Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
411
Like
565
Πόντοι
81
Όταν σε απειλεί ο πατρονος της γκόμενας επειδή έβαλες review τι κάνεις ;

Α. Παίζεις πελλο;
Β. Παίρνεις την αστυνομία;
Γ. Πληρώνεις κάποιον να του τα κάμει οικοπεδο;
Καλα τα λει ο Ξενιτεμενος , τιποτα δεν κανεις αμεσα. Καλυτερα γραφε δαμεσα να γλιτωνεις κανενα συναγωνιστη. Ή μετα απο 2 μηνες κανεις ενα asxeto account και του γαμας στα review οτι πουτανα φερνει.
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
Καλα τα λει ο Ξενιτεμενος , τιποτα δεν κανεις αμεσα. Καλυτερα γραφε δαμεσα να γλιτωνεις κανενα συναγωνιστη. Ή μετα απο 2 μηνες κανεις ενα asxeto account και του γαμας στα review οτι πουτανα φερνει.
Έκαμα μαλάκια το γνωρίζω, τόσο καιρό που ασχολούμαι 2 φορές έβαλα review και ήταν θετικό αφού δεν περνούν τα αρνητικά έτσι και αλλιώς. Και δεν περίμενα να έχει τόσο θράσος αφού ήμουν πραγματικά ευγενικός μαζί της, σε σημείο που ήμουν μαλάκας επειδή ξέρω ότι μπορεί να έχει νταβα από πίσω. Τέλος πάντων, ελπίζω απλός να μην πετύχω Τάνα του σε άλλο κτίριο και να έχουμε ιστορίες, αν και δεν τον συμφέρει να δημιουργεί τέτοιες ιστορίες
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
521
Like
721
Πόντοι
86
Έκαμα μαλάκια το γνωρίζω, τόσο καιρό που ασχολούμαι 2 φορές έβαλα review και ήταν θετικό αφού δεν περνούν τα αρνητικά έτσι και αλλιώς. Και δεν περίμενα να έχει τόσο θράσος αφού ήμουν πραγματικά ευγενικός μαζί της, σε σημείο που ήμουν μαλάκας επειδή ξέρω ότι μπορεί να έχει νταβα από πίσω. Τέλος πάντων, ελπίζω απλός να μην πετύχω Τάνα του σε άλλο κτίριο και να έχουμε ιστορίες, αν και δεν τον συμφέρει να δημιουργεί τέτοιες ιστορίες
ειναι ο κλασικος τοπουζος που γαυγιζει απλα για να σε τρομαξει. αιντε και σε βρηκε και αιντε και πεξατε φαπες...τι θα γινει θα φωναξετε αστυνομια εξω απο το σπιτι της πουτανας και εσυ θα τον καταγγειλεις για μαστρωπια? απλα γαυγιζει για να σε τρομαξει και να μην το ξανακανεις και του χαλας τη πιατσα
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
ειναι ο κλασικος τοπουζος που γαυγιζει απλα για να σε τρομαξει. αιντε και σε βρηκε και αιντε και πεξατε φαπες...τι θα γινει θα φωναξετε αστυνομια εξω απο το σπιτι της πουτανας και εσυ θα τον καταγγειλεις για μαστρωπια? απλα γαυγιζει για να σε τρομαξει και να μην το ξανακανεις και του χαλας τη πιατσα
Φίλε το πιο πιθανό είναι να έχεις δίκιο και πιθανόν να είναι και κάποιος τέρμα καμένος που θα τον έσπαγα στο ξύλο. Παρόλα αυτά εγώ έχω πολλά να χάσω, ενώ στη δική του δουλειά εν μες το πρόγραμμα να πάει φυλακή, άσε που μπορεί να κάνει crystal meth για πρωινό και δεν ξέρεις πως θα του γυρίσει, οπότε better safe than sorry
 

paps79

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
41
Like
62
Πόντοι
0
Όταν σε απειλεί ο πατρονος της γκόμενας επειδή έβαλες review τι κάνεις ;

Α. Παίζεις πελλο;
Β. Παίρνεις την αστυνομία;
Γ. Πληρώνεις κάποιον να του τα κάμει οικοπεδο;
Σε ποια αγγελία ?
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
φίλε επειδή πολύ σωστά συναγωνιστής μου πρότεινε να σβήσω τα μηνύματα μήπως βλέπει και το φόρουμ είπα να κάνω deescalate την κατάσταση τζιαι έσβησα ότι μπορούσα να ησυχάσει τζαι θωρούμε. όσοι είδαν είδαν
 

mounnodoulos

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2006
Μηνύματα
286
Κριτικές
2
Like
452
Πόντοι
21
φίλε επειδή πολύ σωστά συναγωνιστής μου πρότεινε να σβήσω τα μηνύματα μήπως βλέπει και το φόρουμ είπα να κάνω deescalate την κατάσταση τζιαι έσβησα ότι μπορούσα να ησυχάσει τζαι θωρούμε. όσοι είδαν είδαν
Εγω παντως δεν προλαβα να το δω αλλα θα ηταν χρησιμη πληρπφορηση να ξερουν οι συναγωνιστες ποιος μαλακας απειλει πελατες για να μην ξανασχοληθουμε. Το εχω κανει κι εγω, μετα που εφυγα απο την πουτανα και εννοειται μετα απο πολυ ασχημο review δεν ξαναπας στον ιδιο ατζεντη. Τα σοβαρα γραφεια κακοφανιζονται μεν, αλλα δεν απειλουν. Εχω γραψει ασχημα reviews και για σαφαρι και για Diamond, αλλα συνεχιζω πελατης διοτι αξιζουν τον κοπο. Το review ειναι μερος της δουλειας.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.892
Πόντοι
3.846
Επισκέφθηκα αρχές Αυγούστου. Ρωσίδα, οριακά μπαίνει στην κατηγορία μιλφ κάπου στα 30. Δεν είναι ακριβώς όπως στην φώτο, της μοιάζει λίγο με μερικά έξτρα κιλά. Ίσως να είναι φωτογραφίες πριν 5 χρόνια.
Στις αρχές ζητούσε €50 τα 15λ, μετά πήγε 60.

Φιλική, δεν βιαζόταν καθόλου αν και πήγα στο γρήγορο πρόγραμμα, συμμετοχή κανονικά από μέρους της, το διαμέρισμα καθαρό, στοματικό με πλαστικό, για φιλιά/δάκτυλα δεν ξέρω.
Λοιπόν πήγα να τη δω.
Γλυκητατη, αλλά μόλις φτάσαμε στα λεφτά και μου ζήτησε άλλα 20€ απλά για ακαπωτο μπουκι (άρα 80€ για 15 λεπτά), τη χαιρέτησα και πήγα σε στανταρακι μου.

Αφού είναι ηλίθιες και ζητάνε ότι να'ναι, ενώ χάνουν μερικές εκατοντάδες ευρώ ανά πελάτη, ας μείνουν έτσι.
Αντί να σκεφτεί ότι αν γίνει στανταρακι για πελάτη θα του τσιμπάει 60ρια κάθε φορά.
 

Cypriot man

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2020
Μηνύματα
154
Like
137
Πόντοι
1
Παλικαρια επειδή δεν ξέρω από Λεμεσό, υπάρχει κάπου και εκτός πόλης, κανένα έρημο μέρος εγγυημένο για να πας να πηδήξεις μέσα στο αμάξι ?
 

kosts

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
748
Like
235
Πόντοι
26
Λοιπόν πήγα να τη δω.
Γλυκητατη, αλλά μόλις φτάσαμε στα λεφτά και μου ζήτησε άλλα 20€ απλά για ακαπωτο μπουκι (άρα 80€ για 15 λεπτά), τη χαιρέτησα και πήγα σε στανταρακι μου.

Αφού είναι ηλίθιες και ζητάνε ότι να'ναι, ενώ χάνουν μερικές εκατοντάδες ευρώ ανά πελάτη, ας μείνουν έτσι.
Αντί να σκεφτεί ότι αν γίνει στανταρακι για πελάτη θα του τσιμπάει 60ρια κάθε φορά.
Καλησπερα για πες ποιο είναι το standaraki σου...
Επειδή αύριο θα έχω το ελεύθερο... Και ψάχνω κάτι να βρω... Και βρίσκομαι και σε διακοπές..
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.892
Πόντοι
3.846
Καλησπερα για πες ποιο είναι το standaraki σου...
Επειδή αύριο θα έχω το ελεύθερο... Και ψάχνω κάτι να βρω... Και βρίσκομαι και σε διακοπές..
Ναι αμέ.
Αφού δώσεις πρώτα το δικό σου.
 

Cypriot man

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2020
Μηνύματα
154
Like
137
Πόντοι
1
Ξέρετε τίποτα δωμάτια ή ξενοδοχεία ημιδιαμονης στην Λεμεσο κατά προτίμηση κοντά στο mall (ή και αλλού) για 2-3 ώρες ?
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
Παιδιά μήπως έχει πάρει το μάτι σας εκτός από μολο περιοχή αν γίνετε πιάτσα και σε κάποιο άλλο σημείο της πόλης? Δεν με νοιάζει εθνικότητα
 

Cypriot man

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2020
Μηνύματα
154
Like
137
Πόντοι
1
Παλικαρια σόρρυ που σπαμαρω αλλά είναι λίγο επείγον , κάνα ξενοδοχείο ημιδιαμονης Λεμεσό έχουμε ? Μην γαμησουμε μέσα στο αμάξι μας πάρει κ κάνα μάτι
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.892
Πόντοι
3.846
Παλικαρια σόρρυ που σπαμαρω αλλά είναι λίγο επείγον , κάνα ξενοδοχείο ημιδιαμονης Λεμεσό έχουμε ? Μην γαμησουμε μέσα στο αμάξι μας πάρει κ κάνα μάτι
Άμα βγεις μετά Αμαθους προς ζύγι έχει άπειρα σκοτεινά πάρκινγκ.
 

Skapaneas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2022
Μηνύματα
220
Like
304
Πόντοι
21
Εγω παντως δεν προλαβα να το δω αλλα θα ηταν χρησιμη πληρπφορηση να ξερουν οι συναγωνιστες ποιος μαλακας απειλει πελατες για να μην ξανασχοληθουμε. Το εχω κανει κι εγω, μετα που εφυγα απο την πουτανα και εννοειται μετα απο πολυ ασχημο review δεν ξαναπας στον ιδιο ατζεντη. Τα σοβαρα γραφεια κακοφανιζονται μεν, αλλα δεν απειλουν. Εχω γραψει ασχημα reviews και για σαφαρι και για Diamond, αλλα συνεχιζω πελατης διοτι αξιζουν τον κοπο. Το review ειναι μερος της δουλειας.
Αυτό που κατάλαβα για το safari ειναι οτι παίρνουν στα σοβαρά τα reviews, απο την επαγγελματική έννοια μέχρι που διώχνουν και κοπέλες. Πάντα μετά την συνάντηση με κάποια καινούργια ρωτούν αν η κοπέλα ήταν καλή. Αν οι πρώτοι πελάτες απαντήσουν οτι ήταν κάτω απο μέτρια, την διώχνουν. Με άλλα μεγάλα γραφεία δεν εχω εμπειρία.
 

Vasco Da Gamage

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
210
Like
334
Πόντοι
21
Λοιπόν όσοι είστε Λεμεσό να πάτε Royalty, πάρτε και κανά 300 ευρο μαζί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom