγε 300€ και η γκόμενα τα είχες δώσει άνετα, έτσι;
Αφού έτσι πρότεινες και σε εμάς πριν να κάνουμε, θεωρώ ότι είσαι άτομο που δεν μασάει και μια 300αρα τη δίνεις άνετα για 1 κοπέλα.
Έχω δώσει και περισσότερα από €300
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom