Νέα

Ανδρισμός και ομοφυλοφιλία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arcans86
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 504
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
ενα τεραστιο ποσοστο δυστυχως απο τις γκομενες εδω στην Ελλαδα ειναι μονο για γαμησι

μιλαμε σε ολα τα αλλα ειναι γαμησε τα

δεν μπορεις να πιασεις οχι κουβεντα αλλα τιποτα

να πας για καφε σε αρχιζει στις πιπες και δεν το βουλωνει να απολαυσει λιγο τον καφε...μπιρι μπιρι ολη την ωρα

σινεμα τα ιδια σκατα...τι εγινε τωρα...τι συμβαινει εδω

γαααααααμησε τα

ΜΟΝΟ ΠΟΥΤΣΟΟΟΟ ΡΕ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
η ζωη είναι θεμα χημικο. καποιες ουσιες αλληλεπιδρουν και παρουσιαζουν διαφορα φαινόμενα όπως η αναπαραγωγή, διπλασιασμος dna κλπ.
ομοιως και το θεμα συμπεριφορας, τα πουστριλικια ή αλλα "ψυχικα" υποτίθεται φαινόμενα δεν είναι τιποτα άλλο από φυσικοχημικα φαινόμενα, που επηρεαζουν την δραση του εγκεφαλου και των νευρικών κυτταρων.

στην ταμπακιερα.
μετα τον β' παγκοσμιο πολεμο στον δυτικο κοσμο
1 χρησιμοποιούμε ψευδοοιστρογονα ως φυτοφάρμακα,
2 οιστρογόνα σε εκτρεφόμενα κρεατα για να είναι πιο μαλακά
3 φθοριο για καθαρισμο του ποσιμου νερου σε καποιες χωρες-περιοχες
4 φθοριο στις οδοντόκρεμες
τα 4 παραπανω όπως και αλλα που δεν μου ερχονται στο μυαλο, εχουν δειξει οι επιστήμονες ότι θηλεοποιουν τους οργανισμούς, ειδικα αν επιδρασουν κατά την αναπτυξη του ατομου ο εγκέφαλος μπορει να αναπτυχθεί σε θηλυκοτερος και να παρπουσιασει θηλυκες συμπεριφορες.

σε ελάχιστες περιπτώσεις εχει γινει και το αντιθετο πχ ανατολικογερμανιδες πρωταθλήτριες από τα πολλα ανδρογονα στο ντοπάρισμα εγιναν λεσβιες ή αλλαξαν και φυλο.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Μου αρεσει λιγο το κωλοδαχτυλο και οι ομορφες τραβεστι.

Προτασεις για εκπομπη σε πμ.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.913
Κριτικές
39
Like
5.046
Πόντοι
2.696
Ας καταθέσω κι εγώ την άποψή μου!

Μεγάλο κακό στην Ανδρική κοινωνία έχει κάνει το ίντερνετ.Ο καθένας έχει τη δυνατότητα να δει μια τσόντα,μια γυμνή ή και μη,φωτογραφία.Έχει παύσει το ενδιαφέρον να ανακαλύψει κάποιος πώς είναι μια γυναίκα κάτω από τα ρούχα.Τα έχει έτοιμα.Επίσης μεγάλο κακό έχουν κάνει και τα περιβόητα social media.Παλιά μπορεί να μίλαγες σε μια γκόμενα εκ του σύνεγγυς,με κίνδυνο να σε απορρίψει.Πλέον κάνεις "καμάκι" μέσω facebook."Μιλάς" με τις ώρες και στο τέλος κλείνεις το τηλ/νο,τάμπλετ,Η.Υ και πας για ύπνο "ικανοποιημένος" για την κοινωνικότητα σου.Πολλοί έχουν αρχίσει να φοβούνται τις γυναίκες.Δυστυχώς...Φίλος μου,40 ετών,χωρισμένος,συνέχεια με το κινητό στο χέρι να "μιλάει" με γκόμενες.ΚΑΜΙΑ δεν έχει γαμήσει.Αλλά δε φαίνεται να του λείπει.Στα 40 του και δεν του λείπει...Είναι ικανοποιημένος με τη συνομιλία μέσω τηλεφώνου.Του τηλεφωνεί καμιά φορά κάποια από αυτές,μας γράφει στ'αρχίδια του αν είμαστε στην παρέα,και μιλάει 15-20 λεπτά.Το βράδυ όμως βλέπει ταινίες στη Nova...Μιλάει,αλλά δε γαμάει.Του καλύπτει το κενό με αυτό τον τρόπο η άλλη,που σίγουρα στην ίδια μοίρα θα είναι.Εδώ παντρεμένα ζευγάρια πάνε για καφέ και βλέπεις να κάθονται με τα κινητά τους να είναι στο facebook,αντί να μιλάνε."Σημάδια των καιρών μου είπες,κατάντια λέω εγώ" να θυμηθώ το στίχο από ένα Ελληνικό γκρουπ
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Ας καταθέσω κι εγώ την άποψή μου!

Μεγάλο κακό στην Ανδρική κοινωνία έχει κάνει το ίντερνετ.Ο καθένας έχει τη δυνατότητα να δει μια τσόντα,μια γυμνή ή και μη,φωτογραφία.Έχει παύσει το ενδιαφέρον να ανακαλύψει κάποιος πώς είναι μια γυναίκα κάτω από τα ρούχα.Τα έχει έτοιμα.Επίσης μεγάλο κακό έχουν κάνει και τα περιβόητα social media.Παλιά μπορεί να μίλαγες σε μια γκόμενα εκ του σύνεγγυς,με κίνδυνο να σε απορρίψει.Πλέον κάνεις "καμάκι" μέσω facebook."Μιλάς" με τις ώρες και στο τέλος κλείνεις το τηλ/νο,τάμπλετ,Η.Υ και πας για ύπνο "ικανοποιημένος" για την κοινωνικότητα σου.Πολλοί έχουν αρχίσει να φοβούνται τις γυναίκες.Δυστυχώς...Φίλος μου,40 ετών,χωρισμένος,συνέχεια με το κινητό στο χέρι να "μιλάει" με γκόμενες.ΚΑΜΙΑ δεν έχει γαμήσει.Αλλά δε φαίνεται να του λείπει.Στα 40 του και δεν του λείπει...Είναι ικανοποιημένος με τη συνομιλία μέσω τηλεφώνου.Του τηλεφωνεί καμιά φορά κάποια από αυτές,μας γράφει στ'αρχίδια του αν είμαστε στην παρέα,και μιλάει 15-20 λεπτά.Το βράδυ όμως βλέπει ταινίες στη Nova...Μιλάει,αλλά δε γαμάει.Του καλύπτει το κενό με αυτό τον τρόπο η άλλη,που σίγουρα στην ίδια μοίρα θα είναι.Εδώ παντρεμένα ζευγάρια πάνε για καφέ και βλέπεις να κάθονται με τα κινητά τους να είναι στο facebook,αντί να μιλάνε."Σημάδια των καιρών μου είπες,κατάντια λέω εγώ" να θυμηθώ το στίχο από ένα Ελληνικό γκρουπ

Σε ολο το δυτικο κοσμο είναι πλεον ετσι.
Ζευγάρια ακόμη και πολυ νέα,βγαίνουν για ραντεβου και μέχρι να έρθει το φαγητό ειναι ο καθένας στην οθονη του.
Εγώ όποτε ειμαι με γκόμενα,ακόμη και σπίτι να βλέπουμε ταινια, εχω κανει εξ'αρχής σαφες ότι αμφοτεροι μπορούμε να απαντησουμε μόνο σε κλήσεις,που πρέπει να απαντηθούν.
Internet κλειστό ή κινητό αθορυβο.

Πριν λίγο καιρό ηρθε σπιτι μου μια πολυ δυνατη Τσεχα,πέφτει γαμησάκι και εκεί που αράζαμε στο κρεββάτι,αρχισαν να βαράνε οι ειδοποιησεις..
"One second" να τσεκάρω τη μια φορά,"One second,I am coming" τη δεύτερη φορά,τριτη δεν υπήρξε..


 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.913
Κριτικές
39
Like
5.046
Πόντοι
2.696
Επειδή ταξιδεύω συχνά στο εξωτερικό,μόνο στην Ελλάδα βλέπω σε τόσο μεγάλο βαθμό αυτό το φαινόμενο.Εντάξει κι έξω υπάρχει αλλά όχι σε τέτοια έκταση
 

Davatzis_90

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Δεν πουστροποιηθηκαν οι Ελληνες,απλα πλεον τα πουστρακια κανουν θορυβο και φαινονται....
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Σιγουρα παιζει ρολο και που κυκλοφορεις. Αν συχναζεις στα μοδατα μαγαζια σιγουρα θα υπαρχουν πολλοι. Χειρότεροι δεν ειναι οι κανονικοι πουστηδες που στην τελικη ετσι γεννηθηκαν αλλα οι θηλυπρεπεις φλωροι με τα τρεντι ρουχαλακια, τα γεννια ναυαγου και τα άκυρα τατου.
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
52
Πόντοι
66
Εγω είμαι κανονικος πουστης :boobies:
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.913
Κριτικές
39
Like
5.046
Πόντοι
2.696
Φοβάσαι μην σου φαω την πρωτια? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :boobies:

Μόνος σου γελάς,γελοίο υποκείμενο...Είπαμε,δεν κάνεις για τίποτα.Δε σε γαμάει ούτε Πακιστανός έτσι όπως είσαι.Να γαμήσεις γυναίκα δεν πρέπει να το έκανες ποτέ...
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
52
Πόντοι
66
Εσενα καποιος πρεπει να στον εχει ακουμπησει ασχημα για αυτό αντιδράς σαν ιστερικη πουστρα. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :boobies:
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.913
Κριτικές
39
Like
5.046
Πόντοι
2.696
Εσενα καποιος πρεπει να στον εχει ακουμπησει ασχημα για αυτό αντιδράς σαν ιστερικη πουστρα. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :boobies:

Εσύ δεν είσαι πούστης.Βρωμόπουστας είσαι.Σιχαμένος.Είπαμε,κυκλοφορούν τραβέλια εμφανίσιμα.Εσύ είσαι σκατόφατσα.Και μπαίνεις εδώ να σου δώσουν σημασία.Αλλά σημασία δε θα σου δώσει κανείς,επειδή ούτε άντρας είσαι,ούτε γυναίκα.Μηδενικό είσαι.
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
52
Πόντοι
66
Εσύ δεν είσαι πούστης.Βρωμόπουστας είσαι.Σιχαμένος.Είπαμε,κυκλοφορούν τραβέλια εμφανίσιμα.Εσύ είσαι σκατόφατσα.Και μπαίνεις εδώ να σου δώσουν σημασία.Αλλά σημασία δε θα σου δώσει κανείς,επειδή ούτε άντρας είσαι,ούτε γυναίκα.Μηδενικό είσαι.
Σιγα κοριτσι ηρεμησε θα κανεις ρυτιδες :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :boobies:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.785
Like
15.491
Πόντοι
3.656
Εσύ δεν είσαι πούστης.Βρωμόπουστας είσαι.Σιχαμένος.Είπαμε,κυκλοφορούν τραβέλια εμφανίσιμα.Εσύ είσαι σκατόφατσα.Και μπαίνεις εδώ να σου δώσουν σημασία.Αλλά σημασία δε θα σου δώσει κανείς,επειδή ούτε άντρας είσαι,ούτε γυναίκα.Μηδενικό είσαι.


τι ασχημο εχει επανω του ο λιλας τυπε και δεν σου αρεσει;  :S :S :S


 

Συνημμένα

  • λιλας γκαρνταρομπα.jpg
    λιλας γκαρνταρομπα.jpg
    80,6 KB · Εμφανίσεις: 46

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom