Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.892
Πόντοι
3.846
Επίσης αυτή δεν βλέπει καν τα μηνύματα στο WhatsApp...

Γιατί ανεβάζουν αγγελίες αν δεν ασχολούνται;
 

Liverbird

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
28
Like
42
Πόντοι
0
Εχει πάει κανείς?

Screenshot_20230718_145905_WhatsApp.jpg
 

Skapaneas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2022
Μηνύματα
220
Like
304
Πόντοι
21
H Olya δε χάθηκε εντελώς.
Είναι στην Πάφο εδώ και μήνες και από ότι λέει θα κάτσει εκεί όλο το καλοκαίρι.

Όσο για τον φίλο μας τον φωτογράφο, δυστυχώς οι εκπτώσεις που μας ανέφερε δεν δούλεψαν. Τουλάχιστον για Μαρίνα που ρώτησα
Σωστά είχε αναφερθεί κάτι για έκπτωση! Ξέχασα να ρωτήσω την Μαρινα οταν πήγα αλλα το καλυψες φαίνεται κι αυτό.
 

giorgosnic

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
472
Like
648
Πόντοι
81
Χθες πήγα στην viky-stefania. Πρόσωπο πολύ μέτριο, σώμα δεν τρελάθηκα με αυτό που είδα, δεν είναι σώμα μοντέλου αλλά όχι και χάλια μαύρα... , αυτό που βλέπεις στις φωτογραφίες, όπως και να χει έμεινα για τα σχόλια που διάβασα. Κάνει πολύ καλό μασάζ σε όλο το σώμα, χαμογελαστή, ευγενική και πολύ θετική σε ότι της ζητήσεις. Στα του σεξ επίσης πολύ καλή, βγάζει πάθος. Καλή περίπτωση για 1 φορά λόγω τιμής. Διαμέρισμα καθαρό.
 

Cyprusguy

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2022
Μηνύματα
72
Like
76
Πόντοι
0
Φιλε όπως είπα δεν ηταν μοντέλο αλλα ηταν αρκετά καλη. Πέρασα καλα μαζι της και ενθουσιάστηκα με την άψογη συμπεριφορά της. Θυμάμαι ειχες και μια Olya στο προφίλ σου αλλά χάθηκε. Της είχα στείλει πριν κανενα μηνα, δεν κατάφερα να πάω ομως και δεν την ξαναείδα
Ακόμα εδώ είναι και η olya .
 

Cyprusguy

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2022
Μηνύματα
72
Like
76
Πόντοι
0
Σωστά είχε αναφερθεί κάτι για έκπτωση! Ξέχασα να ρωτήσω την Μαρινα οταν πήγα αλλα το καλυψες φαίνεται κι αυτό.
Εγώ τα κορίτσια τα έχω πει να δίνουν εκπτώσεις στα παιδιά από εδώ που λένε ότι έρχονται από εμένα . Μερικές δίνουν από ότι ξέρω. Άλλες δεν θέλουν να ρίχνουν τιμές για να μην πάει η Σάρα και η Μάρα. Και από ότι μιλάω μαζί τους θα πήγαιναν για πιο λίγα αν ήξεραν ότι θα έχουν σωστή πελατεια.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.892
Πόντοι
3.846
Εγώ τα κορίτσια τα έχω πει να δίνουν εκπτώσεις στα παιδιά από εδώ που λένε ότι έρχονται από εμένα . Μερικές δίνουν από ότι ξέρω. Άλλες δεν θέλουν να ρίχνουν τιμές για να μην πάει η Σάρα και η Μάρα. Και από ότι μιλάω μαζί τους θα πήγαιναν για πιο λίγα αν ήξεραν ότι θα έχουν σωστή πελατεια.
Καμία δε ρίχνει τιμές, παρά μόνο αν κάποιος έχει πάει ήδη 4-5 φορές.
Ε τότε δεν είναι έκπτωση αρχικής επίσκεψης.
Το θέμα είναι να δώσει κάποια έκπτωση στην αρχή για να τη δοκιμάσουμε.
Και τέτοια δεν έχω δει καμία.
 

Cyprusguy

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2022
Μηνύματα
72
Like
76
Πόντοι
0
Καμία δε ρίχνει τιμές, παρά μόνο αν κάποιος έχει πάει ήδη 4-5 φορές.
Ε τότε δεν είναι έκπτωση αρχικής επίσκεψης.
Το θέμα είναι να δώσει κάποια έκπτωση στην αρχή για να τη δοκιμάσουμε.
Και τέτοια δεν έχω δει καμία.
Me tin teleutaia kopela pou milisa tin julia dinei pantos se opion erxete apo emena einai leukosia.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.892
Πόντοι
3.846
Η αλήθεια η διαφήμιση της ειναι για Πάφο Olya
Μα το έγραψα εδώ και μέρες ότι δουλεύει κανονικά εδώ και καιρό στην Πάφο.
Ποτέ δεν κατέβηκε η αγγελία της από Πάφο τους τελευταίους μήνες.

Δοκίμασα και Marina.
Όπως αναφέρθηκε, ωραία συμπεριφορά και καυλιαρα, αλλά δεν κάνει τίποτα έξτρα χωρίς λεφτά.
Πήγα για 50€, μου έβαζε μόνη της το χέρι μου στο μουνι της αλλά ούτε δάχτυλα μέσα, ούτε φιλιά θέλει, και ζητάει 20€ για πιπα με λάστιχο.
Έκανε πολύ γρήγορη πίπα και με χάλασε λίγο, αλλά μετά αλλάξαμε 4 στάσεις και το χάρηκα επειδή ήταν πολύ πρόθυμη στο σεξ.
Δυστυχώς μυρισε λίγο μουνιλα και τσιγαριλα.
 

Skapaneas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2022
Μηνύματα
220
Like
304
Πόντοι
21
Μα το έγραψα εδώ και μέρες ότι δουλεύει κανονικά εδώ και καιρό στην Πάφο.
Ποτέ δεν κατέβηκε η αγγελία της από Πάφο τους τελευταίους μήνες.

Δοκίμασα και Marina.
Όπως αναφέρθηκε, ωραία συμπεριφορά και καυλιαρα, αλλά δεν κάνει τίποτα έξτρα χωρίς λεφτά.
Πήγα για 50€, μου έβαζε μόνη της το χέρι μου στο μουνι της αλλά ούτε δάχτυλα μέσα, ούτε φιλιά θέλει, και ζητάει 20€ για πιπα με λάστιχο.
Έκανε πολύ γρήγορη πίπα και με χάλασε λίγο, αλλά μετά αλλάξαμε 4 στάσεις και το χάρηκα επειδή ήταν πολύ πρόθυμη στο σεξ.
Δυστυχώς μυρισε λίγο μουνιλα και τσιγαριλα.
Ναι αυτό με την μουνιλα με χαλα και μενα. Γι αυτό οταν με ρωτούν για μπάνιο τους ζητώ να πλυθούν κι αυτές, είτε μαζί μου ή μόνες τους. Για την τσιγαριλα είμαι λίγο πιο ανεκτικός αφού είμαι κι εγω καπνιστης αλλα ειναι θεμα σεβασμού στον πελάτη.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.892
Πόντοι
3.846
Ναι αυτό με την μουνιλα με χαλα και μενα. Γι αυτό οταν με ρωτούν για μπάνιο τους ζητώ να πλυθούν κι αυτές, είτε μαζί μου ή μόνες τους. Για την τσιγαριλα είμαι λίγο πιο ανεκτικός αφού είμαι κι εγω καπνιστης αλλα ειναι θεμα σεβασμού στον πελάτη.
Δεν καπνίζω αλλά όπως είπες είναι θέμα σεβασμού.
Και τη ρώτησα αν έκανε μπάνιο πριν και είπε Ναι.
Εγώ είμαι μαλακας που κάνω ένα μπάνιο πριν ξεκινήσω και άλλο ένα πριν πάω στο κρεβάτι με την βιζιτα;
 

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
411
Like
565
Πόντοι
81
Δεν καπνίζω αλλά όπως είπες είναι θέμα σεβασμού.
Και τη ρώτησα αν έκανε μπάνιο πριν και είπε Ναι.
Εγώ είμαι μαλακας που κάνω ένα μπάνιο πριν ξεκινήσω και άλλο ένα πριν πάω στο κρεβάτι με την βιζιτα;
Οταν παιρνει 15 πουτσες τη μερα σιγα να μην κανει και μπανιο καθε φορα. Αυτες του 15λεπτου ετσι κανουν οι πιο πολλες. Θυμαμαι πιο παλια μια φορα ηταν 2 κοπελες στο ιδιο διαμερισμα. Καθως εβγαινα τις σκαλες βρηκα συναγωνιστη στη καθοδο, μεσα πηδουσε αλλος την αλλη, με ξεπεταξε και μενα η δικη μου, βγαινοντας ειδα την αλλη να ριχνει σπρει αρωματικο να μην βρωμα ο τοπος και οπως φυσικα θα περιμενατε συναντησα συναγωνιστη και στη καθοδο.
Μια σκετη αηδια!
Μιλαμε για τρομερο productivity.
 

Skapaneas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2022
Μηνύματα
220
Like
304
Πόντοι
21
Δεν καπνίζω αλλά όπως είπες είναι θέμα σεβασμού.
Και τη ρώτησα αν έκανε μπάνιο πριν και είπε Ναι.
Εγώ είμαι μαλακας που κάνω ένα μπάνιο πριν ξεκινήσω και άλλο ένα πριν πάω στο κρεβάτι με την βιζιτα;

Οταν παιρνει 15 πουτσες τη μερα σιγα να μην κανει και μπανιο καθε φορα. Αυτες του 15λεπτου ετσι κανουν οι πιο πολλες. Θυμαμαι πιο παλια μια φορα ηταν 2 κοπελες στο ιδιο διαμερισμα. Καθως εβγαινα τις σκαλες βρηκα συναγωνιστη στη καθοδο, μεσα πηδουσε αλλος την αλλη, με ξεπεταξε και μενα η δικη μου, βγαινοντας ειδα την αλλη να ριχνει σπρει αρωματικο να μην βρωμα ο τοπος και οπως φυσικα θα περιμενατε συναντησα συναγωνιστη και στη καθοδο.
Μια σκετη αηδια!
Μιλαμε για τρομερο productivity.
Προσωπική μου στρατηγική ειναι να αποφεύγω οσες κανουν 15λεπτα ακριβώς γι αυτό τον λογο. Δεν σημαίνει οτι οι υπόλοιπες είναι πιο καθαρές αλλά σκέφτομαι οτι ίσως αυξάνονται οι πιθανότητες να έχουν πλυθεί.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.892
Πόντοι
3.846
Οταν παιρνει 15 πουτσες τη μερα σιγα να μην κανει και μπανιο καθε φορα. Αυτες του 15λεπτου ετσι κανουν οι πιο πολλες. Θυμαμαι πιο παλια μια φορα ηταν 2 κοπελες στο ιδιο διαμερισμα. Καθως εβγαινα τις σκαλες βρηκα συναγωνιστη στη καθοδο, μεσα πηδουσε αλλος την αλλη, με ξεπεταξε και μενα η δικη μου, βγαινοντας ειδα την αλλη να ριχνει σπρει αρωματικο να μην βρωμα ο τοπος και οπως φυσικα θα περιμενατε συναντησα συναγωνιστη και στη καθοδο.
Μια σκετη αηδια!
Μιλαμε για τρομερο productivity.
Δεν σημαίνει απαραίτητα ότι παίρνει 20 άντρες τη μέρα, ούτε ότι βγαίνει ο ένας και μπαίνει ο άλλος.
Όταν έχει πρόγραμμα από 50 μέχρι 150€, δε σημαίνει ότι όλοι πάνε για 15λεπτο επίσης.
Οπότε ο συλλογισμός σου παίζει να είναι εντελώς λάθος.

Όπως και το συμπέρασμα ότι όποια παίρνει πολλούς πελάτες είναι αυτόματα και απλυτη.
Ξέρω κορίτσια που πριν καν σηκωθώ από το κρεβάτι, έχουν τρέξει ήδη στο μπάνιο πριν από μενα για μπανάκι.

Θέμα χαρακτήρα και στάνταρ είναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom