Νέα

Άντρες cuckolds/stags

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Beluga
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 236
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.641
Κριτικές
10
Like
8.501
Πόντοι
1.346
Γενικά είναι αρκετά απελευθερομενη. Στη θαλασσα ας πούμε εχθές το μαγιό της τοναλλαξε εκεί επιτόπου στη ξαπλώστρα δε κολλάει. Το θέμα είναι ότι όταν έχεις οικογένεια πρέπει να προσέξεις πως θα το πας για να μην τα καταστρέψεις όλα.
Και το κατω?
 

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.641
Κριτικές
10
Like
8.501
Πόντοι
1.346
'Εχω σχέση (όχι γάμο) εδώ και 20 χρόνια. Κάναμε swinging (όχι πλέον για λόγους υγείας της) συνέχεια. Φυσικά το cuckolding κι από τις δύο πλευρές ήταν συχνότατο, χωρίς προβλήματα, αλλά με πολλή καύλα και των δύο μας. Τα αναπολούμε τώρα, βλέπουμε τα βίντεο και καυλώνουμε παρά το ότι γεράσαμε!
Τα κοψατε?
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.060
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
Το θέμα είναι ότι όταν έρχονται παιδιά η γυναίκα γίνεται λίγο πιο σεμνή αν με καταλαβαινεις
Έχεις δίκιο αλλά δεν είμαι σίγουρος αν γίνεται εντελώς άλλος άνθρωπος, δηλαδή στροφή 180 μοιρών. Τέσπα τη νέα ισορροπία θα τη βρείτε μεταξύ σας. Το θέμα είναι σε κάθε φάση της ζωής σας να είστε ευτυχισμένοι.
 

mn2

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
141
Like
476
Πόντοι
21
Φίλε αν γουσταρε θα το ήξερες. Φαντασιωση σου ειναι ...ας το δεν εχουν νοημα οι κουβεντες.
 

Giannis7619

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2024
Μηνύματα
9
Like
1
Πόντοι
0
Καλησπέρα είμαστε ζευγάρι 30 ετων με λιγες εμπειρίες στον χωρο και ψάχνουμε ένα τρίτο άτομο(bull)για την ευχαρίστηση της κοπέλας(πολυ εμφανισιμη)...από επαγγελματίες που ψάξαμε μάλλον δεν υπάρχει κάτι σοβαρό...υπάρχει κάποιος να προτείνει που μπορούμε να βρούμε?
Αν θες στείλε μου προσωπικό μηνυμα
 

Adly

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
136
Like
672
Πόντοι
81
Καλησπέρα είμαστε ζευγάρι 30 ετων με λιγες εμπειρίες στον χωρο και ψάχνουμε ένα τρίτο άτομο(bull)για την ευχαρίστηση της κοπέλας(πολυ εμφανισιμη)...από επαγγελματίες που ψάξαμε μάλλον δεν υπάρχει κάτι σοβαρό...υπάρχει κάποιος να προτείνει που μπορούμε να βρούμε?
Καλησπέρα φίλε. Αν όντως υπάρχει ενδιαφέρον στείλε μου μήνυμα.
 

auto9591

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2022
Μηνύματα
118
Like
116
Πόντοι
1
Ρε μαγκες ενας ματακιας στο σκηνικο χωραει? Εγω γουσταρω να βλεπω μια γκομενα να την παρτουζώνουν και να τον παιζω!!
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.944
Κριτικές
5
Like
8.062
Πόντοι
2.306
Πρόσφατα στη Θεσσαλονίκη στο πάρκο με τα μονόζυγα απέναντι από το δημαρχείο της Πόλης, τύπος πολύ φουσκωτός αλλά και γραμωμενος; αυτό που αποκαλούμε σωματαρας. Φυσικά γυμνός με ένα κολλητό κολάν γυμναστικής να κάνει προκλητικά μονόζυγο και στα διαλείμματα πόζες. Στο παγκάκι να τον κοιτά μαγεμένη μια καλοστημένη 50ρα με κολάν γυμναστικής και αντίστοιχο top. Αφού είχε πρηστεί επιδίδεται σε αυτοσχέδιο αγώνα kickbox με γεροδεμένο μάλλον πακιστανικό στον οποίο επιφέρει δυο απανωτά πλήγματα. Μετά τον αγώνα και τη σύντομη κατάληξη η κυρία σηκώνεται του χαϊδεύει τα φουσκωτά μπράτσα, τον ντύνει βιαστικά και φεύγουν, Με απορία ρωτώ εταίρο amateur bodybuilder ο οποίος επίσης γυμνάζεται γυμνόστηθος τι γίνεται εδώ? Με ευκολία μου απαντά ότι η κυρία είναι παντρεμένη με γιατρό και ο άντρας της είναι cuckhold....
Μαλάκες, πληρώνουμε 100€ την επίσκεψη για να χρηματοδοτούμε τον bull του ψυχανώμαλου γιατρού!!!
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.004
Like
9.140
Πόντοι
1.056
Είμαι 35 κι εγώ και η γυναίκα μου. Θα ήθελα πολύ να την μοιράζομαι με κάποιον, αλλά επειδή έχουμε κάνει οικογένεια δεν ξέρω πως θα μπορούσα να την πείσω για κάτι τέτοιο
Καλέ μου φίλε αν το ψάχνετε ακόμη στείλε μου πμ....:hi:
 

kapoios.athens001

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
10
Like
326
Πόντοι
20
Καλησπέρα είμαστε ζευγάρι 30 ετων με λιγες εμπειρίες στον χωρο και ψάχνουμε ένα τρίτο άτομο(bull)για την ευχαρίστηση της κοπέλας(πολυ εμφανισιμη)...από επαγγελματίες που ψάξαμε μάλλον δεν υπάρχει κάτι σοβαρό...υπάρχει κάποιος να προτείνει που μπορούμε να βρούμε?
Δεν δέχεσαι μηνύματα! Αν θες στείλε!
 

mixalisanto

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
183
Like
342
Πόντοι
21
Καλησπέρα είμαστε ζευγάρι 30 ετων με λιγες εμπειρίες στον χωρο και ψάχνουμε ένα τρίτο άτομο(bull)για την ευχαρίστηση της κοπέλας(πολυ εμφανισιμη)...από επαγγελματίες που ψάξαμε μάλλον δεν υπάρχει κάτι σοβαρό...υπάρχει κάποιος να προτείνει που μπορούμε να βρούμε?
Στειλε μου μνμ προσωπικό το τηλ να σε κατευθύνω εγώ κ αν θες κ κάποιον επαγγελματία καθαρό εμφανίσιμο είναι επαγγελματίας μασερ με προσωπικό χώρο κ άριστες υπηρεσίες
 

Pistolero7@

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2024
Μηνύματα
13
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα είμαστε ζευγάρι 30 ετων με λιγες εμπειρίες στον χωρο και ψάχνουμε ένα τρίτο άτομο(bull)για την ευχαρίστηση της κοπέλας(πολυ εμφανισιμη)...από επαγγελματίες που ψάξαμε μάλλον δεν υπάρχει κάτι σοβαρό...υπάρχει κάποιος να προτείνει που μπορούμε να βρούμε?
Στείλε πμ πριβε
 

sissyboy.

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2024
Μηνύματα
29
Like
36
Πόντοι
0
καλησπέρα σας, εμένα μου αρέσει να είμαι cuckold εάν ενδιαφέρεται κάποιος (ακόμα και με εσκορτ) ή και ζευγάρι για να κανονίσουμε να μου στείλει μήνυμα (Αθήνα). Σας ευχαριστώ πολύ.
 

mixalisanto

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
183
Like
342
Πόντοι
21
'Εχω σχέση (όχι γάμο) εδώ και 20 χρόνια. Κάναμε swinging (όχι πλέον για λόγους υγείας της) συνέχεια. Φυσικά το cuckolding κι από τις δύο πλευρές ήταν συχνότατο, χωρίς προβλήματα, αλλά με πολλή καύλα και των δύο μας. Τα αναπολούμε τώρα, βλέπουμε τα βίντεο και καυλώνουμε παρά το ότι γεράσαμε!
Αν ενδιαφέρεσαι για κατι νέο στειλε μνμ να κανονίσουμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom