Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.641
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Δε βαριέσαι, έχουμε πάρει και χειρότερα έπιπλα, αυτή τουλάχιστον ήταν τόσο μουνάρα που δε θα έκλαιγες τα λεφτά σου
εγω τα κλαψα ομως και με ναυαγια καναμε παρεα τι παει να πει οτι θα ξανακανουμε :happy: :happy:
 

Tucuman

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2019
Μηνύματα
37
Like
18
Πόντοι
0
Δε βαριέσαι, έχουμε πάρει και χειρότερα έπιπλα, αυτή τουλάχιστον ήταν τόσο μουνάρα που δε θα έκλαιγες τα λεφτά σου
Δηλαδή αν κάποια είναι μουνάρα αλλά και επιπλαρα δεν κλαίμε τα λεφτά που μας έφαγε;;;
 

dark_avenger

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
150
Like
28
Πόντοι
1
Δύο φορές μπήκα με την Εστέλ και δεν τα έκλαψα. Όντως δεν γαμιόταν καλά αλλά η συμπεριφορά της ήταν μια χαρά. Και μην ξεχνάμε τα απίστευτα μαστάρια της
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Δηλαδή αν κάποια είναι μουνάρα αλλά και επιπλαρα δεν κλαίμε τα λεφτά που μας έφαγε;;;


Δύο φορές μπήκα με την Εστέλ και δεν τα έκλαψα. Όντως δεν γαμιόταν καλά αλλά η συμπεριφορά της ήταν μια χαρά. Και μην ξεχνάμε τα απίστευτα μαστάρια της

Προς Tucuman και Ερρίκο: Τα κλαις πολύ λιγότερο έως και καθόλου τα λεφτά σου αν στα φάει μουνάρα που είναι έπιπλο, γιατί δεν είναι και λίγο να εντάξεις άλλη μία μουνάρα στο παλμαρέ σου έστω κι αν δεν ήταν καλή στη δουλειά της... Σε κάθε περίπτωση ένα γαμήσι με μια μουνάρα δεν μπορεί εύκολα να θεωρηθεί "περιττό", τουλάχιστον έτσι το βλέπω εγώ

Προς Πετρος Κ.: Εμένα αντιθέτως μου φάνηκε μεν λίγο μη μου άπτου κάνοντας μόνο το απλό, απλούστατο πρόγραμμα αλλά το γαμήσι το 'χε και με το παραπάνω, να φανταστείς μου είχε τραβήξει με δική της πρωτοβουλία ποδομαλακία με τα μπούτια της όρθια πριν γαμηθούμε ενώ εγώ ήμουν ακόμα καθιστός στο κρεβάτι, μου είχε πάρει πορνοσταρική πίπα επίσης όρθια ενώ εγώ ήμουν πάλι καθιστός στο κρεβάτι και με είχε αφήσει και να τη χύσω στις βυζάρες χωρίς καπότα μετά το γαμήσι... Για γλειφομούνι και γλωσσόφιλα βέβαια με τα οποία έχω φετίχ ούτε λόγος, αλλά σε γενικές γραμμές έμεινα ευχαριστημένος και η διάθεσή της ήταν πολύ καλή
 

Rock32

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2017
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες γνωρίζει κάποιος αν η Μελίσσα απ' το κωνσταντινουλεως 130 που έκλεισε δουλεύει κάπου;
 

leoni777

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2017
Μηνύματα
17
Like
2
Πόντοι
0
Η ελενη απο κωνσταντινουπολεως 92 που χαθηκε?
 

Mαρκήσιος

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2019
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
Τζούλια απο φωκαίας 27  .την ψάχνω μάγκες !
 

greek 1

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2019
Μηνύματα
12
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Για οποιον ενδιαφερεται η παλια πουτανα Δαφνη βρεθηκε και δουλευει στο Κροκεων 6 και στο Lamour απο οτι εμαθα ειχε σταματησει αλλα το ξανα αρχισε το αθλημα :rockon: μαγκες επειδη πλησιαζει τα 45 κανει τα παντα  :wanker:
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.951
Πόντοι
206
Καλησπέρα. Ξέρει κάποιος τι απέγινε η Κλεοπάτρα από Λιοσίων 73;
 

NAVY70

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2013
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα γνωριζει κανεις που βρισκεται η ΣΟΝΙΑ που δουλευε στο στουντιο της μεταμορφωσης?
 

gkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
6
καλησπερα,
η Αλινα με τις καμπυλες...απο Διδυμου 16
ξερουμε κατι?
 

kopros77

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2007
Μηνύματα
443
Like
6
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Η Τζούλια η βυζαρου από τροφωνιου ξέρει κανείς που είναι...? Τα παράτησε?
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
868
Κριτικές
31
Like
1.047
Πόντοι
5.845
Καλημερα γνωριζει κανεις που βρισκεται η ΣΟΝΙΑ που δουλευε στο στουντιο της μεταμορφωσης?
Επαιξε 5-6 βαρδιες στο Κηφ.60 και τωρα κανει guest εμφανισεις στην Καλαματα σαν Βικτωρια.
Οι Καλαματιανοι συναθλητες αναφερουν οτι συνεχιζει να εχει αριστες υπηρεσιες, οπως την ξεραμε.
Απο τα τοπ10 αγοραια γαμησια της καρριερας μου, τα 3 τουλαχιστον ειναι με τη Σονια - Βικτωρια.

Υ.Γ: Το γιατι αλλαξε το ονομα με το οποιο εγινε θρυλος, ειναι ενα μυστηριο....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom