Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
Professional massage | €30 επια σε τουτην, 30 λεπτα για 30 ευρω, καλο μασαζ οντος για πλατη , πρεπει να ξερη τι καμνει, και πεζισουτον με λαδι, εχει δυνατο χερι, εκαμεμε να τελιωσω σε 5 λεπτα που την ωρα που αρκεψε, τιποτε αλο εν καμνη λαλη
Είδα τη φωτογραφία του προσώπου και όταν γράφεις ...πρεπει να ξερη τι καμνει … αυτό κοιτάει από τα μάτια. Εμπειρία, μπορεί και δούλευε σε κάνα κανονικό σαλόνι, φαντάζομαι εάν είναι Ρωσίδα, μπορεί να έχει και πτυχίο φυσικοθεραπείας. Και το έξτρα είναι φράουλα στη τούρτα.
 

Specael3

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2021
Μηνύματα
14
Like
12
Πόντοι
0
Professional massage | €30 επια σε τουτην, 30 λεπτα για 30 ευρω, καλο μασαζ οντος για πλατη , πρεπει να ξερη τι καμνει, και πεζισουτον με λαδι, εχει δυνατο χερι, εκαμεμε να τελιωσω σε 5 λεπτα που την ωρα που αρκεψε, τιποτε αλο εν καμνη λαλη
Σε θέμα καθαριότητα τι λέει?
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.817
Like
722
Πόντοι
96
Είδα τη φωτογραφία του προσώπου και όταν γράφεις ...πρεπει να ξερη τι καμνει … αυτό κοιτάει από τα μάτια. Εμπειρία, μπορεί και δούλευε σε κάνα κανονικό σαλόνι, φαντάζομαι εάν είναι Ρωσίδα, μπορεί να έχει και πτυχίο φυσικοθεραπείας. Και το έξτρα είναι φράουλα στη τούρτα.
ναι,, ειναι μεγαλη σε ηλικια, σιγουρα 60 κατι θα ελεγα, πολυ φιλικη, σοβαρη, αλα κανενα θεμα για χαπι εντινκ , οταν μου τον επεζει δεν τον εβλεπε αλα το εκανε με κεφη θα ελεγα
 

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
411
Like
565
Πόντοι
81
Professional massage | €30 επια σε τουτην, 30 λεπτα για 30 ευρω, καλο μασαζ οντος για πλατη , πρεπει να ξερη τι καμνει, και πεζισουτον με λαδι, εχει δυνατο χερι, εκαμεμε να τελιωσω σε 5 λεπτα που την ωρα που αρκεψε, τιποτε αλο εν καμνη λαλη
Φιλε η δευτερη φωτογραφια εν δικη της; Και ενδιαφερτηκες αν κανει και κατι αλλο; :)
 

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
411
Like
565
Πόντοι
81
Εστειλα μυνημα στο VIP ετσι απο περιεργεια, θελουν 150 το μισαωρο για ακαπωτο, ουτε φιλια, ουτε gfe για την full photoshop Anjelika. Ποιος σκατα παει και τους τα δινει εννα πελλανω ?‍♂️
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
Εστειλα μυνημα στο VIP ετσι απο περιεργεια, θελουν 150 το μισαωρο για ακαπωτο, ουτε φιλια, ουτε gfe για την full photoshop Anjelika. Ποιος σκατα παει και τους τα δινει εννα πελλανω ?‍♂️
Φίλε, αυτές ξέρουν γιατί είναι στη Κύπρο και όχι στη Ρωσία. Έχουν εδώ κάτι νεόπλουτους από χώρες πρώην Σοβιετικής Ενώσεις που δίνουν δυο χιλιάρικα την ώρα.
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.817
Like
722
Πόντοι
96
Σε θέμα καθαριότητα τι λέει?
μια χαρα ο τοπος της, εν καθαρη και σοβαρη θα ελεγα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Φιλε η δευτερη φωτογραφια εν δικη της; Και ενδιαφερτηκες αν κανει και κατι αλλο; :)
ειναι δικη της, εμενα μου ειπε οτι δεν κανη τπτ αλο
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.817
Like
722
Πόντοι
96
Lina limassol πολυ καλο για να ειναι αληθινο.. δοκιμασε κανις?
εστιλα στο whatsapp λογικα απαντησεν το ατζεντ, μονο μασαζ λει με χαπι εντινκ

[21:23, 12/01/2022] Lina: Today if y will come, i will relax you as well?❤. I think that you will enjoy my amazing programm.? ?During erotic massage i can relax you by my beautiful body and make handjob.Also i will use a lot of oils during this program ??It is body2body massage + hj.?my sexy body, special aromatic oils and tenderness will give you pleasure❤‍???No sex/ no bj
[21:23, 12/01/2022] Lina: 1h-100 45m 75 30m-60 eu
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Τελευταία πετυχαίνω 2,3 αγγελίες με πολύ ωραία κορίτσια και είναι πάντα για μασάζ.
Απορώ ποιος πάει και δίνει τόσα λεφτά για λίγο τρίψιμο και ένα παίξιμο.
 

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
411
Like
565
Πόντοι
81

Επιε κανενας προσφατα σε τουτη; Ηβρα μονο ενα παλιο post που ειχε καλα σχολια. Ξερω 120 εν πολλα αλλα δεν βρισκω τιποτα νεανικο και αξιολογο gfe πιο φτηνα. Επισης αν εχει καποιος να προτεινει κατι ευπροσδεκτος
 

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
411
Like
565
Πόντοι
81
Τελευταία πετυχαίνω 2,3 αγγελίες με πολύ ωραία κορίτσια και είναι πάντα για μασάζ.
Απορώ ποιος πάει και δίνει τόσα λεφτά για λίγο τρίψιμο και ένα παίξιμο.
Να σου πω θελω να δοκιμασω μονο για την εμπειρια να δω πως ειναι.. Μιση ωρα να τριφκεται πανω σου , μπορει να αξιζει την εκρηξη μετα ?. Συνηθως αυτες ζλ δεν ζητουν πανω απο 50-60
 

Specael3

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2021
Μηνύματα
14
Like
12
Πόντοι
0
εστιλα στο whatsapp λογικα απαντησεν το ατζεντ, μονο μασαζ λει με χαπι εντινκ

[21:23, 12/01/2022] Lina: Today if y will come, i will relax you as well?❤. I think that you will enjoy my amazing programm.? ?During erotic massage i can relax you by my beautiful body and make handjob.Also i will use a lot of oils during this program ??It is body2body massage + hj.?my sexy body, special aromatic oils and tenderness will give you pleasure❤‍???No sex/ no bj
[21:23, 12/01/2022] Lina: 1h-100 45m 75 30m-60 eu
Εαν είναι περιοχή Εναερίου μακριά. Όι φωτογραφίες είναι ψεύτικες. Δυο κοπελες πολλά μέτριες εμφανισιακά χωρίς τίποτε ιδιαίτερο και νωχελικές.
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.817
Like
722
Πόντοι
96
Εαν είναι περιοχή Εναερίου μακριά. Όι φωτογραφίες είναι ψεύτικες. Δυο κοπελες πολλά μέτριες εμφανισιακά χωρίς τίποτε ιδιαίτερο και νωχελικές.
εν θα παο, φατσαρη οντως φεικ...
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
1200_1200_206b332b5358e3e86d86b4e8e9bde875_big.jpg



Δεν ξέρω, άλλα η κοπέλα είναι στη πιάτσα από 07.02.2020 υπό το όνομα EVELINA DD
και έχει Total views:36866 και εδώ δεν έχει τίποτε και μετά από 16.12.2021 υπό το όνομα Eva
με Total views:17224 και πάλι δεν βρίσκω τίποτε. Συγνώμη βρήκα δυο που δεν περιγράφουν τίποτε. Είναι δυνατόν να μη πάει κάποιος να δοκιμάζει και να γράφει? Οι πιθανότητες ότι δεν πήγε κανένας είναι σχεδόν μηδενικές, τότε σημαίνει δεν γράφουμε. Μήπως κάποιος ξέρει κάτι που μπορεί να δημοσιεύσει και για τους συναγωνιστές?
 

Andreroloi456

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2020
Μηνύματα
33
Like
16
Πόντοι
0
Πηγα σε αυτην

Μπαινω μέσα, αυτη με τις πιτζάμες και η φιλη της απέναντι να καθεται και να πινει ψηλή. Ψηλό ξενέρωσα επειδή της ελεγα να φορέσει κάτι ωραιο.


Παμε στο κρεβάτι, αυτή με το πάσο της στο κινητο και να μιλάει στην φίλη της.

Μου βαζει το προφυλακτικό σαν δεν ειμαι έτοιμος, για 2 λεπτα μου κανει μια παθητική πιπα και με ρωταει γιατί δεν μου σηκώνει, της γλυφω τα βυζια και σε κάτι δευτερόλεπτα ειμαι έτοιμος. Την βαζω στα τεσσερα και την χώνω με μετρια ένταση και με σταματάει μετα απο 2 λεπτα επειδή "κουραστικε". Μου πέφτει.

Την βαζω ξανα στα τέσσερα και μολις παω ξανα μου λεει σιγά ομως (δεν ειμαι κανενας πουτσαρας, μετριος ειμαι) και πάλι ξενερωσα.

Τελος παντον προσπαθώ ξανα με διάφορους τροπους αλλα δεν, η ξενερα έφτασε στα ύψη και σταματάω να παω να φύγω. Κατά όλη την διάρκεια όλης αυτης της φασης, αυτη έκοβε κουβεντα με την φιλη της στο αλλο δωμάτιο με σαρκαστικο τονο.

Με ρωτάει όλη την ωρα τη έπαθα και δεν της απανταω, ντύθηκα και έφυγα.

Παιδεια μην πατε, πέταμα χρημάτων αυτή, έπαθα το μάθημα μου δεν ξαναπάω.

Μονό λίγες ρουμανες για μενα αξίζανε, η βαλερια, ι μονικα και μια μπελλα πιο παλια.
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
Πηγα σε αυτην

Μπαινω μέσα, αυτη με τις πιτζάμες και η φιλη της απέναντι να καθεται και να πινει ψηλή. Ψηλό ξενέρωσα επειδή της ελεγα να φορέσει κάτι ωραιο.


Παμε στο κρεβάτι, αυτή με το πάσο της στο κινητο και να μιλάει στην φίλη της.

Μου βαζει το προφυλακτικό σαν δεν ειμαι έτοιμος, για 2 λεπτα μου κανει μια παθητική πιπα και με ρωταει γιατί δεν μου σηκώνει, της γλυφω τα βυζια και σε κάτι δευτερόλεπτα ειμαι έτοιμος. Την βαζω στα τεσσερα και την χώνω με μετρια ένταση και με σταματάει μετα απο 2 λεπτα επειδή "κουραστικε". Μου πέφτει.

Την βαζω ξανα στα τέσσερα και μολις παω ξανα μου λεει σιγά ομως (δεν ειμαι κανενας πουτσαρας, μετριος ειμαι) και πάλι ξενερωσα.

Τελος παντον προσπαθώ ξανα με διάφορους τροπους αλλα δεν, η ξενερα έφτασε στα ύψη και σταματάω να παω να φύγω. Κατά όλη την διάρκεια όλης αυτης της φασης, αυτη έκοβε κουβεντα με την φιλη της στο αλλο δωμάτιο με σαρκαστικο τονο.

Με ρωτάει όλη την ωρα τη έπαθα και δεν της απανταω, ντύθηκα και έφυγα.

Παιδεια μην πατε, πέταμα χρημάτων αυτή, έπαθα το μάθημα μου δεν ξαναπάω.

Μονό λίγες ρουμανες για μενα αξίζανε, η βαλερια, ι μονικα και μια μπελλα πιο παλια.
Μερικές είναι όντος καταστροφή, παλιά δεν το έκανα μέχρι μία Ρουμάνα μπροστά μου πήρε τηλέφωνο στο manager και τον ενημέρωσε, ότι δεν μπορεί να κάνει αυτό το επάγγελμα και πάει Ρουμανία πίσω. Από τότε δεν μου αρέσει, φεύγω
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Αφού γράφουμε για τις Ρουμανες ότι δεν αξίζουν τόσα χρόνια, κρίμα τα λεφτά.
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
Ναι φίλε, έχεις δίκαιο σε αυτό εδώ στη Κύπρο. Ήμουν Ρουμανία φιλοξενούμενος και χάρισαν μου δυο μοντέλα για όλη την παραμονή μου και ήταν καταπληκτικές και οι δυο.

Αυτή που πήγα εδώ, ξέρεις, καλές φωτογραφίες και καλό μπλα-μπλα, λέω δοκιμή, γιατί όχι. Στο τέλος ήταν άλλη κοπέλα και δεν κατάφερε τίποτε, επέστρεψε τα λεφτά, έκατσε στο σαλόνι και άρχιζε να κλαίει.
 

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
411
Like
565
Πόντοι
81
Πηγα σε αυτην

Μπαινω μέσα, αυτη με τις πιτζάμες και η φιλη της απέναντι να καθεται και να πινει ψηλή. Ψηλό ξενέρωσα επειδή της ελεγα να φορέσει κάτι ωραιο.


Παμε στο κρεβάτι, αυτή με το πάσο της στο κινητο και να μιλάει στην φίλη της.

Μου βαζει το προφυλακτικό σαν δεν ειμαι έτοιμος, για 2 λεπτα μου κανει μια παθητική πιπα και με ρωταει γιατί δεν μου σηκώνει, της γλυφω τα βυζια και σε κάτι δευτερόλεπτα ειμαι έτοιμος. Την βαζω στα τεσσερα και την χώνω με μετρια ένταση και με σταματάει μετα απο 2 λεπτα επειδή "κουραστικε". Μου πέφτει.

Την βαζω ξανα στα τέσσερα και μολις παω ξανα μου λεει σιγά ομως (δεν ειμαι κανενας πουτσαρας, μετριος ειμαι) και πάλι ξενερωσα.

Τελος παντον προσπαθώ ξανα με διάφορους τροπους αλλα δεν, η ξενερα έφτασε στα ύψη και σταματάω να παω να φύγω. Κατά όλη την διάρκεια όλης αυτης της φασης, αυτη έκοβε κουβεντα με την φιλη της στο αλλο δωμάτιο με σαρκαστικο τονο.

Με ρωτάει όλη την ωρα τη έπαθα και δεν της απανταω, ντύθηκα και έφυγα.

Παιδεια μην πατε, πέταμα χρημάτων αυτή, έπαθα το μάθημα μου δεν ξαναπάω.

Μονό λίγες ρουμανες για μενα αξίζανε, η βαλερια, ι μονικα και μια μπελλα πιο παλια.
Φιλε καλυτερα 1 μηνα αγαμητος παρα σε τουτες. Ολες οι ρουμανες που ερχονται για λιγες μερες εδω ειναι οτι χειροτερο. Φυλαε τα λεφτα σου για καμια ρωσιδα ουκρανεζα gfe. Να δωσεις κατι παραπανω αλλα να το ευχαριστηθεις. Μην ξεχασεις το review για τη ρουμανα, να μην σταυρωσει αλλο πελατη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom