Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Johnblackmamouth

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
103
Like
92
Πόντοι
1
Μάγκες με Alisa επικοινώνησε κανείς τελευταία;
Η αγγελία ανέβηκε πάλι, αλλά δεν βλέπουν, ούτε απαντάνε στο WhatsApp.
Ελα παιδιά. Επικινονισα εγώ .στιν μια ωρα 150 ευρο. Η γυναίκα ειναι τοπ.
Κολο deeothroat sfiksimo me lemo ftimata καρφομα.απιστευτη . Για πολυ kinky καταστάσεις.
Οσο γιατί το έκλεισε το τηλ την έκλεισε ενασ πελάτης για 4 μερεσ
 

Kentikelenio26

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
61
Like
22
Πόντοι
0
Παίδια αυτη την δοκίμασε κανενας; Φαινετε καλο μωρο. Alexia
Ε κοπελιά Μάπα το καρπούζιν

Επια ανιο την πόρτα και βλεπο διαμερισμα οφκερων. Εχωννετουν πίσω που την πορταν η γερημη. Γιριζο πισο που την πορταν ηταν μια μαυρατσα 2 μετρα και οπος καταλαμβενετε, απου φιγκι φιγκι γιατι αν μας επιαννεν στα χερκα της ηταν να μας κουσπισει τζολας τζαι να γιρευκουμεν τζαι το λάθος.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Tech86

Reppiks

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2022
Μηνύματα
74
Like
104
Πόντοι
0
Χαιρετω.
Επίσκεψη στο κορίτσι.
Καθολου ενθουσιασμος και πάθος.
Ειπε οτι δινει γλωσσόφιλα αλλα ισα που ακουμπισε τα χειλη της στα δικα μου..χαχα.
Επίσης έχει σιδερακια αν σας ενοχλά.
70ε δεν τα αξιζει με τπτ παρόλου που ειναι καθαρη αλλά εβαλε και λιγα κιλα σε σχεση με τις φωτο.
 

Tech86

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
76
Like
80
Πόντοι
0
Ε κοπελιά Μάπα το καρπούζιν

Επια ανιο την πόρτα και βλεπο διαμερισμα οφκερων. Εχωννετουν πίσω που την πορταν η γερημη. Γιριζο πισο που την πορταν ηταν μια μαυρατσα 2 μετρα και οπος καταλαμβενετε, απου φιγκι φιγκι γιατι αν μας επιαννεν στα χερκα της ηταν να μας κουσπισει τζολας τζαι να γιρευκουμεν τζαι το λάθος.
χαλια κατασταση ναι, επαθα το κ'εγω. ηθελα να παω σε εσκορτς, εχει μερες, αλλα δεν μου εκανε κλικ καμια τελευταιως σε καλες τιμες, χαλια επιλογες.
 

Kentikelenio26

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
61
Like
22
Πόντοι
0
χαλια κατασταση ναι, επαθα το κ'εγω. ηθελα να παω σε εσκορτς, εχει μερες, αλλα δεν μου εκανε κλικ καμια τελευταιως σε καλες τιμες, χαλια επιλογες.
Τιποτε φιλε. Και το σαφαρι εσκορτς οι τιμες του ειναι απλησιαστες πλεον.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tech86

Johnblackmamouth

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
103
Like
92
Πόντοι
1
Alania mia eni poutana sti lemeso tounto diastima. I alisa. Milfara akrivoua gia bazaraki.100 euro misaoro 150 i wra ala en pezete en lali oi.kolodaktila xisimata patsous oti faei xalalintis.psili 2 metra B size vizi
 

Γατουλης5

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Κοπελια μου, τα appartments τουριστικη απεναντι απο το θυμαρι,Mariala appartments, εν καλες οι κοπελες η να μεινω μακρια;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.892
Πόντοι
3.846
Alania mia eni poutana sti lemeso tounto diastima. I alisa. Milfara akrivoua gia bazaraki.100 euro misaoro 150 i wra ala en pezete en lali oi.kolodaktila xisimata patsous oti faei xalalintis.psili 2 metra B size vizi
Την ακριβυνατε και αυτή την κοπέλα, μπράβο σας.
Σπασμένη 45αρα, τη γαμαγαμε με 60€ πέρυσι και τώρα της δίνετε 100€;;
Και μετά σας κάνει εντύπωση αν νεαρές κοπέλες ζητάνε 150€ για 30 λεπτά, όταν πάτε και δίνετε έτσι τα λεφτά;
 

Johnblackmamouth

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
103
Like
92
Πόντοι
1
Την ακριβυνατε και αυτή την κοπέλα, μπράβο σας.
Σπασμένη 45αρα, τη γαμαγαμε με 60€ πέρυσι και τώρα της δίνετε 100€;;
Και μετά σας κάνει εντύπωση αν νεαρές κοπέλες ζητάνε 150€ για 30 λεπτά, όταν πάτε και δίνετε έτσι τα λεφτά;
Ρε αρφε ενκε να την παντρευτο. Κάμει τα βίτσια μου ουλα.παω τζιαμε γλιφιμε που πανω μεχρι κατω κολοτριπιδεσ. Γαμοτι που τον κολο valotis fisting . Skeftou evale to xeri mou oulo mesto stomatis ke maxetou na pbiei pou monitis .masage patsous. En iparxi. 150 itan polatis kseroto.apla ptoti fora epia mian wra ke apolavsato
 

Amsterdam11

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
49
Like
24
Πόντοι
0
  • Like
Αντιδράσεις: Tech86

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.818
Like
728
Πόντοι
96
Ρε αρφε ενκε να την παντρευτο. Κάμει τα βίτσια μου ουλα.παω τζιαμε γλιφιμε που πανω μεχρι κατω κολοτριπιδεσ. Γαμοτι που τον κολο valotis fisting . Skeftou evale to xeri mou oulo mesto stomatis ke maxetou na pbiei pou monitis .masage patsous. En iparxi. 150 itan polatis kseroto.apla ptoti fora epia mian wra ke apolavsato
για το αναλ, κολο, δεχετε για 100 στα 30 λεπτα η θελει 150?
 

Liverbird

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
28
Like
42
Πόντοι
0
Την ακριβυνατε και αυτή την κοπέλα, μπράβο σας.
Σπασμένη 45αρα, τη γαμαγαμε με 60€ πέρυσι και τώρα της δίνετε 100€;;
Και μετά σας κάνει εντύπωση αν νεαρές κοπέλες ζητάνε 150€ για 30 λεπτά, όταν πάτε και δίνετε έτσι τα λεφτά;
Ρε φίλε δεν νόμιζω να φταίει κανενας για την ακρίβεια. Στο κάτω κάτω βλέπουν και αυτοί τις τιμές του παζαριου και αναπροσαρμοζονται. Συν το ότι δεν έχουμε όλοι το παζαριλικκι αν και θα έπρεπε. Εν πασει περιπτώσει για τα παιδιά που πήγαν στην κοπέλα οποιαδήποτε λεπτομέρεια με ενδιαφέρει. Ευχαριστω
 

Johnblackmamouth

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
103
Like
92
Πόντοι
1
Ρε φίλε δεν νόμιζω να φταίει κανενας για την ακρίβεια. Στο κάτω κάτω βλέπουν και αυτοί τις τιμές του παζαριου και αναπροσαρμοζονται. Συν το ότι δεν έχουμε όλοι το παζαριλικκι αν και θα έπρεπε. Εν πασει περιπτώσει για τα παιδιά που πήγαν στην κοπέλα οποιαδήποτε λεπτομέρεια με ενδιαφέρει. Ευχαριστω
Simfono mazi sou file.psilosan i times.etixe na pazarepsw polles apla i sigkekrimeni gia mena nou ekane oti evlepa se tsontes. Ke ine mia aptis liges fores pou plirosa akriva ala den ta eklapsa
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

για το αναλ, κολο, δεχετε για 100 στα 30 λεπτα η θελει 150?
Mpori na dexete .vasika ine mitromanis.an tin kavlwsis poli den katalavi ti kani.vgeni ektos eaftou.emena sta 150 mou edose ke kolo
 

Reppiks

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2022
Μηνύματα
74
Like
104
Πόντοι
0
Καλησπέρα.
Θα πω και εγω για την Αλισα.Καταρχην μου τη σπαει που καμνει 10 ωρες να επικοινωνησει αλλα ειπα να επειμενω.Μετα χαλαστικα που δεν ηταν οπως της φωτο,αν δεν διαβαζα τις κριτικες θα εφευγα μονο και μονο για αυτο.
Τωρα στα του αγωνα η γυναικα ειναι πολλα δυνατη,οντως καμνει kinky πραματα και γουσταρει αυτο που κανει εχει διαθεση κλπ.
Τωρα στα της τιμης με τπτ πανω απο 70 λόγω ηλικιας και σωματος.
Για το φιλο που εδωσε 150 επαιρνε μοντελακι απο το σαφαρι που ειναι οπως τις βλεπεις στις φωτο.
Εγω προσωπικα τις εδωσα 50 για 15λεπτά και έκανε σχεδον ολα οσα λεει οτι θελει έχτρα απλα και μονο επειδη την κατευθυνα και εγω και γουσταρε και η ιδια.
Αυτα.
 

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
411
Like
565
Πόντοι
81
Ρε φίλε δεν νόμιζω να φταίει κανενας για την ακρίβεια. Στο κάτω κάτω βλέπουν και αυτοί τις τιμές του παζαριου και αναπροσαρμοζονται. Συν το ότι δεν έχουμε όλοι το παζαριλικκι αν και θα έπρεπε. Εν πασει περιπτώσει για τα παιδιά που πήγαν στην κοπέλα οποιαδήποτε λεπτομέρεια με ενδιαφέρει. Ευχαριστω
Προτεινατε κοπελα εδω μεσα θα ακριβυνει σιγουρα!

Οχι γιατι οι συναγωνιστες ειναι βλακες ή δινουν οσα τους ζητησουν αλλα απλα λογω των νομων της ελςυθερης αγορας. Προσφορα και ζητηση. Εκει που επαιρνε 3 τηλεφωνηματα την ημερα τωρα παιρνει 15. Οποιαδηποτε στη θεση της εχει 2 επιλογες. Ειτε θα κανει 10 πελατες ξεπετα στην ιδια τιμη χαλωντας τη καλη της φημη ή θα ακριβωσει να κανει 6-7 με τα ιδια λεφτα. Οσο δεν υπαρχει ανταγωνισμος και δεν εχουμε καλες αντιστοιχα καλες προτασεις αυτα θα συμβαινουν. Ολοκληρη λεμεσος 100 active πουτανες plus, κολλησαμε στην 45αρα
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.892
Πόντοι
3.846
Καλησπέρα.
Θα πω και εγω για την Αλισα.Καταρχην μου τη σπαει που καμνει 10 ωρες να επικοινωνησει αλλα ειπα να επειμενω.Μετα χαλαστικα που δεν ηταν οπως της φωτο,αν δεν διαβαζα τις κριτικες θα εφευγα μονο και μονο για αυτο.
Τωρα στα του αγωνα η γυναικα ειναι πολλα δυνατη,οντως καμνει kinky πραματα και γουσταρει αυτο που κανει εχει διαθεση κλπ.
Τωρα στα της τιμης με τπτ πανω απο 70 λόγω ηλικιας και σωματος.
Για το φιλο που εδωσε 150 επαιρνε μοντελακι απο το σαφαρι που ειναι οπως τις βλεπεις στις φωτο.
Εγω προσωπικα τις εδωσα 50 για 15λεπτά και έκανε σχεδον ολα οσα λεει οτι θελει έχτρα απλα και μονο επειδη την κατευθυνα και εγω και γουσταρε και η ιδια.
Αυτα.
Πες ταρε φίλε.
Έτσι ακριβώς πρέπει να σκεφτόμαστε.

Και μπράβο που ξέρεις να γράφεις σωστά ελληνικά.
Ζαλιστηκα να διαβάζω τα greeklish του άλλου.
 

Johnblackmamouth

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
103
Like
92
Πόντοι
1
Πες ταρε φίλε.
Έτσι ακριβώς πρέπει να σκεφτόμαστε.

Και μπράβο που ξέρεις να γράφεις σωστά ελληνικά.
Ζαλιστηκα να διαβάζω τα greeklish του
Συγχωράτεμε αν γράφω greeklish είναι από συνήθεια. Παιδιά εδώ το group δεν είναι για να λέμε εμπειρίες; και σε ποια πήγαμε και μασ άρεσε; εγώ επιβεβαίωσα όσα έγραφα συναγωνιστές πριν 2 σελιδεσ .για την Αλισια .που όλοι διέροτουντα που πηγε ι κοπέλα και δεν απαντά τα τηλ και εκλεισεν το τηλέφωνο . Σασ είπα κε γιατι το έκλεισε .τορα ο ξενιτεμένος τι κολιμα εχει με εμενα δεν μπορω να καταλάβω.ασε που λεει προτιμα πιπίνια κε εμείς γαμαμε μιλφαρεσ κε τισ ακριβοπλιρονουμε . Κοπλεξικε.
Παίδες εγω απόψη μου ειπα .πήγα έγραψα feedback και το ωραίο βγήκα κε κακώς γιατί πήγα σε μιαν πουτανα που πέρασα ωραία κε έδωσα όσα ήθελε για να μου κάμει τα βίτσια μου για πάνω από μιαν ώρα. Και το αλο το παιδι εδωσε 50 ευρο για 15 λεπτα.
Συμπέρασμα δικό σασ .
Αντε γεια.και δεν θα ξαναγράψω. Να γράφετε εσεισ τισ εμπειρίες σασ
 

Reppiks

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2022
Μηνύματα
74
Like
104
Πόντοι
0
Συγχωράτεμε αν γράφω greeklish είναι από συνήθεια. Παιδιά εδώ το group δεν είναι για να λέμε εμπειρίες; και σε ποια πήγαμε και μασ άρεσε; εγώ επιβεβαίωσα όσα έγραφα συναγωνιστές πριν 2 σελιδεσ .για την Αλισια .που όλοι διέροτουντα που πηγε ι κοπέλα και δεν απαντά τα τηλ και εκλεισεν το τηλέφωνο . Σασ είπα κε γιατι το έκλεισε .τορα ο ξενιτεμένος τι κολιμα εχει με εμενα δεν μπορω να καταλάβω.ασε που λεει προτιμα πιπίνια κε εμείς γαμαμε μιλφαρεσ κε τισ ακριβοπλιρονουμε . Κοπλεξικε.
Παίδες εγω απόψη μου ειπα .πήγα έγραψα feedback και το ωραίο βγήκα κε κακώς γιατί πήγα σε μιαν πουτανα που πέρασα ωραία κε έδωσα όσα ήθελε για να μου κάμει τα βίτσια μου για πάνω από μιαν ώρα. Και το αλο το παιδι εδωσε 50 ευρο για 15 λεπτα.
Συμπέρασμα δικό σασ .
Αντε γεια.και δεν θα ξαναγράψω. Να γράφετε εσεισ τισ εμπειρίες σασ
Φιλε καταλαβαινω τι λες.
Σιγουρα εδω δεν πρεπει να κρινει κανενας κανεναν.Τις εμπειριες μας λεμε και να γλιτωσουμε ο ενας τον αλλον.
Και εγω πολλες φορες εδωσα λεφτα και τα εκλαψα.
Και πιο παλια ειχα συγκεκριμενη που πηγαινα μια ώρα 200-250(25 χρονων μουνναρα κορμαρα με ολες τις υπηρεσιες και βιτσια,εφυγε απο κυπρο μονιμα δυστυχως)
Απλα αυτο που ειπα για την Αλισα ειναι οτι λογω ηλικιας και σωματος εγω προσωπικα δεν θα εδινα τοσα.Αν εσενα δεν σε χαλα κανενα προβλημα.
Ο ξενιτεμενος τωρα πιστευω αυτο που θελει να πει ειναι οτι αμα δινουμε πολλα σε γκομενες που δεν'αξιζουν'θα ακριβινει γενικα το παζαρι..αυτο
Τωρα αν αξιζει δεν αξιζει ο καθενας εχει την αποψη του.
Και οσον αφορα τα τό 15λεπτο εχει φορες που θελεις απλα να εκτονωθεις και να φυγεις και εχει φορες που θα κατσεις και παραπανω αναλογως μερα και χρονου.
Αυτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom