Νέα

Ανοιχτά πόδια από γυναίκες-κοπέλες μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα trimis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 101
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (4 μέλη και 16 επισκέπτες)

Geroxekoutis

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
357
Κριτικές
16
Like
6.091
Πόντοι
2.031
34.jpg
 

*astra*

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2009
Μηνύματα
21
Like
72
Πόντοι
0

Mak_Apostratos

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2024
Μηνύματα
17
Like
94
Πόντοι
0
Άρε τυχερέ!!!! Εσύ και άλλοι τόσοι την έχουμε πάρει! Μπράβο σου!!!:jerking:

1728994748053.png
Ρε φίλε με γάμησες...
Όχι γιατί ανακάλυψες ότι η δημοσίευση είναι φούμαρο. αλλά για άλλο λόγο. Στο καφενείο ένας φίλος μου είπε ότι αν βάλω ψεύτικη ανάρτηση, όλο και κάποιος αργόσχολος θα βρεθεί να το ψάξει.
- Μα καλά, θα κάθεται κάποιος να ελέγχει την γνησιότητα φωτό αγνώστων γυναικών;
- Μην υποτιμάς τους μαλάκες...
- Αποκλείεται να έχει κανείς τέτοια διάθεση.
- Πάμε στοίχημα 50€;
- Πάμε...
Όπως καταλαβαίνεις έχασα. Σε υποτίμησα, συγνώμη. Αν σε παρηγορεί πάντως, αύριο θα το πληρώσω με 50€ και καζούρα....
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.432
Κριτικές
5
Like
66.815
Πόντοι
12.056

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.528
Like
11.647
Πόντοι
3.506
Ρε φίλε με γάμησες...
Όχι γιατί ανακάλυψες ότι η δημοσίευση είναι φούμαρο. αλλά για άλλο λόγο. Στο καφενείο ένας φίλος μου είπε ότι αν βάλω ψεύτικη ανάρτηση, όλο και κάποιος αργόσχολος θα βρεθεί να το ψάξει.
- Μα καλά, θα κάθεται κάποιος να ελέγχει την γνησιότητα φωτό αγνώστων γυναικών;
- Μην υποτιμάς τους μαλάκες...
- Αποκλείεται να έχει κανείς τέτοια διάθεση.
- Πάμε στοίχημα 50€;
- Πάμε...
Όπως καταλαβαίνεις έχασα. Σε υποτίμησα, συγνώμη. Αν σε παρηγορεί πάντως, αύριο θα το πληρώσω με 50€ και καζούρα....
Στα τσακίδια ρε μουφόσκυλο που μπλαμπλάρεις κι από πάνω. Περνιέσαι για κάποιος βρε βροντοψώλη με το να παριστάνεις το φιδέμπορα; Στο μπου είσαι, οι πορνοντεντεκτιβς θα σου μοιράζουν ακατάσχετη φάπα και τραμπούκα.
 

Ghajnsielem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
2.264
Πόντοι
446
Κάποιες είναι μέσα στην τρίχα. Δεν είναι για μας αυτά
Άμα σου άνοιγε κάποια τα πόδια της οικειοθελώς και έχει θάμνο δεν θα την πήδαγες;
Έκτιμησε αυτό που σου προσφέρει μία γυναίκα που σε γουστάρει.
Η πορνογραφία έκανε πλύση εγκεφάλου στον άντρα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Mak_Apostratos

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2024
Μηνύματα
17
Like
94
Πόντοι
0
Στα τσακίδια ρε μουφόσκυλο που μπλαμπλάρεις κι από πάνω. Περνιέσαι για κάποιος βρε βροντοψώλη με το να παριστάνεις το φιδέμπορα; Στο μπου είσαι, οι πορνοντεντεκτιβς θα σου μοιράζουν ακατάσχετη φάπα και τραμπούκα.
Έχεις δίκιο, μου αξίζει το βρίσιμο. Παρά την εμπειρία ζωής υποτίμησα το γεγονός ότι η μαλακία δεν έχει όρια, όπως αποδεικνύει περίτρανα η απάντησή σου.
Εννοείται ωστόσο ότι εσύ και οι "πορνοντεντέκτιβς" θα μου κλάσετε τ' αρχίδια. Και μόνο που θεωρείς ότι το να είσαι πορνοντεντέκτιβ είναι ευπυπόληπτη απασχόληση, είναι απόδειξη των ικανοτήτων σου. Κάτι σαν εσένα τους έχω για πρωινό, παρά την ηλικία μου...
 

Mak_Apostratos

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2024
Μηνύματα
17
Like
94
Πόντοι
0
Δεν εισαι αποστρατος...αποκληρος της κοινωνιας εισαι μαλλον.... :coffee:

Αλλος παπατζης απο εδω :jerking:

Στιγμιότυπο οθόνης (190).png
Πάνω από 10.000 μηνύματα στο bourdela.com αποτελούν ένδειξη ότι εσύ είσαι απόκληρος, αλλά μάλλον το ξέρεις.
Κοίτα, μου κόστισες 50€, δεν ασχολιέμαι άλλο...
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.528
Like
11.647
Πόντοι
3.506
Έχεις δίκιο, μου αξίζει το βρίσιμο. Παρά την εμπειρία ζωής υποτίμησα το γεγονός ότι η μαλακία δεν έχει όρια, όπως αποδεικνύει περίτρανα η απάντησή σου.
Εννοείται ωστόσο ότι εσύ και οι "πορνοντεντέκτιβς" θα μου κλάσετε τ' αρχίδια. Και μόνο που θεωρείς ότι το να είσαι πορνοντεντέκτιβ είναι ευπυπόληπτη απασχόληση, είναι απόδειξη των ικανοτήτων σου. Κάτι σαν εσένα τους έχω για πρωινό, παρά την ηλικία μου...
Και λίγα άκουσες... τυχερός είσαι που την έχει κάνει ο Lefteris.

Προσοχή πάντως που μας έχεις για πρωϊνό, μη τσιμπουκώνεις χωρίς χέρια και μας πνιγείς στη κατάποση...
 

Mak_Apostratos

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2024
Μηνύματα
17
Like
94
Πόντοι
0
Και λίγα άκουσες... τυχερός είσαι που την έχει κάνει ο Lefteris.

Προσοχή πάντως που μας έχεις για πρωϊνό, μη τσιμπουκώνεις χωρίς χέρια και μας πνιγείς στη κατάποση...
Το ότι εσύ έχεις κατακτήσει την τέχνη να τσιμπωκώνεις χωρίς χέρια (απαραίτητο προσόν για πορνοντεντέκτιβ), δεν σημαίνει ότι την έχουν κατακτήσει όλοι. Συγχαρητήρια. Αν συνδυάσεις το ταλέντο αυτό με την ικανότητα να μαλακίζεσαι χωρίς χέρια, όπως προκύπτει αβίαστα από τα γραφόμενά σου, θα πας μπροστά. Να σε χαίρονται οι δικοί σου!
 

kkgr38

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2019
Μηνύματα
23
Like
39
Πόντοι
0
Έχεις δίκιο, μου αξίζει το βρίσιμο. Παρά την εμπειρία ζωής υποτίμησα το γεγονός ότι η μαλακία δεν έχει όρια, όπως αποδεικνύει περίτρανα η απάντησή σου.
Εννοείται ωστόσο ότι εσύ και οι "πορνοντεντέκτιβς" θα μου κλάσετε τ' αρχίδια. Και μόνο που θεωρείς ότι το να είσαι πορνοντεντέκτιβ είναι ευπυπόληπτη απασχόληση, είναι απόδειξη των ικανοτήτων σου. Κάτι σαν εσένα τους έχω για πρωινό, παρά την ηλικία μου...
Κοίτα τύπε ψιλοσυμφωνω με όσα λες και ωραία την λες σε όσους σε έκραξαν αλλά αληθεια, τι ήθελες να το παίξεις με τη μουφα φώτο;
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.432
Κριτικές
5
Like
66.815
Πόντοι
12.056
Έχεις δίκιο, μου αξίζει το βρίσιμο. Παρά την εμπειρία ζωής υποτίμησα το γεγονός ότι η μαλακία δεν έχει όρια, όπως αποδεικνύει περίτρανα η απάντησή σου.
Εννοείται ωστόσο ότι εσύ και οι "πορνοντεντέκτιβς" θα μου κλάσετε τ' αρχίδια. Και μόνο που θεωρείς ότι το να είσαι πορνοντεντέκτιβ είναι ευπυπόληπτη απασχόληση, είναι απόδειξη των ικανοτήτων σου. Κάτι σαν εσένα τους έχω για πρωινό, παρά την ηλικία μου...
Για την ηλικια σου καλη και η μαλακια σου :jerking:
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.528
Like
11.647
Πόντοι
3.506
Κοίτα τύπε ψιλοσυμφωνω με όσα λες και ωραία την λες σε όσους σε έκραξαν αλλά αληθεια, τι ήθελες να το παίξεις με τη μουφα φώτο;
Αερογάμης του πληκτρολογίου ήθελε...
 

Mak_Apostratos

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2024
Μηνύματα
17
Like
94
Πόντοι
0
Κοίτα τύπε ψιλοσυμφωνω με όσα λες και ωραία την λες σε όσους σε έκραξαν αλλά αληθεια, τι ήθελες να το παίξεις με τη μουφα φώτο;
Έβαλα μαλακισμένο στοίχημα, το είπα. Ειλικρινά δεν πίστευα ότι ο φίλος μου θα είχε δίκιο και αποδέχτηκα την πρόκλησή του. Μου φαινόταν αδιανόητο εργαζόμενοι ενήλικες με ευθύνες και υποχρεώσεις να ασχολούνται με το αν οι φωτό είναι ή όχι αληθινές. Όντας εργαζόμενος εδώ και 37 σχεδόν χρόνια, δεν μπορούσα να φανταστώ ότι υπάρχουν τόσο αργόσχολοι άνθρωποι. Γηράσκω αεί διδασκόμενος…
 

Mak_Apostratos

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2024
Μηνύματα
17
Like
94
Πόντοι
0
Για την ηλικια σου καλη και η μαλακια σου :jerking:
Δεν ξέρω πόσο χρονών είσαι, αλλά πρέπει να καταλάβεις ότι εδώ οι παρισσότεροι μαλάκες είμαστε. Διαφορετικά αντί να συζητάμε online για μπουρδέλα και βιζιτούδες, θα είμασταν έξω να γαμάμε δωρεάν. Χαίρομαι που έφτασα σχεδόν 55 για να ξεκινήσω να μαλακίζομαι. Μακάρι ο μέσος άνδρας να έκανε το ίδιο (δεν το λέω ειρωνικά, το εύχομαι ειλικρινά και ολόψυχα)
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.432
Κριτικές
5
Like
66.815
Πόντοι
12.056
Έβαλα μαλακισμένο στοίχημα, το είπα. Ειλικρινά δεν πίστευα ότι ο φίλος μου θα είχε δίκιο και αποδέχτηκα την πρόκλησή του. Μου φαινόταν αδιανόητο εργαζόμενοι ενήλικες με ευθύνες και υποχρεώσεις να ασχολούνται με το αν οι φωτό είναι ή όχι αληθινές. Όντας εργαζόμενος εδώ και 37 σχεδόν χρόνια, δεν μπορούσα να φανταστώ ότι υπάρχουν τόσο αργόσχολοι άνθρωποι. Γηράσκω αεί διδασκόμενος…

Το να τσεκαρεις μια φωτο αν ειναι αληθινη ειναι πλεον υποθεση δευτερολεπτων, τωρα στο δικο σου φτωχο μυαλο ισως ολο αυτο να φαινεται επιστημη.
Πιστευεις δηλαδη οτι καθομαι εδω μεσα και ψαχνω ποια φωτο ειναι αληθινη και ποια οχι?
Get a life....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom