Νέα

Ανδρισμός και ομοφυλοφιλία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arcans86
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 504
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
να γιατι εχουνε πουστρεψει οι ελληνες


Δεν κατάλαβα γιατί αυτή η γυναίκα έχει μία κάποια δημοτικότητα ποτέ μου! Άντε στο καφέ της χαράς ήταν καλή αλλά μετέπειτα τίποτα! Μόνο έναν ρόλο ήξερε να παίζει καλά αυτόν της τρελής. Τα βίντεο της όμως είναι ο ορισμός της ελλεεινιδίλας.
 
OP
OP
A

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
οι ελλξνιδες ειναι γλωσουδες ,αν κ τελευταια που ολοι εχετε νευρα λογω φτωχειας εχουν αρπαξει κατι φαπες κι εχουν στρωσει λιγο...το 2000-2010 οι γλωσσσουδες ηταν στο απωγειο τους
τυπε απο ανεκαθεν εγω τις γλωσσουδες τις εριχνα το καριολικι τους οταν εβλεπα οτι ξεφευγαν.
επισης ετυχε και πιδιξα κανα 2-3 τετοιες διοτι μολις φανε το καριολικι τους σε βλεπουν διαφορετικα και μερικες εκανα και λιγο παρεα.
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
λοιπον μαγκες αυτες ειναι οι καλυτερες ωρες για καμακι

τωρα αυτο το 2ωρο ειναι φωτια

ειδικα προς γλυφαδα

αρκετες μονες τους ειτε με παρεα τσεκαρουνε τα μαγαζια

δεν ειναι σκ να γινεται της καριολας

και οι αλλες τρεις που σας λεω καθημερινη μου την πεσανε πεμπτη 12 το βραδυ κατι μαγαζια κοιταγανε

οποτε λεω να παω για κανενα καμακι αλλα βαριεμαι να σηκωθω απο τον ΚΑΝΑΠΕ τωραααα δυσκοοοοοοοοοοοοοολα
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
για ποιο λογο ειναι διασημη ?τι επαγγελεται?

Ηθοποιός είναι είχε παίξει σε σειρές και ταινίες αλλά δεν είμαι σίγουρος σε ποιες νομίζω ότι ήταν η δασκάλα στο καφέ της χαράς.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.675
Like
11.622
Πόντοι
2.406
Ηθοποιός είναι είχε παίξει σε σειρές και ταινίες αλλά δεν είμαι σίγουρος σε ποιες νομίζω ότι ήταν η δασκάλα στο καφέ της χαράς.
αγνοω το καφε της χαρας κι ολες αυτες τι μπουρδες
..ΩΡΕς ΩΡΕς ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΝΗΜΟΝΙΟ ΠΑΝΤΩς....
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Επίσης για την φακλάνα υπάρχει κι αυτό το βίντεο για το βίντεό της:

 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Πρεπει να αρχισουν ολοι να υπηρετουν στα συνορα για 18 μηνες απο τα δεκαοκτω για να στρωνουν χαρακτηρα. 
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.675
Like
11.622
Πόντοι
2.406
Υπάρχει και η Κύπρος... Αλλά ναι! Θα πρόσθετα και της μουνοδουλίασης και της βλακείας.
αυτοι ειναι εντελως σουργελα
12 μηνες εχω ζησει λεμεσο κ 2 λευκωσια
η απολυτη σουργελιαση
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306

Για αγγλομαθείς περί του φαινομένου στην Ελλάδα. Ο Κρόου νομίζω ότι είναι ο πιο σωστός δυστυχώς όσον αφορά τη στάση των Ελλήνων...
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Πρεπει να αρχισουν ολοι να υπηρετουν στα συνορα για 18 μηνες απο τα δεκαοκτω για να στρωνουν χαρακτηρα. 

Δυστυχώς δεν επαρκεί! Όλοι σχεδόν στον στρατό πήγανε και δεν τους έκανε άντρακλες...
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
736
Πόντοι
316
Από τον καρκίνο που λέγεται Ελληνικό γιουτιουμπ....

Αντιγκέυ κανάλια είναι ελάχιστα... υπέρ γκέυ κανάλια άπειρα!

Πια οι άνδρες πουστρίζουν γιατί δεν τους έρχονται οι γυναίκες και δεν σκέφτονται καν να πάνε σε οίκους ανοχής ή να καλέσουν κωλ-γκερλ. Βλέπουν ότι οι κοπέλες δεν έχουν θέμα με τους ομοφυλόφιλους και πουστρίζουν για να τις προσεγγίσουν!

Επίσης δείτε αυτό το βίντεο, αν αντέχεται και δείτε τα σχόλια από κάτω:


ή Αυτό που η κοπέλα λέει δυστυχώς πολλές πικρές αλήθειες ανάμεσα στις μαλακίες της (είναι Αυστριακή) και διαβάστε τα σχόλια τα περισσότερα της επιτίθενται:


Το πρώτο το βλέπω κάποιες φορές το πρωί να μου ανέβει το αίμα στο κεφάλι για να ξεκινήσει το μυαλό μου να δουλεύει.

Το δεύτερο για να γίνομαι έξαλος πως ακόμα κι η ηλίθια η Αυστριακή είναι πιο λογική απ' τη μέση Ελληνίδα!!!

Τέλος δείτε αυτό το σοβαρό βίντεο μέχρι το τρίτο λεπτό:


δυστυχώς έπαθα σοκ με τις στατιστικές του!

Γενικά είμαστε λαός που έχει γίνει εδώ και μάλλον δύο δεκαετίες απίστευτα λίμπεραλ και ηδονιστική απλά το κρύβαμε.

Και μετά όλα αυτά τα σούργελα βγαίνουν και λένε ¨δεν υπάρχουν άντρες πλέον¨  :headbang: :headbang: :headbang:
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Και μετά όλα αυτά τα σούργελα βγαίνουν και λένε ¨δεν υπάρχουν άντρες πλέον¨  :headbang: :headbang: :headbang:

Την Αυστριακή την βγάζω από μέσα γιατί δεν είναι φεμινίστρια...

Αλλά οι άλλες τον πουλ... ΌΧΙ αέρα κοπανιστό σε αυτές!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom