Νέα

Άντρες που τους αρέσει να τους γαμάνε τη γυναίκα...(γιατί όχι και με δωράκι...)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bignick14
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 443K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
30 Μαρ 2022
Μηνύματα
77
Like
466
Πόντοι
20
Ο γενικός κανόνας πάντως είναι ότι νομίζουν ότι είναι ο ΓΑΜΑΩ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ και φαντάζονται ότι εσένα δεν σου σηκώνεται κ είσαι άχρηστος .........της προάλλες άλλος έστειλε φερτην γυναίκα σου εδώ να στην γαμησουμε ......οπα ρε φίλε ποιος νομίζεις ότι είσαι!!!
Κι επειδή το έστειλε εγω πρέπει να του πω τι; αμα ενα βόδι δε ξέρει να προσεγγίζει τον γράφεις στο αριστερό σου το αρχιδι που είναι πιο μικρό από το δεξί και τέλος.
 
Εγγρ.
30 Μαρ 2022
Μηνύματα
77
Like
466
Πόντοι
20
Έχοντας παίξει πολλά χρόνια αυτό το παιχνίδι και έχοντας χωρίσει πια από τη γυναίκα που το κάναμε, έχω να πω τα εξής:
Αν το ζευγάρι το κάνει που και που σαν ¨φασούλα¨ όλα θα πάνε καλά. Επειδή όμως η διαστροφή, ανωμαλία, κάβλα, όπως θέλετε πείτε το, είναι σαν την πρέζα, αυτό θα γίνεται συχνότερα. Θα έρθει λοιπόν η στιγμή που το ζευγάρι έχει χάσει το αρχικό του πάτημα και απλά βυθίζεται σε έναν κόσμο κάβλας μεν, αλλά απόστασης μεταξύ του δε.....
Όλα αυτά θα γίνουν, χωρίς κανένας από τους δύο να το έχει εντοπίσει γιατί απλά είναι στην φάση του παίζουμε.....παίζουμε....παίζουμε.....
Θα έρθει λοιπόν η στιγμή που δεν θα μπορείς να γαμήσεις την γυναίκα σου αν δεν την δεις πρώτα να γαμιέται!
Και εκεί ΤΟ ΕΧΑΣΕΣ!
Δε λες κατι λάθος, όπως το λες. Πρόσεξε όμως κάτι, νια διάφορα ΣΗΜΑΝΤΙΚΉ είναι το ζευγάρι να έχει μεταξύ του κανονική σεξουαλική επαφή με συνέπεια, οι δυο τους, δίχως παρουσία άλλων κι αυτό επί μακρόθεν. Τότε και μόνο τότε, δεν ισχύει αυτό που λες.
 

ξενυχτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
355
Κριτικές
18
Like
1.163
Πόντοι
371
:2funny::kneel:
Μην παίζεις με το πόνο του ανθρώπου ρε μλκ. Δεν του φτάνει που γουστάρει (και καυλώνει) να βλέπει την ίδια του γυναίκα καβάλα πάνω σ’ άλλους, έχει και μας από πάνω...
Τι να πω ρε φιλε να τον διευκολυνουμε προσπαθω αλλα ειναι και επιλεκτικος απ οτι φαινετε
:2funny::2funny:
 

nightman69

Μέγας
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.727
Like
21.732
Πόντοι
4.656
Έχετε μπερδέψει την πουτσα με την βούρτσα. Να τα βάλουμε σε μια σειρά.

Σοβαρή σχέση και αγάπη με ανταλλαγή συντρόφων κτλ δεν υφίσταται. Μη μπείτε στον κόπο να μας πείτε πόσο ανεπτυγμένα μυαλά έχετε. Όταν δουλεύεις, κοπιάζεις, αγαπάς, φροντίζεις, το κάνεις γιατί το άτομο αυτό είναι δι-κο σου. Υπάρχει αμοιβαίος σεβασμός και έλξη.

Τριο, κλαμπάκια με κακομοίρηδες, παρτουζα κτλ, είναι μόνο σε ζευγάρια που βαριούνται αφόρητα ο ένας τον άλλο. Δεν έχουν τίποτα να τους ενώνει πέρα από το σεξ, ή η κοπέλα έχει τόσα τραύματα που αν δεν ρουφήξει εκατό διαφορετικές ψωλές μέχρι το καλοκαίρι θα έχει επεισόδιο νευρικής κρίσης. Είναι σα να λέμε πουτανα. Πώς ερμηνεύεται η πουτανα; Η γυναίκα που πρέπει καθημερινά να παίρνει επιβεβαίωση από άντρες και να πείθει τον εαυτό της πως αυτό που κάνει είναι και νορμαλ αλλά και το εισιτήριο της προς την ανεξαρτησία.

Η σχέση με ανταλλαγή συντρόφων επομένως δεν είναι σχέση. Είστε δυο «φίλοι», ούτε καν φίλοι, που πηδιεστε και εξερευνείτε ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ο καθένας την σεξουαλικότητα σας, αλλά σε κοινό μονοπάτι. Δηλαδή, θες να δοκιμάσεις τριο. Πού να βρεις δυο γυναίκες; Γιατί; Έχεις ήδη μια που την εμπιστεύεσαι, νιώθεις άνετα, άρα θες μόνο μια. Makes sense? Μέχρι την ώρα που θα είσαι εσυ και άλλοι πέντε και θα ξεκωλιαζετε την «σχέση» σου και ένας από αυτούς θα είμαι εγώ και μετά θα σας δω στο δρόμο και θα πω γεια. Δηλαδή, είναι τώρα σοβαρό αυτό;

Άλλο το να σεβαστείς την επιθυμία ενός άντρα και μιας γυναίκας που είναι μαζί να τολμήσουν τριο. Κομπλέ. Αλλά μη μου λες ότι αυτήν αύριο θα την παντρευτείς ή ότι είναι «δικιά» σου. Έχουμε χάσει το μπούσουλα...

Ότι να ναι......καμία επαφή......άλλα ντάλα !!!
Βαριέμαι να το αναλύσω, δεν έχει και νόημα ......γι αυτό τα λέω έτσι.
Ευχαριστώ.
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.680
Like
2.357
Πόντοι
456
Εγγρ.
30 Μαρ 2022
Μηνύματα
77
Like
466
Πόντοι
20
Έτσι όπως τα λες είναι ...ο άλλος ο τύπος που έλεγε ελεγε έλεγε...με βίζιτα αγαπούλας ήταν που για να μην τον χάσει ίσως έχει φράγκα τον έβαλε σε παρτούζες με πελάτες...και με άλλες βίζιτες να ευχαριστηθεί σεξ ...αλλά έπεσε σε αγαπουλη που την ειθελε μόνο αυτός....που είναι αυτές οι γυναίκες...πάνε σε αυτούς που δεν πρέπει
Και μετά τον αγαπουλη τρέχουν και κατι ξενυχτηδες, κατι σεβασμιοι κτλ με "αποψη" αλλα και "στυλ"...
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Τι να πω ρε φιλε να τον διευκολυνουμε προσπαθω αλλα ειναι και επιλεκτικος απ οτι φαινετε
:2funny::2funny:
Που να φανταστείς και συ ρε παίχτη ότι για να γαμήσεις τη κυρά Σούλα απ’ απέναντι, πρέπει να είσαι ένας αβρός και καλλιεργημένος βαρόνος...;
Πας να τους κάνεις μια εξυπηρέτηση και σε λένε χυδαίο αγροίκο.:2funny:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.830
Κριτικές
126
Like
8.016
Πόντοι
7.885
Έχοντας παίξει πολλά χρόνια αυτό το παιχνίδι και έχοντας χωρίσει πια από τη γυναίκα που το κάναμε, έχω να πω τα εξής:
Αν το ζευγάρι το κάνει που και που σαν ¨φασούλα¨ όλα θα πάνε καλά. Επειδή όμως η διαστροφή, ανωμαλία, κάβλα, όπως θέλετε πείτε το, είναι σαν την πρέζα, αυτό θα γίνεται συχνότερα. Θα έρθει λοιπόν η στιγμή που το ζευγάρι έχει χάσει το αρχικό του πάτημα και απλά βυθίζεται σε έναν κόσμο κάβλας μεν, αλλά απόστασης μεταξύ του δε.....
Όλα αυτά θα γίνουν, χωρίς κανένας από τους δύο να το έχει εντοπίσει γιατί απλά είναι στην φάση του παίζουμε.....παίζουμε....παίζουμε.....
Θα έρθει λοιπόν η στιγμή που δεν θα μπορείς να γαμήσεις την γυναίκα σου αν δεν την δεις πρώτα να γαμιέται!
Και εκεί ΤΟ ΕΧΑΣΕΣ!
Τυπε οσοι το κανουν αυτο ανηκουν στην ελιτ των ζευγαριων της ελληνικης κοινωνιας και τους εχει τεραστια αναγκη το φορουμ. Μην αγχωνεσαι, θα βρεις αλλη και θα επανελθεις. Αλλα και να μην γινει καλυτερα μονος παρα με μια ελλεινιδα που θα μιζεριασεις.
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.522
Like
8.507
Πόντοι
2.306
Βρε στα μέρη σου παίζει ο άντρας ο πολλά βαρύς να ξενομαμαει και να κοκορευεται στο καφενείο. Άλλο που μετα απο χρόνια τα παιδιά είναι του γείτονα, του κουμπάρου, του ξαδέρφου κτλ. Έτσι...ειδικε;

Βρε πασα μου... δεν διαβάζεις τι γράφω και καθεσαι μαζί με κάτι πενηντάχρονους παρθένους που μάταια προσπαθούν να πικάρουν αλλάζοντας τα λεγόμενα μου.

Για τελευταία φορά. Δε σου είπα ότι αυτό που κάνεις ή δεν κάνεις είναι γνώμονας βαρβατιλας. Ούτε σου είπα να μην το κάνεις, δεν είναι το επιχείρημα μου να σου προσθέσω τύψεις. Σου εξήγησα μάλιστα το πώς και το γιατί μπορεί μια σχέση τέτοιου είδους να ευδοκιμεί, σε αντίθεση με σένα που δεν είπες τίποτα. Σου λέω όμως, ποιες είναι οι διαφορές, γιατί το κακό με σένα είναι ότι όχι μόνο θεωρείς την κατάσταση σου ίδια και απαράλλαχτη από ένα κανονικό ζευγάρι αλλά θεωρείς ότι είσαι και απεξαρητοποιημενος και κουλ. Δεν είναι έτσι. Κανε το κομμάτι σου αλάνι αλλά εχε και λίγο γνωθι σ’ αυτόν. Μη τα ξαναλέω... παρε διάβασε. Γι’ αυτό σε είπα στην αρχή, έχεις μπερδέψει την πουτσα με την βούρτσα. Καλημέρα.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.830
Κριτικές
126
Like
8.016
Πόντοι
7.885

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
472
Πόντοι
301
Ας σοβαρευτουμε λίγο παιδιά...Τα ζευγάρια που εμφανίζονται ως παντρεμένα σ' αυτό το χώρο,ειναι συνηθος μούφα...Τις περισσότερες φορές είναι φιλαράκια όπου η γυναίκα είναι μητρομανης ,γουστάρει να πηδιέται ασύστολα , και η δουλειά γίνεται κατοπην συνενοησεις. Μου έχει τύχη....Στη βόρεια Ευρώπη βέβαια τα πράγματα είναι διαφορετικά...Το σουινγκερ είναι μια ιδεολογία.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.628
Like
68.295
Πόντοι
11.956
Βρε πασα μου... δεν διαβάζεις τι γράφω και καθεσαι μαζί με κάτι πενηντάχρονους παρθένους που μάταια προσπαθούν να πικάρουν αλλάζοντας τα λεγόμενα μου.

Για τελευταία φορά. Δε σου είπα ότι αυτό που κάνεις ή δεν κάνεις είναι γνώμονας βαρβατιλας. Ούτε σου είπα να μην το κάνεις, δεν είναι το επιχείρημα μου να σου προσθέσω τύψεις. Σου εξήγησα μάλιστα το πώς και το γιατί μπορεί μια σχέση τέτοιου είδους να ευδοκιμεί, σε αντίθεση με σένα που δεν είπες τίποτα. Σου λέω όμως, ποιες είναι οι διαφορές, γιατί το κακό με σένα είναι ότι όχι μόνο θεωρείς την κατάσταση σου ίδια και απαράλλαχτη από ένα κανονικό ζευγάρι αλλά θεωρείς ότι είσαι και απεξαρητοποιημενος και κουλ. Δεν είναι έτσι. Κανε το κομμάτι σου αλάνι αλλά εχε και λίγο γνωθι σ’ αυτόν. Μη τα ξαναλέω... παρε διάβασε. Γι’ αυτό σε είπα στην αρχή, έχεις μπερδέψει την πουτσα με την βούρτσα. Καλημέρα.
Δεν είπες ότι βαριέσαι εδώ και δεν θα ξαναμπείς....οκ μας είπες τι έγινε με την βίζιτα που είχες γκόμενα δεν άντεξες με αυτά σου έκανε μας είπες την ιστορία....δεν συμφωνείς με το νήμα τι θες να μας αλλάξεις γνώμη
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Ας σοβαρευτουμε λίγο παιδιά...Τα ζευγάρια που εμφανίζονται ως παντρεμένα σ' αυτό το χώρο,ειναι συνηθος μούφα...Τις περισσότερες φορές είναι φιλαράκια όπου η γυναίκα είναι μητρομανης ,γουστάρει να πηδιέται ασύστολα , και η δουλειά γίνεται κατοπην συνενοησεις. Μου έχει τύχη....Στη βόρεια Ευρώπη βέβαια τα πράγματα είναι διαφορετικά...Το σουινγκερ είναι μια ιδεολογία.
Εσύ πόσες σελίδες ακόμα χρειάζεσαι για να καταλάβεις ότι δεν μιλάμε για swinging, παρά για έναν τελειωμένο ο οποίος γουστάρει να του πηδούν τη γυναίκα μπροστά στα σχεδόν έντρομα μάτια του (κι εκείνος να εκτελεί και τις διαταγές της σαν πιστό τερεζουλίνι);;
 

tzakomo

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2011
Μηνύματα
481
Like
131
Πόντοι
1
Εσύ πόσες σελίδες ακόμα χρειάζεσαι για να καταλάβεις ότι δεν μιλάμε για swinging, παρά για έναν τελειωμένο ο οποίος γουστάρει να του πηδούν τη γυναίκα μπροστά στα σχεδόν έντρομα μάτια του (κι εκείνος να εκτελεί και τις διαταγές της σαν πιστό τερεζουλίνι);;
Πολύ χοντροί χαρακτηρισμοί !
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
472
Πόντοι
301
Εσύ πόσες σελίδες ακόμα χρειάζεσαι για να καταλάβεις ότι δεν μιλάμε για swinging, παρά για έναν τελειωμένο ο οποίος γουστάρει να του πηδούν τη γυναίκα μπροστά στα σχεδόν έντρομα μάτια του (κι εκείνος να εκτελεί και τις διαταγές της σαν πιστό τερεζουλίνι);;
φιλαράκι δεν μ ενδιαφέρει η περίπτωση του να πηδάω τη γυναίκα ενός τελειωμένου...και πιο ευγενικά παρακαλώ...οκ?
Εσύ πόσες σελίδες ακόμα χρειάζεσαι για να καταλάβεις ότι δεν μιλάμε για swinging, παρά για έναν τελειωμένο ο οποίος γουστάρει να του πηδούν τη γυναίκα στα σχεδόν έντρομα μάτια του (κι εκείνος να εκτελεί και τις διαταγές της σαν πιστό τερεζουλίνι);;
Εσύ πόσες σελίδες ακόμα χρειάζεσαι για να καταλάβεις ότι δεν μιλάμε για swinging, παρά για έναν τελειωμένο ο οποίος γουστάρει να του πηδούν τη γυναίκα μπροστά στα σχεδόν έντρομα μάτια του (κι εκείνος να εκτελεί και τις διαταγές της σαν πιστό τερεζουλίνι);;
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.680
Like
2.357
Πόντοι
456
Τυπάρες βγάλαμε άκρη; η να επιστρέψω στο 2ο ημίχρονο;; :grouphug:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom