Νέα

Άντρες cuckolds/stags

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Beluga
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 236
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Billaras20

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2024
Μηνύματα
9
Like
166
Πόντοι
0
Θελω να γίνω cuckold στην κοπέλα μου...είμαστε και οι δύο 22 ετών.....έχουμε 4 χρόνια δεσμο.....πρώτη φορά θα κάνουμε κάτι τέτοιο ως εμπειρία...αναφέρω ότι αρχικά ήταν ιδέα της κοπέλας μου...και το δέχτηκα γιατί γουστάρω κι εγω τέτοια φαση....περισσότερες λεπτομέρειες σε προσωπικό μήνυμα παρακαλώ....
 

sqlover212

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2024
Μηνύματα
23
Like
28
Πόντοι
0
Καλησπέρα είμαστε ζευγάρι 30 ετων με λιγες εμπειρίες στον χωρο και ψάχνουμε ένα τρίτο άτομο(bull)για την ευχαρίστηση της κοπέλας(πολυ εμφανισιμη)...από επαγγελματίες που ψάξαμε μάλλον δεν υπάρχει κάτι σοβαρό...υπάρχει κάποιος να προτείνει που μπορούμε να βρούμε?

Καλησπέρα είμαστε ζευγάρι 30 ετων με λιγες εμπειρίες στον χωρο και ψάχνουμε ένα τρίτο άτομο(bull)για την ευχαρίστηση της κοπέλας(πολυ εμφανισιμη)...από επαγγελματίες που ψάξαμε μάλλον δεν υπάρχει κάτι σοβαρό...υπάρχει κάποιος να προτείνει που μπορούμε να βρούμε?
Καλησπερα εαν θελεις στειλε
 

sqlover212

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2024
Μηνύματα
23
Like
28
Πόντοι
0
ΚΚαλησπέρα είμαστε ζευγάρι 30 ετων με λιγες εμπειρίες στον χωρο και ψάχνουμε ένα τρίτο άτομο(bull)για την ευχαρίστηση της κοπέλας(πολυ εμφανισιμη)...από επαγγελματίες που ψάξαμε μάλλον δεν υπάρχει κάτι σοβαρό...υπάρχει κάποιος να προτείνει που μπορούμε να βρούμε?
Καλησπερα εαν θελεις στειλε μνμ
 

Timwros10

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Θελω να γίνω cuckold στην κοπέλα μου...είμαστε και οι δύο 22 ετών.....έχουμε 4 χρόνια δεσμο.....πρώτη φορά θα κάνουμε κάτι τέτοιο ως εμπειρία...αναφέρω ότι αρχικά ήταν ιδέα της κοπέλας μου...και το δέχτηκα γιατί γουστάρω κι εγω τέτοια φαση....περισσότερες λεπτομέρειες σε προσωπικό μήνυμα παρακαλώ....
Καλησπερα στειλε μου ενα μνμα
 

Timwros10

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα είμαστε ζευγάρι 30 ετων με λιγες εμπειρίες στον χωρο και ψάχνουμε ένα τρίτο άτομο(bull)για την ευχαρίστηση της κοπέλας(πολυ εμφανισιμη)...από επαγγελματίες που ψάξαμε μάλλον δεν υπάρχει κάτι σοβαρό...υπάρχει κάποιος να προτείνει που μπορούμε να βρούμε?
Καλησπερα να θες στειλε μνμ
 

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.641
Κριτικές
10
Like
8.483
Πόντοι
1.346
Καλησπέρα είμαστε ζευγάρι 30 ετων με λιγες εμπειρίες στον χωρο και ψάχνουμε ένα τρίτο άτομο(bull)για την ευχαρίστηση της κοπέλας(πολυ εμφανισιμη)...από επαγγελματίες που ψάξαμε μάλλον δεν υπάρχει κάτι σοβαρό...υπάρχει κάποιος να προτείνει που μπορούμε να βρούμε?
Στειλτε μου ενα μηνυμα
 

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
237
Like
531
Πόντοι
81
Προχτές είδα έναν να γλείφει από το πάτωμα ό,τι δεν κατάφερε να πιει η γυναίκα του. Ηλικιακά το ζεύγος κοντά στα 50.
 

Leυteris

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2024
Μηνύματα
60
Like
179
Πόντοι
0
Θελω να γίνω cuckold στην κοπέλα μου...είμαστε και οι δύο 22 ετών.....έχουμε 4 χρόνια δεσμο.....πρώτη φορά θα κάνουμε κάτι τέτοιο ως εμπειρία...αναφέρω ότι αρχικά ήταν ιδέα της κοπέλας μου...και το δέχτηκα γιατί γουστάρω κι εγω τέτοια φαση....περισσότερες λεπτομέρειες σε προσωπικό μήνυμα παρακαλώ....
Καλησπέρα! Αν θες στείλε μου να τα πούμε!
 

tassos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2017
Μηνύματα
7
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα.
όποιο ζευγάρι απο Αθήνα ενδιαφέρεται να τα πούμε κι αν υπάρξει χημεία προχωράμε.
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2024
Μηνύματα
101
Like
239
Πόντοι
21
Θελω να γίνω cuckold στην κοπέλα μου...είμαστε και οι δύο 22 ετών.....έχουμε 4 χρόνια δεσμο.....πρώτη φορά θα κάνουμε κάτι τέτοιο ως εμπειρία...αναφέρω ότι αρχικά ήταν ιδέα της κοπέλας μου...και το δέχτηκα γιατί γουστάρω κι εγω τέτοια φαση....περισσότερες λεπτομέρειες σε προσωπικό μήνυμα παρακαλώ....
Στείλε πμ για κάτι κολλάει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom