Νέα

Ανδρισμός και ομοφυλοφιλία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arcans86
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 504
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Nikos_Nikolai92

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
170
Like
24
Πόντοι
1
Νομίζω ότι έχει γίνει έτσι η κατάσταση γιατί η ομοφυλοφιλία θεωρείται πλέον ως "κουλ". Συν ότι ο φεμινισμός έχει επηρεάσει το ανδρικό πρότυπο και τώρα πια αν ένας άντρας, ακόμα και στρέιτ, θέλει να είναι σύγχρονος και "in" πρέπει να είναι αναγκαστικά μετροσέξουαλ και με liberal τρόπο σκέψης.
 

Nikos_Nikolai92

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
170
Like
24
Πόντοι
1
Απο ένα βαθμό συγγένειας, 4-5 νομίζω, και πάνω δεν μπορεί να θεωρηθεί αιμομιξία και δεν έχει προβλήματα στα παιδιά που γεννιούνται.
Υπάρχει και η παροιμία εξάλλου που λέει "Τρίτα και τέταρτα, πάρτα και πέτατα". Ο γάμος μεταξύ τρίτων ξαδελφών, επιτρέπεται.
 

dinn

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
726
Like
41
Πόντοι
6

Δηθεν αστειο και σατιρα αλλα κανονικοποιει τα πουστριλικια
 

dinn

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
726
Like
41
Πόντοι
6
 

Συνημμένα

  • ef6.jpg
    ef6.jpg
    712,2 KB · Εμφανίσεις: 44
  • ScreenHunter_1677 Jul. 16 14.48.jpg
    ScreenHunter_1677 Jul. 16 14.48.jpg
    52 KB · Εμφανίσεις: 13
  • ScreenHunter_746 Mar. 12 18.09.jpg
    ScreenHunter_746 Mar. 12 18.09.jpg
    164,5 KB · Εμφανίσεις: 19
  • ScreenHunter_552 Feb. 19 17.36.jpg
    ScreenHunter_552 Feb. 19 17.36.jpg
    128,4 KB · Εμφανίσεις: 41

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
φυσιολογικό είναι πια άλλα σου λέει τώρα ο άλλος και άλλα μετά δεν φοράμε όλοι παντελόνια ..... .
Ο ανδρισμός είναι κουλτούρα την έχεις ή όχι υπάρχουν και κάποιες γυναίκες που είναι αντράκια (δεν εννοώ λεσβίες αλλά έχουν ορθή συμπεριφορά).

Στο τέλος θα στον φορέσουν μπορεί όχι από τον κώλο αλλά η γυναίκα/γκόμενα σου σπίτι με την όλη συμπεριφορά της......
 

charout

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2015
Μηνύματα
564
Like
38
Πόντοι
6
Η αληθεια ειναι οτι πουστροποιηθηκαν πολλοι αντρες ειδικα νεοι ,ομως αν σκεφτουμε οτι με τον ευνουχισμο που τρωμε στην μαπα ,με το πανω χερι να εχει η γυναικα,αμα σε χαστουκισει ολοι θα την δικαιολογησουν ,αμα την χαστουκισεις σε βριζουν ολοι αντρες γυναικες,ε τι περιμενεις μετα ??αφου στην  κοινωνια που ζουμε κυβερνουν οι γυναικες,με τι θαρος θα παει ο αλλος να μιλησει ,να καμακιασει,με ολα αυτα χανεται ο  αντρισμος
υ.γ. φυσικα δεν λεω να ριχνει καποιος χαστουκια για να μετραει ,αλλα η νοοτροπια που υπαρχει γενικα
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
όχι ότι απλά όλοι γουστάρουν τον πούτσο, να μυρίσουν την ψωλή του άλλου, να του τη πιάσουν και να τη ρουφήξουν ή απλά να τον φάνε στον κώλο, αφού όπως και να το κάνουμε τα σώματα αντρών και γυναικών τουλάχιστον όσον αφορά τον κώλο, είναι τα ίδια και άρα νιώθουν την ίδια αίσθηση με ένα πράγμα μέσα τους,
και απλά τώρα πια 2017 εκφράζονται ελεύθερα και δοκιμάζουν πράγματα επειδή είναι πιο εύκολο...

λέω εγώ τώρα, απλά τη σκέψη μου.

:effemine:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Στις καφετέριες δουλεύουν γκόμενες και δροσεροί.. Στα μαγαζιά ρούχων γκόμενες και δροσεροί. Στα κανάλια γκόμενες και δροσεροί.. Το πουστριλίκι θεωρείται μόδα και απελευθέρωση στο Ελλαδιστάν!
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
52
Πόντοι
66
243
Γενικά / Αθλητισμός / Απ: Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...
στις: 08/07/17, 13:01
Παράθεση από: giorgos.k  (03/07/17, 08:08)
παιδια καλημέρα
Τα φρουτα παχαίνουν?
μπανάνα δε τρώω καθε μέρα και όταν φάω θα είναι 1
αλλα ροδάκινα μήλα κτλ μπορώ να φάω από 1 -5
αν πεινάω τρώ φρουτο


Τυπε πριν 2 χρονια ειχα χασει 20 κιλα και ετρωγα 2 μπανανες την ημερα σταθερα.Παχαινεις αν τρως περισσοτερες θερμιδες απο αυτες που χρειαζεσαι.

Αν εχεις χλαπακιασει ολη την ημερα 2500 θερμιδες και φας και 10 μπανανες (120 θερμιδες χ10 =1200 θερμιδες)θα παχυνεις
Αν ολη την ημερα εχεις φαει 800 θερμιδες και φας και 10 μπανανες δεν θα παρεις γραμμάριο    


Μου αρεσει που μιλανε και τα βοιδομουσκαρα.Γεια σου ρε κορμαρα.Μετα φταινε οι γυναικες. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :boobies:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
243
Γενικά / Αθλητισμός / Απ: Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...
στις: 08/07/17, 13:01
Παράθεση από: giorgos.k  (03/07/17, 08:08)
παιδια καλημέρα
Τα φρουτα παχαίνουν?
μπανάνα δε τρώω καθε μέρα και όταν φάω θα είναι 1
αλλα ροδάκινα μήλα κτλ μπορώ να φάω από 1 -5
αν πεινάω τρώ φρουτο


Τυπε πριν 2 χρονια ειχα χασει 20 κιλα και ετρωγα 2 μπανανες την ημερα σταθερα.Παχαινεις αν τρως περισσοτερες θερμιδες απο αυτες που χρειαζεσαι.

Αν εχεις χλαπακιασει ολη την ημερα 2500 θερμιδες και φας και 10 μπανανες (120 θερμιδες χ10 =1200 θερμιδες)θα παχυνεις
Αν ολη την ημερα εχεις φαει 800 θερμιδες και φας και 10 μπανανες δεν θα παρεις γραμμάριο   


Μου αρεσει που μιλανε και τα βοιδομουσκαρα.Γεια σου ρε κορμαρα.Μετα φταινε οι γυναικες. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :boobies:

Τυπε ειμαι 1.93 και 85 κιλα  :S :S :S  :birdman:
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
52
Πόντοι
66
Για δες λιγο αναποδα τα νουμερα γιατι καπου εχεις κανει αναγραμματισμο,μοσχαρι :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :boobies:
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.638
Κριτικές
57
Like
6.848
Πόντοι
5.406
όχι ότι απλά όλοι γουστάρουν τον πούτσο, να μυρίσουν την ψωλή του άλλου, να του τη πιάσουν και να τη ρουφήξουν ή απλά να τον φάνε στον κώλο, αφού όπως και να το κάνουμε τα σώματα αντρών και γυναικών τουλάχιστον όσον αφορά τον κώλο, είναι τα ίδια και άρα νιώθουν την ίδια αίσθηση με ένα πράγμα μέσα τους,
και απλά τώρα πια 2017 εκφράζονται ελεύθερα και δοκιμάζουν πράγματα επειδή είναι πιο εύκολο...

λέω εγώ τώρα, απλά τη σκέψη μου.

:effemine:
Άκου φίλε.Δεν είναι έτσι τα πράγματα. Εγώ  και πολλοί πραγματικοί άντρες γουστάρουμε μόνο μουνάκια. Προσωπικά έχει τύχει στο xhamster να δώ λίγο gay τσόντα και το έκλεισα αμέσως απο τη σιχαμάρα. Ειλικρινά δεν σας καταλαβαίνω εσάς τους gay , πως την παλεύετε να γαμιέστε μεταξύ σας, όταν οι γυναίκες είναι τόσο υπέροχα πλάσματα. Όσο γι' αυτά που λέτε για τα social media , στην δική μου περίπτωση μόνο καλό μου έχουν κάνει. Έχω γαμήσει αρκετές γκομενίτσες απο τιντερ , τις οποίες λόγω δουλειάς και υποχρεώσεων δεν υπήρχε περίπτωση ούτε στα πιο τρελά μου όνειρα. Το μέσο δεν φταίει αλλά ο τρόπος που το χρησιμοποιείς.
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
392
Πόντοι
306
όχι ότι απλά όλοι γουστάρουν τον πούτσο, να μυρίσουν την ψωλή του άλλου, να του τη πιάσουν και να τη ρουφήξουν ή απλά να τον φάνε στον κώλο, αφού όπως και να το κάνουμε τα σώματα αντρών και γυναικών τουλάχιστον όσον αφορά τον κώλο, είναι τα ίδια και άρα νιώθουν την ίδια αίσθηση με ένα πράγμα μέσα τους,
και απλά τώρα πια 2017 εκφράζονται ελεύθερα και δοκιμάζουν πράγματα επειδή είναι πιο εύκολο...

λέω εγώ τώρα, απλά τη σκέψη μου.

:effemine:
Όχι,δεν γουστάρουν όλοι πούτσο,και όχι τα σώματα αντρών και γυναικών δεν είναι ίδια.Άλλο οι τραβεστί και δη οι εμφανίσιμες,που είχαν το θάρρος να μπουν σε αυτήν την κατηγορία και άλλο οι ομοφυλόφιλοι και οι μετροσεξουαλ μαλακές.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Τα αρχιδια βρωμανε τραγιλα.
 

Husqsvarnas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2017
Μηνύματα
112
Κριτικές
7
Like
320
Πόντοι
281
Στις καφετέριες δουλεύουν γκόμενες και δροσεροί.. Στα μαγαζιά ρούχων γκόμενες και δροσεροί. Στα κανάλια γκόμενες και δροσεροί.. Το πουστριλίκι θεωρείται μόδα και απελευθέρωση στο Ελλαδιστάν!

Ο μόνος ξεκάθαρος επαγγελματικός χώρος όπου δουλεύουν γκόμενες και δροσεροί (ως υπηρέτες) είναι τα μπουρδέλα.
Ξεκάθαρος γιατί ξέρεις τι ακριβώς θα βρεις και τι πας να πάρεις.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.677
Like
11.622
Πόντοι
2.406
όχι ότι απλά όλοι γουστάρουν τον πούτσο, να μυρίσουν την ψωλή του άλλου, να του τη πιάσουν και να τη ρουφήξουν ή απλά να τον φάνε στον κώλο, αφού όπως και να το κάνουμε τα σώματα αντρών και γυναικών τουλάχιστον όσον αφορά τον κώλο, είναι τα ίδια και άρα νιώθουν την ίδια αίσθηση με ένα πράγμα μέσα τους,
και απλά τώρα πια 2017 εκφράζονται ελεύθερα και δοκιμάζουν πράγματα επειδή είναι πιο εύκολο...

λέω εγώ τώρα, απλά τη σκέψη μου.

:effemine:
αυτα λενε κι οι πουστηδες τυπε ποδο......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom