Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Kentikelenio26

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
61
Like
22
Πόντοι
0
itan poli kairo stin lemeso


kapoios pou dokimase na mas enimerosi
Εγω παντος προχτες επια και εκατσα της τον της νεας που αυτο αποκαλητε leyla. Ηταν αυτη στο 2ο βιντεο που τραβα σελφι με το ασπρο iphone. Ηταν ψιχρη και φοβισμενη αλλα εμενα στον β*****ν μου

Την ωρα που της τον εκαθισκα μεσα βαθκια εδιχνεν πως επωνουσεν διοτι εκαμνε γκτιματσες τζαι εκαβλοννεν με παραπανω τζαι αναπτησσα ταχυτηταν. Ηταν στενη και απειρη στο εσκορτιλλικκιν. Αν ηταν το πολλη 22-23 χρονων.

Για αυτην εχω την εντιπωση οτι ηταν αγγαρεια ισως και λιγον βιασμος αλλα εν τζαι καταλαβω εγω που ετσι πραματα ουτε με κοφτι. Το κουσπιδιν εσιρα της το ηθελεν εν ηθελεν. Μετα το σκληρον καρφομαν εξαφανιστικε και τζαι η αγγελια απο την λεμεσον.. αλοπος εν τζαι εν να ξαναερτει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.892
Πόντοι
3.846
Εγω παντος προχτες επια και εκατσα της τον της νεας που αυτο αποκαλητε leyla. Ηταν αυτη στο 2ο βιντεο που τραβα σελφι με το ασπρο iphone. Ηταν ψιχρη και φοβισμενη αλλα εμενα στον β*****ν μου

Την ωρα που της τον εκαθισκα μεσα βαθκια εδιχνεν πως επωνουσεν διοτι εκαμνε γκτιματσες τζαι εκαβλοννεν με παραπανω τζαι αναπτησσα ταχυτηταν. Ηταν στενη και απειρη στο εσκορτιλλικκιν. Αν ηταν το πολλη 22-23 χρονων.

Για αυτην εχω την εντιπωση οτι ηταν αγγαρεια ισως και λιγον βιασμος αλλα εν τζαι καταλαβω εγω που ετσι πραματα ουτε με κοφτι. Το κουσπιδιν εσιρα της το ηθελεν εν ηθελεν. Μετα το σκληρον καρφομαν εξαφανιστικε και τζαι η αγγελια απο την λεμεσον.. αλοπος εν τζαι εν να ξαναερτει.
Τιμή;
Ακαπωτο μπουκι;
 

Kentikelenio26

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
61
Like
22
Πόντοι
0
Τιμή;
Ακαπωτο μπουκι;
30μιν 110 με ακαποτο. Για 1ω νομιζο ηταν 150. Δεν εδεχετουν τζαι πολλην παζαρεμα. 30μιν εκατσα. Ηταν τζαι πολλα τις. Εφισλαρα της τον ετσι γλιορα γλιορα τζαι εχαθηκα. Αν εμινισκα 1 ωραν να της τπν τραβω ηταν να μεν αντεξει...
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.892
Πόντοι
3.846
30μιν 110 με ακαποτο. Για 1ω νομιζο ηταν 150. Δεν εδεχετουν τζαι πολλην παζαρεμα. 30μιν εκατσα. Ηταν τζαι πολλα τις. Εφισλαρα της τον ετσι γλιορα γλιορα τζαι εχαθηκα. Αν εμινισκα 1 ωραν να της τπν τραβω ηταν να μεν αντεξει...
Βλέπω τη αγγελία εδώ με 50€ Katia and Nastia.
Είχα μιλήσει πρόσφατα με την Ναστια και δεν ξέρω αν είναι η ίδια ή κάποιος ατζεντης αλλά ήταν αγενεστατη και με ειρωνεία, οπότε της έριξα άκυρο.
 

Kentikelenio26

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
61
Like
22
Πόντοι
0
Βλέπω τη αγγελία εδώ με 50€ Katia and Nastia.
Είχα μιλήσει πρόσφατα με την Ναστια και δεν ξέρω αν είναι η ίδια ή κάποιος ατζεντης αλλά ήταν αγενεστατη και με ειρωνεία, οπότε της έριξα άκυρο.
Εννεν οι κοπελλες φιλε που φκαινουν στο whatsup. Εν κάποια που συνεννοατε μαζι τους τζαι το πεζει ατζεντ.!! Αν φιλε εν τζινι αγενεστατη ειμαστε τζαι εμεις. Εμενα εν τζαι κοφτι με τζαι πολλα τη εννα πει η καθε μια. Εγω παω να καρφωσω τζαι φεφκω.
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
Την ακριβυνατε και αυτή την κοπέλα, μπράβο σας.
Σπασμένη 45αρα, τη γαμαγαμε με 60€ πέρυσι και τώρα της δίνετε 100€;;
Και μετά σας κάνει εντύπωση αν νεαρές κοπέλες ζητάνε 150€ για 30 λεπτά, όταν πάτε και δίνετε έτσι τα λεφτά;
Στον μπακαλι παζαρεφκουν για μια σοκολάτα, στις πουτανες εν φουαρταες
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
Συγχωράτεμε αν γράφω greeklish είναι από συνήθεια. Παιδιά εδώ το group δεν είναι για να λέμε εμπειρίες; και σε ποια πήγαμε και μασ άρεσε; εγώ επιβεβαίωσα όσα έγραφα συναγωνιστές πριν 2 σελιδεσ .για την Αλισια .που όλοι διέροτουντα που πηγε ι κοπέλα και δεν απαντά τα τηλ και εκλεισεν το τηλέφωνο . Σασ είπα κε γιατι το έκλεισε .τορα ο ξενιτεμένος τι κολιμα εχει με εμενα δεν μπορω να καταλάβω.ασε που λεει προτιμα πιπίνια κε εμείς γαμαμε μιλφαρεσ κε τισ ακριβοπλιρονουμε . Κοπλεξικε.
Παίδες εγω απόψη μου ειπα .πήγα έγραψα feedback και το ωραίο βγήκα κε κακώς γιατί πήγα σε μιαν πουτανα που πέρασα ωραία κε έδωσα όσα ήθελε για να μου κάμει τα βίτσια μου για πάνω από μιαν ώρα. Και το αλο το παιδι εδωσε 50 ευρο για 15 λεπτα.
Συμπέρασμα δικό σασ .
Αντε γεια.και δεν θα ξαναγράψω. Να γράφετε εσεισ τισ εμπειρίες σασ
Χαλάρωσε φίλε μου δεν σου είπαν και τίποτα, συνήθως αμαν πάει κάποιος και δώσει 100-150 ακούει διάφορα εδώ, τελευταία χαλάρωσαν κιόλας οι gatekeepers, του αθλήματος. Μην δίνεις σημασία
 

Kentikelenio26

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
61
Like
22
Πόντοι
0
Νεκρα και παλι η λεμεσος. Εχει τιποτε νεο που να αξηζει! ;
 

Skapaneas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2022
Μηνύματα
220
Like
304
Πόντοι
21
Λοιπόν, θυμάμαι γράφτηκε ξανά για αυτήν πριν κάποιους μήνες αλλα μόλις πριν 2 μέρες πήγα εγώ. 80 το μισαωρο 150 η ωρα με γλωσσοφυλα και ακαποτο. Βασικά ηθελα να ανακαμψω απο την φολα που εφαγα απο την μαλακο Ana, και δεν το μετάνιωσα. Εμφανισιακά οτι βλέπετε στις φωτο και συμπεριφορά άψογη. Τα αγγλικά της λίγα αλλα αρκετά για συνεννόηση στο θεμα που χρειάζεται. Στην δεύτερη φορά που δεν τελείωνα με τίποτα προσπαθησε σε σημείο που ένιωθα ενοχές αφού νόμιζε οτι εφτεγε αυτή. Πρώτη φορά να μου τυχει κατι τετοιο!
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
520
Like
721
Πόντοι
86
Λοιπόν, θυμάμαι γράφτηκε ξανά για αυτήν πριν κάποιους μήνες αλλα μόλις πριν 2 μέρες πήγα εγώ. 80 το μισαωρο 150 η ωρα με γλωσσοφυλα και ακαποτο. Βασικά ηθελα να ανακαμψω απο την φολα που εφαγα απο την μαλακο Ana, και δεν το μετάνιωσα. Εμφανισιακά οτι βλέπετε στις φωτο και συμπεριφορά άψογη. Τα αγγλικά της λίγα αλλα αρκετά για συνεννόηση στο θεμα που χρειάζεται. Στην δεύτερη φορά που δεν τελείωνα με τίποτα προσπαθησε σε σημείο που ένιωθα ενοχές αφού νόμιζε οτι εφτεγε αυτή. Πρώτη φορά να μου τυχει κατι τετοιο!
Τι ηλικια ειναι?φατσα την εχει κρυψει στις φωτο ,ειναι ωραια?ρουμανα?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.892
Πόντοι
3.846
Λοιπόν, θυμάμαι γράφτηκε ξανά για αυτήν πριν κάποιους μήνες αλλα μόλις πριν 2 μέρες πήγα εγώ. 80 το μισαωρο 150 η ωρα με γλωσσοφυλα και ακαποτο. Βασικά ηθελα να ανακαμψω απο την φολα που εφαγα απο την μαλακο Ana, και δεν το μετάνιωσα. Εμφανισιακά οτι βλέπετε στις φωτο και συμπεριφορά άψογη. Τα αγγλικά της λίγα αλλα αρκετά για συνεννόηση στο θεμα που χρειάζεται. Στην δεύτερη φορά που δεν τελείωνα με τίποτα προσπαθησε σε σημείο που ένιωθα ενοχές αφού νόμιζε οτι εφτεγε αυτή. Πρώτη φορά να μου τυχει κατι τετοιο!
Να σαι καλά.
Απέδειξες πόσο παρτακηδες είναι οι περισσότεροι εδώ μέσα.

Την έχω αναφέρει ότι φαίνεται αξιόλογο κομμάτι εδώ και μήνες, και κανένας δε βρέθηκε να κάνει σχόλιο μέχρι τώρα.
Προτιμανε να τα δίνουν σε έτοιμες προτάσεις και κανείς δεν θέλει να δοκιμάσει να πει μετά μια γνώμη.
Με αποτέλεσμα να δοξάζουν σπασμένες 45ρες και να αφήνουν τέτοια ωραία και πιο νεαρά σλαβικά μουνια απέξω.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τι ηλικια ειναι?φατσα την εχει κρυψει στις φωτο ,ειναι ωραια?ρουμανα?
Πιστεύεις Ρουμανα θα είχε τόσο καλή απόδοση;
Και το γράφει ότι μιλάει ρώσικα.
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
520
Like
721
Πόντοι
86
Να σαι καλά.
Απέδειξες πόσο παρτακηδες είναι οι περισσότεροι εδώ μέσα.

Την έχω αναφέρει ότι φαίνεται αξιόλογο κομμάτι εδώ και μήνες, και κανένας δε βρέθηκε να κάνει σχόλιο μέχρι τώρα.
Προτιμανε να τα δίνουν σε έτοιμες προτάσεις και κανείς δεν θέλει να δοκιμάσει να πει μετά μια γνώμη.
Με αποτέλεσμα να δοξάζουν σπασμένες 45ρες και να αφήνουν τέτοια ωραία και πιο νεαρά σλαβικά μουνια απέξω.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Πιστεύεις Ρουμανα θα είχε τόσο καλή απόδοση;
Και το γράφει ότι μιλάει ρώσικα.
Εχει παρτακηδες αλλα υπαρχει κοσμος που δοκιμαζει .και εγω τα τελευταια 2 που πηγα και εγραψα ηταν χωρις recommendations.αλλα ομως ηταν απο reviews. Το ειδα οτι εγραφε ρωσικα αλλα οκ αλλες λενε γερμανικα ιταλικα κτλ.80ευρα ρωσιδακι με ακαποτο μου φανηκαν λιγα μηπως ειναι milf φαση 40αρα?
 

El greco 76

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2023
Μηνύματα
34
Like
86
Πόντοι
0
Εχει παρτακηδες αλλα υπαρχει κοσμος που δοκιμαζει .και εγω τα τελευταια 2 που πηγα και εγραψα ηταν χωρις recommendations.αλλα ομως ηταν απο reviews. Το ειδα οτι εγραφε ρωσικα αλλα οκ αλλες λενε γερμανικα ιταλικα κτλ.80ευρα ρωσιδακι με ακαποτο μου φανηκαν λιγα μηπως ειναι milf φαση 40αρα?
Όταν γράφουν Ιταλικά , 90% είναι Ρουμάνες . Για εμένα ήταν 100% . Σε όσες πήγα δλδ που έγραφαν στην αγγελία Ιταλικά ήταν Ρουμάνες
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tech86

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom