Νέα

Ανοιχτά σπίτια σήμερα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Deicidious
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 53
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Γι’αυτό…γαμηστε ότι μπορειτε και ότι κινειται…
Ρε καλα κανετεεεεεεε….!!!
 

Kinsey

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Δεν είναι θεμα χριστιανοσυνης η νομοθεσιας βρε ματακια…
Ποσες φορες θα το πω….
Είναι το τι σκατα..κουβαλαει η κάθε μια πουτανα μεσα της..
και καποιες σοβαρες μερες του χρονου..πρεπει να κρατανε και
την αναλογη σταση
Αλλά τι θελω και μιλάω…
Είναι ψιλα γραμματα αυτά για σας…!!!
Κρεας να μπαινει…κρεας να βγαίνει…τι εχουν τα ερμα
και ψοφανε…(διαφορετικη διατυπωσις της παροιμιας)
Αλλά να μου πεις…η άλλη εχει την κορη της μεσα και
δουλευει και αλλαζουν βαρδιες…
Τετοια μερα και σαν αυτή θα την πειραξει?
Πςςςςςς…..!!!!

Κοιταξε, ο καθενας κουβαλαει τη δικη του ηθικη, αυτο αλλωστε ειναι κατακτηση της ελευθερης κοινωνιας. Να κανεις αυτο που θες αρκει να μην παραβιαζεις τα δικαιωματα του αλλου. Τωρα αν καποιος θελει να πουλαει σημερα ειτε σουβλακια, ειτε το κωλο του εσενα τι σε ενδιαφερει? Εχω βαρεθει σε αυτη τη χωρα να κανει ο ενας τον αλλο μαθηματα ηθικης.....

Τωρα για το κρεας μπαινει κρεας βγαινει το αφηνω ασχολιαστο...
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Κοιταξε, ο καθενας κουβαλαει τη δικη του ηθικη, αυτο αλλωστε ειναι κατακτηση της ελευθερης κοινωνιας. Να κανεις αυτο που θες αρκει να μην παραβιαζεις τα δικαιωματα του αλλου. Τωρα αν καποιος θελει να πουλαει σημερα ειτε σουβλακια, ειτε το κωλο του εσενα τι σε ενδιαφερει? Εχω βαρεθει σε αυτη τη χωρα να κανει ο ενας τον αλλο μαθηματα ηθικης.....

Τωρα για το κρεας μπαινει κρεας βγαινει το αφηνω ασχολιαστο...
Ελα ντε?
Τι θελω και μιλάω η πουτανα?
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Κατερίνα όπως εργάζεσαι εσύ εργάζομαι κι εγώ.Σήμερα που δεν εργαζόμουν θέλησα να κατέβω να γαμήσω.Αντίθετα με εσάς που δουλεύετε σε βάρδιες,πάω στη δουλειά μου στις 09:00 και φεύγω στις 20:00 στην καλύτερη.Πήγα στη Φυλής στις 10:30 έκανα βόλτες,πήγα για καφέ και μέχρι τις 12:00 δεν είχε ανοίξει κανένα.Μαλακία δεν είναι;Αλλά είπαμε,τα λεφτά θα τα βγάλετε αύριο.Διότι πώς να το κάνουμε,δεν μπορώ να μποϊκοτάρω όλα τα μπουρδέλα.Πρέπει να γαμήσουμε.Αφού κάνουμε το λάθος και γαμάμε ακόμα στα μπουρδέλα,να το ανεχτούμε.Όπως ανεχόμαστε τα βρώμικα σεντόνια,τις ψυχρές γκόμενες,τις μαλακισμένες τσατσάδες.Κι εσείς ανέχεστε βέβαια,αλλά εσείς πληρώνεστε ενώ εμείς πληρώνουμε.Και αν αύριο συνενοηθούν όλοι οι ιδιοκτήτες-πάνω από 3 αμφιβάλω αν είναι στη Φυλής-να πάνε το γαμήσι 40€,εμείς οι μαλάκες θα τα δώσουμε.Αλλά σεβαστείτε τους πελάτες σας.Από εμάς τρώτε ψωμί και παντεσπάνι.Και μην το ρίχνετε στη γιορτή.Την 25η Μαρτίου είναι ανοιχτά.Και δεν είναι μόνο εθνική εορτή,αλλά και ο Ευαγγελισμός της θεοτόκου,ακόμα και την πρωτοχρονιά το απόγευμα πολλά ήταν ανοιχτά.Επίσημη αργία δεν ήταν.Αλλά σήμερα πήγατε για μπάνιο.Δικαίωμά σας,βέβαια!
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
ναι ρε μωρακι μου μικρο δεν μου απαντας και ανησυχω τι ειναι Πατρωνες ρε παιδι
  Κατερινα σε σενα μιλαω μην κανεις πως δεν ακους
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Δεν ειπαμε να μη μιλας απλα διαφωνω με οσα λες.
Διαφωνεις γιατί δεν ξέρεις να καταλάβεις
τα ουσιωδη από τα λεγομενα μου….
Και καλα κανεις…
Αυτά πρεπει να τα πιανουν και να τα καταλαβαινουν
μερικες γυναικες σαν εμένα..
Γιατί το μονο που εμαθαν είναι πώς να ανοιγουν τα ποδια τους…
Το μυαλο τους …ποτε δεν εμαθαν…
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Κατερίνα όπως εργάζεσαι εσύ εργάζομαι κι εγώ.Σήμερα που δεν εργαζόμουν θέλησα να κατέβω να γαμήσω.Αντίθετα με εσάς που δουλεύετε σε βάρδιες,πάω στη δουλειά μου στις 09:00 και φεύγω στις 20:00 στην καλύτερη.Πήγα στη Φυλής στις 10:30 έκανα βόλτες,πήγα για καφέ και μέχρι τις 12:00 δεν είχε ανοίξει κανένα.Μαλακία δεν είναι;Αλλά είπαμε,τα λεφτά θα τα βγάλετε αύριο.Διότι πώς να το κάνουμε,δεν μπορώ να μποϊκοτάρω όλα τα μπουρδέλα.Πρέπει να γαμήσουμε.Αφού κάνουμε το λάθος και γαμάμε ακόμα στα μπουρδέλα,να το ανεχτούμε.Όπως ανεχόμαστε τα βρώμικα σεντόνια,τις ψυχρές γκόμενες,τις μαλακισμένες τσατσάδες.Κι εσείς ανέχεστε βέβαια,αλλά εσείς πληρώνεστε ενώ εμείς πληρώνουμε.Και αν αύριο συνενοηθούν όλοι οι ιδιοκτήτες-πάνω από 3 αμφιβάλω αν είναι στη Φυλής-να πάνε το γαμήσι 40€,εμείς οι μαλάκες θα τα δώσουμε.Αλλά σεβαστείτε τους πελάτες σας.Από εμάς τρώτε ψωμί και παντεσπάνι.Και μην το ρίχνετε στη γιορτή.Την 25η Μαρτίου είναι ανοιχτά.Και δεν είναι μόνο εθνική εορτή,αλλά και ο Ευαγγελισμός της θεοτόκου,ακόμα και την πρωτοχρονιά το απόγευμα πολλά ήταν ανοιχτά.Επίσημη αργία δεν ήταν.Αλλά σήμερα πήγατε για μπάνιο.Δικαίωμά σας,βέβαια!
Συμφωνω και επαυξανω…
Αλλά εγω…αλλου το παω το θεμα…
Αν διαβασεις λιγο πιο προσεκτικα….
 

Kinsey

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Διαφωνεις γιατί δεν ξέρεις να καταλάβεις
τα ουσιωδη από τα λεγομενα μου….
Και καλα κανεις…
Αυτά πρεπει να τα πιανουν και να τα καταλαβαινουν
μερικες γυναικες σαν εμένα..
Γιατί το μονο που εμαθαν είναι πώς να ανοιγουν τα ποδια τους…
Το μυαλο τους …ποτε δεν εμαθαν…

Μπορει τελικα και να μην καταλαβαινω, οπως μπορει και εσυ να μη καταλαβαινεις τι θελω να πω εγω. Και το ξαναλεω.. αν εσυ δεν θες να δουλεψεις σημερα μπραβο σου και εγω μαζι σου. Δεν εχω κανενα προβλημα με αυτο. Αυτο δεν σημαινει ομως οτι αυτοι που θελουν να δουλεψουν πρεπει να τρωνε στη μαπα τη κριτικη τη δικη μας.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Μπορει τελικα και να μην καταλαβαινω, οπως μπορει και εσυ να μη καταλαβαινεις τι θελω να πω εγω. Και το ξαναλεω.. αν εσυ δεν θες να δουλεψεις σημερα μπραβο σου και εγω μαζι σου. Δεν εχω κανενα προβλημα με αυτο. Αυτο δεν σημαινει ομως οτι αυτοι που θελουν να δουλεψουν πρεπει να τρωνε στη μαπα τη κριτικη τη δικη μας.
Ειπα αυτό που αισθανομαι….
Απλά…
Ο κάθε ενας η η κάθε μια,πραττει αναλογα με την
συνειδηση του..
Ούτε να δρομολογησω κανεναν θελω, ούτε να του κανω
μαθηματα ηθικης..
Μαλλον,δεν ειμαι εγω αυτή που θα ημουν η αρμοδια…
Αλλά τσατιζομαι με μερικούς ανθρωπους….που στην μικροτερη
ηλικια τους , ειδικα οι γυναικες…που εχουν κανει τα αισχη τους
,εχουν ρουφιανεψει,εχουν κλεισει σπιτια και εχουν κανει τοσα αλλά,
όταν έρχονται τα γεραματα πιανουν τις εκκλησιες αρχιζουν τις
μετανοιες και σταυροκοπιονται 120 φορες το λεπτο για να συγχωρεθουν
οι αμαρτιες τους….
Ε….αμα…πιααα….

 

Kinsey

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Αρμοδιος δεν ειναι κανενας να κανει μαθηματα ηθικης. Ειτε ειναι παπας, ειτε σουβλατζης, ειτε οτιδηποτε. Τωρα για αυτες που σταυροκοπιουνται τι να κανουμε.. παντα υπηρχαν και θα υπαρχουν... απλως κοιταμε να τις αποφευγουμε οσο το δυνατον.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Αρμοδιος δεν ειναι κανενας να κανει μαθηματα ηθικης. Ειτε ειναι παπας, ειτε σουβλατζης, ειτε οτιδηποτε. Τωρα για αυτες που σταυροκοπιουνται τι να κανουμε.. παντα υπηρχαν και θα υπαρχουν... απλως κοιταμε να τις αποφευγουμε οσο το δυνατον.
Σωστοοοος…..!!!!
Μακια…!!!

 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Κατερίνα όπως εργάζεσαι εσύ εργάζομαι κι εγώ.Σήμερα που δεν εργαζόμουν θέλησα να κατέβω να γαμήσω.Αντίθετα με εσάς που δουλεύετε σε βάρδιες,πάω στη δουλειά μου στις 09:00 και φεύγω στις 20:00 στην καλύτερη.Πήγα στη Φυλής στις 10:30 έκανα βόλτες,πήγα για καφέ και μέχρι τις 12:00 δεν είχε ανοίξει κανένα.Μαλακία δεν είναι;Αλλά είπαμε,τα λεφτά θα τα βγάλετε αύριο.Διότι πώς να το κάνουμε,δεν μπορώ να μποϊκοτάρω όλα τα μπουρδέλα.Πρέπει να γαμήσουμε.Αφού κάνουμε το λάθος και γαμάμε ακόμα στα μπουρδέλα,να το ανεχτούμε.Όπως ανεχόμαστε τα βρώμικα σεντόνια,τις ψυχρές γκόμενες,τις μαλακισμένες τσατσάδες.Κι εσείς ανέχεστε βέβαια,αλλά εσείς πληρώνεστε ενώ εμείς πληρώνουμε.Και αν αύριο συνενοηθούν όλοι οι ιδιοκτήτες-πάνω από 3 αμφιβάλω αν είναι στη Φυλής-να πάνε το γαμήσι 40€,εμείς οι μαλάκες θα τα δώσουμε.Αλλά σεβαστείτε τους πελάτες σας.Από εμάς τρώτε ψωμί και παντεσπάνι.Και μην το ρίχνετε στη γιορτή.Την 25η Μαρτίου είναι ανοιχτά.Και δεν είναι μόνο εθνική εορτή,αλλά και ο Ευαγγελισμός της θεοτόκου,ακόμα και την πρωτοχρονιά το απόγευμα πολλά ήταν ανοιχτά.Επίσημη αργία δεν ήταν.Αλλά σήμερα πήγατε για μπάνιο.Δικαίωμά σας,βέβαια!

Τι πάει να πει "πρέπει να γαμήσουμε"; Όποιος δε θέλει να αισθάνεται μαλάκας δεν έχει παρά να κυριαρχίσει στις ορμές του. Αυτά βλέπουν οι ελεεινίδες και παίρνουν φόρα.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Οταν δουν τα γαμησια που χασανε να δεις τι φορα παιρνουν!

Αλλα τοτε ειναι αργα  :2funny:

Τελος παντων, τι γιορτες και μαλακιες ρε παιδια. Αντε μη χεσω να πουμε.

Γιορτη για ποιους? Για αυτους που ο θρησκευτικος τους ηγετης παρακαμπτεται απο την λιστα αναμονης για το μοσχευμα και παει κατευθειαν για εγχειριση ενω μικρα παιδακια πεθαινουν, για αυτους που προπερσι τετοια μερα χασανε ολη την οικογενεια τους σε αεροπορικο δυστυχημα ( Ηλιος - παιζει να ηταν και πιο πολλα χρονια πριν αλλα δεν εχει σημασια )

Μην ακουω μαλακιες βραδυατικα. Οταν καθαριζουν τα 1000 ευρω τη μερα καλα ειναι, τωρα που ειναι 15αυγουστος βρηκαν να κλεισουν. Οπως μια παλια μου γκομενα που ηταν μεγαλη παρτολα, δεν πηδιοταν λεει τη μεγαλη βδομαδα γιατι ηθελε να κοινωνησει. Τελικα κοινωνησε με τον πουτσο μου στο στομα της Μεγαλη Παρασκευη.

Η ολη φαση μου θυμισε την ατακα του Χαρυ κλυν που ειχε τον γιο του και τον πηγαινε για θυσια :

(Γιος ) - Πατερα, θα με σφαξεις?
(Πατερας) - Οχι παιδι μου, θα σε θυσιασω. ΔΕΝ ΓΑΜΙΟΜΑΣΤΕ ΛΕΩ ΓΩ.-
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Τι πάει να πει "πρέπει να γαμήσουμε"; Όποιος δε θέλει να αισθάνεται μαλάκας δεν έχει παρά να κυριαρχίσει στις ορμές του. Αυτά βλέπουν οι ελεεινίδες και παίρνουν φόρα.

Εσύ δηλαδή πώς κυριαρχείς τις ορμές σου;Με γιόγκα ή με προσευχή;Συγγνώμη αλλά δεν μπορώ να τις συγκρατήσω.Όταν όπου γυρίσω βλέπω βυζιά και κώλους,πρέπει να εκτονωθώ.Παλιά είχα τη μαλακία.Τώρα προτιμώ τις γυναίκες.Κι επειδή δεν έχω κάτι αξιόλογο,πηδάω τις συμπαθείς πόρνες.

Μήπως αντί για το παρόν φόρουμ,έπρεπε να ασχολείσαι με τα εκκλησιαστικά;Απλώς αναρωτιέμαι...
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Μπορείς να αναρωτιέσαι όσο θέλεις. Αυτό δεν αλλάζει το γεγονός ότι αυτή η κλαψούρα "θέλω να γαμήσω  :'( " μοιάζει με το "θέλω παγωτό", "θέλω νάνι" και πάει λέγοντας. Ομολογείς την αδυναμία σου μπροστά στο νιμού και μετά αναρωτιόμαστε γιατί οι γυναίκες βρίσκουν μουνόδουλους.

Πάντως θα έπρεπε να πάνε το σιμηγα στα 40 ευρώ για να δεις τις συνέπειες.
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Αγαπητέ μου,όσο και να θέλεις να αποφύγεις το μουνί δε γίνεται.Εδώ,ένας εμφύλιος πόλεμος έγινε για το μουνί.Ο Τρωικός.Εκατοντάδες έχουν δολοφονήσει και δολοφονηθεί,για γυναίκα.Ο άνθρωπος έχασε τον αιώνιο παράδεισο για ένα μουνί.Ολόκληρη βιομηχανία και η επιστήμη του marketing βασίζεται στο μουνί.Εμείς θα μπορέσουμε να αλλάξουμε τον ρου της ιστορίας;

Και 40€ να πάει το γαμήσι στα μπουρδέλα δε θα το κόψουμε.Ή θα το κόψουν ελάχιστοι.Πόσοι έκοψαν τη μετακίνηση με το αμάξι λόγω αύξησης της βενζίνης;Άλλωστε σε 6 χρόνια η τιμή της πουτάνας έχει 100% αύξηση ενώ οι μισθοί μετά βίας 35-40%.Ελάχιστοι το έκοψαν.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Aν όλοι συμμετείχαν στο μπουκοτάζ, θα ήταν οι γυναίκες που θα παρακαλούσαν για τσαπου. Αλλά επειδή είμαστε άμαθοι από μπουκοτάζ έχουμε γίνει έρμαια των πολιτικών, των μεγαλοεπιχειρηματιών και των ελεεινίδων!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom