Νέα

Άντρες cuckolds/stags

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Beluga
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 236
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Epicuros

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2007
Μηνύματα
99
Κριτικές
3
Like
82
Πόντοι
0
'Εχω σχέση (όχι γάμο) εδώ και 20 χρόνια. Κάναμε swinging (όχι πλέον για λόγους υγείας της) συνέχεια. Φυσικά το cuckolding κι από τις δύο πλευρές ήταν συχνότατο, χωρίς προβλήματα, αλλά με πολλή καύλα και των δύο μας. Τα αναπολούμε τώρα, βλέπουμε τα βίντεο και καυλώνουμε παρά το ότι γεράσαμε!
 

Kostas.89.

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2024
Μηνύματα
21
Like
52
Πόντοι
0
Είμαι 35 κι εγώ και η γυναίκα μου. Θα ήθελα πολύ να την μοιράζομαι με κάποιον, αλλά επειδή έχουμε κάνει οικογένεια δεν ξέρω πως θα μπορούσα να την πείσω για κάτι τέτοιο
 

DEXERW

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
30
Like
49
Πόντοι
0
Είμαι 35 κι εγώ και η γυναίκα μου. Θα ήθελα πολύ να την μοιράζομαι με κάποιον, αλλά επειδή έχουμε κάνει οικογένεια δεν ξέρω πως θα μπορούσα να την πείσω για κάτι τέτοιο
Ασχετα απο το οτι εχετε κανει οικογένεια, θεωρείς οτι ειναι γυναικα που θα την ενδιέφερε κατι τέτοιο;
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.935
Κριτικές
8
Like
1.740
Πόντοι
216
Είμαι 35 κι εγώ και η γυναίκα μου. Θα ήθελα πολύ να την μοιράζομαι με κάποιον, αλλά επειδή έχουμε κάνει οικογένεια δεν ξέρω πως θα μπορούσα να την πείσω για κάτι τέτοιο
Πες της ότι δεν βγαίνουμε οικονομικά και ότι πρέπει να κάνει και δεύτερη δουλειά χαχα Βα΄λε αγγελία εδώ και μπορείς να την πηγαινοφέρνεις στα ραντεβού και θα ικανοποιείσαι διπλά που κάποιος θα την γαμάει και θα μπαίνουν και χρήματα στο σπίτι.
 

Kostas.89.

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2024
Μηνύματα
21
Like
52
Πόντοι
0
Ασχετα απο το οτι εχετε κανει οικογένεια, θεωρείς οτι ειναι γυναικα που θα την ενδιέφερε κατι τέτοιο;
Για πλάκα μπορεί να στραγγαλίζει τρεις ψολες μαζι
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.935
Κριτικές
8
Like
1.740
Πόντοι
216
Για πλάκα μπορεί να στραγγαλίζει τρεις ψολες μαζι

Τύπε ελπίζω να μην τον παίζεις με την φαντασίωση να είσαι cuckold με φανταστική γυναίκα. Εδώ σου δίνουμε σοβαρές λύσεις και προτάσεις χαχα
 

Kostas.89.

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2024
Μηνύματα
21
Like
52
Πόντοι
0
Τύπε ελπίζω να μην τον παίζεις με την φαντασίωση να είσαι cuckold με φανταστική γυναίκα. Εδώ σου δίνουμε σοβαρές λύσεις και προτάσεις χαχα
Σοβαρά μιλάω και όποιος θέλει μπορούμε να τα πούμε και από κοντά. Όσο για την λύση σου μόνο σοβαρή δεν ήταν
 

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
267
Like
361
Πόντοι
21
Είμαι 35 κι εγώ και η γυναίκα μου. Θα ήθελα πολύ να την μοιράζομαι με κάποιον, αλλά επειδή έχουμε κάνει οικογένεια δεν ξέρω πως θα μπορούσα να την πείσω για κάτι τέτοιο

Σοβαρά μιλάω και όποιος θέλει μπορούμε να τα πούμε και από κοντά. Όσο για την λύση σου μόνο σοβαρή δεν ήταν
Της έχεις μιλήσει ποτέ για την φαντασίωση σου;
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.060
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
Tο πρόβλημα σου παίκτη είναι που θα αφήσετε τα παιδιά; Δεν ειρωνεύομαι.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.060
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
Για να γαμησει κάποιος την γυναίκα μου πρέπει να είναι εχεμύθος και σοβαρός
Από σοβαρότητα και εχεμύθεια άλλο τίποτα, αλλά είναι μόνο αυτά που χρειάζεσαι; Δεν πρέπει να υπάρχει και μία κάποια έλξη;
 

DEXERW

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
30
Like
49
Πόντοι
0
Το ένα και σημαντικό πρόβλημα είναι όντως αυτο
Αμα γουστάρει θα βρείτε λυση και σε αυτό οπότε δεν μπορω να πιστέψω οτι ειναι προβλήμα. Δεν απάντησες ομως σοβαρα σε αυτο που ρωτησα
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.060
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
Το ένα και σημαντικό πρόβλημα είναι όντως αυτο
Το υπέθεσα από την ηλικία σας. Δεν παίζουν τίποτα πεθερικά ή babysitter να υποθέσω.
Τι να σου πω ρε παίκτη, τα παιδιά αλλάζουν τη ζωή του ζευγαριού. Έχετε δοκιμάσει να το συζητήσετε με άλλα ζευγάρια swingers που έχουν παιδιά μήπως σας δώσουν ιδέες;
 

Kostas.89.

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2024
Μηνύματα
21
Like
52
Πόντοι
0
Αμα γουστάρει θα βρείτε λυση και σε αυτό οπότε δεν μπορω να πιστέψω οτι ειναι προβλήμα. Δεν απάντησες ομως σοβαρα σε αυτο που ρωτησα
Σοβαρά το είπα. Γνωρίζοντας τι έκανε καιβπριν παντρευτούμε και πως γαμιομασταν πριν τα παιδιά
 

Kostas.89.

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2024
Μηνύματα
21
Like
52
Πόντοι
0
Το υπέθεσα από την ηλικία σας. Δεν παίζουν τίποτα πεθερικά ή babysitter να υποθέσω.
Τι να σου πω ρε παίκτη, τα παιδιά αλλάζουν τη ζωή του ζευγαριού. Έχετε δοκιμάσει να το συζητήσετε με άλλα ζευγάρια swingers που έχουν παιδιά μήπως σας δώσουν ιδέες;
Το θέμα είναι ότι όταν έρχονται παιδιά η γυναίκα γίνεται λίγο πιο σεμνή αν με καταλαβαινεις
 

DEXERW

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
30
Like
49
Πόντοι
0
Σοβαρά το είπα. Γνωρίζοντας τι έκανε καιβπριν παντρευτούμε και πως γαμιομασταν πριν τα παιδιά
Απλα η ολη φαση ειναι πολυ διαφορετική απο το οτι απλα γαμιέται καλα ή της αρεσει το σεξ. Εγω προτείνω να δειτε αντιστοιχα βιντεο, να συζητησεις τη φαντασίωση, ισως ακομα.και σαν παιχνιδι στο σεξ. Ενας δονητης θα σε βοηθήσει στο να χτισεις ενα σεναριο..αν δεις μια θετική σταση σε ολο αυτό ειναι ενα πρώτο βημα.
 

Kostas.89.

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2024
Μηνύματα
21
Like
52
Πόντοι
0
Απλα η ολη φαση ειναι πολυ διαφορετική απο το οτι απλα γαμιέται καλα ή της αρεσει το σεξ. Εγω προτείνω να δειτε αντιστοιχα βιντεο, να συζητησεις τη φαντασίωση, ισως ακομα.και σαν παιχνιδι στο σεξ. Ενας δονητης θα σε βοηθήσει στο να χτισεις ενα σεναριο..αν δεις μια θετική σταση σε ολο αυτό ειναι ενα πρώτο βημα.
Γενικά είναι αρκετά απελευθερομενη. Στη θαλασσα ας πούμε εχθές το μαγιό της τοναλλαξε εκεί επιτόπου στη ξαπλώστρα δε κολλάει. Το θέμα είναι ότι όταν έχεις οικογένεια πρέπει να προσέξεις πως θα το πας για να μην τα καταστρέψεις όλα.
 

DEXERW

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
30
Like
49
Πόντοι
0
Γενικά είναι αρκετά απελευθερομενη. Στη θαλασσα ας πούμε εχθές το μαγιό της τοναλλαξε εκεί επιτόπου στη ξαπλώστρα δε κολλάει. Το θέμα είναι ότι όταν έχεις οικογένεια πρέπει να προσέξεις πως θα το πας για να μην ταστρέψεις όλα.
Καλα δεν τη κανει απελευθερωμενη μια τετοια πραξη. Ίσως ετσι θες να το δεις εσυ...αλλα οκ. Οσο αφορα το θεμα με την οικογένειά αυτο εννοείται. Θέλει σοβαρότητα και προσοχή και σίγουρα να ειναι συνηδειτοποιημενη και αυτη και εσυ. Να θυμάσαι οτι αλλο η φαντασίωση αλλο η πράξη
 

Kostas.89.

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2024
Μηνύματα
21
Like
52
Πόντοι
0
Καλα δεν τη κανει απελευθερωμενη μια τετοια πραξη. Ίσως ετσι θες να το δεις εσυ...αλλα οκ. Οσο αφορα το θεμα με την οικογένειά αυτο εννοείται. Θέλει σοβαρότητα και προσοχή και σίγουρα να ειναι συνηδειτοποιημενη και αυτη και εσυ. Να θυμάσαι οτι αλλο η φαντασίωση αλλο η πράξη
Έχεις απόλυτο δίκαιο αλλά αν δεν γίνει πράξη δεν θα μάθω ποτε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom