Νέα

Απελπισμένος-η κοπέλα μου αποδείχτηκε βίζιτα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα apelpismenos25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
στην περιπτωση που κανει πλακα...να παει να γαμηθει τοτε.

αν δεν είναι πλάκα ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ ως μέλη να δείξει photo! Μην είναι μονοφαγάς ο τύπος! Γαμιέται το "κορίτσι" που γαμιέται... να κάνουμε και μεις κουνια μπέλα! :knockinb: :knockinb:
 

geon1

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
193
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
γιατι να ειναι μουφα ρε?
μπορει να γινει αυτο ευκολα.
οι ντεντεκτιβ τετοιες μαλακιες κανουνε και αυτοι.
Σε αυτή τη ζωή όλα γίνονται και όλα δε γίνονται …είναι πολύ πιθανό να έχει συμβεί! Η ζωή

είναι πολύ πιο πουτανα από τις ίδιες τις πουτανες!
 

Επισκέπτης
ελα!
και εγω που νομιζα οτι ηταν αληθινη ιστορια!
κυριως το συνεργειο με την καμερα ηταν ολα τα λεφτα
Και θα πηγαιναν και σε αγωνα μπασκετ μετα...
Να αναφέρω ότι όλη η διαδρομή έχει τραβηχτεί με κάμερα, και  μάλιστα επαγγελματική, ο φωτογράφος με τον κάμεραμαν  θα πηγαίνανε αμέσως μετά να τραβήξουν έναν αγώνα μπάσκετ, και όλα φαίνονται ολοκάθαρα, υπάρχουν και φώτο όμως.
Η μηπως ηταν τιποτε βαφτισια?

Τωρα παντως πρεπει να πονηρευτηκε και θα ειναι πιο προσεκτικος αυριο-μεθαυριο,στην επομενη ιστοριουλα.
 

arcans72

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2009
Μηνύματα
962
Like
0
Πόντοι
6
το καλυτερο που εχει να κανει ειναι να την στειλει την γκομενα μολις γυρισει απο το λονδινο.ο τυπος τραβαει στεναχωρια μαγκες,το καλυτερο θα ειναι να ξεκοψει με την μια απο αυτη.
η γκομενα θα κανει και εξοδα στο λονδινο,και θα πεσει με τα μουτρα στην δουλεια μολις γυρισει πισω. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

αρε σαλονικα μεγαλη φτωχομανα,ολους τους βοηθας. :rockon: :rockon: :rockon:
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Α ρε τυχερε καθεσαι και στεναχωριεσαι.

βγαζει τα λεφτα της, σου παιρνει δωρα, γαμας μια επαγγελματια καθε μερα και γκρινιαζεις.

Ρε τι ανθρωποι υπαρχουν. :headbang: :headbang: :headbang:
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
Σε μια από τις αναζητήσεις του αυτές εντόπισε ένα σάιτ το οποίο είχε κοπέλες ελληνίδες, που προσφερόταν για συνοδείες και ελεύθερες σχέσεις,

κανε το καλο τωρα και πες μας ποιο ειναι και το συγκεκριμενο site!!!
 

arcans72

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2009
Μηνύματα
962
Like
0
Πόντοι
6
σιγα να μην πει.
για μαλακα τον εχεις? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

rolaho

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
332
Like
0
Πόντοι
1
φιλαρακι μην στεναχωριεσαι καντην περα αλλα οχι με τροπο,να τησ τα δειξεισ ολα να ξερει των λογο που την σουταρεισ.τουλαχιστων να λεσ παλι καλα που δεν ειχε γινει γαμοσ παιδια κτλ,γιατι τοτε τα πραγματα θα ηταν τραγηκα.εφοσων εσυ στην σχεση ησουν ενταξει,δεν αξιζει να κλαισ και να στεναχωριεσαι.λογικη και ψυχραιμια χρειαζεται παλι καλα που ο φιλοσ σου το ανακαλειψε του χρωστασ παρρα πολλα να το ξερεισ γιατι αυτην φιλε θα σε τιλειγε κανινικα σε αρρωστουσ δρομουσ.
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
Α ρε τυχερε καθεσαι και στεναχωριεσαι.

βγαζει τα λεφτα της, σου παιρνει δωρα, γαμας μια επαγγελματια καθε μερα και γκρινιαζεις.

Ρε τι ανθρωποι υπαρχουν. :headbang: :headbang: :headbang:


Συμφωνω, κανε οτι δεν τρεχει τιποτα. Κοιτα να περνας εσυ καλα και οταν την βαρεθεις, την παρατας κ κοιτας για νεα σχεση.
 

Επισκέπτης
πολυ σωστος...εισαι το λιγοτερο αχαριστος,αμα κανεις κατι τετοιο.
αβραμη μολις μου ρουφηξε ολο το ψωλοχυμα απο τον σκατωμενο μου πουτσο η bite..
αλλο πραγμα λεμε..
χανεις..
αμα εισαι καλο παιδι & δεν γραφεις παπαριες,θα σου κανονισω ενα τεταρτακι μαζι της..
 

geon1

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
193
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Εξαφανίστηκε ο φίλος μας…. τι έγινε τον κάταπιε η αλήθεια!
 

rolaho

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
332
Like
0
Πόντοι
1
που εισε φιλε μηπωσ αυτοκτονισεσ ααααααααααααααααααα.
 

Facial_Freak

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
173
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Γεια σας.
Μπαίνω κατευθείαν στο θέμα για να καταλάβετε τι έχω πάθει.

Είμαι 25 χρονών και είμαι με μια κοπέλα που είναι  23.Ειμαστε μαζί 6 χρόνια, και μέχρι χθες τα περνούσαμε τέλεια. Και θα καταλάβατε γιατί το λέω αυτό. Όλοι θα έχετε ακούσει για τις φοιτήτριες που ήτανε βίζιτες στην πάτρα, και ότι υπάρχει κύκλωμα και με άλλες τέτοιες φοιτήτριες, σε όλη την Ελλάδα. Υπάρχει και σας πληροφορώ ότι μέσα σε αυτό το κύκλωμα είναι και η κοπέλα μου. Ο κολλητός μου είναι πουτανιάρης  μεγάλος, όλη μέρα ψάχνει στο ιντερνέτ για πουτάνες, βίζιτες, στριπτίζ, και είναι  μέλος στο σάιτ  σας, αυτός μου είπε να παραθέσω  το πρόβλημα μου σε εσάς, διότι  λέει  είστε ειδικοί σε τέτοια θέματα. Σε μια από τις αναζητήσεις του αυτές εντόπισε ένα σάιτ το οποίο είχε κοπέλες ελληνίδες, που προσφερόταν για συνοδείες και ελεύθερες σχέσεις, στις φωτογραφίες  των κοριτσιών ,είχε  φωτογραφίες τις κοπέλας μου. Όπως καταλαβαίνετε  έπαθε πλάκα μόλις τις είδε ,στην αρχή σκέφτηκε ότι επειδή οι φώτο δεν ήταν πρόστυχες ,ότι κάποιος μπορεί να τις πήρε από το facebook και να τις έβαλε εκεί. Έστειλε sms στο νούμερο που είχε το σαιτ , για ραντεβού  με την συγκεκριμένη κοπέλα. Για να μην πολυλογώ, το ραντεβού  κλείστηκε σε ξενοδοχείο τις Θεσσαλονίκης τις επιλογής του, και  η αμοιβή τις κοπέλας θα ήταν 450 ευρώ για 2 ώρες. Να αναφέρω ότι  εγώ, ο φίλος μου, και η κοπέλα μου, είμαστε  από επαρχιακή πόλη κοντά στην Θεσσαλονίκη, και η κοπέλα μου σπουδάζει  εκεί. Ο φίλος μου όταν έφτασε στην Θεσσαλονίκη και προτού πάει στο ραντεβού ήδη είχε συνεννοηθεί με ένα φίλο του φωτογράφο για να φωτογραφηθούν όλες οι φάσεις του ραντεβού, και από εδώ αρχίζει  το θρίλερ. Το ραντεβού  ήταν  κλεισμένο για τις 5  το απόγευμα. Στις 3 τηλεφωνεί ένας  τύπος στον φίλο μου, για να επιβεβαίωση αν  θα γίνει το ραντεβού, ο φίλος μου του λέει ότι θα γίνει, και του δίνει το όνομα του ξενοδοχείου. Να πω  ότι ο φίλος μου έκανε  τηλεφωνική κράτηση στο ξενοδοχείο, με ψεύτικα στοιχεία , σε περίπτωση που θα το τσεκάριζε  ο νταβάς, αλλά όπως φάνηκε δεν το έκανε.  Από τις 3.30  είναι έξω από το σπίτι τις κοπέλας μου, στημένος ο φωτογράφος με  άλλον έναν. Στις 4.20 κατεβαίνει η κοπέλα από το σπίτι τις , και την παίρνει  ένας  με ένα  αυτοκίνητο, στις 4.40 σταματάνε  σε κάποιο σημείο τις διαδρομής, μιλάει  η κοπέλα μου με έναν άλλον τύπο από το παράθυρο για κανένα 5 λεπτό, και στις 4.50 την αφήνει έξω από το ξενοδοχείο του ραντεβού. Ο  φίλος μου  είναι ήδη μέσα στο ξενοδοχείο  στην καφετερία και πίνει τον καφέ του. Η  κοπέλα μου έχει μπει στο ξενοδοχείο  έχει κάτσει σε έναν καναπέ  στην αίθουσα αναμονής στην ρεσεψιόν. Ο φίλος μου τηλεφωνεί στο τηλέφωνο που του έχουν δώσει και ακυρώνει  το ραντεβού, διότι  έγινε κάτι οικογενειακό του και  δεν μπορεί να πάει στο ξενοδοχείο. Μετά από ένα 2λεπτο χτύπησε τις κοπέλας το κινητό, βγήκε έξω από το ξενοδοχείο, και πέρασε την πήρε το ίδιο αυτοκίνητο που την έφερε. Να αναφέρω ότι όλη η διαδρομή έχει τραβηχτεί με κάμερα, και  μάλιστα επαγγελματική, ο φωτογράφος με τον κάμεραμαν  θα πηγαίνανε αμέσως μετά να τραβήξουν έναν αγώνα μπάσκετ, και όλα φαίνονται ολοκάθαρα, υπάρχουν και φώτο όμως. Η  κοπέλα μου εδώ και μια εβδομάδα είναι στο Λονδίνο, πήγε να δει τον  αδελφό τις και καλά, μάλλον την φόβισε το σκηνικό που έγινε στην πάτρα. Ο φίλος μου με ενημέρωσε χθες για όλα, και μου έδειξε το βίντεο και τις φώτο. Από χθες το βραδύ στις 10 που το έμαθα, έως τώρα δεν έχω κοιμηθεί ούτε  λεπτό, είμαι χάλια εντελώς, και δεν πήγα ούτε στην δουλεία μου. Πήρα  το πρωί τηλέφωνο την κοπέλα μου στο Λονδίνο, και μιλήσαμε σαν να μην τρέχει τίποτα, μου είπε  ότι με αγαπάει, και  μου πήρε δώρα. Θα έρθει σε 5 μέρες πίσω, μόλις κλείσαμε το τηλέφωνο άρχισα να κλαίω. Τα Χριστούγεννα είναι να αρραβωνιαστούμε.
Και εγώ σας ρωτάω  όλους εσάς.

ΤΙ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ?

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ. SOS-SOS-SOS-SOS-SOS


Φιλαρακι οι εκδοχες ειναι 2, αναλογως με το τι θες εσυ. Θελεις να τελειωσεις ησυχα μαζι της, ή να την κανεις τσιμπουκι, να την κανεις να πληρωσει? Υπαρχει και η τριτη βεβαια του να την συγχωρεσεις αλλα δε σεχω για τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσο μαλακα..
Στην πρωτη εκδοχη, οταν με το καλο το κοριτσι τελειωσει τους πελατες στο Λονδινο και γυρισει, της λες τα μαντατα με τα ντοκουμεντα κ τελειωνει σεμνα κ ταπεινα το θεμα...
Στην Δευτερη εκδοχη ομως, που ειναι και η πιο γαματη και πιστευω οτι θα εκανε ολος ο λαος του φορουμ εδω, ειναι η εξης...
Οσο ειναι ακομα Λονδινο, πας ομορφα κ ωραια και λες στον πατερα της οτι την υποψιαζεσαι. Οταν αυτος αρνηθει (φυσικο κ λογικο), του δειχνεις τα καλουδια πουχεις στα χερακια σου..
Αν και παλι δε πειστει, και εδω ειναι το καλυτερο κομματι, κλεινεις ενα δωματιακι σε εν ξενοδοχειο σε ενα αλλο ονομα γιουχου, και την περιμενεις με τον πατερουλη της μεσα στο δωματιο.....
Αποκει κ μετα, εγω αμα ημουν στη θεση σου, νομιζω οτι θα ενιωθα πολυ καλυτερα (αν και δε μπορω να ξερω γιατι δεν μουχει τυχη), δικαιωμενος θα ελεγα και ηθικα ικανοποιημενος.
 

rolaho

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
332
Like
0
Πόντοι
1
αντε καλο παραδεισω.αλλο ενα θυμα τησ καψουρασ.θεοσ σχωρεστον.
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
ρε μεγαλε ζαχαρη εισαι
γαμας τσαμπα,σου φερνει και δωρα τι αλλο θες?
μακαρι να εβρισκα και γω μια τετοια γκομενα
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287

arcans72

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2009
Μηνύματα
962
Like
0
Πόντοι
6
Φιλαρακι οι εκδοχες ειναι 2, αναλογως με το τι θες εσυ. Θελεις να τελειωσεις ησυχα μαζι της, ή να την κανεις τσιμπουκι, να την κανεις να πληρωσει? Υπαρχει και η τριτη βεβαια του να την συγχωρεσεις αλλα δε σεχω για τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσο μαλακα..
Στην πρωτη εκδοχη, οταν με το καλο το κοριτσι τελειωσει τους πελατες στο Λονδινο και γυρισει, της λες τα μαντατα με τα ντοκουμεντα κ τελειωνει σεμνα κ ταπεινα το θεμα...
Στην Δευτερη εκδοχη ομως, που ειναι και η πιο γαματη και πιστευω οτι θα εκανε ολος ο λαος του φορουμ εδω, ειναι η εξης...
Οσο ειναι ακομα Λονδινο, πας ομορφα κ ωραια και λες στον πατερα της οτι την υποψιαζεσαι. Οταν αυτος αρνηθει (φυσικο κ λογικο), του δειχνεις τα καλουδια πουχεις στα χερακια σου..
Αν και παλι δε πειστει, και εδω ειναι το καλυτερο κομματι, κλεινεις ενα δωματιακι σε εν ξενοδοχειο σε ενα αλλο ονομα γιουχου, και την περιμενεις με τον πατερουλη της μεσα στο δωματιο.....
Αποκει κ μετα, εγω αμα ημουν στη θεση σου, νομιζω οτι θα ενιωθα πολυ καλυτερα (αν και δε μπορω να ξερω γιατι δεν μουχει τυχη), δικαιωμενος θα ελεγα και ηθικα ικανοποιημενος.
ο γερος τι φταιει ρε και να τον μπλεκουν.και αν ειναι καρδιακος?
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
τι αλλο θα ακουσω?! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom