Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

leoni777

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2017
Μηνύματα
17
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα παικτες, ψαχνω την ελινα απο κωνσταντινουπολεως 94, οπως και την ελενη απο βριλησου 36, καλη συνεχεια σε ολους
 

Tsikaki

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα κόσμε ψάχνω Μαρκέλλα απο 92α ξερει κανείς αν δουλεύει αλλου?
 

Partouzas25

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Η Αντριάνα από Κολωνού 45 ξέρει κανένας σε ποιο έχει πάει ;
 

desade19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
75
Κριτικές
12
Like
265
Πόντοι
290
Πριν κάνα δυο βδομάδες δούλευε απόγευμα Ιασωνος1Γ

Χίλια ευχαριστώ ramada διότι απαντώντας στην ερώτηση του Partouzas25 βοήθησες να βρω την Αντριάννα!

Θέλω να συμπληρώσω ότι στις 14/04 η Αντριάννα μου είπε ότι θα δουλεύει στο Ιάσωνος 1Γ για περίπου 1 μήνα ακόμη και μετά θα πάει σε καινούργιο μαγαζί που ανοίγει γωνία Ιάσωνος και Μεγ. Αλεξάνδρου.

Καλή συνέχεια!
 

downunder

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2012
Μηνύματα
316
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Η Βίκυ από Βέργας 3 πού χάθηκε ;
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
450
Πόντοι
36
Χίλια ευχαριστώ ramada διότι απαντώντας στην ερώτηση του Partouzas25 βοήθησες να βρω την Αντριάννα!

Θέλω να συμπληρώσω ότι στις 14/04 η Αντριάννα μου είπε ότι θα δουλεύει στο Ιάσωνος 1Γ για περίπου 1 μήνα ακόμη και μετά θα πάει σε καινούργιο μαγαζί που ανοίγει γωνία Ιάσωνος και Μεγ. Αλεξάνδρου.

Καλή συνέχεια!

Ισχύει!

Το νέο μαγαζί θα είναι υπόγειο.
 

aaleks

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2019
Μηνύματα
18
Like
10
Πόντοι
0
Παίδες sos. Αναζητώ την Λιζα από Μασάζ Στουρναρη 2014-2015 περίπου, αλβανιδουλα κοντουλα αδύνατη μαύρο σγουρό μακρύ μαλλί.
 

Mezinator

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2014
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
η μαυρη Μπελλα απο ιασωνοσ ειναι ακομα εκει?επισης η ντορινα απο κολονου 11?
 

nikos2255

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2013
Μηνύματα
168
Like
323
Πόντοι
21
Kαλησπερα.Παλιος στο φορουμ αλλα πρωτο μου μηνυμα! Αυτο που ηθελα να ρωτησω ειναι αν γνωριζει κανενας σχετικα με τα σπιτια στην Αμαλιαδα.
Πηγαινα καποτε εκει, το 2012, και θυμαμαι οτι ειχε δυο καλες γκομενες.
Η μια δηλωνε Κυπρια,(ιο παλια το 2002 την ειχα συναντησει και σε σπιτι στην Πατρα)
Το 2012 στην Αμαλιαδα ηταν στο 2ο σπιτι παντα. Γυρω στα 30.Ξανθο μαλλι, καπως σαν καρε, ψηλη ωραιο σωμα με μεγαλα βυζια..Το 2013 που ξαναπηγα να την βρω μετα απο καποιους μηνες η τσατσα μου ειπε οτι εμεινε εγκυος και εφυγε απο Αμαλιαδα.
Η αλλη,απο Μολδαβια,η Τσεχια, αν και δεν ξερω μηπως δεν θυμαμαι καλα,μαλλον απο Μολδαβια μου ειχε πει οτι ηταν.Πιτσιρικα γυρω στα 23 ηταν τοτε,σχετικα ψηλη, αδυνατη με μαυρα μαλλια λιγο μακρια ως τους ωμους, πραγματικα ειχε σωμα μοντελου.Δουλευε στο δωματιο 5 η 6 αν θυμαμαι καλα.
Δυστυχως δεν θυμαμαι ονοματα για καμια απο τις δυο.
Το μονο που θυμαμαι αυτες οι δυο οτι ηταν οτι καλυτερο εχω συναντησει οσα χρονια ασχολουμαι με το "αθλημα"
Και με τις δυο ειχες την αισθηση οτι εισαι με την γκομενα σου, παντα χωρις βιασυνες χωρις μη το ενα μη το αλλο κτλ.
Φυσικα τις ειχα τιμησει δεκαδες φορες την καθε μια.
Οποιος καταλαβε ποιες εννοω ας απαντησει.
 

νικπερ

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
παιδια  γεια...  την Μαρια (κοντουλα,αδυνατη .ελληνιδα) που δουλευε φυλης 59 την εχει δει κανεις?θενκς
 

Bobthebuilder

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2019
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια νεος στο σιτε . Αναζητω την Αθηνα απο  Φωκαίας 27Β .Ειναι ξανθια γυρω στο 1,60 με βυζαρες :) . Ξερει κανεις που ειναι? το εχει γυρισει σε private? Καποιος τροπος επικοινωνιας ή ευρεσης της κοπελας? Παρακαλω βοηθεια :P
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2017
Μηνύματα
24
Κριτικές
9
Like
322
Πόντοι
280
Η Sindy από Βριλησσού 46 δουλεύει σαν CG τώρα έχω ακούσει σε κάποιο γραφείο... μπορείτε να βοηθήσετε συναγωνιστές να μου πείτε σε πιο γραφείο δουλεύει και αν ειναι ανεξάρτητη να στείλετε τηλέφωνο. Επίσης ξέρετε που δουλεύει η Πέγκυ η που την βρίσκουμε (μιλάω για την Πεγκυ που δούλευε επίσης παλιά στο Βριλησου 46). Ευχαριστω  :hi: !!!
 

The STARGAZER

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες,

έχουμε τίποτα νεότερο για την αρχόντισσα της πίπας Εύας από Κωνσταντινουπόλεως 166; Εχει πάνω απο 2 χρόνια να εμφανιστεί..Την έχει κάνει μήπως από Ελλάδα, θα ξαναγυρίσει, μήπως είναι επαρχία, μήπως παντρεύτηκε;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Καλησπερα παιδια νεος στο σιτε . Αναζητω την Αθηνα απο  Φωκαίας 27Β .Ειναι ξανθια γυρω στο 1,60 με βυζαρες :) . Ξερει κανεις που ειναι? το εχει γυρισει σε private? Καποιος τροπος επικοινωνιας ή ευρεσης της κοπελας? Παρακαλω βοηθεια :P

Δουλεύει ανά διαστήματα, όχι σταθερά, τουλάχιστον αυτό γνωρίζουμε επισήμως
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Καλησπερα ατζελα από φυλής 74αριστερα και φυλής 86 όροφος στην συνέχεια φυλής 84 όροφος Καστάνη λευκή Κοντούλη από Αλβανία αν ξέρει κάποιος ας πει  :rose:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Καλησπερα ατζελα από φυλής 74αριστερα και φυλής 86 όροφος στην συνέχεια φυλής 84 όροφος Καστάνη λευκή Κοντούλη από Αλβανία αν ξέρει κάποιος ας πει  :rose:
αν γνωρίζει  κάποιος ας πει , την έχασα και φοβαμε πως δεν θα την ξαναβρώ ποτέ ξανά !!!!!! Αν διαβάζεις , η αν διαβάζει ο νταβάς : ΠΑΡΕ ΜΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΔΙΝΟ ΚΑΛΟ ΠΟΣΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΣΥΝΑΤΗΣΟ ΞΑΝΑ !!!!
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
αν γνωρίζει  κάποιος ας πει , την έχασα και φοβαμε πως δεν θα την ξαναβρώ ποτέ ξανά !!!!!! Αν διαβάζεις , η αν διαβάζει ο νταβάς : ΠΑΡΕ ΜΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΔΙΝΟ ΚΑΛΟ ΠΟΣΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΣΥΝΑΤΗΣΟ ΞΑΝΑ !!!!
Έεέεε τώρα το θέλει ο κωλος σου το κράξιμο!!!!!
  :uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom