Νέα

Ανδρισμός και ομοφυλοφιλία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arcans86
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 504
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

AssMaster

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
287
Κριτικές
66
Like
1.151
Πόντοι
6.830
ρε τυποι παρατηρω τωρα τελευταια το εξης φαινομενο.
παω στο γερμανο να πληρωσω το κινητο ο υπαλληλος 2 μετρα ανθρωπος και μολις ανοιγει το στομα του ακουω φωνη γκομενιστικη και απο τις κινησεις του παρατηρω οτι πουστριζει.
βλεπω προχθες εναν μαλακα με μουσια στην αντιπροσωπεια που παω για σερβις το αυτοκινητο να μιλαει στο κινητο και παρατηρω οτι φοραει σανδαλία στα χρωματα του gay pride.
στο γυμναστηριο που παω βλεπω οτι ολοι οι πιτσιρικαδες 25-30 χρονων κουβαλανε 2-3 κρεμες και αλοιφοντε σαν τις πουτανες μεταξυ τους, τους ακουω δε να κανου συζητησεις με γκομενες στο γυμναστηριο για καπελα και μαγιο και οτι αλλη μαλακια υπαρχει.καμακι δεν κανει κανενας.
παω σε παιδοτοπο με τον ανηψιο μου και βλεπω στο απεναντι τραπεζι να καθετε ενα ζευγαρι και ο τυπος να γλυφει το παγωτο του λες και εκανε πιπα.
προχθες μιλουσα με μια φιλη που κανει νυχια και μου λεει ανεβηκε η δουλεια τις τωρα τελευταια γιατι εχει και πολλους αντρες πελατες.

ρε τυποι εχει γινει πουστροποιησει του αντρικού φύλου η έτσι μου φαινετε εμενα;
Πρόσεξε μήπως γίνεσαι εσύ πούστης που τα παρατηρείς όλα αυτά...χιούμορ κάνω.
Επειδή πούστης γεννιέσαι δεν γίνεσαι είναι περίπου ενα 10% των αντρών εκεί έξω.Οι υπόλοιποι δεν γαμάνε γιατι δεν έχουν αυτοπεποίθηση και αλλες ελειψεις.Επίσης σαν λαος είμαστε μουνόδουλοι και παρακαλαμε τις λιγοστές ομορφες και νέες ελληνιδες που υπάρχουν αλλα αυτές είναι πάντα καβαντζωμένες ή δεν κάθονται ποτε σε κανέναν αν δεν τα βρούν όλα.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.785
Like
15.491
Πόντοι
3.656
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν μπορουνε να εχουνε ολοι την δικια σου σωματαρα τυπε  :S :S :S  :effemine: :gay:

https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=262694.0;attach=925748;image[/img[/URL]]
[/quote]


τυπε ο λιλας ειναι χορτοφαγος γι'αυτο εχει τετοιο σωμα   ;D ;D ;D :headbaning1: :headbaning2:


 

Συνημμένα

  • Λιλας κουτσουρο στη σουφρα.jpg
    Λιλας κουτσουρο στη σουφρα.jpg
    867,6 KB · Εμφανίσεις: 33

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Ας καταθέσω κι εγώ την άποψή μου!

Μεγάλο κακό στην Ανδρική κοινωνία έχει κάνει το ίντερνετ.Ο καθένας έχει τη δυνατότητα να δει μια τσόντα,μια γυμνή ή και μη,φωτογραφία.Έχει παύσει το ενδιαφέρον να ανακαλύψει κάποιος πώς είναι μια γυναίκα κάτω από τα ρούχα.Τα έχει έτοιμα.Επίσης μεγάλο κακό έχουν κάνει και τα περιβόητα social media.Παλιά μπορεί να μίλαγες σε μια γκόμενα εκ του σύνεγγυς,με κίνδυνο να σε απορρίψει.Πλέον κάνεις "καμάκι" μέσω facebook."Μιλάς" με τις ώρες και στο τέλος κλείνεις το τηλ/νο,τάμπλετ,Η.Υ και πας για ύπνο "ικανοποιημένος" για την κοινωνικότητα σου.Πολλοί έχουν αρχίσει να φοβούνται τις γυναίκες.Δυστυχώς...Φίλος μου,40 ετών,χωρισμένος,συνέχεια με το κινητό στο χέρι να "μιλάει" με γκόμενες.ΚΑΜΙΑ δεν έχει γαμήσει.Αλλά δε φαίνεται να του λείπει.Στα 40 του και δεν του λείπει...Είναι ικανοποιημένος με τη συνομιλία μέσω τηλεφώνου.Του τηλεφωνεί καμιά φορά κάποια από αυτές,μας γράφει στ'αρχίδια του αν είμαστε στην παρέα,και μιλάει 15-20 λεπτά.Το βράδυ όμως βλέπει ταινίες στη Nova...Μιλάει,αλλά δε γαμάει.Του καλύπτει το κενό με αυτό τον τρόπο η άλλη,που σίγουρα στην ίδια μοίρα θα είναι.Εδώ παντρεμένα ζευγάρια πάνε για καφέ και βλέπεις να κάθονται με τα κινητά τους να είναι στο facebook,αντί να μιλάνε."Σημάδια των καιρών μου είπες,κατάντια λέω εγώ" να θυμηθώ το στίχο από ένα Ελληνικό γκρουπ
Ένα κομμάτι που αναφέρει αυτά που λες για κινητά κτλ σε ραπ είναι αυτό :
 
OP
OP
A

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
οι πουστροποιηση εχει πολλες προεκτασεις.
εχει πολλα ζευγαρια που πηδαει η γυναικα με στραπον τον αντρα και καμια φορα τον περνουν και καμια παρτουζα με τον γαμια τις.
εχει πολλους που εξω να τον παιζουν μαγκες και ασηκωτοι, αλλα στο σπιτι βαζουν κανενα δονιτη-αγγουρι-καροτο και δεν ξερω και εγω τι αλλη μαλακια χωνουν στο κωλο τους.
to facebook εχει γεμισει με προφιλ απο τρανς-γκει-κρος και μοτορ κρος και οτι αλλαη μαλακια υπαρχει.
ακομα και εδω στο site εχουμε δει πολλους να ψαχνουν ατομα για αλληλομαλακια αλλα ειμαι σιγουρος οταν βρεθουν η πιπα και η αλλαξωκολια παει συννεφο.
δεν νομιζω ενας αντρας που μεχρι τα 30-40 ασχολουτανε με γυναικες μονο, ξαφνικα του γυρισε το μυαλο και αρχισε να στηνει το κωλο του και να ρουφαει πουτσες. κρυφοπουστριλικι το βλεπω που για τους δικους του λογους αρχισει και το δειχνει πλεον ανοικτα.
εχει βρωμισει ο τοπος απο αγγελιες απο πουστρονια που ζητανε γυναικες για λευκους γαμους και μαλιστα θελουν και παιδια. και ποιος θα τα μεγαλωσει αυτα τα παιδια; πως θα δωσει συμβουλες σε παιδια ενας ανθρωπος που απο το πρωι που ξυπναει μεχρι να κοιμηθει το μυαλο του ειναι πως θα βαλει πουτσο στο στομα και στο κωλο του;
σε καθε σηριαλ ο ρολος του πουστη υπαρχει παντα. σαν να μας λενε σε καθε οικογενεια υπαρχει ενας πουστης υποχρεωτικα και εαν δεν εχετε να τον φτιαξετε να εχετε.
δεν νομιζω οτι ειναι μακρια ο καιρος που θα δουμε καποιο βουλευτη-υπουργο που θα βγει ανοικτα να μπει οτι ειμαι γκει και θα τον συνοδευει η κυρια-πουστρα του σε επισημες εκδηλωσεις. τοτε νομιζω ειναι που θα γινει και η πληρης νομιμοποιηση τις πουστροποιησης στην  ελλαδα.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736

οι πουστροποιηση εχει πολλες προεκτασεις.
εχει πολλα ζευγαρια που πηδαει η γυναικα με στραπον τον αντρα και καμια φορα τον περνουν και καμια παρτουζα με τον γαμια τις.
εχει πολλους που εξω να τον παιζουν μαγκες και ασηκωτοι, αλλα στο σπιτι βαζουν κανενα δονιτη-αγγουρι-καροτο και δεν ξερω και εγω τι αλλη μαλακια χωνουν στο κωλο τους.
to facebook εχει γεμισει με προφιλ απο τρανς-γκει-κρος και μοτορ κρος και οτι αλλαη μαλακια υπαρχει.
ακομα και εδω στο site εχουμε δει πολλους να ψαχνουν ατομα για αλληλομαλακια αλλα ειμαι σιγουρος οταν βρεθουν η πιπα και η αλλαξωκολια παει συννεφο.
δεν νομιζω ενας αντρας που μεχρι τα 30-40 ασχολουτανε με γυναικες μονο, ξαφνικα του γυρισε το μυαλο και αρχισε να στηνει το κωλο του και να ρουφαει πουτσες. κρυφοπουστριλικι το βλεπω που για τους δικους του λογους αρχισει και το δειχνει πλεον ανοικτα.
εχει βρωμισει ο τοπος απο αγγελιες απο πουστρονια που ζητανε γυναικες για λευκους γαμους και μαλιστα θελουν και παιδια. και ποιος θα τα μεγαλωσει αυτα τα παιδια; πως θα δωσει συμβουλες σε παιδια ενας ανθρωπος που απο το πρωι που ξυπναει μεχρι να κοιμηθει το μυαλο του ειναι πως θα βαλει πουτσο στο στομα και στο κωλο του;
σε καθε σηριαλ ο ρολος του πουστη υπαρχει παντα. σαν να μας λενε σε καθε οικογενεια υπαρχει ενας πουστης υποχρεωτικα και εαν δεν εχετε να τον φτιαξετε να εχετε.
δεν νομιζω οτι ειναι μακρια ο καιρος που θα δουμε καποιο βουλευτη-υπουργο που θα βγει ανοικτα να μπει οτι ειμαι γκει και θα τον συνοδευει η κυρια-πουστρα του σε επισημες εκδηλωσεις. τοτε νομιζω ειναι που θα γινει και η πληρης νομιμοποιηση τις πουστροποιησης στην  ελλαδα.
Σχετικά με αυτό που είπες για τα στραπόν και τα κακολντινγκ στην αρχη του πόστ , υπάρχει και ένα ερώτημα , αν συμβαίνουνε όντως και μάλιστα σε πολλά ζευγάρια όπως λες , μήπως έχει συμβάλει σε αυτό και η πορνοβιομηχανία ? δηλαδη βλέπω κάτι σε μια τσόντα , μου αρέσει και γιατί όχι να το δοκιμάσω ...
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
εχουμε γεμισει π@@στηδες και σκυλια

και δεν ξερω πιο ειναι χειροτερο
 
OP
OP
A

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
Σχετικά με αυτό που είπες για τα στραπόν και τα κακολντινγκ στην αρχη του πόστ , υπάρχει και ένα ερώτημα , αν συμβαίνουνε όντως και μάλιστα σε πολλά ζευγάρια όπως λες , μήπως έχει συμβάλει σε αυτό και η πορνοβιομηχανία ? δηλαδη βλέπω κάτι σε μια τσόντα , μου αρέσει και γιατί όχι να το δοκιμάσω ...
τυπε μου εγω οταν θελω να δω τσοντα ψαχνω να δω κανενα καλο μουνι να γαμιετε. δεν ψαχνω τσοντες με στραπον-μπι φασεις-και γκει παρτουζες. τωρα αν καποιος επιλεγει να βλεπει τσοντες με ολα τα παραπανω που ανεφερα μηπως δεν φταιει η πορνοβιομηχανια και φταει ο κωλος του που τον φαγουριζει; διοτι αυτος που θα δει τετοια τσοντα σιγουρα θα καβλωσει θα τον παιξει και θα φανταστει τον εαυτο να τον περνουν παρτουζα δυο αραπαδες.
εκτος απο τσοντοσαιτ εχει και κατι σαιτ που κατι τυποι κανουν ελευθερες πτωσεις απο αεροπλανα χωρις αλεξιπτωτο. γιατι δεν τους μπαινει στο μυαλο να δοκιμασουν κατι τετοιο και τους μπαινει στο μυαλο να δοκιμασουν τις αντοχες τις κολοτρυπιδας τους;
 
OP
OP
A

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
εχουμε γεμισει π@@στηδες και σκυλια

και δεν ξερω πιο ειναι χειροτερο
δεν ειναι καθολου τυχαιο οτι οι περισσοτεροι που ανηκουν σε κατι συλλογους για δικαιωματα των ζωων-φυτων-μετεωριτων-παγοβουνων ειναι πουστροποιημενοι.
επισης κατι συλλογοι αντιφα-μεταναστων και φερτε και αλλους αραπαδες στην ελλαδα μια απο τα ιδια ειναι.
στην θεσσαλονικη υπαρχει η γυμνη ποδηλασια. αυτοι ειναι καλα υπερ του ποδηλατου ,τις υγιεινης διατροφης, τις χορτοφαγιας και θελουν μια πολη χωρις καυσαερια. η χαρα του πουστη ποδηλατη την λεω εγω. οποιος δεν βαριετε ας δει στο youtube βιντεο και θα καταλαβει οτι το 90% που συμμετεχουν ειναι πουστηδες-λεσβιες και κατι εναλλακτικοι τρεις τον πουτσο κλαιγανε.
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
52
Πόντοι
66
οι πουστροποιηση εχει πολλες προεκτασεις.
εχει πολλα ζευγαρια που πηδαει η γυναικα με στραπον τον αντρα και καμια φορα τον περνουν και καμια παρτουζα με τον γαμια τις.
εχει πολλους που εξω να τον παιζουν μαγκες και ασηκωτοι, αλλα στο σπιτι βαζουν κανενα δονιτη-αγγουρι-καροτο και δεν ξερω και εγω τι αλλη μαλακια χωνουν στο κωλο τους.
to facebook εχει γεμισει με προφιλ απο τρανς-γκει-κρος και μοτορ κρος και οτι αλλαη μαλακια υπαρχει.
ακομα και εδω στο site εχουμε δει πολλους να ψαχνουν ατομα για αλληλομαλακια αλλα ειμαι σιγουρος οταν βρεθουν η πιπα και η αλλαξωκολια παει συννεφο.
δεν νομιζω ενας αντρας που μεχρι τα 30-40 ασχολουτανε με γυναικες μονο, ξαφνικα του γυρισε το μυαλο και αρχισε να στηνει το κωλο του και να ρουφαει πουτσες. κρυφοπουστριλικι το βλεπω που για τους δικους του λογους αρχισει και το δειχνει πλεον ανοικτα.
εχει βρωμισει ο τοπος απο αγγελιες απο πουστρονια που ζητανε γυναικες για λευκους γαμους και μαλιστα θελουν και παιδια. και ποιος θα τα μεγαλωσει αυτα τα παιδια; πως θα δωσει συμβουλες σε παιδια ενας ανθρωπος που απο το πρωι που ξυπναει μεχρι να κοιμηθει το μυαλο του ειναι πως θα βαλει πουτσο στο στομα και στο κωλο του;
σε καθε σηριαλ ο ρολος του πουστη υπαρχει παντα. σαν να μας λενε σε καθε οικογενεια υπαρχει ενας πουστης υποχρεωτικα και εαν δεν εχετε να τον φτιαξετε να εχετε.
δεν νομιζω οτι ειναι μακρια ο καιρος που θα δουμε καποιο βουλευτη-υπουργο που θα βγει ανοικτα να μπει οτι ειμαι γκει και θα τον συνοδευει η κυρια-πουστρα του σε επισημες εκδηλωσεις. τοτε νομιζω ειναι που θα γινει και η πληρης νομιμοποιηση τις πουστροποιησης στην  ελλαδα.
Εδώ ειχατε Εθναρχη πουστη αυτό σε μαρανε? :boobies:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306

λιλακο το σημερινο μενου ;

λευκο μαυρο η πλαστικο;
 
OP
OP
A

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
Εδώ ειχατε Εθναρχη πουστη αυτό σε μαρανε? :boobies:
ο εθναρχης αυτος που αναφερεσε ειναι ο δικος σας. σκαταρχης για εμενα λεγετε κανονικα.
ο δικος μας ο εθναρχης αν κυβερνουσε την δικη σας κολορατσα θα την ειχε εξαφανισει δια παντος απο το 1967
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
52
Πόντοι
66
ο εθναρχης αυτος που αναφερεσε ειναι ο δικος σας. σκαταρχης για εμενα λεγετε κανονικα.
ο δικος μας ο εθναρχης αν κυβερνουσε την δικη σας κολορατσα θα την ειχε εξαφανισει δια παντος απο το 1967
Μαθε πρωτα να ξεχωρίζεις τον ενικο από τον πληθυντικο να μην μας βγουν τα ματια.Εννοεις την Αρσακιαδα? :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :boobies:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
ο εθναρχης αυτος που αναφερεσε ειναι ο δικος σας. σκαταρχης για εμενα λεγετε κανονικα.
ο δικος μας ο εθναρχης αν κυβερνουσε την δικη σας κολορατσα θα την ειχε εξαφανισει δια παντος απο το 1967
μπλεξατε τους εθναρχες σας;

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom