Νέα

Ανοιχτά πόδια από γυναίκες-κοπέλες μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα trimis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 101
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (4 μέλη και 18 επισκέπτες)

Mak_Apostratos

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2024
Μηνύματα
17
Like
94
Πόντοι
0
Το να τσεκαρεις μια φωτο αν ειναι αληθινη ειναι πλεον υποθεση δευτερολεπτων, τωρα στο δικο σου φτωχο μυαλο ισως ολο αυτο να φαινεται επιστημη.
Πιστευεις δηλαδη οτι καθομαι εδω μεσα και ψαχνω ποια φωτο ειναι αληθινη και ποια οχι?
Get a life....
Και το να τσεκάρεις αν το γρασίδι του πάρκου μεγάλωσε είναι υπόθεση δευτερολέπτων, αλλά είναι μαλακία!
Όπως μπορείς να δεις στο βιογραφικό μου έχω μάστερ στα Υπολογιστικά Μαθηματικά, γεγονός που σημαίνει ότι ξέρω και τι είναι επιστήμη και πότε η μαλακία γίνεται επιστήμη. Και τα 10000+ μηνύματα σε ένα site σαν αυτό, είναι το δεύτερο και αποτελεί ένδειξη ότι δεν έχεις ζωή. Αν είσαι σαν εμένα σε ηλικία, αυτό δεν είναι κακό, ίσως να έχεις ζήσει. Αν είσαι πολύ νεώτερος όμως, είναι.....
Σωστά μάντεψες: Μαλακία!
 
  • Like
Αντιδράσεις: kkgr38

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.209
Κριτικές
10
Like
5.671
Πόντοι
2.816
Και το να τσεκάρεις αν το γρασίδι του πάρκου μεγάλωσε είναι υπόθεση δευτερολέπτων, αλλά είναι μαλακία!
Όπως μπορείς να δεις στο βιογραφικό μου έχω μάστερ στα Υπολογιστικά Μαθηματικά, γεγονός που σημαίνει ότι ξέρω και τι είναι επιστήμη και πότε η μαλακία γίνεται επιστήμη. Και τα 10000+ μηνύματα σε ένα site σαν αυτό, είναι το δεύτερο και αποτελεί ένδειξη ότι δεν έχεις ζωή. Αν είσαι σαν εμένα σε ηλικία, αυτό δεν είναι κακό, ίσως να έχεις ζήσει. Αν είσαι πολύ νεώτερος όμως, είναι.....
Σωστά μάντεψες: Μαλακία!
Τύπε θα συνεχίσεις πολύ ώρα ακόμα εκτός θέματος;
Δεν φτάνει που ανεβάζεις φίδια.. θα ανεχόμαστε και τις πίπες σου;
Εκτός από πίπες στο καφενείο παίζουν και αλληλομαλακιες; Ψάξου λίγο.. υπάρχουν σχετικά νήματα
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.738
Κριτικές
34
Like
4.694
Πόντοι
7.195
Ρε φίλε με γάμησες...
Όχι γιατί ανακάλυψες ότι η δημοσίευση είναι φούμαρο. αλλά για άλλο λόγο. Στο καφενείο ένας φίλος μου είπε ότι αν βάλω ψεύτικη ανάρτηση, όλο και κάποιος αργόσχολος θα βρεθεί να το ψάξει.
- Μα καλά, θα κάθεται κάποιος να ελέγχει την γνησιότητα φωτό αγνώστων γυναικών;
- Μην υποτιμάς τους μαλάκες...
- Αποκλείεται να έχει κανείς τέτοια διάθεση.
- Πάμε στοίχημα 50€;
- Πάμε...
Όπως καταλαβαίνεις έχασα. Σε υποτίμησα, συγνώμη. Αν σε παρηγορεί πάντως, αύριο θα το πληρώσω με 50€ και καζούρα....
Δηλαδή αυτός που αποκαλύπτει τη μαλακία σου είναι πιό μαλάκας από σένα που την έκανες ? !!!
Άσχημα το ξεκίνησες...
 

loutsosathens

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2024
Μηνύματα
54
Like
77
Πόντοι
0
83711447_264541014524253_2573345834540204032_n.jpg

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

79656989_582165085932927_6548841939666468864_n.jpg
Πες μου οτι ειναι 24-25 και το ονομα της ξεκιναει απο Ε;
 

kavloston

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2024
Μηνύματα
64
Like
1.302
Πόντοι
200
:erection:
 

Συνημμένα

  • 0.jpg
    0.jpg
    144,8 KB · Εμφανίσεις: 14
  • 1.jpg
    1.jpg
    130,2 KB · Εμφανίσεις: 13
  • 2.jpg
    2.jpg
    141,1 KB · Εμφανίσεις: 15
  • 3.jpg
    3.jpg
    87,8 KB · Εμφανίσεις: 13
  • 4.jpg
    4.jpg
    109,9 KB · Εμφανίσεις: 11
  • 5.jpg
    5.jpg
    63,2 KB · Εμφανίσεις: 12
  • 6.jpg
    6.jpg
    86,6 KB · Εμφανίσεις: 13
  • 7.jpg
    7.jpg
    89,3 KB · Εμφανίσεις: 13
  • 8.jpg
    8.jpg
    145,3 KB · Εμφανίσεις: 13

*astra*

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2009
Μηνύματα
21
Like
72
Πόντοι
0
Πάνω από 10.000 μηνύματα στο bourdela.com αποτελούν ένδειξη ότι εσύ είσαι απόκληρος, αλλά μάλλον το ξέρεις.
Κοίτα, μου κόστισες 50€, δεν ασχολιέμαι άλλο...

Ρε φίλε με γάμησες...
Όχι γιατί ανακάλυψες ότι η δημοσίευση είναι φούμαρο. αλλά για άλλο λόγο. Στο καφενείο ένας φίλος μου είπε ότι αν βάλω ψεύτικη ανάρτηση, όλο και κάποιος αργόσχολος θα βρεθεί να το ψάξει.
- Μα καλά, θα κάθεται κάποιος να ελέγχει την γνησιότητα φωτό αγνώστων γυναικών;
- Μην υποτιμάς τους μαλάκες...
- Αποκλείεται να έχει κανείς τέτοια διάθεση.
- Πάμε στοίχημα 50€;
- Πάμε...
Όπως καταλαβαίνεις έχασα. Σε υποτίμησα, συγνώμη. Αν σε παρηγορεί πάντως, αύριο θα το πληρώσω με 50€ και καζούρα....
Διάβασε προσεχτικά λοιπόν φιλέ Mak_Apostratos....

-Πρώτον, βρίζεις και κατηγορείς λάθος άνθρωπο ( Altec73 )!
-Δεύτερον, τα 50€ που θα πιείτε με τον άλλο " στρατεύσιμο " που του έκανα δώρο, πιείτε και μια μπύρα στην υγειά μου ( *astra*)
-Τρίτον και καλύτερο... "Καλέ μου άνθρωπε" και με βάση και την παρακάτω δικιά σου εικόνα που θα δεις , με αυτά που πρεσβεύεις και πιστεύεις, από τα δικά σου γραμμένα, το καλό που σε συμβουλεύεις, είναι να κάτσεις στα όποια γαλόνια έχεις πάρει ( είτε ζωής, είτε στρατεύσιμα ) και να τα κάνεις περήφανα, συζητώντας με το φιλαράκι σου στο καφενείο!

1729031053916.png


Υ.Γ
2 Συμβουλές από ένα αργόσχολο μαλάκα και πέτα τες και στα σκουπίδια...
- Κάνε τα παιδιά σου να νιώθουν περήφανα για εσένα ( και τα ξανα λέμε )!!!!:hi:
- Κόψε τα στοιχήματα με το φίλο σου, γιατί σε έχει βρει για χορηγό και πειραματόζωο!!!:think:
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.600
Like
5.238
Πόντοι
1.056
Και το να τσεκάρεις αν το γρασίδι του πάρκου μεγάλωσε είναι υπόθεση δευτερολέπτων, αλλά είναι μαλακία!
Όπως μπορείς να δεις στο βιογραφικό μου έχω μάστερ στα Υπολογιστικά Μαθηματικά, γεγονός που σημαίνει ότι ξέρω και τι είναι επιστήμη και πότε η μαλακία γίνεται επιστήμη. Και τα 10000+ μηνύματα σε ένα site σαν αυτό, είναι το δεύτερο και αποτελεί ένδειξη ότι δεν έχεις ζωή. Αν είσαι σαν εμένα σε ηλικία, αυτό δεν είναι κακό, ίσως να έχεις ζήσει. Αν είσαι πολύ νεώτερος όμως, είναι.....
Σωστά μάντεψες: Μαλακία!

Άσχετο... αλλά πως σου ήρθε να φτιάξεις αυτήν την φανταστική περσόνα ονόματι "Μάκης Απόστρατος" ?
 

Leoman

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2015
Μηνύματα
212
Like
652
Πόντοι
81
ρε τι κάθεστε και απαντάτε στον καθυστερημένο που βαριέται και τρολαρει και εδώ και στο αλλο νήμα με τα βυζια; Γράφτε τον και πάμε παρακάτω για φοτο κλπ. Τέτοιους πάντα είχαμε και θα έχουμε. Τους δίνετε αξία με το να τους ανοίγετε και συζήτηση. Ξεμπρόστιασμα στα φίδια και προχωράμε. Μήπως να φτιάχναμε και κανένα νήμα με οκά τα γνωστά φίδια σαν φάση κατάλογος/registry..?
 
Τελευταία τροποποίηση:

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.063
Like
9.288
Πόντοι
1.056
Ρε φίλε με γάμησες...
Όχι γιατί ανακάλυψες ότι η δημοσίευση είναι φούμαρο. αλλά για άλλο λόγο. Στο καφενείο ένας φίλος μου είπε ότι αν βάλω ψεύτικη ανάρτηση, όλο και κάποιος αργόσχολος θα βρεθεί να το ψάξει.
- Μα καλά, θα κάθεται κάποιος να ελέγχει την γνησιότητα φωτό αγνώστων γυναικών;
- Μην υποτιμάς τους μαλάκες...
- Αποκλείεται να έχει κανείς τέτοια διάθεση.
- Πάμε στοίχημα 50€;
- Πάμε...
Όπως καταλαβαίνεις έχασα. Σε υποτίμησα, συγνώμη. Αν σε παρηγορεί πάντως, αύριο θα το πληρώσω με 50€ και καζούρα....
:jerking2::jerking2:
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.063
Like
9.288
Πόντοι
1.056
Έβαλα μαλακισμένο στοίχημα, το είπα. Ειλικρινά δεν πίστευα ότι ο φίλος μου θα είχε δίκιο και αποδέχτηκα την πρόκλησή του. Μου φαινόταν αδιανόητο εργαζόμενοι ενήλικες με ευθύνες και υποχρεώσεις να ασχολούνται με το αν οι φωτό είναι ή όχι αληθινές. Όντας εργαζόμενος εδώ και 37 σχεδόν χρόνια, δεν μπορούσα να φανταστώ ότι υπάρχουν τόσο αργόσχολοι άνθρωποι. Γηράσκω αεί διδασκόμενος…
:jerking2:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ρε φίλε με γάμησες...
Όχι γιατί ανακάλυψες ότι η δημοσίευση είναι φούμαρο. αλλά για άλλο λόγο. Στο καφενείο ένας φίλος μου είπε ότι αν βάλω ψεύτικη ανάρτηση, όλο και κάποιος αργόσχολος θα βρεθεί να το ψάξει.
- Μα καλά, θα κάθεται κάποιος να ελέγχει την γνησιότητα φωτό αγνώστων γυναικών;
- Μην υποτιμάς τους μαλάκες...
- Αποκλείεται να έχει κανείς τέτοια διάθεση.
- Πάμε στοίχημα 50€;
- Πάμε...
Όπως καταλαβαίνεις έχασα. Σε υποτίμησα, συγνώμη. Αν σε παρηγορεί πάντως, αύριο θα το πληρώσω με 50€ και καζούρα....
:jerking2:
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.715
Like
6.489
Πόντοι
2.356
Μου φαινόταν αδιανόητο εργαζόμενοι ενήλικες με ευθύνες και υποχρεώσεις να ασχολούνται με το αν οι φωτό είναι ή όχι αληθινές. Όντας εργαζόμενος εδώ και 37 σχεδόν χρόνια, δεν μπορούσα να φανταστώ ότι υπάρχουν τόσο αργόσχολοι άνθρωποι. Γηράσκω αεί διδασκόμενος…
Ε, ναι. Πιο λογικό είναι εργαζόμενοι με ευθύνες και υποχρεώσεις να στήνουν blog ακατάσχετης παπαρολογιας και να ψάχνουν μαϊμού φωτό να ανεβάσουν, από το να κάνουν δεξί κλικ σε μια φωτό και στο "αναζήτηση αυτής της εικόνας" σε δύο δευτερόλεπτα.
Ο φίλος σου στο καφενείο ποια παλάμη σου είναι;
Η δεξιά ή η αριστερή;
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.528
Like
11.647
Πόντοι
3.506
Όπως μπορείς να δεις στο βιογραφικό μου έχω μάστερ στα Υπολογιστικά Μαθηματικά,

Προ ολίγων μηνών πήρε τον πούλο ο μαλάκας ο μετράτος και μας ήρθε ο μαλάκας ο μαστεράτος.

Το Μπου είναι μαγικό, συναγωνιστές. Δεν βαριέσαι ποτέ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Leoman

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
413
Like
760
Πόντοι
81
θα πας σε ενα μαγαζι με εργαλεια και θα αγορασεις ενα κοφτακι. Αυτα τα καλαμπαλικια στην τριτη φωτογραφια που περισσευουν θα τα κοψεις.
Τα wannabe μουνοχειλα, η ντροπη των μουνοχειλων
Κι εκεινο το εξογκωμα μεσα στη σουφρα της, δεν θελω να ξερω τι μπορει να ειναι.

Μετα θα την στειλεις σε εναν πλαστικο να της ραψει καινουρια μουνοχειλα, σωστού σχηματος αυτη τη φορα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Leoman

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom