Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (2 μέλη και 21 επισκέπτες)

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
411
Like
565
Πόντοι
81
φενετε δυνατη, 150 ευρω ομως, ενιξερω καν ανεν αληθινες οι φωτος, γενικα πρωτη φορα τη θωρο εγω
150 euro φιλε δεν τα αξιζει καμια για μισαωρο. Βρισκεις και με 100 καλες περιπτωσεις αν κανεις λιγη υπομονη. Αυτη η περιοδος ειναι λιγο νεκρα, ασ μην το εκμεταλευονται μερικες πανω μας
 

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
411
Like
565
Πόντοι
81
εν τω μεταξυ με αυτες του VIP δεν δοκιμασε κανενας; Εγω παντως δεν το ρισκαρω μαζι τους, απο τις φωτος εχω την εντυπωση οτι εχουν κανει μαγικα με το photoshop.
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.816
Like
722
Πόντοι
96
εν τω μεταξυ με αυτες του VIP δεν δοκιμασε κανενας; Εγω παντως δεν το ρισκαρω μαζι τους, απο τις φωτος εχω την εντυπωση οτι εχουν κανει μαγικα με το photoshop.
ναι συμφωνω, οι πλιστες φενουνται οι ιδιες...
 

Despacitoss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
238
Like
112
Πόντοι
1
Αυτή την έχει παρει κανεις;από προγραμματα τι κανει;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Αυτή την έχει παρει κανεις;από προγραμματα τι κανει;
άντε να σας ανοίξω τα μάτια άλλη μια φορά.

Ρουμάνα του 50ρικου στη Λάρνακα, με φουλ φοτοσοπ, πεσμένο βυζί και χοντρομπούτα με κλασικό ξεπέτα πρόγραμμα.
 

Despacitoss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
238
Like
112
Πόντοι
1
Από αυτες που είναι τώρα ποια προτεινεις που να βγάζεις γουστα;;και να είναι και λίγο κινκι;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Από αυτες που είναι τώρα ποια προτεινεις που να βγάζεις γουστα;;και να είναι και λίγο κινκι;
Δεν στο παίζω ότι τις έχω δοκιμάσει όλες, αλλά δεν ξέρω κάποια τέτοια από αυτές που βλέπω.
Μου λείπει η Belle που άντεχε σκληρό γαμήσι και ανυπομονούσε να τα πάρει στο τέλος στο στόμα.
 

Despacitoss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
238
Like
112
Πόντοι
1
Δεν στο παίζω ότι τις έχω δοκιμάσει όλες, αλλά δεν ξέρω κάποια τέτοια από αυτές που βλέπω.
Μου λείπει η Belle που άντεχε σκληρό γαμήσι και ανυπομονούσε να τα πάρει στο τέλος στο στόμα.
Σε ευχαριστώ φίλε και γω που κοιτώ τις αγγελίες δεν έχω δει κάποια που να μου κάνει κλικ...
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Αυτό το παρακολουθώ καιρό. Μπαίνει και βγάινει στις αγγελίες.
Άραγε ειναι αληθινό το προφίλ;
 

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
411
Like
565
Πόντοι
81
Αυτό το παρακολουθώ καιρό. Μπαίνει και βγάινει στις αγγελίες.
Άραγε ειναι αληθινό το προφίλ;
Τετοια γκομενα στο παζαρακι; Αυτη θα ηταν στο wow για 300 την ωρα
 

panoslimassol

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
34
Like
16
Πόντοι
0
Τετοια γκομενα στο παζαρακι; Αυτη θα ηταν στο wow για 300 την ωρα
Δεν είναι αυτή αλλά είναι κουκλάρα η κοπέλα με τεράστια φυσικά βηζια . Δεν έχει έξτρα όλα με προφυλάχτηκο και βάζει μια κρέμα στο μουνη για να γλιστρά. Εγώ ξενέρωσα
 

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
411
Like
565
Πόντοι
81
Δεν είναι αυτή αλλά είναι κουκλάρα η κοπέλα με τεράστια φυσικά βηζια . Δεν έχει έξτρα όλα με προφυλάχτηκο και βάζει μια κρέμα στο μουνη για να γλιστρά. Εγώ ξενέρωσα
Ποσα ηθελε;
 

iharrycy

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Δεν είναι αυτή αλλά είναι κουκλάρα η κοπέλα με τεράστια φυσικά βηζια . Δεν έχει έξτρα όλα με προφυλάχτηκο και βάζει μια κρέμα στο μουνη για να γλιστρά. Εγώ ξενέρωσα
Επιβεβαίωνω!
 

giorgosnic

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
465
Like
638
Πόντοι
81
Λοιπόν από γνωστό που πήγε στη Ξένια, επιβεβαίωσε αυτ΄ά που έλεγε και κάποιος άλλος.
Δηλαδή οτι είναι τρελό παλτό και παθητική στο σεξ.
Και εκεί που στη Λάρνακα είχε πρόγραμμα με 50ευρώ, τώρα μάλλον βρήκε κοροιδάκια εδ΄ώ Λεμεσό και μίνιμουμ ζητάει 100ευρώ! :confused:
Ευχαριστώ για την επιβεβαίωση. Έχει 1 μήνα που σας ενημέρωσα σχετικά.
 

panoslimassol

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
34
Like
16
Πόντοι
0

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86

εδοκίμασα το 15 λεπτο της αφού είχε τόσο καλα σχολια. φιλια καθολου, πιπα χορις αλλα αρκετα μηχανικη περιπεξιμο. στο σεξ το ιδιο, κορμί και προσωπο απλός καλό. βυζι πλαστικο δεν κινητε ουτε αν κανει ιππασία.. γενικά εγώ εν θα ελεγα οτι εν πολλά καλυτεεη που ανα Μαρία και τέτοιες. ακυρο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom