Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

brasilhouse

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
7
Like
84
Πόντοι
0
Την αλεξανδρα από Βουλγαρία η την Ταμάρα που δούλευαν μαζί στο ίδιο γραφείο πριν μερικά χρόνια
 

pordemos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
652
Like
48
Πόντοι
6
Να πω κι εγώ με τη σειρά μου για τις κοπέλες που έχουν εξαφανιστεί.

1. Φίλε αόρατε κι εγώ αναμένω την επιστροφή της γυναικάρας Ναταλί από Διδύμου, Κωνσταντινουπόλεως κτλ. Που είσαι βρε Ναταλάκι.  :wanker: :wanker: :wanker: το πουλάκι μας έχει μεγάλη ανάγκη τη γλωσσάρα σου.

2. Η Τερέζα από Φυλής 74. Κομοδινάκι ξανθό με ωραία κρεμαστά βυζομπαλάκια, έκφυλη κι αθώα μούρη, θύμιζε έντονα τα ξέκωλα που βλέπεις στα μπουζούκια να χορεύουν στο τραπέζι και σου ρχεται να τα βιάσεις στην τουαλέτα.

3. Φυσικά Εστελλάρα.  :tits: :tits: :tits: Σωματάρα με ωραία βυζιά και σταθερά καλή απόδοση στην τελευταία σεζόν της στο Φυλής 27. Σε αντίθεση με την αδερφή της Μισέλ άφηνε άφθονο πασπάτεμα στις βυζάρες της, που είναι ανώτερες για μένα και σου έκανε το καβλί πέτρα πριν τον βάλει στο στόμα από τα κουνήματά της με την είσοδο στο δωμάτιο.
 

boobman

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2008
Μηνύματα
143
Like
30
Πόντοι
1
Ρε τύπε, εδώ κάνουμε αμάν να βρούμε μια κοπέλα που αλλάζει μαγαζί κι'εσύ θες να σου βρούμε κάποια που άλλαξε χώρα;

υπαρχει καποιος στο φορουμ που δεν εχει χασει τα ιχνη της,ειχε κανει ποστ και σχετικο λινκ πριν κανα χρονο
και δεν μιλαμε για οποια-οποια,ηταν τοπ-10 εβερ
 

pordemos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
652
Like
48
Πόντοι
6
Να πω κι εγώ με τη σειρά μου για τις κοπέλες που έχουν εξαφανιστεί.

1. Φίλε αόρατε κι εγώ αναμένω την επιστροφή της γυναικάρας Ναταλί από Διδύμου, Κωνσταντινουπόλεως κτλ. Που είσαι βρε Ναταλάκι.  :wanker: :wanker: :wanker: το πουλάκι μας έχει μεγάλη ανάγκη τη γλωσσάρα σου.

2. Η Τερέζα από Φυλής 74. Κομοδινάκι ξανθό με ωραία κρεμαστά βυζομπαλάκια, έκφυλη κι αθώα μούρη, θύμιζε έντονα τα ξέκωλα που βλέπεις στα μπουζούκια να χορεύουν στο τραπέζι και σου ρχεται να τα βιάσεις στην τουαλέτα.

3. Φυσικά Εστελλάρα.  :tits: :tits: :tits: Σωματάρα με ωραία βυζιά και σταθερά καλή απόδοση στην τελευταία σεζόν της στο Φυλής 27. Σε αντίθεση με την αδερφή της Μισέλ άφηνε άφθονο πασπάτεμα στις βυζάρες της, που είναι ανώτερες για μένα και σου έκανε το καβλί πέτρα πριν τον βάλει στο στόμα από τα κουνήματά της με την είσοδο στο δωμάτιο.

ξέχασα.

4. Βερόνικα "Πίπεν" που εμφανιζόταν στο Βέργας 3 κάτω. με άσχημη φάτσα αλά Πίπεν των σικάγο μπουλς όμως με φανταστική σωματάρα και ωραία πόδια. αυτή πάλι που χάθηκε?
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
1. Φίλε αόρατε κι εγώ αναμένω την επιστροφή της γυναικάρας Ναταλί από Διδύμου, Κωνσταντινουπόλεως κτλ. Που είσαι βρε Ναταλάκι.  :wanker: :wanker: :wanker: το πουλάκι μας έχει μεγάλη ανάγκη τη γλωσσάρα σου.
Καλησπέρα pordemos για την Ναταλυ το έχω αναφέρει εδώ και κάποιες μέρες πως εργάζεται πάλι σε στούντιο.Στο Βουρβαχη19 που είναι τώρα  και Ηλία Ηλιου82 που θα είναι μετά της 23.00.Εντάξει ωραία γυναίκα αλλα50€ είναι πολλά τώρα έχει πάει στα μαγαζιά αυτά για λίγο ή πολύ δεν γνωρίζω έχει όμως ένα αλαζονικό στυλακι και εγώ την περιμένω να ανακάμψει σε κάποια από τα μαγαζιά Διδύμου,Αχαρνων85,Κωσταντινουπολεως,σε λογικα πλαίσια στο20€ όχι ότι και οι άλλες στα Ηλία Ήλιου 82,Βουρβαχη19 αξιζουν50€ετσι και αλλιώς καλύπτουν τις βάρδιες τους με κοπέλες που έχουν δουλέψει φυλήs,μετάξι βλέπε καρλα-καυλα που δεν είναι εκεί αυτές τις μέρες και άλλες μονο δύο τρεις κοπέλες εκεί είναι αξιολογες
 

gorginos

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0


4. Βερόνικα "Πίπεν" που εμφανιζόταν στο Βέργας 3 κάτω. με άσχημη φάτσα αλά Πίπεν των σικάγο μπουλς όμως με φανταστική σωματάρα και ωραία πόδια. αυτή πάλι που χάθηκε?
[/quote]

Συναγωνιστή pordemos, σήμερα το μεσημεράκικατα τις 2, σε μια μικρή τσάρκα στα μαγαζιά της Κολωνού και συγκεκριμένα στο Κολωνού 11Α, στο ισόγειο που είναι δίπλα από τις σκάλες, ήταν μια κοπελίτσα μελαχροινή σαν τσιγγανούλα μου φάνηκε, με φοβερή κορμάρα και κωλαράκι ολοστρόγγυλο σχετικά πιτσιρίκα το πολύ 22-23? Όνομα δεν συγκράτησα, αυτό που μου έκανε όμως εντύπωση ήταν το πρόσωπο που ήταν ίδιο ο σκόττυ πίπεν των σικάγο μπούλς μα ίδια όμως...δεν ξέρω αν είναι η κοπέλα που ψάχνεις...ελπίζω να βοήθησα  :)
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
4. Βερόνικα "Πίπεν" που εμφανιζόταν στο Βέργας 3 κάτω. με άσχημη φάτσα αλά Πίπεν των σικάγο μπουλς όμως με φανταστική σωματάρα και ωραία πόδια. αυτή πάλι που χάθηκε?


Συναγωνιστή pordemos, σήμερα το μεσημεράκικατα τις 2, σε μια μικρή τσάρκα στα μαγαζιά της Κολωνού και συγκεκριμένα στο Κολωνού 11Α, στο ισόγειο που είναι δίπλα από τις σκάλες, ήταν μια κοπελίτσα μελαχροινή σαν τσιγγανούλα μου φάνηκε, με φοβερή κορμάρα και κωλαράκι ολοστρόγγυλο σχετικά πιτσιρίκα το πολύ 22-23? Όνομα δεν συγκράτησα, αυτό που μου έκανε όμως εντύπωση ήταν το πρόσωπο που ήταν ίδιο ο σκόττυ πίπεν των σικάγο μπούλς μα ίδια όμως...δεν ξέρω αν είναι η κοπέλα που ψάχνεις...ελπίζω να βοήθησα  :)
Αυτη που ειδες ειναι η αθιγγανη Χριστινα.Δεν εχει καμια σχεση με την Ουκρανη Βερονικα απο Βεργας 3,Αχιλλεως 48,Μαραθωνος 59.
 

tnick

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2013
Μηνύματα
418
Like
242
Πόντοι
21
ρε παιδια ξερει κανενας ποθ χαθηκε η cintiapl?και το pinkladies εχει χαθει δν μπορω να την βρω
 

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.776
Κριτικές
9
Like
1.528
Πόντοι
266
την χριστίνα 170 ύψος στυλιάρι σκουρόδερμη απο βουλγαρία 20 χρονων και με όμορφο μεγάλο στήθος για τα κιλά τηςπου πριν εναμιση χρόνο δούλευε στο ιάσωνος 1 και ποιο παλιά πιάτσα ΣΤΟ ΤΡΊΓΩΝΟ!έχουμε κανένα νέο?χαρακτηριστικό το πολύ λεπτό σώμα και η απίστευτα επίπεδη κοιλιά της..
 

ntinosspa14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2014
Μηνύματα
1.197
Κριτικές
17
Like
686
Πόντοι
326
αλικη φ104.....που ειναι αυτο η κουκλα?
 

giakertios

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Η ουκρανη Βανεσα απο Κηφισου 60 που χαθηκε? σταματησε?
 

kon_ntinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
300
Κριτικές
1
Like
358
Πόντοι
21
Παίδες, μήπως γνωρίζει κάποιος η Σόνια (έλεγε τσέχα ότι είναι τουλάχιστον σε μένα) από το κλασσικό πλακόστρωτο μονοπάτι του Μεταξουργείου που βρίσκεται; (δούλευε στο 3ο με 4ο από τα αριστερά όπως ανεβαίνεις την οδό). Για περισσότερη βοήθεια είναι κολλητά τα μαγαζάκια αυτά..
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.659
Πόντοι
41.129
Παίδες, μήπως γνωρίζει κάποιος η Σόνια (έλεγε τσέχα ότι είναι τουλάχιστον σε μένα) από το κλασσικό πλακόστρωτο μονοπάτι του Μεταξουργείου που βρίσκεται; (δούλευε στο 3ο με 4ο από τα αριστερά όπως ανεβαίνεις την οδό). Για περισσότερη βοήθεια είναι κολλητά τα μαγαζάκια αυτά..


καταλαβα ποια λες, την σονια μιλφ την πρωην στουντιακη που δουλευε ιας 44 ελα ντε που χαθηκε αυτή εκανε καλο κρεββατι η ατιμη
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
166
την χριστίνα 170 ύψος στυλιάρι σκουρόδερμη απο βουλγαρία 20 χρονων και με όμορφο μεγάλο στήθος για τα κιλά τηςπου πριν εναμιση χρόνο δούλευε στο ιάσωνος 1 και ποιο παλιά πιάτσα ΣΤΟ ΤΡΊΓΩΝΟ!έχουμε κανένα νέο?χαρακτηριστικό το πολύ λεπτό σώμα και η απίστευτα επίπεδη κοιλιά της..
απ τα τοπ βυζια που εχουν περασει απ την πιατσα
 

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.776
Κριτικές
9
Like
1.528
Πόντοι
266
Πολύ ρομαντικό βυζοκόριτσο. :erection:
έχουμε κάποιο νέο της?νομίζω λίγο πριν χαθει είχε σχεση με ένα αλβανό!!πολύ πιθανό να την άφησε έγκυο....μήπως ξέρει ο μπίλλυ?
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
έχουμε κάποιο νέο της?νομίζω λίγο πριν χαθει είχε σχεση με ένα αλβανό!!πολύ πιθανό να την άφησε έγκυο....μήπως ξέρει ο μπίλλυ?

Στην πατρίδα της.

Όταν έφυγε το έλεγε ότι δεν θα ξαναγυρίσει.

Ήταν απογοητευμένη γιατί δεν έχυναν μέσα της πολλοί ακάποτα. :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom