Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Καλησπερα Παιδια Ξερει κανεις τι εγινε με την Laura απο το Sensuality στη Γ.Μπουζιανη 2 ?? Ξερει καποιος εαν μπορουμε να την βρουμε αλλου εαν εχει καποιο τη? εαν δουλευει σαν ανεξαρτητη ?? Γιατι το εκλεισε το Sensuality ??
Δουλεύει σαν ανεξάρτητη πλέον. Το μαγαζί έκλεισε. Πιθανώς τα ρβ να τα κάνει και μέσα στο μαγαζί.
 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
Μήπως ξέρει κανείς τι έγινε η Βικτόρια ξανθούλα γεματουλα (όχι χοντρή) με το τατουάζ σκορπιό στην κοιλιά  :tits2: ήταν παλιά στην μοντέλοαλυσίδα είχε κάνει ένα πέρασμα από Φώκαιας 24  Ρεμούνδου 20 και τελευταία ήταν στο Μαγνησίας 11 μετά την έχασα  :think:
 

AntifitCondom

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
273
Κριτικές
116
Like
2.037
Πόντοι
8.360
Έχει κάποιος οποιαδήποτε πληροφορία για την Μαίρη που δούλευε πέρσι στο Αχαρνών 85;
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Έχει πετύχει κανείς τη Τζώρτζια, από Ιάσωνος 30 υπόγειο? Είναι ξανθιά γεματούλα και έχει δουλέψει και σε άλλα σπίτια στην περιοχή. Στο συγκεκριμένο σπίτι δούλευε τουλάχιστον 2 χρόνια, αλλά έχει χαθεί από τον περασμένο Δεκέμβριο
 

leoni777

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2017
Μηνύματα
17
Like
2
Πόντοι
0
εχεις κανεις καποια πληροφορια για την ελενη που δουλευε στην αλυσιδα κωνσταντινουπολεως 92Α, 80 και βριλησου 36Α
 

pagos

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
77
Πόντοι
0
Η νίκη η ρωσσιδα με την γνωστή ατάκα της "καυλουσκα" ξέρει κανείς αν δουλεύει ακόμα και αν ναι που μπορώ να την βρω;
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
741
Πόντοι
6.135
Μήπως ξέρει κανείς μάγκας τίποτε για καμιά από τις παρακάτω:

Σάρα: Μελαχρινή κοντούλα αδύνατη κουλουρτζού από Ιάσωνος 10 Απόγευμα.
Χριστίνα: Ξανθή κοντούλα αδύνατη αλβανιδούλα με μεγάλα μουνόχειλα από Ιάσωνος 31 και 31Β

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.641
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Επαιξε 5-6 βαρδιες στο Κηφ.60 και τωρα κανει guest εμφανισεις στην Καλαματα σαν Βικτωρια.
Οι Καλαματιανοι συναθλητες αναφερουν οτι συνεχιζει να εχει αριστες υπηρεσιες, οπως την ξεραμε.
Απο τα τοπ10 αγοραια γαμησια της καρριερας μου, τα 3 τουλαχιστον ειναι με τη Σονια - Βικτωρια.

Υ.Γ: Το γιατι αλλαξε το ονομα με το οποιο εγινε θρυλος, ειναι ενα μυστηριο....
με το γυναικειο μυαλο κανεις δεν εχει βγαλει ακρη !!!!!!!!!!!!!!!!!!
πολλα μπορει να εχουν συμβει μπορει να τη ψαχνει κανας γκομενος η μανατζερ κλπ κλπ
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Μήπως ξέρει κανείς τι έγινε η Βικτόρια ξανθούλα γεματουλα (όχι χοντρή) με το τατουάζ σκορπιό στην κοιλιά  :tits2: ήταν παλιά στην μοντέλοαλυσίδα είχε κάνει ένα πέρασμα από Φώκαιας 24  Ρεμούνδου 20 και τελευταία ήταν στο Μαγνησίας 11 μετά την έχασα  :think:

Ρε συ και έσπαγα το κεφάλι μου! Στη Μαγνησίας τώρα τελευταία σαν Λέλα δούλευε, έτσι; Η Λέλα δηλαδή του Μαγνησίας είναι η παλιά Βικτώρια της μοντελοαλυσίδας; Είχε πάρει αρκετά θα έλεγα κιλά και δεν πήγε και το μυαλό μου ότι μπορεί να ξέπεσε από τη μοντελοαλυσίδα στη Μαγνησίας και νόμιζα ότι ήταν η ιδέα μου πως είναι η ίδια κοπέλα! Πάντως απ' τη Μαγνησίας είναι καιρό που έχει σταματήσει, είχε τύχει να πάω ένα πρωινό που τους είχε ρίξει το πρώτο πιστόλι και δεν είχε πατήσει στη βάρδιά της και είχε πάει νωρίτερα η Σοφία για να την καλύψει κάπως αλλά δεν ξαναπάτησε γενικώς και η τύχη της αγνοείται, αν τη δει κάποιος κάπου όντως να μας πει γιατί ήταν κάβλα η γκόμενα
 

pagos

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
77
Πόντοι
0
Για τη Βικτώρια η νίκη που έλεγε καυλουσκα ξέρει κανείς αν εργάζεται ακόμη και που;
 

roger05

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
7
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Φιλε Kerveras ευχαριστω για την απαντηση. ξερεις πως μπορω να την βρω ?? καποιο τηλ επικοινωνιας ?? πως θα μπορουσα να κλεισω εαν ραντεβου μαζι της
 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
Ρε συ και έσπαγα το κεφάλι μου! Στη Μαγνησίας τώρα τελευταία σαν Λέλα δούλευε, έτσι; Η Λέλα δηλαδή του Μαγνησίας είναι η παλιά Βικτώρια της μοντελοαλυσίδας; Είχε πάρει αρκετά θα έλεγα κιλά και δεν πήγε και το μυαλό μου ότι μπορεί να ξέπεσε από τη μοντελοαλυσίδα στη Μαγνησίας και νόμιζα ότι ήταν η ιδέα μου πως είναι η ίδια κοπέλα! Πάντως απ' τη Μαγνησίας είναι καιρό που έχει σταματήσει, είχε τύχει να πάω ένα πρωινό που τους είχε ρίξει το πρώτο πιστόλι και δεν είχε πατήσει στη βάρδιά της και είχε πάει νωρίτερα η Σοφία για να την καλύψει κάπως αλλά δεν ξαναπάτησε γενικώς και η τύχη της αγνοείται, αν τη δει κάποιος κάπου όντως να μας πει γιατί ήταν κάβλα η γκόμενα
φυλαρακι αυτή που γράφεις η Λένα της Μαγνησίας 11 ήταν και αυτή στην μοντέλοαλυσίδα κάποτε σαν Έλενα μετά είχε πάει στο Φ 200 για καιρό ,έμοιαζε με την Βικτώρια αλλά είναι άλλη ,καλή και αυτή αλλά εγώ ψάχνω την Βικτώρια (παντού σε όλα τα δελα που δούλεψε Βικτώρια την έλεγαν). αυτή η Λένα - Έλενα που γράφεις πολλές φορές έκανε βάρδιες σε μασατζιδικα ξεκίνα να την ψάχνεις σε ένα που είναι στην Μεσογείων και σε ένα που είναι στην 3ης Σεπτεμβρίου αν θες :think: αλλά άλλαζε και ονόματα γι'αυτό θα δυσκολευτείς
 

martelo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανεις αν δουλευει καπου αλλου καποια Μαιρη που δουλευε στο Κνιδου 18 πριν κανα 2μηνο. Μου ειπαν οτι εχει σταματησει πλεον. Ηταν μελαχροινη, αδυνατη, μικρο βυζι, σφιχτο μουνι και κωλο.. Γενικά καλες υπηρεσιες. Ευχαριστω!!
πρεπει να εχει ξαναρχισει στο ιδιο.
 

downunder

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2012
Μηνύματα
316
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Για τη Βικτώρια η νίκη που έλεγε καυλουσκα ξέρει κανείς αν εργάζεται ακόμη και που;
Κολωνου 30 ή 32 μετά τις 18:00.
Είναι το υπογειο που κατεβαινεις τα σκαλακια , δεν θυμάμαι αν είναι το 30 ή το 32
 

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
107
Κριτικές
2
Like
760
Πόντοι
361
Ξέρει κανείς αν δουλέυει πουθένα η Νικόλ και η Αλεξάνδρα που δούλευαν το 18 στο πιπίνου και αγγυρας?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom