Νέα

Αντίτιμο αγοραίου σεξ και «συμμετοχή» της πουτάνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jaygatsby
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 44
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Καλησπέρα σας.
Αφορμή για το θέμα αυτό που ανοίγω και που μετά από μικρή έρευνα που έκανα είδα οτι δεν υπάρχει αντίστοιχο του είναι η ύπαρξη αυτής καθ’ εαυτής της αγαπημένης μας ιστοσελίδας bourdela.com.
Και κυρίως το κομμάτι των κριτικών της.

Σε αυτή την ιστοσελίδα λοιπόν μπαίνουμε για να ανταλλάξουμε πληροφορίες για τον ευρύτερο χώρο των ερωτικών υπηρεσιών (σεξ, στριπτίζ, μασάζ, σινεμά, τσόντες κλπ) στην Ελλάδα και στο εξωτερικό.

Κατ’ αρχήν να πω κάποια πράγματα για μένα.
Είμαι 43 ετών, διαζευγμένος χωρίς παιδιά και επέστρεψα το 2011 από την Γερμανία (Βερολίνο, ναι αυτό του γνωστού Άρτεμις – πήγα 2 φορές), όπου βρισκόμουν για επαγγελματικούς λόγους.
Να πω επίσης οτι δεν είμαι full time μπουρδελιάρης, δεν κάνω αποκλειστικά σεξ με πουτάνες αλλά μόνον όταν η συγκυρία της πουτάνας της ζωής θα με φέρει να είμαι χωρίς γυναίκα. Μία τέτοια συγκυρία στο Βερολίνο κράτησε 1,5 χρόνο, περίοδο κατά την οποία γνώρισα την προσφορά που υπάρχει στην πόλη αυτή ως προς το αντικείμενο και από την οποία προέρχονται αποκλειστικά οι κριτικές και τα θέματα μου για όσους με παρακολουθούν.

Διαβάζοντας εδώ την ιστοσελίδα βλέπω λοιπόν τις κριτικές και κυρίως για το κομμάτι της «αγοράς» που αφορά το Μεταξουργείο και την Φυλής, τα λεγόμενα μπουρδέλα.

Επειδή ένα μεγάλο μέρος των κριτικών, ίσως το μεγαλύτερο, που αφορούν τις υπηρεσίες στις δύο αυτές περιοχές κάνουν λόγο για
γυναίκες «κομοδίνα»,
«ξεπέτες»,
«φόλες»,
μουνιά «πηγάδια»,
βλέμματα «χαμένα»,
μούρες «κατεβασμένες » και διάφορα άλλα, άλλοτε ξεκαρδιστικά και άλλοτε δυστυχώς τραγικά αισθάνομαι την ανάγκη να πω κάποια πράγματα.

Οι γυναίκες που εργάζονται στους δύο αυτούς χώρους εργάζονται στο πιο χαμηλό σκαλί της πορνείας στην Ελλάδα και στην Δυτική Ευρώπη. Εξαιρώ τις κατακαμμένες από τον ήλιο Ρομά στους δρόμους της Βουγαρίας. Σε ένα χώρο που μυρίζει ποδαρίλα και διάφορα άλλα σε –ίλα, δέχονται καθημερινά μεγάλο αριθμό πελατών, τους οποίους πρέπει να εξυπηρετήσουν σε διάστημα 7-10 λεπτών, όσο προβλέπουν τα δεδομένα της συγκεκριμένης αγοράς για να κρατηθεί χαμηλά το κόστος των 10 ευρώ για το Μεταξουργείο και των 20 ευρώ για την Φυλής. Πιο φτηνό σεξ από αυτό μόνο στην Μοζαμβίκη μπορείς να βρεις.

Αφήνω από έξω το αν οι γυναίκες είναι ή όχι θύματα trafficking ή όχι. Ας δεχθώ οτι είναι εκεί με την απόλυτη θέληση τους και κάνουν συνειδητά αυτό που κάνουν.

Ορισμένα πράγματα στην ζωή θα πρέπει να είσαι διατεθειμένος να τα δεις από την σκοπιά του άλλου, στην περίπτωση αυτή από την σκοπιά αυτής της πουτάνας/γυναίκας/ανθρώπου. Οι ίδιες πιστεύω διαισθάνονται οτι προσφέρουν ένα πολύ φθηνό «προιόν», άρα ανάλογη θα είναι και η δική τους αντιπαροχή στην συγκεκριμένη σύμβαση. Είναι δύσκολο να αναμένει κανείς από ένα 20χρονο ρουμανικό μούναρο, που αν η ζωή το είχε φέρει αλλιώς θα φωτογραφιζόταν για το Playboy, να προσφέρει 7 λεπτά του τρελλού «GFE σεξ» που ονειρεύεται ο κάθένας από μας.

Ούτως ή άλλως τα 7-10 λεπτά φίλοι μου είναι πολύ λίγα για να χαρείς οτιδήποτε με μία γυναίκα πόσο μάλλον «GFE σεξ». Ίσα ίσα μέσα στα ασφυκτικά χρονικά πλαίσια αυτού του κομματιού της αγοράς η «ξεπέτα», η πουτάνα δηλαδή που παρ’ όλα αυτά προσπαθεί να σε κάνει να χύσεις (αυτός είναι ο ορισμός της ξεπέτας) θα έπρεπε να θεωρείται πολύ τίμια για τα δεδομένα του επαγγέλματος. Σκεφτείτε να μείνεις και με το πουλί στο χέρι, όπως διαβάζω κάποιες φορές.

Το γεγονός οτι κάποιες από τις κοπέλλες αυτές, παρ’ όλα αυτά προσφέρουν κάτι παραπάνω είναι να ξέρετε προϊόν συμβιβασμού , κυρίως με τον εαυτό τους. Σου λέει, δε γαμιέται, εδώ που βρέθηκα βρέθηκα, ας πουλήσω λίγο περισσότερο παραμύθι στον μαλάκα (αυτοί είμαστε εμείς). Μήπως ξανάρθει.

Ξέρω έναν αντίλογο που θα υπάρξει. Μα και αυτοί που πάνε με call girls και city tours τρώνε «φόλες».

Εδώ πρέπει να διευκρινίσω κάτι. Κάνω διάκριση μεταξύ του αυθεντικού call girl της παλιάς εποχής που συναντούσε 2-3 άνδρες την εβδομάδα για να βελτιώσει το εισόδημα της από το σημερινό «city tour» που είναι μια γυναίκα που σου την βάζουν σε ένα δωμάτιο ξενοδοχείου και δέχεται τον ένα πελάτη μετά τον άλλο. Εκεί έχουμε και πάλι διεκπεραιωτικές συνθήκες εργασίας Φυλής σε απλά καλύτερο περιβάλλον και με περισσότερο χρόνο. Και εκεί οι περιπτώσεις κοροιδίας είναι μεγάλες και μάλιστα κάποιοι κλαίνε τρελλά ποσά αλλά σε αυτό δεν φταίει τίποτα άλλο από την παντελή έλλειψη καταναλωτικής συνείδησης στον Έλληνα ο οποίος πληρώνει ό,τι του πασάρουν.

Επανέρχομαι στα «μαρμαρένια αλώνια» του Μεταξουργείου και της Φυλής.

Το γεγονός οτι το ΑΘΛΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΡΑΤΟΣ δεν έχει κατορθώσει να ρυθμίσει με σύγχρονο, ακομπλεξάριστο και επωφελή για όλα τα μέρη τρόπο αυτή την πραγματικότητα, ώστε να ικανοποιούνται κάποια minima υγιεινής, ασφάλειας, εν τέλει αξιοπρέπειας μας οδηγεί σε έναν φαύλο κύκλο υποκρισίας, κρυφτού/κυνηγητού και μιζέριας. Ήρθε και η οικονομική κρίση και πιέζει τους πάντες, πουτάνες και πελάτες ακόμη περισσότερο.

Ο Νίκος Καζαντζάκης έγραψε:
«Ερχόμαστε από μία μεγάλη σκοτεινή άβυσσο. Πηγαίνουμε σε μία μεγάλη σκοτεινή άβυσσο. Το μεταξύ διάστημα το λέμε ζωή»

Ας προσπαθήσουμε να καταλάβουμε όσο πιο πολύ μπορούμε αυτό το διάστημα και ας το κάνουμε πιο ανθρώπινο.

ΥΓ. Ελπίζω να μην κούρασα. Αν συνέβη, δεν το ήθελα.
 

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.230
Κριτικές
32
Like
221
Πόντοι
616
Σωστος...
Εκτος απο μεγαλος λογοτεχνης εισαι και μεγαλος νους!
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
σωστος ο παιχτης !!!!!!
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
βιασμος ειναι το σεξ χωρις για τη γυναικα...το πραγματικα θυματα δεν ειναι οι πορνες αλλα οι γυναικες που δεν ειναι πορνες και το κανουν τσαμπα και δεν παιρνουν σχεδον τιποτα
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Καλησπέρα σας...............................

Επανέρχομαι στα «μαρμαρένια αλώνια» του Μεταξουργείου και της Φυλής.

Το γεγονός οτι το ΑΘΛΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΡΑΤΟΣ δεν έχει κατορθώσει να ρυθμίσει με σύγχρονο, ακομπλεξάριστο και επωφελή για όλα τα μέρη τρόπο αυτή την πραγματικότητα, ώστε να ικανοποιούνται κάποια minima υγιεινής, ασφάλειας, εν τέλει αξιοπρέπειας μας οδηγεί σε έναν φαύλο κύκλο υποκρισίας, κρυφτού/κυνηγητού και μιζέριας. Ήρθε και η οικονομική κρίση και πιέζει τους πάντες, πουτάνες και πελάτες ακόμη περισσότερο.

ΥΓ. Ελπίζω να μην κούρασα. Αν συνέβη, δεν το ήθελα.
Καλησπέρα φίλε......
Καθείς.......για κάτι συγκεκριμένο οδηγείται στο αγοραίο σεξ.
Όλοι όμως επιδιώκουμε ως κοινό σημείο την ευχαρίστηση.
Εγώ κινούμαι σταθερά στην πιο χαμηλή σκάλα (Μεταξουργείο) και είμαι ευχαριστημένος.
Βέβαια έχω το αβαντάζ να επιδιώκω σχεδόν αποκλειστικά την συμμετοχή
"τεντώνοντας" τον χρόνο παράλληλα,ενώ θα ήμουν φουνταριστός μαλάκας
αν ζητούσα και την σούπερ μουνάρα στο δεκάρικο.

Όμως δεν το αλλάζω γιατί με "πάει" και ως γνωστόν ομάδα που κερδίζει δεν την αλλάζεις.
Η ιδεολογία της εμμονής μου στο Μεταξουργείο πηγάζει από την εμπειρία μου στην Φυλής.
Διέκρινα ότι ενώ οι κοπέλες εκεί προσπαθούν και είναι αρκετές οι καλές (όχι όλες βεβαια)
δεν αποκτώ την δυναμική της διαφορετικότητας του πελάτη στην αυτή περιοχή.
Τι εννοώ;σχεδόν όλοι εκεί είμαστε ίδιοι και η κάθε κοπέλα έτσι και μας βλέπει.
Στο Μεταξουργείο επειδή συγκεντρώνει και πολύ μπόχα ανάμεσα στους πελάτες
λόγω χαμηλότερης τιμής,το δεκάρικο έχει ονομαστική αξία των 10 ευρώ αλλά σαν αντίτιμο
μετράει πολύ διαφορετικά στο ποιος το δίνει.
Ξέρω ότι δεν το πολυπιστεύετε αλλά να ξέρετε ότι η κάθε κοπέλα προτιμά να πηγαίνει
με έναν νορμάλ τύπο παρά με έναν που έχει νύχια γύπα και μυρίζει σκατά.
(παντού ισχύει αυτό αλλά ειδικά στο Μεταξουργείο είναι κανόνας)
Μην νομίζετε ότι στο δωμάτιο ένας βρωμιάρης ασχέτου εθνικότητας απολαμβάνει
τις ίδιες υπηρεσίες με έναν νορμάλ τύπο που μάλιστα τα "χώνει" για επέκταση χρόνου.
Έτσι λοιπόν το παρατήρησα αυτό και άρχισα να ανεβάζω την τιμή αγοράζοντας χρόνο όμως
(παίρνω εμπιστοσύνη και σταθερότητα συν ότι δεν χτυπούν ποτέ την πόρτα)
και όχι χαρίζοντας πουρμπουάρ.
Στην Φυλής αυτό δεν λειτουργεί το ίδιο ακριβώς (το έχω δοκιμάσει) με πρώτη παράμετρο την τιμή
(καλύτερα μασάζ παρά τριπλός χρόνος στην Φυλής) και δεύτερη παράμετρο ότι δεν με διαχωρίζουν
στην ψυχολογία τους οι κοπέλες,όπως οι αντίστοιχες του Μεταξουργείου.
Νομίζω αν ήσουν κι εσύ πόρνη θα προτιμούσες να γαμηθείς με έναν νορμάλ πελάτη στην "δευτέρα"
ή στον "κύβο" (διπλός η τριπλός χρόνος αλλά στην συσκευασία μιας επίσκεψης)
αντί να πάρεις 2 ή 3 λεχρίτες που βραχυχρόνια θα τους πάρεις ότι κι αν γίνει.
Ελαχιστοποιούν την φύρα τους έτσι στην ψυχολογία τους.
Αυτό βέβαια δεν γίνεται παντού εννοείται αλλά όπου διακρίνω ότι αξίζει να το κάνω.
Στις ξεπέτες δεν λειτουργεί ποτέ αυτό.
Μου φαίνεται πολύ "καθαρό" λοιπόν αυτο,σαν γκανιότα στα τυχερά παιχνίδια.
Και σίγουρα κάτι τέτοιο εκτιμάται από αυτές στην παροχή που την κάνουν όλο και καλύτερη
σε κάποιον τέτοιον πελάτη.Στην ουσία επενδύω λοιπόν.
Για'μένα το αγοραίο σεξ είναι νούμερα με συσχετισμούς και όχι ακροβατικά.
:grin:
 
OP
OP
jaygatsby

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Καλησπέρα φίλε......

....η κάθε κοπέλα προτιμά να πηγαίνει
με έναν νορμάλ τύπο παρά με έναν που έχει νύχια γύπα και μυρίζει σκατά.
....θα προτιμούσες να γαμηθείς με ένα καθαρό πελάτη στην "δευτέρα"
ή στον "κύβο" (διπλός η τριπλός χρόνος αλλά στην συσκευασία μιας επίσκεψης)
αντί να πάρεις 2 ή 3 λεχρίτες που βραχυχρόνια θα τους πάρεις ότι κι αν γίνει.

από όλα όσα έγραψες, αυτά τα οποία ΣΙΓΟΥΡΑ κατάλαβα, και με τα οποία συμφωνώ είναι τα πιο πάνω.

από τα υπόλοιπα, κάποια, αν τα κατάλαβα σωστά, ετοιμάσου να σου την πουν οτι χαλάς την πιάτσα.  ;)

Φιλικά.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
και οι πουτανες βρωμανε παιδια...τη νομιζεις οτι μοσχοβολουν...τωρα να προσθεσω επισης οτι οι οργανωσεις ασχολουνται πολυ με τις πορνες στα μπουρδελα για το αν βιαζονται οταν εξω απο αυτα σχεδον ολες οι γυναικες βιαζονται η αλλιως γινονται θυματα στις αντρικες σεξουαλικες ορεξεις
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
από όλα όσα έγραψες, αυτά τα οποία ΣΙΓΟΥΡΑ κατάλαβα, και με τα οποία συμφωνώ είναι τα πιο πάνω.

από τα υπόλοιπα, κάποια, αν τα κατάλαβα σωστά, ετοιμάσου να σου την πουν οτι χαλάς την πιάτσα.  ;)

Φιλικά.
Θα βάλω τον σκύλο μου να κλαίει.... :2funny:

Η πιάτσα χαλιέται από αυτούς που χαρίζουν κι όχι από αυτούς
που αγοράζουν (νοικιάζουν).
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.133
Κριτικές
14
Like
4.356
Πόντοι
3.715
υπάρχουν πουτάνες που αξίζουν και προσφέρουν υπηρεσίες, σε αυτές έχει τύχει να δώσω και φιλοδώρημα από τη μεγάλη ευχαρίστηση που προκαλέσαν.
Υπάρχουν κι άλλες πουτάνες που αξίζουν πολύ λιγότερο προσφέροντας προσβλητικές υπηρεσίες κι οι οποίες με τον καιρό εξαφανίζονται αφήνοντας μια κακοσμία κι άδειες αναμνήσεις.

 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
υπάρχουν πουτάνες που αξίζουν και προσφέρουν υπηρεσίες, σε αυτές έχει τύχει να δώσω και φιλοδώρημα από τη μεγάλη ευχαρίστηση που προκαλέσαν.
Υπάρχουν κι άλλες πουτάνες που αξίζουν πολύ λιγότερο προσφέροντας προσβλητικές υπηρεσίες κι οι οποίες με τον καιρό εξαφανίζονται αφήνοντας μια κακοσμία κι άδειες αναμνήσεις.
Συμφωνώ σε όλα και για να δυσκολέψω περισσότερο την θέση μου,οφείλω να πω ότι κι εγώ
(έστω και σπάνια) αν διακρίνω ότι έδωσε θεικό ρεσιτάλ
της κολλάω ένα μικρό χαρτονόμισμα στο κούτελο a la "μπουζούκια". :dancing:
Το καλό να το λέμε.
Και τώρα βγείτε οι σεναριογράφοι ένας-ένας! :2funny:
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.133
Κριτικές
14
Like
4.356
Πόντοι
3.715
και οι πουτανες βρωμανε παιδια...τη νομιζεις οτι μοσχοβολουν...τωρα να προσθεσω επισης οτι οι οργανωσεις ασχολουνται πολυ με τις πορνες στα μπουρδελα για το αν βιαζονται οταν εξω απο αυτα σχεδον ολες οι γυναικες βιαζονται η αλλιως γινονται θυματα στις αντρικες σεξουαλικες ορεξεις

αυτές είναι μαλακισμένες προσεγγίσεις από αγάμητους ανθρώπους αποστειρωμένους και ψευτοηθικούς. Εξάλλου η ηθική ποτέ δεν αντελείφθει ή συμπορεύθηκε με τη φυσική δραστηριότητα.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Αφού έχετε πρόβλημα συντροφικότητας ρε μαλάκες γιατί δεν καταβάλλετε γερή προσπάθεια να βρείτε καμιά ερωμένη;
Μια χαρά άτομα, μορφωμένοι, σκεπτόμενοι, σε καλή ηλικία. 'Ελεος δηλαδή.
Συγνώμη είμαι σπασαρχίδας αλλά αυτό σκέφτηκα να πω.
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
και οι πουτανες βρωμανε παιδια...τη νομιζεις οτι μοσχοβολουν...τωρα να προσθεσω επισης οτι οι οργανωσεις ασχολουνται πολυ με τις πορνες στα μπουρδελα για το αν βιαζονται οταν εξω απο αυτα σχεδον ολες οι γυναικες βιαζονται η αλλιως γινονται θυματα στις αντρικες σεξουαλικες ορεξεις

Η πόρνη δεν δικαιούται να διαλέξει τίποτα ενώ η γυναίκα
μόνο το αν θα γαμηθεί με φως η χωρίς..... :2funny:

(Φαλοκρατικό σκυλί)

Χιούμορ κάνω ρε! ;)
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Αφού έχετε πρόβλημα συντροφικότητας ρε μαλάκες γιατί δεν καταβάλλετε γερή προσπάθεια να βρείτε καμιά ερωμένη;
Μια χαρά άτομα, μορφωμένοι, σκεπτόμενοι, σε καλή ηλικία. 'Ελεος δηλαδή.
Συγνώμη είμαι σπασαρχίδας αλλά αυτό σκέφτηκα να πω.
Δηλώνω ότι προτιμώ μια γκόμενα από μια πόρνη μόνο και μόνο γιατί την γκόμενα
μπορώ να την γαμαώ ακάποτα από τον κώλο (και ένα σωρό άλλα) συν την πολύ ώρα. :dancing:
Δεν βλεπω άλλη διαφορά,η διαφορά για το "ταίριασμα" με γκόμενα αν έρθει θα την διακρίνω.
Τότε και μόνο τότε θα προχωρήσω,έτσι κάνω πάντα και δεν με νοιάζει αν δεν βγει σε καλό.
Τουλάχιστον γάμησα κάργα.

Ξεροχύνω με Ελληνίδες,προίκα και μουσακά! :grin:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.659
Πόντοι
41.129
ελπιζω να μην ειμαι εκτος θεματος, αλλα με οσες κοπελες εχω μιλησει μου εχουν πει οτι εγιναν πουτανες επειδη απλα ειναι ευκολα χρηματα, οταν θελουν να σταματησουν θα το κανουν δεν τις αναγκαζει κανενας...
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
ξεχνάς και με μόστρα σόϊ να ανακατεύεται παντού.
Αυτό το έχουν όλοι οι Βαλκάνιοι μαλάκες όμως! ;)
Οι Ρώσοι δεν το έχουν γιατί πολύ απλά με την νοοτροπία του Στάλιν
διέλυσαν τον θεσμό της οικογένειας για πάντα. :2funny:
Οι Αμερικάνοι έχουν οικογένεια αλλά δουλεύουν πολύ και την ξεχνούν
ενώ οι Αφρικάνοι την μαγειρεύουν όταν πεινούν.

Χιούμορ είπαμε ε; ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom