Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.868
Πόντοι
3.846
Πήγε κανείς τελευταία στη μιλφαρα την Olya;
Έχει κρατήσει σώμα όπως ήταν ή χάλασε;
 

nicmano111

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
40
Like
20
Πόντοι
0
Ξερει καποιος τί γινεται στο Mistral Hotel εκει στο Μολο? Εγινε πιατσα?

Περνουσα βραδυ με το αυτοκινητο και στην πισω πορτα του καθοταν σε μια πολυθρονη και κοιτουσε προς τα εξω, μια ψηλή ξανθη (ισως Ρωσιδα) με σεξυ ρουχα, οπως καθονταν παλια στα μπουρδελα, σα να περιμενε πελατες να δουν και να κατεβουν. Δεν υπαρχει αλλος λογος να καθοταν καποιος εκει πανω στην πορτα.

Επισης, στη μπροστινη του πλευρα προς το Μολο, βλεπω συχνα 2-3 κοπελες (ασιατισες μαλλον) σα να περιμενουν να τους μιλησει καποιος ή να τις καλεσει ο τυπος του ξενοδοχειου για βίζιτα. Δε βολευει να τους μιλησεις απο το αυτοκινητο επειδη ειναι λιγο μακρια απο το πεζοδρομιο στα σκοτεινα, κι ο μικρος δρομος εκει δε βολευει να σταματησεις και να ρωτησεις. Παιζει σεναριο να ζητας απο τη ρεσεψιον κοπελα και τους φωναζει?
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
Ξερει καποιος τί γινεται στο Mistral Hotel εκει στο Μολο? Εγινε πιατσα?

Περνουσα βραδυ με το αυτοκινητο και στην πισω πορτα του καθοταν σε μια πολυθρονη και κοιτουσε προς τα εξω, μια ψηλή ξανθη (ισως Ρωσιδα) με σεξυ ρουχα, οπως καθονταν παλια στα μπουρδελα, σα να περιμενε πελατες να δουν και να κατεβουν. Δεν υπαρχει αλλος λογος να καθοταν καποιος εκει πανω στην πορτα.

Επισης, στη μπροστινη του πλευρα προς το Μολο, βλεπω συχνα 2-3 κοπελες (ασιατισες μαλλον) σα να περιμενουν να τους μιλησει καποιος ή να τις καλεσει ο τυπος του ξενοδοχειου για βίζιτα. Δε βολευει να τους μιλησεις απο το αυτοκινητο επειδη ειναι λιγο μακρια απο το πεζοδρομιο στα σκοτεινα, κι ο μικρος δρομος εκει δε βολευει να σταματησεις και να ρωτησεις. Παιζει σεναριο να ζητας απο τη ρεσεψιον κοπελα και τους φωναζει?
Τώρα ανακάλυψες φίλε ότι γίνετε πιάτσα εκεί χάχα, έχει κάτι χρόνια που γίνετε
 

nicmano111

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
40
Like
20
Πόντοι
0
Τώρα ανακάλυψες φίλε ότι γίνετε πιάτσα εκεί χάχα, έχει κάτι χρόνια που γίνετε
Δεν ειμαι σιγουρος αν λεμε για το ιδιο ακριβώς θεμα ή για τις ιδιες λεπτομερειες, αλλα... περνω αρκετα συχνα απο την περιοχη και κοπελα τυπου ρωσιδα να καθεται στην εισοδο του 'ξενοδοχειου' με σχεδον εσωρουχα εγω πρωτη φορα το ειδα.

Οπως και να εχει, πες καμια λεπτομερεια να μαθουμε και οσοι δε ξερουμε.

Οντως εχει κοπελα ή κοπελες το ιδιο το ξενοδοχειο? Ρωσιδες? Πώς γίνεται η φαση, μπαινεις και ζητας απο τη ρεσεψιον? Ποσο χρεωνουν? Οι Ασιατισες εξω, ειναι κι αυτες του ξενοδοχειου ή τις προσεγγιζεις εσυ εξω? Πώς τις προσεγγιζεις? Ποσο χρεωνουν? Τί ωραρια δουλεύουν?

Και γενικα, αξιζει η εμπειρια με αυτες ή με καποιες απο αυτες? Εχουμε γνωμες?
 

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
411
Like
565
Πόντοι
81
Δεν ειμαι σιγουρος αν λεμε για το ιδιο ακριβώς θεμα ή για τις ιδιες λεπτομερειες, αλλα... περνω αρκετα συχνα απο την περιοχη και κοπελα τυπου ρωσιδα να καθεται στην εισοδο του 'ξενοδοχειου' με σχεδον εσωρουχα εγω πρωτη φορα το ειδα.

Οπως και να εχει, πες καμια λεπτομερεια να μαθουμε και οσοι δε ξερουμε.

Οντως εχει κοπελα ή κοπελες το ιδιο το ξενοδοχειο? Ρωσιδες? Πώς γίνεται η φαση, μπαινεις και ζητας απο τη ρεσεψιον? Ποσο χρεωνουν? Οι Ασιατισες εξω, ειναι κι αυτες του ξενοδοχειου ή τις προσεγγιζεις εσυ εξω? Πώς τις προσεγγιζεις? Ποσο χρεωνουν? Τί ωραρια δουλεύουν?

Και γενικα, αξιζει η εμπειρια με αυτες ή με καποιες απο αυτες? Εχουμε γνωμες?
Το οτι εχει πιατσα που Ασιατισες εν γνωστο, τσινες αμα δειξεις οτι γυρευκεσαι τσε πιασεις τεσ κουβεντα γινεται η δουλεια σου.Αλλα για να ρωτας ρεσεψιον εν θα σου ελεγα οτι πεζει.

Γενικα μπορει να υπαρχουν μιλημενα ξενοδοχεια / αππαρρμεντς για εσκορτινκ αλλα φανερα να σου πουλουν κοπελα δεν νομιζω
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.868
Πόντοι
3.846
Τελικα πηγες ; Αξιζει ; Σκέφτομαι να πάω σήμερα..

Έχετε κάποια άλλη να προτείνετε, αδύνατο σώμα, εκτός από αυτές του Safari
Όταν βλέπω τέτοιες ερωτήσεις πραγματικά αναρωτιέμαι αν κοιτάτε καθόλου αγγελίες ή απλά περιμένετε τα πάντα από άλλους.

Πχ αυτήν την είδες;
Τρομερό σώμα, μάλλον Ρουμανα ή Μολδαβη αν και δηλώνει από κάποια ευρωπαϊκή χώρα.
Τίμιο 50ρικο.
 

Johnysturgis

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2021
Μηνύματα
48
Like
84
Πόντοι
0
Επίσκεψη στη κυρία στην περασμένη εβδομάδα. 120 την ώρα, γλωσσόφιλα, ακκάπωτο οχι βαθία αλλά ώρα και ορεξάτη και +20 για τελείωμα στο στόμα. Βασικά για 120 έφυγα χωρίς κανένα παράπονο. Οχι οτι με απασχολή αλλα δεν γουστάρει να πέζει με τις ρώγες της. 40αρα ωραίο σώμα οχι και κανένα μοντέλο. Το μόνο παράπονο που μου έκανε ήταν ότι δεν γουστάρει να πέζεις με τις ρόγες της και ότι δεν μπορεί 69 σαν στάση αλλά γούσταρε το γλύψημο. Καθαρός χώρος, καθαρή και φρέσκια αυτή, πετσέτα για μπάνιο (μέγα θετικό για εμένα παρα μωρομάντιλα)

Επίσης,
Είχα επισκεπτεί και εγώ μόλις κατέβηκε στα 250 απο τα 300 που ζητούσε. Ίδρωσε τη φανέλα, έβαλε κόπο, δεν έκανε κανένα παράπονο. Πάλι πετσέτες για μπάνιο, δεν κοιτούσε ρολόι. Αν ήταν 200 στην ώρα θα θεωρούσα οτι άξιζε αλλά στα 250.... οχι οτι δεν πέρασα καλά αλλά ήταν λίγο πολλά. Εμφανισιακά πέρνετε οτι βλέπετε στις φωτογραφίες. Τα αγγλικά της πολύ λίγα αλλά google translate απόλυτος βοηθός
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tech86

Anonimous1982

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2022
Μηνύματα
108
Like
80
Πόντοι
1
καλησπερα συναγωνιστες
Αυριο θα ειμε λεμεσσο και θα ηθελα την γνωμη σας για καποια καλη που να αξιζη τα λεφτα της δεν με ενδιαφερει ποσα λεφτα θα θελει φτανη να της αρεση αυτο που κανη και να με κανη να ευχαριστηθω μου αρεσουν λεπτες οχι χοντρες
 

giorgosnic

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
472
Like
648
Πόντοι
81
Επίσκεψη στη κυρία στην περασμένη εβδομάδα. 120 την ώρα, γλωσσόφιλα, ακκάπωτο οχι βαθία αλλά ώρα και ορεξάτη και +20 για τελείωμα στο στόμα. Βασικά για 120 έφυγα χωρίς κανένα παράπονο. Οχι οτι με απασχολή αλλα δεν γουστάρει να πέζει με τις ρώγες της. 40αρα ωραίο σώμα οχι και κανένα μοντέλο. Το μόνο παράπονο που μου έκανε ήταν ότι δεν γουστάρει να πέζεις με τις ρόγες της και ότι δεν μπορεί 69 σαν στάση αλλά γούσταρε το γλύψημο. Καθαρός χώρος, καθαρή και φρέσκια αυτή, πετσέτα για μπάνιο (μέγα θετικό για εμένα παρα μωρομάντιλα)

Επίσης,
Είχα επισκεπτεί και εγώ μόλις κατέβηκε στα 250 απο τα 300 που ζητούσε. Ίδρωσε τη φανέλα, έβαλε κόπο, δεν έκανε κανένα παράπονο. Πάλι πετσέτες για μπάνιο, δεν κοιτούσε ρολόι. Αν ήταν 200 στην ώρα θα θεωρούσα οτι άξιζε αλλά στα 250.... οχι οτι δεν πέρασα καλά αλλά ήταν λίγο πολλά. Εμφανισιακά πέρνετε οτι βλέπετε στις φωτογραφίες. Τα αγγλικά της πολύ λίγα αλλά google translate απόλυτος βοηθός
Φίλε η ana christina τι υπηρεσίες έκανε στα 250?
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
521
Like
725
Πόντοι
86
Όταν βλέπω τέτοιες ερωτήσεις πραγματικά αναρωτιέμαι αν κοιτάτε καθόλου αγγελίες ή απλά περιμένετε τα πάντα από άλλους.

Πχ αυτήν την είδες;
Τρομερό σώμα, μάλλον Ρουμανα ή Μολδαβη αν και δηλώνει από κάποια ευρωπαϊκή χώρα.
Τίμιο 50ρικο.
Φιλε εχει καιρο που την εχω δει αυτην αλλα οι φωτο μου φανηκαν φτιαγμενες και φαινοταν και ρουμανοφατσα και ειπα να μην δοκιμασω. 50αρικο που δοκιμασες το 15-20λεπτο; ακαπωτο ,φιλια αλλες υπηρεσίες; το μισαωρο ποσο σε ειπε;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.868
Πόντοι
3.846
Επίσκεψη στη κυρία στην περασμένη εβδομάδα. 120 την ώρα, γλωσσόφιλα, ακκάπωτο οχι βαθία αλλά ώρα και ορεξάτη και +20 για τελείωμα στο στόμα. Βασικά για 120 έφυγα χωρίς κανένα παράπονο. Οχι οτι με απασχολή αλλα δεν γουστάρει να πέζει με τις ρώγες της. 40αρα ωραίο σώμα οχι και κανένα μοντέλο. Το μόνο παράπονο που μου έκανε ήταν ότι δεν γουστάρει να πέζεις με τις ρόγες της και ότι δεν μπορεί 69 σαν στάση αλλά γούσταρε το γλύψημο. Καθαρός χώρος, καθαρή και φρέσκια αυτή, πετσέτα για μπάνιο (μέγα θετικό για εμένα παρα μωρομάντιλα)
Έχει χαλάσει πολύ αυτή.
Παλιά γαμιοταν καλύτερα και τα έπαιρνε στόμα με 60€.
Πλέον έχει γίνει παράξενη. Μην την γαμησεις έτσι, μην παίξεις με τις Ρώγες, έξτρα για τελείωμα στο στόμα.
Και έχει πάρει και κιλά.

Φιλε εχει καιρο που την εχω δει αυτην αλλα οι φωτο μου φανηκαν φτιαγμενες και φαινοταν και ρουμανοφατσα και ειπα να μην δοκιμασω. 50αρικο που δοκιμασες το 15-20λεπτο; ακαπωτο ,φιλια αλλες υπηρεσίες; το μισαωρο ποσο σε ειπε;
Όχι αυτή είναι στις φώτο, έχει ωραίο σλιμ κορμί και τορπιλες.
Στα 50€ είναι με λάστιχο κλασικό 15λεπτο.
Δεν δίνω έξτρα σε Ρουμανες.
Δε δίνει φιλιά φυσικά σε αυτά τα χρήματα.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.868
Πόντοι
3.846
καλησπερα συναγωνιστες
Αυριο θα ειμε λεμεσσο και θα ηθελα την γνωμη σας για καποια καλη που να αξιζη τα λεφτα της δεν με ενδιαφερει ποσα λεφτα θα θελει φτανη να της αρεση αυτο που κανη και να με κανη να ευχαριστηθω μου αρεσουν λεπτες οχι χοντρες
Εδώ είσαι.
Ξέρει να γαμηθει και τίμια στη δουλειά της.
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.818
Like
728
Πόντοι
96
Lucya αυτο το κοριτσακι το δοκιμασε κανις?

20 mins 50€
30 mins 70€(1time)
1hour 120€ (2 time's)


- Classic sex,French Kiss, Blowjob whitout condom,Cum on tits, Cum on body,69, Deepthroat, Dirty talk, Domination, Erotic massage, Golden shower give,Shower Together, Handjob, Kamasutra, Masturbation, Mistress, , Rimming pasive, Sex between breasts, Sex Toys, Squirting,Pussy liking, Striptease, Uniforms, Role-play, With , Foot fetish,? Fingering, Golden Shower.STRAP ON,DILDO,Prostate massage
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
521
Like
725
Πόντοι
86
Lucya αυτο το κοριτσακι το δοκιμασε κανις?

20 mins 50€
30 mins 70€(1time)
1hour 120€ (2 time's)


- Classic sex,French Kiss, Blowjob whitout condom,Cum on tits, Cum on body,69, Deepthroat, Dirty talk, Domination, Erotic massage, Golden shower give,Shower Together, Handjob, Kamasutra, Masturbation, Mistress, , Rimming pasive, Sex between breasts, Sex Toys, Squirting,Pussy liking, Striptease, Uniforms, Role-play, With , Foot fetish,? Fingering, Golden Shower.STRAP ON,DILDO,Prostate massage
φιλε εχω παει και εχω γραψει γι αυτην ψαξε λιγο θα το βρεις
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
521
Like
725
Πόντοι
86
Εδώ είσαι.
Ξέρει να γαμηθει και τίμια στη δουλειά της.
φιλε στη κατηγορια Erotic Massage γαμιουνται η μονο μασαζ? η μπορει και ναι μπορει και οχι? νομιζα μονο μασαζ παιζει εκει,δεν εχω καταλαβει τη διαφορα
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.868
Πόντοι
3.846
φιλε στη κατηγορια Erotic Massage γαμιουνται η μονο μασαζ? η μπορει και ναι μπορει και οχι? νομιζα μονο μασαζ παιζει εκει,δεν εχω καταλαβει τη διαφορα
Οι πιο πολλές προσφέρουν σεξ κανονικά.
Όσες κάνουν μόνο μασάζ το γράφουν ξεκάθαρα στην περιγραφή της αγγελίας.
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
521
Like
725
Πόντοι
86
σας ετυχε το whats up να σας μπλοκαρει σαν σπαμ οταν στελνετε σε εσκορτς? μου ετυχε 2 φορες και αλλαζα καρτα. τι σκατα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom