Νέα

Ανδρισμός και ομοφυλοφιλία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arcans86
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 504
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Βαρύς χαρακτηρισμός αυτός... νομίζω είσαι λάθος.

Είναι νησί... Τα νησιά είναι περιοχές όπου και να μην παντρευτεί ΠΟΤΕ κανείς ξάδερφό του, έχουν θέμα να ανανεώσουν το αίμα γιατί έχουν μικρό πληθυσμό ίδρυσης.


 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.351
Κριτικές
1
Like
35.430
Πόντοι
6.256
Δείχνουν περισσότεροι τελευταία γιατί δεν κρύβονται όπως παλιά
Απο το 1990 και μετά με τα ιδιωτικά κανάλια άρχισε να προβάλεται το πρότυπο πουτάνα/πούστης.
Οι αντρες της τιβί ΜΟΝΟ  γκει, οι γυναίκες ΜΟΝΟ πουτάνες.
Αυτα τα προτυπα μετα απο τριάντα χρόνια απέδωσαν καρπούς.
Γι αυτό γαμάτε τον τελευταίο καιρό ελληνίδες πουτάνες,
Γιατι
´δεν τρέχει και τίποτα που εκδίδομαι ´. ´χαζή είμαι να πηδιέμαι τζάμπα ? ´
Έτσι και το γκειλίκι είναι και μόδα εκτός απο οποιαδήποτε άλλη εξήγηση.
Και οι αριστεροί μόδα είναι εκτός απο επάγγελμα..
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
οι ελλξνιδες ειναι γλωσουδες ,αν κ τελευταια που ολοι εχετε νευρα λογω φτωχειας εχουν αρπαξει κατι φαπες κι εχουν στρωσει λιγο...το 2000-2010 οι γλωσσσουδες ηταν στο απωγειο τους

Επειδή ένας ξαδερφος παντρευτηκε Ιταλιδα και πήγα και Σικελία από όπου κατάγεται η λεγάμενη...
Πιστεύω πως οταν τις πιάνει η μίρλα,ο τρόπος που μιλάνε γρήγορα και νευριασμένα,είναι χειροτερες από ελληνιδες. :S

Και Ισπανία όταν ειχα παει,κι αυτες άμα τις πιάσει μαλακία δίνουν ρεσιταλ.

Ελλαδα μου την σπάνε οι ελληνίδες που μιλάνε με υφάκι,ηλίθια  ντεκαβλέ φωνή σαν να έχουν ενα αγγουρι στον κώλο.

Όσο για το topic..
Για μένα είναι θέμα καθαρά αξιακο και προτυπων.
Για παράδειγμα καποτε ηταν πουστλέ φλωρέ οι ολύμπιανς και αργοτερα το συγκρότημα του καλλίρη ,αλλά ηταν η εξαίρεση στη μουσική σκηνη.
Τώρα έχεις μυρωνα στρατή,μελισσες,ονειράμα και ένα σωρό άλλους φράντζες σκατόφλωρους που είναι ο κανόνας και το mainstream.

Βαλε και την πλύση εγκεφαλου από λαζόπουλους,μουτσιναδες,ραδιοαρβυλα και καπως έτσι δημιουργεις μια γενιά φρουί ζελέ..

 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Δείχνουν περισσότεροι τελευταία γιατί δεν κρύβονται όπως παλιά
Απο το 1990 και μετά με τα ιδιωτικά κανάλια άρχισε να προβάλεται το πρότυπο πουτάνα/πούστης.
Οι αντρες της τιβί ΜΟΝΟ  γκει, οι γυναίκες ΜΟΝΟ πουτάνες.
Αυτα τα προτυπα μετα απο τριάντα χρόνια απέδωσαν καρπούς.
Γι αυτό γαμάτε τον τελευταίο καιρό ελληνίδες πουτάνες,
Γιατι
´δεν τρέχει και τίποτα που εκδίδομαι ´. ´χαζή είμαι να πηδιέμαι τζάμπα ? ´
Έτσι και το γκειλίκι είναι και μόδα εκτός απο οποιαδήποτε άλλη εξήγηση.
Και οι αριστεροί μόδα είναι εκτός απο επάγγελμα..

Όχι μόνο, άμα προσέξετε η έκρηξη έγινε λίγο μετά την άνοδο του Τσίπρα στην εξουσία. Το φαινόμενο υπήρχε και υποβόσκε για πολλά χρόνια, θα έλεγα από τα μέσα του 90' αλλά δεν φανερονόταν λόγω της κλασσικής πολιτικής δειλίας του Έλληνα. Σε περίπτωση  που ανέβαινε σοβαρή δεξιά κυβέρνηση θα τα μάζευαν όλοι και οι σύμμαχοι και πάλι στην ντουλάπα.
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
736
Πόντοι
316
Είναι νησί... Τα νησιά είναι περιοχές όπου και να μην παντρευτεί ΠΟΤΕ κανείς ξάδερφό του, έχουν θέμα να ανανεώσουν το αίμα γιατί έχουν μικρό πληθυσμό ίδρυσης.

1.000.000 δεν είναι και λίγος πληθυσμός (ασυνείδητα δεν αποκλείω να γίνεται αλλά συνειδητά δε νομίζω).
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
1.000.000 δεν είναι και λίγος πληθυσμός (ασυνείδητα δεν αποκλείω να γίνεται αλλά συνειδητά δε νομίζω).

Ασυνείδητα γίνεται.

1.000.000 σε περιβάλλον που δεν επιτρέπει την εύκολη ανανέωση. Ουσιαστικά ο βαθμός συγγένειας μεταξύ των κατοίκων είναι υψηλότερος. Επίσης μία ακόμα χώρα που είναι οι κάτοικοι αιμομιγμένοι με υψηλό πληθυσμό, αν και σε μικρό βαθμό, είναι η Αγγλία! Ο λόγος είναι ότι ο πληθυσμός ίδρυσης ήταν μικρός σχετικά και περιορισμένος και το αποτέλεσμα φαίνεται στην σχετικά κοντινή εμφανίση μεταξύ των κατοίκων, αναφέρομαι στους γηγενείς, όσο και στο γεγονός πως παράγουν χαρακτήρες σχετικά κοντινούς μεταξύ τους. Μάλιστα τα διαφορετικά γηγεννή έθνη (Βρετανοί, Σκωτζέζοι, Ουαλοί κλπ.) του νησιού απέφευγαν τις αναμίξεις με τα άλλα. Προφανώς δεν συμβαίνει επίτηδες.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.638
Κριτικές
57
Like
6.848
Πόντοι
5.406

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
736
Πόντοι
316
Ασυνείδητα γίνεται.

1.000.000 σε περιβάλλον που δεν επιτρέπει την εύκολη ανανέωση. Ουσιαστικά ο βαθμός συγγένειας μεταξύ των κατοίκων είναι υψηλότερος. Επίσης μία ακόμα χώρα που είναι οι κάτοικοι αιμομιγμένοι με υψηλό πληθυσμό, αν και σε μικρό βαθμό, είναι η Αγγλία! Ο λόγος είναι ότι ο πληθυσμός ίδρυσης ήταν μικρός σχετικά και περιορισμένος και το αποτέλεσμα φαίνεται στην σχετικά κοντινή εμφανίση μεταξύ των κατοίκων, αναφέρομαι στους γηγενείς, όσο και στο γεγονός πως παράγουν χαρακτήρες σχετικά κοντινούς μεταξύ τους. Μάλιστα τα διαφορετικά γηγεννή έθνη (Βρετανοί, Σκωτζέζοι, Ουαλοί κλπ.) του νησιού απέφευγαν τις αναμίξεις με τα άλλα. Προφανώς δεν συμβαίνει επίτηδες.

Απο ένα βαθμό συγγένειας, 4-5 νομίζω, και πάνω δεν μπορεί να θεωρηθεί αιμομιξία και δεν έχει προβλήματα στα παιδιά που γεννιούνται.


Ξεφύγαμε από το θέμα του νηματος  :offtopic:  :hi:
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Απο ένα βαθμό συγγένειας, 4-5 νομίζω, και πάνω δεν μπορεί να θεωρηθεί αιμομιξία και δεν έχει προβλήματα στα παιδιά που γεννιούνται.


Ξεφύγαμε από το θέμα του νηματος  :offtopic:  :hi:

Το ξέρω ότι ξεφύγαμε αυτό που λέω όμως είναι ότι σε πληθυσμούς με μικρό πληθυσμό ίδρυσης ο βαθμός συγγέννειας ας πουμε 4 είναι πιο κοντά στο 3. Οπότε και το φαινόμενο είναι πιο συχνό.

Τα σέβη μου κατά τα άλλα!

:hi:
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
εγω πιστευω ότι είναι πολλοι παραγοντες οι οποιοι ευθυνονται για τη πουστροποιηση των αντρων.
πρωτος παραγοντας η οικογενεια και κυριως οι μαμαδες,τραβολογανε τα αγορια στα κομμωτήρια στις συναθροίσεις με τις φιλες και σε ότι γυναικωτο υπαρχει αρα το αγορι βλεπει μονομερως από την γυναικεια οπτικη εικονα τα πραγματα και ως λογικο τα παιδια μιμούνται και αντιγραφουν και αυτό να συμβαινει στη παιδικη ηλικια.
επισης τα σχολεια όταν βλεπουν οι δάσκαλοι ένα αγορι να κανει παρεα μονο με  κορίτσια πρεπει να το πει στους γονεις του και να συμβουλευτουν καποιο ψυχολογο ψυχιατρο να δουν τι συμβαινει με το παιδι.
τριτος παραγοντας τα σοουμπιζ και τα κουτσομπολοκαναλα τα οποια εχουν πρωτυπο καποιους γκει τυπους στις εκπομπες και ισως σε πολλα αγορια να αρεσει η εικονα και να θελουν να τη μιμιθουν.
τελευταίος παραγοντας είναι καποιο παιδικο τραυμα μια ασκηση βιας κλπ όπως επισης μπορει να υπαρχει και γενετικα το προβλημα
 

omorfoulis

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.371
Like
10
Πόντοι
16
Γενικα το πουστριλικι εχει γινει, μεινστριμ. Απο κει ξεκινανε ολα τα κακα. Πειραζουν ενα παιδακι στο σχολειο, αμεσως γινεται θεμα για μπουλινγκ και κακοποιηση και τελικα αντι να σκληρυνει και να μαγκεψει γινεται πουστρικος αφου τον χαιδολογανε και τον παρηγορουν ολοι.  Εμας στο σχολειο που μας εδερναν οι μεγαλυτεροι και τις παιζαμε στη μπαλα και στις γειτονιες παθαμε τιποτα?
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
οχι δεν καταλαβες

περιμενανε απο εμενα να κανω την πρωτη κινηση

και αρκετες σου το δειχνουνε αυτο ειτε με την προσεγγιση προς τα εσενα σε πολυ κοντινη αποσταση ειτε με τα ματια

απλα αν δεν εχω ορεξη δεν γουσταρω να μιλαω σε κανεναν
---------
ΝΟΜΙΖΩ να τα μηδενιζουμε ολα ειναι μαλακια.
το σωστο καμακι ειναι κατι σαν hobby.
ομως οι καργιολες δεν ξερουν τι θελουν, οσο πιο πολυ μεγαλωνουν τοσο πιο πολυ δεν ξερουν τι θελουν.
ΤΟ ΠΙΟ ΑΣΧΗΜΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ 80% ΑΝΑΖΗΤΑ την επιβαιβεωση...το φλερτ πειτε το οπως θελετε.
μεγαλη μαλακια γιατι ετσι αφηνεις λαθος εντυπωσεις η ελπιδες σε καποιον.
μεγιστη γ@@@ συμπεριφορα.
γκομενα θα καμακωσω μονο ξενη, ελληνιδα μονο αν μου την βαρεσει σαν τουβλο στο κεφαλι.
εδω κ χρονια αρχιζω κ τις παιρνω στο ψιλο....ζαμανφου....οχι στην ειρωνεια,
αλλα κομενα τα κοπλιμεντα...κτλ....
π.χ σκαω μοναστηρακι πριν 1 μηνα...ο τυπος που ψηνει εξω τον γυρο με τετοια ζεστη εχει λαλησει...
το καυλομουνο στο ταμειο θελει να μου πιασει κουβεντα..."τι ζεστη ειναι αυτη κτλ"
...σκεφτομαι με ανω κεφαλι κ της λεω..
"τι να πει ο αλλος που ψηνει" η ο οικοδομος απεναντι"???
μια χαρα εισαι εδω στην σκια...καθιστη στο σκαμπο....
η εκφραση της ολα τα λεφτα...ασχετα αν ειπε "εχεις δικιο ετσι ειναι"
----------
γενικα μην σταματατε ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΤΟ ΚΑΜΑΚΙ Η ΟΠΟΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ...
ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΑΤΣΑΝ ΜΙΑ ΔΥΟ ΑΝΑΠΟΔΙΕΣ...
ΠΟΤΕ μην κρινετε την ΕΠΟΜΕΝΗ με βαση την προηγουμενη.
----------
στο θεμα του τοπικ...
ασχετα με κρεμες,λοσιον...πχ αυτα ειναι θεμα μαρκετιγκ...ακομη κ το ξυρισμα μου την σπαει να ιδρωνω αλλα σιγα μην ξυρισω στηθος...αλλος δεν το αντεχει κ το κανει.
Το να ειναι τα νυχια σου στραβα η να θελουν καθαρισμα δεν σε κανει πουστη.
Τα ρουχα ομως , το στυλ,κ η πουστικη συμπεριφορα σε κανει κ εισαι.
δεν μπορω να καταλαβω γιατι θεωρειται προοδευτικο να εισαι bi....
δηλαδη το να τον φας τι οριζοντες σου ανοιγει??  ¨)
δεν κρινω κανενα για επιλογες του.
Η ΦΥΣΗ ΟΜΩΣ μας εδωσε ενα σκοπο να γαμαμε μουνια...
να καυλωνουμε με βυζια,μπουτια...κ με θυληκα...
ολα τα αλλα ειναι μ@@@
 

sapiosexual

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2017
Μηνύματα
429
Κριτικές
18
Like
781
Πόντοι
311
Οι άντρες σε ολο το "δυτικό κόσμο" ευνούχισαν τον εαυτό τους.
 

LITHOS 77

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2017
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Απενοχοποιήθηκε εντελώς η γενική θηλυπρεπής συμπεριφορά.
Και όχι μόνο απενοχοποιήθηκε αλλά άρχισε και να διαφημίζεται μέσω των γνωστών περιοδικών και εκπομπών lifestyle.
Γλύκανε και η σχετική ορολογία για να μη χτυπάει όσο άσχημα χτυπούσε,ο πούστης έγινε μετροσέξουαλ ή ασέξουαλ,γυναικείες συνήθειες προσωπικής περιποίησης άρχισαν να προβάλλονται σαν απαραίτητες για τους άντρες,σύμφωνα συμβίωσης ομόφυλων ζευγαριών όλα λίγο το ένα,λίγο το άλλο έφτιαξαν την αλυσίδα της πουστροποίησης.
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Πρεπει να αρχισουν ολοι να υπηρετουν στα συνορα για 18 μηνες απο τα δεκαοκτω για να στρωνουν χαρακτηρα. 

γαμησε τα εχει παραγινει το φαινομενο

και εγω στα 24 μου κωλοβισμα ημουνα τιποτα μαλακιες ολη μερα εξω ζωαρα πουτανακια

όπως μπηκα ετσι βγηκα
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
αχιλλεα απλα σκυλοβαριομουνα φιλε
ένα τσιγαρο εκανα και μετα από λιγο ειχα παει για υπνο

η μαλακια είναι ότι μου την πέφτουνε παντα όταν δεν εχω ορεξη
αυτή είναι η μαλακια
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
αχιλλεα απλα σκυλοβαριομουνα φιλε
ένα τσιγαρο εκανα και μετα από λιγο ειχα παει για υπνο

η μαλακια είναι ότι μου την πέφτουνε παντα όταν δεν εχω ορεξη
αυτή είναι η μαλακια
-----------
ΑΚΟΥ ΤΥΠΕ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ....ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΜΑΘΗΜΑ...ασχετα αν δεν το εχω κανει πραξη.
Οι γυναικες ειναι σαν τα φαναρια, θα σου αναψουν το πρασινο" για λιγη ωρα....το αν εχεις ορεξη,κεφι...κτλ δεν τους νοιαζει.
Η περνας απεναντι η σε πιανει το κοκκινο.
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΟΣ....αχιλλεας speaking!!!
Αλλωστε οι ευκαιριες αν κ το μουνι ειναι δυνατο δεν ειναι καθε μερα,
οταν εχεις ΕΣΥ ορεξη δεν ξερεις τι θα βρεις.
απλο παραδειγμα...
νομιζω ημουν γυρω στα 24 σε κλαμπ, με κοζαρε μια σαυρα, καλο σωμα αλλα φατσα γαμησε τα...
δεν της εδωσα σημασια..ολοιοι φιλοι 4-5 ειχαν παρει χαμπαρι το σκηνικο με ζαλησαν.
Μετα γιατι ηξερα οτι θα μου ζαλιζαν τα α@@@ πηγα της μιλησα-αποτελεσμα 0.
Συνοψη αν ειχα παει στο 1 νευμα, θα την ειχα παρει σπιτι.
Ο εγωισμος της λειτουργησε αλλιως μετα.
συνοψη 2-
αρπαχτε οποια ευκαιρια σας δοθει, το τι θα βγει κανεις δεν ξερει.
Δεν λεω γαματε οτι τυχει..χοντρη,παλαβη,τρελη,πρεζακι...
απλα υπαρχουν αρκετες νορμαλ εξω...ΦΑΤΕ.
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.129
Like
7.968
Πόντοι
1.206
Όχι μόνο, άμα προσέξετε η έκρηξη έγινε λίγο μετά την άνοδο του Τσίπρα στην εξουσία. Το φαινόμενο υπήρχε και υποβόσκε για πολλά χρόνια, θα έλεγα από τα μέσα του 90' αλλά δεν φανερονόταν λόγω της κλασσικής πολιτικής δειλίας του Έλληνα. Σε περίπτωση  που ανέβαινε σοβαρή δεξιά κυβέρνηση θα τα μάζευαν όλοι και οι σύμμαχοι και πάλι στην ντουλάπα.
το δραμα ξεκινησε απο τον σεπτεβριο του 1994 με τα ιδιωτικα καναλια και τις πουστοεκπομπες τους

απο τοτε μεχρι τωρα εαν δεν δηλωσεις πουστης η λεσβια δεν παιρνεις εκπομπη και δεν διαφημιζεσαι γενικως στην tv
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.129
Like
7.968
Πόντοι
1.206
Απο ένα βαθμό συγγένειας, 4-5 νομίζω, και πάνω δεν μπορεί να θεωρηθεί αιμομιξία και δεν έχει προβλήματα στα παιδιά που γεννιούνται.


Ξεφύγαμε από το θέμα του νηματος  :offtopic:  :hi:
στην επαρχια απο 3ου βαθμου συγγενειας μπορουν να κανουν γαμους
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
-----------
ΑΚΟΥ ΤΥΠΕ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ....ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΜΑΘΗΜΑ...ασχετα αν δεν το εχω κανει πραξη.
Οι γυναικες ειναι σαν τα φαναρια, θα σου αναψουν το πρασινο" για λιγη ωρα....το αν εχεις ορεξη,κεφι...κτλ δεν τους νοιαζει.
Η περνας απεναντι η σε πιανει το κοκκινο.
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΟΣ....αχιλλεας speaking!!!
Αλλωστε οι ευκαιριες αν κ το μουνι ειναι δυνατο δεν ειναι καθε μερα,
οταν εχεις ΕΣΥ ορεξη δεν ξερεις τι θα βρεις.
απλο παραδειγμα...
νομιζω ημουν γυρω στα 24 σε κλαμπ, με κοζαρε μια σαυρα, καλο σωμα αλλα φατσα γαμησε τα...
δεν της εδωσα σημασια..ολοιοι φιλοι 4-5 ειχαν παρει χαμπαρι το σκηνικο με ζαλησαν.
Μετα γιατι ηξερα οτι θα μου ζαλιζαν τα α@@@ πηγα της μιλησα-αποτελεσμα 0.
Συνοψη αν ειχα παει στο 1 νευμα, θα την ειχα παρει σπιτι.
Ο εγωισμος της λειτουργησε αλλιως μετα.
συνοψη 2-
αρπαχτε οποια ευκαιρια σας δοθει, το τι θα βγει κανεις δεν ξερει.
Δεν λεω γαματε οτι τυχει..χοντρη,παλαβη,τρελη,πρεζακι...
απλα υπαρχουν αρκετες νορμαλ εξω...ΦΑΤΕ.

αχιλλεα προσωπικα δεν εχω θεμα φιλε
μου την πεφτουνε αρκετες φορες
απλα ορεξη εχω σχετικα λιγες φορες
τις περισσοτερες φορες δεν γουσταρω ουτε να τις ακουω να μιλανε

εδω οχι γκομενα
πουτανα πηρα για ενα μισαωρακι να την σκισω και να φυγω
και μετα το γαμησι μου λεει (ανεξαρτητη) αν θες κατσε μιση ωρα να μιλησουμε χωρις εξτρα χρεωση

εννοειται ντυθηκα και εφυγα καπακια

προσωπικα δεν ξερω πετανε ολο μπαρουφες οι περισσοτερες και βαριεμαι να ακουω μαλακιες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom