Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846

tremble

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2020
Μηνύματα
198
Like
185
Πόντοι
1
Ποιος κλαίγεται ρε τυπε;
Είναι θέμα αρχής.
Γκόμενα που την έχω πάρει παλιότερα δεν δέχομαι να έρχεται και να μου λεει για αλλαγή τιμής.
Αν 10€ είναι πολλά ή λίγα δεν έχει σημασία.
Στην τελική ας τα βάλει στον πάτο της για παλιούς πελάτες. 500+€ την ημέρα βγάζει η καριολα.
Τι αλλαγή τιμής ρε τυπε; Οπώς ειπε ο papadiamantaros ειναι λόγω οτι τα ενοίκια στη Λεμεσό ειναι 700+, το cost of living ειναι διαφορετικό απο Λάρνακα, τι θεμα αρχής......
 

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
411
Like
565
Πόντοι
81
Τι αλλαγή τιμής ρε τυπε; Οπώς ειπε ο papadiamantaros ειναι λόγω οτι τα ενοίκια στη Λεμεσό ειναι 700+, το cost of living ειναι διαφορετικό απο Λάρνακα, τι θεμα αρχής......
Καλα η λογικη του ξενιτεμενου ειναι καπως ιδιαιτερη σε αυτα τα θεματα :). Μωρη εγω σε επαιρνα 50, παντα 50 θα ζητας. Εν τω μεταξυ δικη μου αποψη ειναι το οτι οι τιμες ψηλωνουν δεν ειμαστε εμεις που δινουμε 100 για πιο ποιοτικες υπηρεσιες αλλα το οτι πανε και δινετε 60 ευρω σε ξεπετες. Για μενα αυτες ειναι οτι χειροτερο, μπορει να κανουν και 5 με 6 πελατες τη μερα, βγαζουν παραπανω απο τις ακριβες, και στην ουσια δεν κανουν τιποτα. με τον καιρο αφου πατε ακομη σας ακριβαινουν και τη ταριφα. Για μενα εισαι συνοδος οφειλεις να κανεις σεξ με το πελατη σου σαν ησουν η γκομενα του.Αφου τις ρωτας, Φιλας? οχι κανεις ακαπωτο? οχι. Μπαινεις μεσα, τη βρισκεις με τη ρομπα ετοιμη, σε βαζει μεσα σαν νοσοκομα, σου λεει γδυσου και ερχομαι σαν και θα σε εξετασει. Ερχεται πας να την αγγιξεις να τη φιλησεις να κανεις λιγο ατμοσφαιρα σου λεει αυτα τα κανεις με τη girlfriend σου.. Τελοσπαντων φανταζομαι δεν χρειαζεται να συνεχισω γιατι νευριαζω μονο που σκεφτομαι τετοιες περιπτωσεις οταν κυνηγουσα τα 6αρικα.. Φευγεις απο κει νευριασμενος και ψυχολογια στο 0 που πεταξες εστω και 50 ευρω στον πουτανο που στην ουσια σε εκλεψε. Αν δεν παει κανενας σε αυτες θα αναγκαστουν ειτε να χαμηλωσουν τις τιμες τελειως αφου το προιον τους ειναι για τον πουτσο ή να βελτιωσουν τις υπηρεσιες. Τωρα αν περιμενετε το 25 χρονο ρωσσικο αλογο να σας δεχτει με 60 το μισαωρο ξεχαστε το. Η CCCP επεσε το 90. Καμια συγκριση σε εμφανιση και υπηρεσιες. Αρα να κατηγορουμε μια κοπελα που αν μη τι αλλο της αρεσει αυτο που κανει και τιμα τα λεφτα που τις δινουμε το βλεπω τελειως αδικο.
 

Andreroloi456

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2020
Μηνύματα
33
Like
16
Πόντοι
0
Παίζει τηλέφωνο καμιας μαύρουας εδω στην Λεμεσό? Να μην ειναι καμια σπασμενη.

Οποίος σύντροφος αν μπορεί να βοηθήσει, μην μου ζήτησετε για ανταλλαγή δεν εχω.
 

Schecter

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
12
Like
10
Πόντοι
0
Παιδιά τελικά τι ισχύει με την Βικτόρια και την κουβέντα για μεταδιδόμενα νοσήματα;


Σκέφτομαι πολλά να την επισκεφθώ αλλά αν υπάρχει έστω και 1% να έχει κάτι, προτιμώ να πάω σε κάποια άλλη και ας περάσω πολύ χειρότερα.
 

Everythingshoot

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2020
Μηνύματα
99
Like
42
Πόντοι
0
Βρήκα μαυρουλλα στο badoo ήθελε 100 για μια ώρα πήγα την είδα και τελικά συμφώνησα 150 για μέχρι το πρωί
 
  • Like
Αντιδράσεις: Jo613

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
Παιδιά τελικά τι ισχύει με την Βικτόρια και την κουβέντα για μεταδιδόμενα νοσήματα;


Σκέφτομαι πολλά να την επισκεφθώ αλλά αν υπάρχει έστω και 1% να έχει κάτι, προτιμώ να πάω σε κάποια άλλη και ας περάσω πολύ χειρότερα.
φίλε αν δεις το θέμα της Λευκωσίας υπάρχει μια περίεργη συζήτηση ότι κάποιος κολλησε κάτι, αλλά νομίζω στη τελική δεν μας είπε τελικά.. Άρα θεωρώ ότι, μάλλον είναι μαλακιες αλλα υπάρχει έστω και μικρή πιθανότητα να έχει κάτι άρα εγώ προσωπικά εμινα μακριά.

Εντομεταξυ δεν κοιτακτικα ποτέ για τετοια θέματα, πως γίνεται η φάση; σε δερματολογο αφροδιοσολογο πάω απλός για ενα τσεκ;
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
Καλα η λογικη του ξενιτεμενου ειναι καπως ιδιαιτερη σε αυτα τα θεματα :). Μωρη εγω σε επαιρνα 50, παντα 50 θα ζητας. Εν τω μεταξυ δικη μου αποψη ειναι το οτι οι τιμες ψηλωνουν δεν ειμαστε εμεις που δινουμε 100 για πιο ποιοτικες υπηρεσιες αλλα το οτι πανε και δινετε 60 ευρω σε ξεπετες. Για μενα αυτες ειναι οτι χειροτερο, μπορει να κανουν και 5 με 6 πελατες τη μερα, βγαζουν παραπανω απο τις ακριβες, και στην ουσια δεν κανουν τιποτα. με τον καιρο αφου πατε ακομη σας ακριβαινουν και τη ταριφα. Για μενα εισαι συνοδος οφειλεις να κανεις σεξ με το πελατη σου σαν ησουν η γκομενα του.Αφου τις ρωτας, Φιλας? οχι κανεις ακαπωτο? οχι. Μπαινεις μεσα, τη βρισκεις με τη ρομπα ετοιμη, σε βαζει μεσα σαν νοσοκομα, σου λεει γδυσου και ερχομαι σαν και θα σε εξετασει. Ερχεται πας να την αγγιξεις να τη φιλησεις να κανεις λιγο ατμοσφαιρα σου λεει αυτα τα κανεις με τη girlfriend σου.. Τελοσπαντων φανταζομαι δεν χρειαζεται να συνεχισω γιατι νευριαζω μονο που σκεφτομαι τετοιες περιπτωσεις οταν κυνηγουσα τα 6αρικα.. Φευγεις απο κει νευριασμενος και ψυχολογια στο 0 που πεταξες εστω και 50 ευρω στον πουτανο που στην ουσια σε εκλεψε. Αν δεν παει κανενας σε αυτες θα αναγκαστουν ειτε να χαμηλωσουν τις τιμες τελειως αφου το προιον τους ειναι για τον πουτσο ή να βελτιωσουν τις υπηρεσιες. Τωρα αν περιμενετε το 25 χρονο ρωσσικο αλογο να σας δεχτει με 60 το μισαωρο ξεχαστε το. Η CCCP επεσε το 90. Καμια συγκριση σε εμφανιση και υπηρεσιες. Αρα να κατηγορουμε μια κοπελα που αν μη τι αλλο της αρεσει αυτο που κανει και τιμα τα λεφτα που τις δινουμε το βλεπω τελειως αδικο.
πες τα χρυσωστομε πόσες φορές πρέπει να τα πω εγώ. γυναίκα από ρωσσια, εμφάνιση 5-6/10 πιπα χωρις 20 εξτρα, φιλια 30 εξτρα και αν, ανοιγει τη πόρτα και ειναι λες και της σκοτωσες τη μανα η λες και θα τη βιασω. Και βρίσκεις ξέρω γω κατι αλογα στα 100 με τα έξτρα μέσα σου ανοιγουν τη πόρτα και είναι λες και είναι η γκομενα σου που έχει 3 μήνες να σε δει.. Στο 60αρι τελειωνεις και το μόνο που σκέφτεσαι είναι οτι πεταξες 60 ευρώ, τελειώνεις στην άλλη και ήδη σκέφτεσαι πότε θα μπορείς να ξαναρθεις.

δεν είναι νόμος, αλλά με κάποια γραφεια η ποιότητα είναι νόμος.

Και να ξερετε ότι πολλά από τα φανερα γραφεια, π.χ. σαφαρι diamond είναι εδώ για να προστατευουν εμάς αλλά και τις κοπελες. Θεμα αρχης αν με ρωτας εμένα είναι να γαμω κάποια που το κάμνει επειδή γουσταρει, όχι κάποια που αναγκασαν να κανει αυτή τη δουλειά. αυτα.
 

Jo613

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2021
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
φίλε αν δεις το θέμα της Λευκωσίας υπάρχει μια περίεργη συζήτηση ότι κάποιος κολλησε κάτι, αλλά νομίζω στη τελική δεν μας είπε τελικά.. Άρα θεωρώ ότι, μάλλον είναι μαλακιες αλλα υπάρχει έστω και μικρή πιθανότητα να έχει κάτι άρα εγώ προσωπικά εμινα μακριά.

Εντομεταξυ δεν κοιτακτικα ποτέ για τετοια θέματα, πως γίνεται η φάση; σε δερματολογο αφροδιοσολογο πάω απλός για ενα τσεκ;
Παντως ειναι πολυ καλη στη δουλεια της
 

Jo613

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2021
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
πες τα χρυσωστομε πόσες φορές πρέπει να τα πω εγώ. γυναίκα από ρωσσια, εμφάνιση 5-6/10 πιπα χωρις 20 εξτρα, φιλια 30 εξτρα και αν, ανοιγει τη πόρτα και ειναι λες και της σκοτωσες τη μανα η λες και θα τη βιασω. Και βρίσκεις ξέρω γω κατι αλογα στα 100 με τα έξτρα μέσα σου ανοιγουν τη πόρτα και είναι λες και είναι η γκομενα σου που έχει 3 μήνες να σε δει.. Στο 60αρι τελειωνεις και το μόνο που σκέφτεσαι είναι οτι πεταξες 60 ευρώ, τελειώνεις στην άλλη και ήδη σκέφτεσαι πότε θα μπορείς να ξαναρθεις.

δεν είναι νόμος, αλλά με κάποια γραφεια η ποιότητα είναι νόμος.

Και να ξερετε ότι πολλά από τα φανερα γραφεια, π.χ. σαφαρι diamond είναι εδώ για να προστατευουν εμάς αλλά και τις κοπελες. Θεμα αρχης αν με ρωτας εμένα είναι να γαμω κάποια που το κάμνει επειδή γουσταρει, όχι κάποια που αναγκασαν να κανει αυτή τη δουλειά. αυτα.
Συμφωνω και εγω με αυτα που γραφτηκαν εδω
 

Jo613

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2021
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν άκυρο από μένα ή Viktoria και πολύ ασχοληθήκαμε μαζί της.
Στη Λάρνακα χρέωνε 50€ τα 15 λεπτά και πλέον χρεώνει στη Λεμεσό 60€ για την ίδια ώρα.

Αυτό μου κάνει κοροϊδία, ειδικά όταν παίζουν αξιόλογα Ρωσίδια με 60€ τα 30 λεπτά.
Ειναι ολα θεμα προσφορας και ζητησης νομιζω
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Μάγκες μην τα ξαναλέμε.
Όσο υπάρχουν κάποιοι που δίνουν 100€ για ένα γαμησακι, χωρίς έξτρα, θα υπάρχουν και κάποιοι άλλοι που παίρνουν ίδιες υπηρεσίες ή και καλύτερες στα 60€.
Και μην ακούω παπαριές ότι στάνταρ οι γκόμενες του κατοσταρικου είναι θεές και οι άλλες των 69€ είναι όλες ξεπετα.

Όποιος τα πιστεύει αυτά μάλλον δεν έχει ιδέα από την αγορά.

Όσο για τη Βικτωρια με τόσα reviews και τόση διαφήμιση που της κάνετε αμφιβάλλω αν έχει κάποια αρρώστια. Θα είχε βουιξει ο τόπος.
 

paps79

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
41
Like
62
Πόντοι
0
φίλε αν δεις το θέμα της Λευκωσίας υπάρχει μια περίεργη συζήτηση ότι κάποιος κολλησε κάτι, αλλά νομίζω στη τελική δεν μας είπε τελικά.. Άρα θεωρώ ότι, μάλλον είναι μαλακιες αλλα υπάρχει έστω και μικρή πιθανότητα να έχει κάτι άρα εγώ προσωπικά εμινα μακριά.

Εντομεταξυ δεν κοιτακτικα ποτέ για τετοια θέματα, πως γίνεται η φάση; σε δερματολογο αφροδιοσολογο πάω απλός για ενα τσεκ;
Μπορέις να πάεις σε χημείο τζε να ζητήσεις τεστ για διάφορα std
 

Jo613

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2021
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε ενδιαφερομαι για την μαυρουλα.
Πως ειναι το σωμα της /εμφανιση και τι υπηρεσιες προσφερει
 
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
81
Like
72
Πόντοι
0
φίλε αν δεις το θέμα της Λευκωσίας υπάρχει μια περίεργη συζήτηση ότι κάποιος κολλησε κάτι, αλλά νομίζω στη τελική δεν μας είπε τελικά.. Άρα θεωρώ ότι, μάλλον είναι μαλακιες αλλα υπάρχει έστω και μικρή πιθανότητα να έχει κάτι άρα εγώ προσωπικά εμινα μακριά.

Εντομεταξυ δεν κοιτακτικα ποτέ για τετοια θέματα, πως γίνεται η φάση; σε δερματολογο αφροδιοσολογο πάω απλός για ενα τσεκ;
Αν είσαι γραμμένος στο γε.συ λεεις του προσωπικού σου γιατρού ότι θέλεις να κοιταχτεις για αφροδίσια νοσήματα. Εκείνος ξέρει τι θα σου γράψει και μετά παεις σε ένα χημείο. Έσπασε το προφυλακτικό προχτές τζαι βουρουν σαν τον πελλο!
???
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
φίλε αν δεις το θέμα της Λευκωσίας υπάρχει μια περίεργη συζήτηση ότι κάποιος κολλησε κάτι, αλλά νομίζω στη τελική δεν μας είπε τελικά.. Άρα θεωρώ ότι, μάλλον είναι μαλακιες αλλα υπάρχει έστω και μικρή πιθανότητα να έχει κάτι άρα εγώ προσωπικά εμινα μακριά.

Εντομεταξυ δεν κοιτακτικα ποτέ για τετοια θέματα, πως γίνεται η φάση; σε δερματολογο αφροδιοσολογο πάω απλός για ενα τσεκ;
Από αυτά που έγραψε ο τύπος επειδή παρακολουθώ λίγο το θέμα, κατάλαβα ότι έπαθε κάτι σαν ουρολοιμοξη, ουρολοιμοξη μπορείς να πάθεις και από τουαλέτα αν λίγο πριν είχε καθίσει κάποιος άλλος με ουρολοιμοξη, μάλλον άκυρο ότι λέχθηκε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom